Jak přenášet hudbu přes Bluetooth ze zařízení Samsung

Přenos hudby přes Bluetooth do systému Android

Přenos multimediálních souborů přes Bluetooth není nijak efektní, ale pro mnoho uživatelů mobilních zařízení se systémem Android je stále oblíbenou metodou. Podívejme se, jak můžete přenášet hudbu pomocí Bluetooth z telefonu se systémem Android do jiného telefonu nebo tabletu.

Aktivace funkce Bluetooth pro příjem skladby. To lze provést dvěma způsoby:

Neaktivuje se okamžitě, proto před odesláním souboru několik sekund počkejte. Zajistěte, aby vás ostatní zařízení mohla detekovat. Za tímto účelem:

Přijímací zařízení je nyní nastaveno; nyní zvedněte smartphone nebo tablet, ze kterého chcete přenášet hudbu.

 • Otevřete hudební přehrávač. Najděte skladbu, kterou chcete přenést do druhého zařízení. Skladbu můžete místo v přehrávači vybrat ve správci souborů, v tom není zásadní rozdíl.
 • Stiskněte skladbu a podržte prst, dokud se nezobrazí kontextová nabídka. Zvolte možnost „Sdílet“ (mohla by se jmenovat „Share“).
 • Vyberte metodu přenosu souborů. Bluetooth.
 • Povolte telefonu aktivovat modul stisknutím tlačítka „Ano“.

Po aktivaci funkce Bluetooth vyhledejte dostupná zařízení. Vysílací telefon zjistí přijímací zařízení, na kterém jste předtím aktivovali bezdrátový modul. Jeho výběrem zahájíte přenos souborů.Na přijímacím zařízení se zobrazí okno s oznámením, že soubor byl odeslán z jiného telefonu. Stisknutím tlačítka „Accept“ ji uložíte do paměti.

Doba trvání přenosu závisí na velikosti souboru. Vysílací a přijímací zařízení musí být v těsné blízkosti (nejlépe ne více než 10 metrů), aby se párování bez problémů uskutečnilo.

Sdílet zvuk

Dva lidé používající stejná pouzdra, ale každý s náhlavní soupravou, byli jedním z nejkrásnějších a nejsociálnějších obrazů naší moderní technologie. Nebylo to však ani praktické, ani vhodné. Pro dočasný poslech na pár vteřin je to možná uspokojivé, ale ne pro sledování dvouhodinového filmu nebo poslech hudby.

Jak říkáme, funkce duálního zvuku umožňuje přehrávat hudbu nebo jiné zvuky z mobilního telefonu do dvou připojených zařízení Bluetooth. Jak upozorňuje sama společnost Samsung, tato funkce je omezena na některá zařízení Bluetooth 5.0 a jedná se o hardwarové omezení, které nelze vyřešit žádným trikem.

Omezení

Mnoho lidí se ptá, jak přenést skladbu z iPhonu přes Bluetooth do systému Android. Zde začínají problémy, protože společnost Apple udržuje pro svá zařízení politiku uzavřeného systému. Přenos obsahu je tedy možný pouze mezi zařízeními se systémem Android a Windows.

Zatímco operační prostředí jako Windows Phone a iOS využívají oblíbenou technologii Bluetooth jako součást svých funkcí výhradně pro připojení volitelné náhlavní soupravy, majitelé zařízení se systémem Android mohou tuto technologii stále využívat k přenosu informací. Dnes se dozvíme, jak posílat zvuk přes Bluetooth v zařízení se systémem Android.

Přenos souborů mezi notebookem a telefonem / jako příklad

Níže uvedu jednotlivé kroky na příkladu systému Windows 10 (jako nejmodernějšího operačního systému) a telefonu se systémem Android (jako nejoblíbenějšího).

Ještě dodám, že v tomto článku budu předpokládat, že máte nainstalované ovladače, samotné zařízení je funkční, bez problémů (ve většině případů tomu tak je. moderní Windows 10 již ve fázi instalace rozpozná a vloží ovladače pro většinu hardwaru, včetně adaptéru Bluetooth).

Dodatek!

Pro ty, kteří nemají rozpoznaný Bluetooth (např. žádná ikona na liště, chyby atd.).). podívejte se na tento: https://ocomp.info/bluetoth-ne-vidimost-ustroystv.html

1) Nejdříve klikněte na ikonu Bluetooth na liště a vyberte možnost „Přidat zařízení Bluetooth“.

Pokud ikona není k dispozici, zkuste přejít na: Start/APPLAY/ ZAŘÍZENÍ/Bluetooth a další zařízení

2) V nastavení zkontrolujte, zda je povolena funkce Bluetooth, a poté stiskněte tlačítko „Přidat Bluetooth nebo jiné zařízení“. Příklad je na následujícím snímku obrazovky.

Zkontrolujte, zda máte aktivovanou funkci Bluetooth, a vyhledejte zařízení

3) Dále určete typ zařízení (pro telefon, počítačovou myš, pero atd.) vyberte první typ, viz. příklad níže).

4) Pak věnujte pozornost telefonu: v nastavení by měl mít povolenou funkci Bluetooth. a musí být také schopen zobrazit název vašeho notebooku. Po kliknutí na název zařízení se zobrazí výzva ke spárování zařízení (zobrazí se také číselný kód).

Spárování zařízení (v notebooku i v telefonu) musíte odsouhlasit. V některých případech může být nutné zadat párovací kód, který se zobrazí na obrazovce telefonu.

Dostupná zařízení. připojit || Android

5) Pokud vše proběhlo v pořádku a zařízení je spárováno (připojeno). mělo by se zobrazit oznámení, že je zařízení připraveno k použití.

6) Níže ukážu, jak přenést soubory z telefonu do notebooku (tato možnost je nejčastější). Opačná operace však bude probíhat stejným způsobem!).

V notebooku klikněte na ikonu Bluetooth (v systémové liště vedle hodin) a v zobrazené nabídce klikněte na „Přijmout soubor“.

7) Poté by se mělo zobrazit okno čekající na přenos. Přímé sdílení a samotné soubory se zobrazí po jejich odeslání z telefonu (nebo jakéhokoli jiného zařízení).

8) Nyní můžete vybrat některé soubory (např. fotografie) v telefonu, stisknout tlačítko „Sdílet“ v rohu obrazovky a ze seznamu dostupných možností vybrat „Bluetooth“.

9) Na notebooku by se mělo zobrazit okno pro přenos souborů. po dokončení se vás systém Windows zeptá, kam má stažené soubory uložit.

Získejte soubory (po přenesení všech souborů je stačí uložit na disk)

To je v podstatě celý proces přenosu.

Pokud vše funguje a nejsou žádné problémy se stejnými ovladači. celý proces přenosu je velmi rychlý (i pro stovky souborů trvá jen několik minut).

Po přenesení souborů nezapomeňte vypnout Bluetooth (v notebooku i v telefonu). Důvodem je, že adaptér Bluetooth je poměrně náročný na energii, a pokud není vypnutý, baterie v zařízení se vybíjí rychleji!

Prodloužení!

Vybitá baterie notebooku: jak prodloužit výdrž baterie. https://ocomp.info/byistro-razryazhaetsya-noutbuk.html

Pokud používáte notebook pouze s nabíječkou, není třeba po přenosu dat vypínat Bluetooth.

přenášet, hudbu, přes, bluetooth, zařízení
 • Google Play nefunguje [řešení]
 • Jak si vytvořit vizitku (zdarma): vyberte si ze šablon nebo si ji vytvořte od začátku!
 • Čím nahradit Word a Excel (můj Office). Podobnosti, online redakce
 • Nefunkční klávesy na klávesnici notebooku, PC [Možnosti řešení]
 • Počítačové hry: k čemu jsou dobré? Co dobrého vás může hra naučit a zda je tak špatná.
 • Jak odinstalovat aplikaci pro Android
 • Jak používat telefon jako mikrofon pro počítač
 • Chybějící zvuk na notebooku, proč?

Jak odesílat hudbu přes Bluetooth v systému Android

Viz také: Co dělat, když se v systému Android nepřenášejí soubory přes Bluetooth V tomto článku se budeme zabývat tím, co dělat, když vaše zařízení se systémem Android ne 2.3. Připojení joysticku k zařízení se systémem Android Systém Android si získal takovou slávu nejen díky svému pohodlí, ale také díky skvělým 4.7 Přenos souborů z Androidu do iPhonu přes Bluetooth V tomto článku bude řeč o dvou velmi populárních operačních systémech, které mají své vlastní Používání Wi-Fi Direct na Androidu Jak používat Wi-Fi Direct na Androidu je častá otázka, kterou si lze položit Jak používat zařízení s Androidem jako modem Díky novým technologiím je mohou majitelé smartphonů používat jako velmi reálné Připojení náhlavní soupravy Bluetooth ke smartphonu s Androidem Náhlavní soupravy Bluetooth našly v našich životech široké uplatnění. Dnes existuje mnoho dálkových TV univerzální dálkový TV (Sam Remote TV): pomocí této aplikace při připojení k běžné 3.4 ES File Explorer ES Explorer (EStrongs File Explorer) je nový a vylepšený správce souborů pro vaše 4.2 Komentáře (0)

Vzhledem k tomu, že sociální sítě a jejich rozsáhlá multimediální nabídka se staly všudypřítomnými v životě každého člověka, mnoho lidí raději nezaplňuje paměť svého chytrého telefonu hudebními soubory, ale přehrává si své oblíbené skladby online. Abyste mohli nahrát hudbu jinému uživateli, stačí stisknout tlačítko „Sdílet“.

Stále existují příznivci klasického způsobu poslechu hudby, kdy se skladba stáhne do chytrého telefonu a přehrává se prostřednictvím vestavěného přehrávače nebo aplikace. Vyvstává otázka: jak přenést hudbu z telefonu do telefonu?? Soubor můžete samozřejmě odeslat e-mailem nebo prostřednictvím cloudové služby. Může to však trvat delší dobu. Existují dva snadné způsoby, jak snadno a rychle přenést skladby:

Přenos hudby přes Bluetooth

Bezdrátové připojení Bluetooth je skvělé pro přenos skladeb z jednoho telefonu do druhého především proto, že nevyžaduje mobilní připojení k internetu ani vyhledání blízkého hotspotu Wi-Fi. Chcete-li sdílet hudbu, musí být přítomna obě zařízení:

Zkontrolujte, zda jsou splněny všechny podmínky, a můžete přejít k nastavení telefonu:

 • Přejděte do nabídky telefonu
 • V části „Bezdrátové sítě“ vyberte možnost Bluetooth
 • Stiskněte tlačítko napájení
 • Zapnutí funkce Bluetooth na druhém telefonu
 • Pokud jedno ze zařízení automaticky nenajde druhé, stiskněte v rozevírací nabídce tlačítko „Obnovit“
 • V operačním systému Android do verze 5 povolte viditelnost ostatních zařízení v nastavení
 • Na jednom z telefonů vyberte možnost „Pair“
 • Stiskněte tlačítko OK.

Hudbu ze systému Android lze přenést do telefonu, který se zobrazí v seznamu spárovaných zařízení. K vyhledání a přenosu hudebního souboru je také velmi vhodné použít správce souborů, např. Total Commander. Najděte adresář se seznamem skladeb, vyberte skladbu, dlouhým stisknutím zobrazte dialogové okno, stiskněte přenos a zadejte metodu Bluetooth.

Jak přenášet hudbu pomocí paměťové karty

K přenosu hudby prostřednictvím paměťové karty je nutné následující

 • Přejděte do Správce úloh.
 • Tam vyberte soubor, který chcete přenést, stiskněte na něj 2 tlačítka.3 sekundy. dokud se neobjeví nabídka.
 • Stiskněte tlačítko „Kopírovat“ nebo „Přenést“ na místo na kartě SD.
 • Poté vypněte miniaplikaci a vyjměte paměťovou kartu.
 • Poté vložíme paměťovou kartu do telefonu nebo do zařízení, do kterého chceme hudbu přenést,
 • Zapněte jej a zadejte také „Správce souborů“
 • Vyhledejte soubor v uvedeném umístění a zkopírujte jej do zařízení.

Jak odesílat fotografie přes Bluetooth v zařízení Samsung?

Zobrazení souborů přijatých přes Bluetooth /p>

 • Klepněte na ikonu obrazovky aplikace na domovské obrazovce.
 • Najděte položku Nastavení Bluetooth a klepněte na ni.
 • Klepněte na tlačítko nabídky (tři svislé tečky) a vyberte možnost Zobrazit přijaté soubory.

Jak přenášet fotografie přes Bluetooth?

Na stránce nastavení „Zařízení Bluetooth a další zařízení“ vyberte možnost Odesílat a přijímat soubory přes Bluetooth. V části „Odeslat soubory přes Bluetooth“ vyberte možnost Odeslat soubory, vyberte zařízení, do kterého chcete soubory odeslat, a klikněte na tlačítko Další.

Nejprve se ujistěte, že je na obou zařízeních aktivována funkce Bluetooth a že jsou obě zařízení viditelná pro blízká zařízení podporující technologii Bluetooth (na notebooku se ujistěte, že je zobrazena přijímací obrazovka). Pak soubor odešlete. Pokud druhé zařízení Bluetooth podporuje formát odesílaného souboru, odešlete soubor znovu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS