Jak přenášet fotografie z iPhonu do Androidu

Jak kopírovat fotografie ze systému Android do iPhonu X/8/8 Plus

Konečně máte nový iPhone X/8/8 Plus a nyní stojíte před naléhavým problémem přenosu dat ze systému Android do iPhonu. Zcela standardní situace při přechodu z jednoho telefonu na druhý. Právě fotografie mají pro mnohé z nás největší hodnotu: existuje několik způsobů, jak přesunout fotografie ze systému Android do iPhonu X/8/8 Plus. Který z nich je nejefektivnější, nejjednodušší a nejrychlejší, záleží na vás.

Existuje několik způsobů přenosu fotografií ze systému Android do iPhonu. některé jsou realizovány pomocí standardních funkcí, jiné využívají další software od vývojářů třetích stran. Rozhodli jsme se upozornit na některé z nejčastějších metod.

Přenos fotografií z iPhonu do Androidu jedním kliknutím

Při přechodu z iPhonu na telefon se systémem Android je třeba zkopírovat všechna užitečná data, jako jsou obrázky, kontakty, zprávy, hudba a další, z iPhonu do zařízení se systémem Android. Zde vřele doporučujeme profesionální přenos dat pro iOS a Android, MobieSync, který vám pomůže přímo synchronizovat fotografie z iPhonu se systémem Android.

Chcete-li odeslat obrázky z iPhonu do systému Android, musíte si nejprve zdarma stáhnout tento software pro přenos dat. Spusťte ji a připojte iPhone a nový telefon se systémem Android k počítači.

Po vstupu do hlavního rozhraní se zobrazí základní informace o jednom zařízení. Zde se musíte ujistit, že je iPhone zdrojovým zařízením. V horní části uprostřed můžete kliknout na model zařízení a z rozevíracího seznamu vybrat iPhone.

Všechny běžně používané soubory iOS jsou uvedeny v kategoriích na levém panelu, například fotografie, hudba, kontakty, videa, zprávy a další. Klikněte vlevo na „Fotografie“ a v pravém okně náhledu můžete zkontrolovat podrobnosti o jednotlivých souborech obrázků.

Vyberte všechny fotografie z iPhonu, které chcete přenést do telefonu Android, a poté klepnutím na ikonu telefonu spusťte přenos fotografií z iPhonu do telefonu Android. Během několika sekund se všechny vybrané snímky z iPhonu zkopírují do zařízení se systémem Android.

Jak bylo uvedeno výše, můžete jej použít k přenosu kontaktů z iPhonu do Androidu, snadnému přidávání souborů z PC / Macu do zařízení iOS / Android. Můžete si ji zdarma stáhnout a vyzkoušet.

E-mail

Každý iPhone má plnohodnotného e-mailového klienta. Mail je tak snadný na naučení, že mu porozumí i začátečník. E-mail iPhone umožňuje snadno poslat pár nebo tři (přesněji pět) fotografií v jedné zprávě. Omezené množství není jedinou nevýhodou. Apple nepovoluje přílohy e-mailů větší než 20 MB, Google nepovoluje přílohy větší než 25 MB. Je pravda, že ji lze obejít použitím cloudové služby.

Dnešní cloudové služby neslouží jen k zálohování dat. Snadné sdílení souborů. Dropbox a Disk Google jsou pro tento účel ideální. můžete tam nahrát obrázek v plném rozlišení a poté poskytnout příteli zabezpečený odkaz. Další dobrá zpráva. tyto služby jsou zcela zdarma. Dropbox nabízí 2 GB prostoru zdarma. Při pozvání přátel a plnění různých úkolů můžete získat další prostor zdarma. Disk Google nabízí 15 GB zdarma, ale mějte na paměti, že tento prostor je sdílen i s vaším účtem Google (pro mnohé to není problém, Google je sociální síť, která se nikdy nestala populární) a Gmail (a to je horší).

Způsob třetí. speciální aplikace

Nejoblíbenější a nejsnadněji použitelná aplikace je PhotoSwipe. Zřejmou výhodou této aplikace je, že nevyžaduje přístup k internetu, není omezena velikost a počet přenášených souborů. Pokud chcete přenášet soubory mezi iPhonem, iPadem nebo zařízením se systémem Android, otevřete aplikaci na obou zařízeních a položte je vedle sebe. Poté vyberte jednu nebo více fotografií a přejeďte prstem neustále po displeji telefonu, ze kterého fotografie odesíláte, do telefonu, který je přijímá. Obsah se přenáší přes Wi-Fi a Bluetooth.

Můžete použít i další aplikace, které fungují stejným způsobem: Sharable, Shareit, Feem, Fast File Transfer.

Přenos kontaktů, kalendáře a fotografií z iPhonu do Androidu pomocí Disku Google

Aplikace Disk Google je k dispozici pro Apple i Android a mimo jiné umožňuje snadno nahrávat kontakty, kalendář a fotografie do cloudu Google a poté je stahovat do jiného zařízení.

Můžete to provést pomocí následujících jednoduchých kroků:

přenášet, fotografie, iphonu, androidu
 • Nainstalujte si Disk Google z App Store do iPhonu a přihlaste se ke svému účtu Google (stejnému, který budete používat v systému Android). Pokud ještě žádnou nemáte, vytvořte si ji v telefonu se systémem Android.).
 • V aplikaci Disk Google klepněte na tlačítko nabídky a poté na ikonu ozubeného kola.
 • V nastavení vyberte možnost „Zálohování“.
 • Zahrňte položky, které chcete zkopírovat do služby Google (a poté do telefonu se systémem Android).
 • V dolní části klikněte na tlačítko „Spustit zálohování“.
přenášet, fotografie, iphonu, androidu

Proces přenosu je v tomto okamžiku v podstatě dokončen: pokud jste přihlášeni k zařízení se systémem Android pomocí stejného účtu, který jste zálohovali, data se automaticky synchronizují a budou k dispozici k použití. Pokud chcete přenést také zakoupenou hudbu, přečtěte si pokyny v poslední části.

Jak přenést hudbu z iPhonu do Androidu

Po přechodu z iPhonu na Android můžete hudbu přenášet postaru, ručně z telefonu do telefonu. Nicméně je jednodušší jednoduše nahrát skladby do služby Google Play Music. Předpokladem je, že v počítači musíte mít celou svou hudební sbírku.

Za předpokladu, že používáte iTunes, je jasné proč. Nezapomeňte přejít do iTunes a stáhnout všechny skladby zakoupené v iPhonu do knihovny iTunes. Pokud vám nevadí zůstat v ekosystému Apple, můžete svou knihovnu nahrát do služby Apple Music pomocí služby iCloud. V systému Android k ní pak můžete přistupovat pomocí aplikace Apple Music.

Doporučujeme však používat službu YouTube Music, protože ji lze snadno propojit s účtem Google. Všimněte si, že YouTube Music i Apple Music mají limit 100 000 skladeb, takže pokud jich máte více, možná budete muset seznam zúžit.

Poté stačí pomocí Správce hudby Google stáhnout veškerou hudbu z aplikace Hudba Google Play. Poté se synchronizuje s vaším telefonem se systémem Android, ale nezapomeňte, že pro přehrávání bude využívat šířku pásma internetu. Skladby, které chcete poslouchat offline, si nejlépe stáhněte předem.

Jak přenést hudbu přes službu YouTube Music:

přenášet, fotografie, iphonu, androidu
 • Stáhněte si hudební knihovnu do počítače PC nebo Mac.
 • Přejít na hudbu.YouTube.com ve webovém prohlížeči.
 • Přihlášení k účtu Google.
 • Klikněte na svůj profil. Pak vyberte možnost Stáhnout hudbu.
 • Vyberte hudbu ke stažení a počkejte na dokončení.

Jak přenést hudbu pomocí iTunes do počítače:

 • Otevřít iTunes.
 • Přejděte do své knihovny a vyberte všechny skladby, které chcete přenést do telefonu se systémem Android.
 • Klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost Kopírovat.
 • Připojte zařízení se systémem Android k počítači a přejděte do složky, kde je uložena hudba.
 • Vložte veškerou hudbu do určené složky.

Většina lidí už samozřejmě neukládá hudbu do chytrého telefonu. Pokud používáte služby Spotify, YouTube Music, Pandora nebo jiné, můžete si jednoduše stáhnout aplikaci pro Android a přihlásit se ke svému účtu. A co je nejlepší, můžete i nadále používat službu Apple Music, která je k dispozici přímo v obchodě Google Play.

Možná máte náhodné soubory, které chcete přenést z iPhonu do Androidu. To lze snadno provést pomocí počítače. Zde je návod, jak to udělat.

 • Připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu USB.
 • Otevřít iTunes.
 • Klepněte na tlačítko iPhone v levém horním rohu.
 • Vyberte možnost „Sdílet soubory.
 • Vyberte aplikaci, ze které chcete soubory přenést.
 • Vyberte soubor, který chcete přenést, a klepněte na možnost „Uložit do“.
 • Vyberte, kam chcete soubor uložit.
 • Odpojení iPhonu a připojení zařízení se systémem Android.
 • Přejděte do počítače a otevřete soubory v zařízení se systémem Android.
 • Zkopírujte a vložte soubory z počítače do jedné ze složek v telefonu se systémem Android.

Nahrání všech fotografií a videí do knihovny médií na iCloudu

Automatické nahrávání celé knihovny médií na iCloud řeší problémy s ukládáním a přesouváním fotografií a videí. Proces je plně automatický a každý nový okamžik života je okamžitě uložen ve vlastním úložišti na vzdáleném serveru Apple a poté ve všech zařízeních uživatele propojených stejným účtem Apple ID.

Nastavení takového systému je snadné. na iPhonu, iPodu touch nebo iPadu otevřete Nastavení → Apple ID (nejvyšší část) → iCloud → Fotografie a aktivujte přepínač vedle položky „iCloud Media Library“.

Všechna tato radost však bude trvat přesně do té doby, než dojde 5 gigabajtů cloudového úložiště poskytovaného společností Apple zdarma. Můžete si dokoupit další prostor. ceny nejsou tak vysoké a ekosystém vytvořený Cupertinians bude fungovat téměř bez omezení, protože v cloudu jsou stále uloženy zálohy všech vašich zařízení, dokumentů a dalších dat.

Pokud není touha koupit něco navíc, může být jedním z dočasných opatření optimalizace obsahu pro displeje zařízení iOS, namísto původní velikosti souboru, i když ve většině případů je tato možnost zbytečná kvůli obrovskému počtu uložených fotografií a videí v zařízení.

Jak přenést živé fotografie z iPhonu do iPhonu nebo iPadu

Existují tři správné způsoby přenosu Live Photos z iPhonu do iPhonu nebo iPadu:

Metoda 1. přes iMessage

Spusťte aplikaci Zprávy a vytvořte novou iMessage (pouze uživatelé Apple).

Dotkněte se ikony fotoaparátu v levém dolním rohu. V rozhraní fotoaparátu, které se otevře, klepněte na ikonu Přidat v levém horním rohu.

Vyberte možnost Fotky ze života (obrázek je označen ikonou) a klepněte na modré tlačítko Odeslat.

Metoda 2. přes AirDrop

Otevřete aplikaci Live Photos (v levém horním rohu se objeví poznámka).

V zobrazené nabídce klepněte na ikonu AirDrop.

Vyberte uživatele, kterému chcete obrázek odeslat.

Další informace o přenášení souborů pomocí AirDrop najdete v tomto článku.

Metoda 3. vytvoření sdíleného alba v iCloudu

Otevřete aplikaci Fotografie, přejděte na kartu Fotografie na kartě Alba.

Klepněte na tlačítko Vybrat v pravém horním rohu a vyberte soubory, které budou umístěny do sdíleného alba.

V zobrazené nabídce vyberte možnost Sdílené album.

Při vytváření sdíleného alba postupujte podle pokynů na obrazovce (detail). Nakonec budete mít v iPhonu nové album Sdílet.

Otevřete vytvořené sdílené album a pozvěte do něj uživatele. Stejné album se pak zobrazí na iPhonu nebo iPadu v aplikaci Fotky.

Na odesílání fotografií Live Photos touto metodou není nic neobvyklého. lze je sdílet stejně jako jakékoli jiné mediální soubory. Klíčem k úspěchu je ujistit se, že sdílíte přesně tu „živou fotografii“. To bude indikováno ikonou v levém horním rohu s nápisem „LIVE“ nebo názvem použitého efektu.

Jak přenášet videa z iPhonu do Androidu pomocí aplikace Dropbox

Dropbox je oblíbená služba cloudového úložiště jako iCloud. K přenosu videa ze zařízení iOS do telefonu se systémem Android nelze použít iCloud. Služba Dropbox však umožňuje synchronizovat různá data včetně videí z iPhonu do systému Android.

V telefonu se systémem Android otevřete aplikaci Dropbox a přihlaste se pomocí stejného účtu. Poté si budete moci stažená videa z iPhonu prohlížet v zařízení se systémem Android.

Pomocí této metody můžete snadno přenášet videa a fotografie z iPhonu do telefonu se systémem Android. Měli byste však vědět, že ne všechna videa v iPhonu lze zkopírovat do jiného zařízení.

Úplný návod, jak přenést video z iPhonu do Androidu, najdete v tomto příspěvku. Po přechodu z iPhonu na Android se můžete spolehnout na 5 doporučených metod přenosu videí z iPhonu do zařízení se systémem Android. Zanechte nám zprávu, pokud máte ještě otázky.

Hodnocení: 4.7 / 5 (založeno na 127 hlasech) Přihlaste se k odběru na adrese

Chcete přenést video z iPhonu? Na této stránce se dozvíte, jak kopírovat videa z iPhonu do iPhonu / iPadu / PC / Macu.

Odesílání velkých souborů není nikdy snadné. Pokud chcete odeslat velké video soubory z telefonu se systémem Android do počítače, iPhonu nebo jiného zařízení se systémem Android, najdete nejlepší metody v tomto příspěvku.

Jaký je nejlepší software pro přenos dat z iPhonu do Androidu? Existuje snadný způsob, jak přímo přenést různá data systému iOS, jako jsou kontakty, zprávy, hudba, videa atd. Д., V telefonu se systémem Android? Nabízíme vám 5 nejlepších aplikací pro přenos z iPhonu do Androidu, které vám pomohou spravovat soubory iOS / Android.

Zanechte komentář a zapojte se do diskuse

MobieSync

Profesionální správce a přenos dat pro iPhone / Android pro přenos různých souborů mezi telefonem iOS / Android a počítačem a mezi dvěma mobilními telefony jedním kliknutím.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS