Jak přenášet fotografie z iPadu do iPadu

Jak přenést všechna data ze starého iPadu do nového iPadu

Pokud jste si právě koupili nový iPad, musíte nejprve přenést všechna data ze starého tabletu.

Koupil jsem si nový 9,7palcový iPad? Možná 12,9″ iPad Pro nebo iPad Air nebo iPad mini? Bez ohledu na to, jaký model nového tabletu máte, je přenos informací, aplikací a dalších dat ze starého iPadu nebo iPhonu snadný. Můžete dokonce migrovat data ze starých tabletů se systémem Android nebo tabletů Microsoft. V každém případě je postup jednoduchý a já jsem vám ho popsal krok za krokem.

Před pokračováním v zálohování počkejte na jeho dokončení.

V závislosti na velikosti zálohy, aplikací a hudby budete muset chvíli počkat. Neodpojujte iPad, dokud není dokončeno obnovení ze zálohy. Po dokončení můžete použít.

Používání cloudových služeb

Cloudové služby se skvěle hodí, když chcete do iPadu nahrát fotografie z počítače, a jejich obliba stále roste.

Cloudová služba je úložiště o určité velikosti umístěné v určité službě.

Nejoblíbenější služby dnes. Dropdox, Yandex.Disk, Disk Google atd. д. Vezměme si jako příklad společnost Yandex.Drive, ale operace se nijak zvlášť neliší v závislosti na tom. Jak tedy stahujete fotografie z počítače do iPadu?

  Pokud nejste zaregistrováni u společnosti Yandex, musíte tak učinit. Operace trvá jen několik minut.

Jak kopírovat (přenášet) fotografie a videa z iPhonu (iPadu) do Macu přes kabel

Chcete-li přenést velké množství fotografií a videí z iPhonu (iPadu) uložených v aplikaci Fotky do Macu, můžete použít tuto jednoduchou metodu.

Připojení iPhonu (iPadu) k počítači Mac pomocí kabelu USB.

V počítači Mac otevřete výchozí aplikaci Capture, která se nachází ve složce Aplikace.

V levém horním rohu programu vyberte připojené zařízení, zadejte složku v Macu, do které se má kopírovat, vyberte fotografie a videa, která chcete importovat, a klikněte na tlačítko Stáhnout. Pokud chcete zkopírovat všechny fotografie a videa do počítače Mac, klikněte na možnost Stáhnout vše.

Pokud chcete odstranit fotografie a videa zkopírovaná do Macu z iPhonu (iPadu), zaškrtněte políčko Odstranit po importu.

3 způsoby. Přenos fotografií z iPhonu do iPadu pomocí aplikace Airdrop

Další velmi snadný způsob přesunu fotografií z iPhonu X/8/8 Plus do iPadu, který může být užitečný, pokud potřebujete přenést jen několik obrázků.

Chcete-li tuto funkci aktivovat, otevřete Ovládací panely, klepněte na ikonu Airdrop a určete, zda chcete sdílet všechny kontakty, nebo pouze kontakty. Službu Airdrop můžete také povolit v aplikaci Nastavení. Obecné. Airdrop. Použijte libovolný způsob.

Poté musíte na zařízení iPhone X/8/8 Plus otevřít knihovnu fotografií a vybrat správnou fotografii. Pomocí tlačítka Sdílet vyberte kontakt, se kterým chcete sdílet fotografii. Přenos je okamžitý.

4 způsoby. Synchronizace fotografií z iPhonu do iPadu

Pokud máte zájem o synchronizaci. Jak synchronizovat fotografie z iPhonu do iPadu, nejlepším způsobem je vytvořit dva účty na stejném počítači najednou. První slouží k přihlášení do iTunes s nastavením pro váš smartphone, druhý pro váš tablet Apple. Poté použijte „Průvodce přenosem dat“ nebo obvyklé kopírování a snímky by se měly přenést z jednoho zařízení do druhého.

Používání aplikace Photo Stream

Uživatelé občas chtějí vědět, jak nahrát fotografie z iPhonu do iPadu, ale pouze ty, které byly pořízeny nedávno. V tomto případě budou potřebovat Photo Stream.

Tato služba nahraje vaše poslední fotografie do cloudu. Hlavním požadavkem je, abyste měli iOS 5.1 nebo vyšší (v telefonech i tabletech Apple).

 • V nabídce klikněte na položku „Nastavení“;
 • vyberte iCloud a klikněte na Fotky;
 • Pak musíte zapnout možnost „Nahrát do mého fotografického proudu“;
 • Nové fotografie se do služby Photo Stream nahrají v okamžiku, kdy se „jablečný“ telefon připojí k internetu;
 • pro přístup k souborům musíte na iPadu spustit aplikaci Foto.

Vezměte prosím na vědomí

Přístup k obrázkům závisí na verzi firmwaru, kterou váš tablet Apple používá;

Jakmile se naučíte přenášet fotografie z iPhonu do iPadu pomocí aplikace Photo Stream, mějte na paměti, že nové fotografie budou v aplikaci uloženy až 30 dní.

Dokončení nastavení nového iPadu

Po instalaci všech aplikací do nového iPadu můžete odstranit všechny nepotřebné. Stejně tak můžete nyní přejít do obchodu App Store a přidat do něj vše, co nemáte na starém iPadu.

V praxi zjistíte, že je lepší to dělat postupně. Neodinstalovávejte žádné aplikace, dokud iPad chvíli nepoužíváte a nevíte, co na něm opravdu chcete nebo nechcete mít.

Nahrání všech fotografií a videí do knihovny médií na iCloudu

Automatické nahrávání celé knihovny médií na iCloud řeší ukládání a přesouvání fotografií a videí. Proces je plně automatický a každý nový okamžik života je okamžitě uložen do vlastního úložiště na vzdáleném serveru Apple a poté do všech uživatelských zařízení připojených ke stejnému účtu Apple ID.

Nastavení takového systému je snadné. v iPhonu, iPodu touch nebo iPadu přejděte do Nastavení → Apple ID (nejvyšší část) → iCloud → Fotografie a povolte přepínač vedle položky „iCloud media library“.

Všechny tyto radosti samozřejmě trvají jen do té doby, než vyčerpáte 5 gigabajtů cloudového úložiště zdarma, které poskytuje Apple. Případně si můžete dokoupit další prostor. ceny nejsou tak vysoké a ekosystém vytvořený Cupertinians bude fungovat téměř bez omezení, protože všechna zařízení, dokumenty a další data jsou zálohována v cloudu.

Pokud nechcete nic kupovat, je jedním z dočasných opatření optimalizace obsahu pro displeje iOS namísto původní velikosti souboru, i když ve většině případů je tato možnost zbytečná kvůli obrovskému množství fotografií a videí uložených v zařízení.

Jak přenést fotografie z iPhonu nebo iPadu do počítače se systémem Windows nebo na externí disk pomocí kabelu

Připojení externí jednotky (USB flash disk). Pokud se chystáte pouze přenést fotografie nebo videa do počítače, tento krok přeskočte.

Ujistěte se, že se připojená externí jednotka zobrazí v Průzkumníku Windows.

Instalace iTunes pro Windows (nutné pro instalaci potřebných ovladačů pro iPhone a iPad).

Připojte iPhone nebo iPad, ze kterého chcete přenést fotografie, k počítači se systémem Windows pomocí kabelu.

Po připojení iPhonu nebo iPadu k počítači by mělo být zařízení rozpoznáno jako externí zařízení.

Poznámka: V některých případech nemusí být iPhone nebo iPad rozpoznán počítačem se systémem Windows z důvodu použití adaptérů (adaptérů, rozbočovačů, rozbočovačů). Pokud je to možné, připojte se přímo k zařízení pomocí originálního kabelu.

Klikněte na ikonu připojeného zařízení Apple.

přenášet, fotografie, ipadu

Přejděte na Interní úložiště → DCIM.

Pokud se místo složky DCIM zobrazí zpráva „Tato složka je prázdná“, odemkněte připojený iPhone nebo iPad a klikněte na tlačítko Povolit v oznámení.

Složka DCIM se pak objeví v Průzkumníku Windows.

Všechny fotografie a videa budou umístěny v systémových složkách označených „100APPLE“. Kopírování veškerého obsahu ze složky DCIM nebo vybraných fotografií a videí do počítače.

přenášet, fotografie, ipadu

Synchronizace tabletu Apple s počítačem pomocí iTunes

Postup můžete provést následujícími způsoby:

Použití kabelu

Tato metoda se nezdá být složitá, pokud postupujete podle pokynů:

 • Otevřít iTunes.
 • Připojení tabletu k počítači pomocí kabelu USB.
 • Klikněte na ikonu zařízení. V části „Nastavení“ se zobrazí seznam typů souborů z knihovny médií softwaru, které lze přenést do jiného zařízení.
 • Zadejte soubory, které chcete přenést.
 • Může se zobrazit zpráva požadující zadání dalších parametrů procesu.
 • Kliknutím na tlačítko „Použít“ uložte nastavení. Pokud se proces nespustil automaticky. „Synchronizovat“.

Podrobné pokyny k přenosu dat touto metodou najdete v části „Jak synchronizovat iPad s počítačem prostřednictvím iTunes“.

Přes Wi-Fi

Při přesouvání dat iTunes určí, zda jsou aktuální informace v počítači nebo v zařízení. Uživatel pak musí zvolit, které soubory se mají zkopírovat. Postup je následující:

Tablet se automaticky synchronizuje, pokud je připojen a v počítači je otevřena aplikace iTunes.

přenášet, fotografie, ipadu

Jaké problémy mohou při použití této metody nastat

V některých případech se iPad nesynchronizuje bezdrátově přes iTunes, v takovém případě to odborníci doporučují:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS