Jak přenášet kontakty z Xiaomi na Xiaomi

Kontaktní přenos do Xiaomi z různých zařízení. Zachování dat.

Mobilní zařízení se někdy zajímají o to, jak přenášet kontakty z Xiaomi na Xiaomi. Telefony tohoto čínského výrobce rychle získávají popularitu a problém přenosu dat se stává stále častějším. Majitelé smartphonů často čelí problému, když musíte obnovit všechny aplikace a další data, která byla obsažena na předchozím smartphonu po dlouhou dobu. Pro přenos informací o Xiaomi z jiného telefonu se použije funkce „přenosu“.

Funkce přenosu dat v Xiaomi Redmi 4x a dalších chytrých telefonech je k dispozici ve verzi integrace MIUI 7 a funguje pouze v případě, že je nainstalována na obou zařízeních. Pro přenos dat z Xiaomi Mi5, Xiaomi Redmi 4A nebo jakéhokoli jiného telefonu této značky bude zapotřebí bezdrátové připojení Bluetooth. Je třeba provést následující akce:

 • Přejděte do nabídky „Nastavení“, vyberte „Další“ a „Přenos“.
 • Vyberte možnost „Já jsem odesílatel“ nebo „Jsem příjemce“.
 • Po výběru možnosti je nutné vybrat kategorie dat, které je třeba kopírovat (Nastavení, programy, kontakty, paměťová karta).
 • Vyberte mobilní zařízení, do kterého musíte poslat informace.
 • Po instalaci připojení připojení k Xiaomi Redmi Note 4 nebo jiné zařízení začne automaticky.

Jak zkopírovat kontakty z jednoho telefonu Xiaomi do druhého

Pokud potřebujete přenášet kontakty z jednoho telefonu Xiaomi do druhého, můžete to udělat velmi jednoduché, t.Na. Podobnou operaci je podporována skořápkou MIUI a je speciálně vytvořena pro lehký přesun ze starého přístroje na nový.

Krok 1. Otevřete nastavení General Xiaomi

Odemkněte telefon a zavolejte na fast nabídku, ikona ozubeného ozubeného kola bude v pravém horním rohu, klikněte na něj.

Krok 2. Vyberte „Systémové aplikace“

Nyní listujte seznam nabídek, dokud neuvidíte položku „systémové aplikace“. Klikněte na to.

Krok 3. Vyberte kontaktní aplikaci

Nyní listujte seznam aplikací, dokud neuvidíte „kontakty“. Klikněte na to.

Krok 4. bod „import a export“

Najděte položku „import a export“, zadejte ji.

Krok 5. bod „Odeslat kontakty

Najděte položku „Odeslat kontakty“ a klikněte na ni. Bude existovat seznam aplikací, které podporují odesílání kontaktů, musíte vybrat aplikaci MI-Drop, která se v nejnovějším firmwaru nazývá „Odeslat zdarma“. Vyberte si to.

Poté, MI Drop Application začne a hledá další telefony Xiaomi, aby na ně přenesli kontakty.

Aby byl váš telefon nalezen druhý, musíte spustit kapku MI na druhém zařízení a vybrat režim „GET“.

Poté musíte trochu počkat, telefon, který posílá kontakty, by měl vidět přijímací zařízení, musíte jej vybrat a to je vše. Poté, co přijímací zařízení potvrdí příjem souboru, program skončí a všechny kontakty budou na druhém Xiaomi.

Co dělat, pokud se nezobrazí kontakty

Právní rozhořčení v této záležitosti lze snadno rozptýlit provedením krátké sekvence kroků, které 100%zobrazí „neviditelné“ kontakty:

 • V dostupných parametrech vyberte položku „Display“ a poté nainstalujte zaškrtávací známku na kategorii „Kontakty se SIM“. V některých případech je další potřebou zobrazení nainstalovat zaškrtávací známku v horní části nastavení displeje.

Další funkcí je schopnost zjistit obsah SIM karty před kopírováním kontaktů na telefonu Xiaomi-je možné, že ne všechna čísla vůbec potřebujete všechna čísla.

Jak házet soubory z Xiaomi na Xiaomi pomocí programu Share Me

Najděte ikonu sdílení na ploše a klikněte na ni. Uvidíte okno aplikace, v horní části, z nichž je pohodlně 5 karet, jeden pro každý typ dat: dokumenty, videa, programy, fotografie a hudba. Klikněte na ten, který odpovídá přenášeným datům. K dispozici bude seznam, ve kterém je nutné zaznamenat odeslané soubory, a poté klikněte na modré tlačítko „Odeslat“ ve spodní části obrazovky. V tuto chvíli na druhém smartphonu, který je v hlavním okně programu, klikněte na zelenou ikonu „Get“, po kterém se na obrazovce objeví QR kód. Na prvním telefonu se po stisknutí „Odeslat“ se objeví radar vyhledávání v okolí a bude vidět modré tlačítko „Skenování QR kódu“, klikněte na něj. Kamera bude zahrnuta do čtverce, jehož je nutné umístit obrazovku druhého Xiaomi, která zobrazuje QR kód. Dojde k automatické synchronizaci zařízení a začne přenos souborů. Průměrná rychlost přenosu je asi 3-4 mb/°.

Kontaktní přenos probíhá podobným způsobem, nyní ukážu.

Přejít na kontakt, který musí být zaslán. Pod fotografií jsou 3 karty: „Odeslat“, „Žádné hovory“ a „Na oblíbené“. Klikněte na první. Objeví se okno vyskakovacího objektu, kde bude navrženo to třemi způsoby:

 • Soubor. kontakt bude přenesen s údržbou oficiálních informací kliknutím na něj na druhém telefonu se integruje do notebooku a bude vypadat přesně jako váš;
 • Text. Informace budou přenášeny v konvenčním textu, bude možné si je přečíst, ale budete to muset zaznamenat sami do notebooku, automatizace to nebude schopna;
 • Informace o kontaktu QR kódu budou šifrovány ve formátu QR a přenášeny jako grafický soubor. Je možné to zvážit pomocí speciálního programu. Rekonstruované údaje lze použít jednou k volání, je také možné je importovat do notebooku.

Pokud jej chcete převést do druhého přístroje pomocí programu Share Me, pak působí tak, jak je napsáno v první části poznámky. Kontakt však může být také přenášen jiným způsobem, například prostřednictvím posel nebo elektrické místnosti, stačí si vybrat tuto metodu v nabídce vyskakovacího objektu.

MI Mover Transfer

Není to tak dávno, aplikace MI Mover byla k dispozici pro jakýkoli smartphone Android, ale v době psaní článku na trhu Play není k dispozici. S jeho pomocí můžete přenést data z pouze z jednoho Xiaomi do druhého. Pokud však MI Mover již byl nainstalován například na stejném Samsungu, nemůžete na to přenést data, ale z Samsung do Xiaomi. prosím. prosím. prosím.

Na prvním smartphonu přejděte do nastavení.

Najděte MI Mover a klikněte na jméno.

Prostřednictvím ikony, ať je to „Jsem příjemce“.

Na druhém telefonu udělejte to samé, stačí zvolte „Já jsem odesílatel“-podívejte se na skenování skenování QR kódu na prvním smartphonu. Skenovat.

Pokud je vše provedeno správně, objeví se před vámi soubory pro přenos, včetně kontaktů, aplikací atd.Str.

Kliknutím na systém (nabídka v angličtině v našem příkladu, protože verze MI Drop na druhém smartphonu nemá podporu ruského jazyka), bude možné vidět, že kontakty, SMS, historie volání atd. Jsou k dispozici pro přenos.D.

Kontaktujte přenos prostřednictvím účtu Google

Důležité: K kontaktům musí být připojeny k účtu Google! V tomto případě nebude žádný problém odložení. A zapněte internet.

Zajišťujeme, že v bodech jsou klíšťata „kontakty“.

Vezmeme druhé zařízení ve vašich rukou. jakýkoli smartphone založený na Androidu. Je důležité, aby byl z účtu Google rozvázán (je.li to nutné, odstraňte tyto pokyny). Open Play Market.

Zadejte pomocí přihlášení a hesla účtu z prvního smartphonu.

Poté počkáte několik minut, zatímco dojde k synchronizaci dat (prostě nevypněte internet!) A zde se vaše kontakty objevily na smartphonu automaticky. Pokud k tomu nedochází, ujistěte se, že je zapnuta synchronizace kontaktů, jako na prvním smartphonu.

přenášet, kontakty, xiaomi

Jak přenášet telefonní čísla z Xiaomi na jiný smartphone?

Telefonní kniha smartphonu je neocenitelným skladem informací, které každý vlastník mobilního zařízení hodnotí. Koneckonců, nikdy nebudete hádat, které z počtu takové sbírky se může nečekaně hodit. Proto se při výměně jednoho gadgetu na druhý nezačne starat o bezpečnost kontaktních dat při jejich exportu. Ale ne v případě Xiaomi. A náš článek vám pomůže zajistit.

Najděte část „Aplikace“ a přejděte na kartu „Systémové aplikace“.

Vyberte možnost „Import a export“.

V navrhované části pro přenos kontaktů budou k dispozici dvě možnosti: „Export do paměti“ a „Odeslat kontakty“. První zahrnuje zachování dat uvnitř paměti mobilního zařízení a druhý okamžitý přenos jedním z vybraných kanálů. Chcete.li přenést informace do jiného gadgetu, klikněte na druhou možnost.

V nabídce, která se otevírá, vyberte nejpohodlnější způsob přenosu dat pro vás: prostřednictvím sociálních sítí, poslů, e.mailu nebo jiných aplikací.

Připraven! Nyní stačí otevřít odeslaný dokument na novém smartphonu a případ je v klobouku 🙂

Přenos dat pomocí MI Mover

Pro použití programu by měl být spuštěn na obou telefonech. Pokud je váš gadget na Androidu, stáhněte si jej z trhu, pokud je to Xiaomi, pak je z nabídky: „Nastavení“. „Pokročilé nastavení“. „MI Mover“.

Použití programu přichází na několik kroků:

 • Program spustíme na novém zařízení;
 • Výběr možnosti pro přijímání dat „Jsem příjemce“ (jsem příjemcem);
 • Čekáme na připojení k našemu přístupovému bodu prostřednictvím kódu Wi-Fi nebo QR;
 • Na starém zařízení vyberte „Já jsem odesílatel“ (jsem odesílatel);
 • Připojujeme se k vytvořenému přístupovému bodu nebo naskenujeme QR kódovou kameru z obrazovky nového zařízení;
 • K konjugaci přístroje by mělo dojít.

Pokud potřebujete přenášet data z jednoho Xiaomi do druhého, pak pokud novější a pohodlnější způsob. Přečtěte si náš článek, jak přenášet data z Xiaomi do telefonu Xiaomi.

Výběr dat pro přenos

Před zahájením přenosu je nutné vybrat kategorie přenášených dat:

 • Systém: Kontakty, SMS, MMS, historie hovorů;
 • Aplikace: Aplikace nainstalované v telefonu (z trhu a prostřednictvím APK);
 • SD karta: Data z paměťové karty, pokud ano.

Typ výběru dat se může lišit v závislosti na firmwaru a zařízení.

Po výběru klikněte na „Odeslat“ (Odeslat), který spustí postup pro přesun dat.

Přenos dat prostřednictvím zálohy

Další způsob, jak přenést nezbytná data z Xiaomi do Xiaomi, zahrnuje synchronizaci obou smartphonů s jedním účtem MI.

K dnešnímu dni stačí jednoduše zadat účet MI (MI Cloud) a analogií s předchozím bodem vytvořit sadu pravidel pro zálohování v odstavci „Backap zařízení“.

V případě potřeby bude možné kliknout na „Obnovit pomocí zálohy“ a výběrem požadovaného bodu obnovy, načtěte data na jiném smartphonu pomocí stejného cloudového účtu MI.

Přenos dat mezi dvěma chytrými telefony z Xiaomi se tedy provádí velmi jednoduše. Je důležité nezapomenout na takovou funkci, jako je záloha, takže z nějakého důvodu neztratit nejdůležitější data, soubory, nastavení atd.D.

Aplikace nefunguje. Převod s Huawei G630 Redmi 5a. Telefony se navzájem rozpoznávají, Huawei čte QR kód s Redmi 5a a poté ukazuje seznam dat, jejichž můžete přenést na Redmi 5a. Říkáme, že „start“ jsou převedena data z Huawei G630 na Redmi 5a. Na obou telefonech se zobrazí počet přenášených dat. Po dokončení přenosu na Huawei se zobrazí zpráva. následující data jsou umístěna a dokončena níže. Redmi ukazuje informace, že jsou získána data a očekává se, že jejich obnova bude „zpět“. Poté se na Redmi objeví zpráva, že data nebyla přenášena. A tak v kruhu do nekonečna. Minimální množství dat je přenášeno. pouze kontakty a stále „nulový“ efekt. Ačkoli všechno jde podle scénáře: telefony navázaly kontakt, jeden přenáší druhé přijímá data, po obdržení telefonu očekává nějaký druh „obnovy“ přijatých dat?! Předtím, než se vynoříte a to je ono, pokud stisknete „zpět“, pak se MI Mover zavře a existuje zpráva, že data nebyla přenášena. A stále více výběr akcí tento postup mnohokrát opakoval, výsledkem je nula: data jsou přenášena.čekají na zotavení, data nejsou možná.

Netestováno s tímto zařízením. Je možné, že nějaká nekompatibilita.

přenášet, kontakty, xiaomi

A jaký je postoj Huyway k Xiaomi?

Vyzkoušejte klon telefonu Huaveevsky (jíst na Google Play)

Koupil jsem si poznámku 4x a pokusil se přenášet aplikace z Fly 450 nic dobrého nevyšlo. Aplikace jsou vybírány, archivované, odesílány, ale na novém místě se neobnoví. Na adoptivním smartphonu je zpráva „Očekává se zotavení„A nic se neděje nekonečno. Po několika pokusech píše „není místo“, i když 5 dalších gigabajtů je zdarma. Vypočítáno, že data jsou přenášena a umístěna do složky „Interní Drive Android Data com.Miui.Záloha.Přenos mezipaměti “, který vytváří složky s datem přenosu v těchto složkách, jsou soubory s aplikacemi, které jsem se pokusil přenést s příponou.Bak Proč je práce programu přerušena. otázka pro vývojáře

Koneckonců, je napsáno, že toto kopírování funguje pouze z telefonu Xiaomi do telefonu Xiaomi)

| Denial of responsibility | Contacts |RSS