Jak přenášet soubory Android do Mac, PC a dalších zařízení. Okna přenosu souborů Android

Tip: Přeneste data Android do PC s nejlepším přenosem souborů Android

Nejlepší nástroj pro přenos souborů pro Android z Easteus je k dispozici, který vám pomůže přenést data Android do PC. Přečtěte si a zjistěte, jak používat nejlepší přenos souborů Android a získat všechna svá vzácná data zálohovaná v PC.

Víte, jak přenášet data Android do PC? Pomoc!

„Takže máte nějaké stopy k přenosu dat Android do PC? Proč to je? Nedávno má Samsung S7 na palubě světového trhu a vypadá to opravdu horko! Chci změnit svůj telefon s tímto novým telefonem.

A tady je můj problém, že nemám žádný cloudový účet a nemohu zálohovat všechna moje osobní údaje do cloudu. Takže může být možné přenášet data Android do PC? Můj současný telefon je Google Nexus 5 a přemýšlel jsem, zda mohu v počítači udělat zálohu. Když dostanu Samsung S7, mohu importovat svá data Android do nového telefonu. Pokud tedy víte, jak přenášet data Android do PC, pomozte mi prosím. dík!“

Jaký je nejlepší přenos souborů Android? Easeus může pomoci.

Pokud hledáte bezpečný způsob zálohování osobních údajů z telefonu Android do PC nebo migrujte soubory Android do PC, doporučujeme vám najít zabezpečený nástroj pro přenos souborů Android. Musí to být bez rizika a žádný virus.

Pokud Google „přenos souborů Android“, možná nebudete mít přání výsledek. Ohromené reklamy a matoucí informace vás mohou uvést v omyl. Zde software Easteus jako výrobce softwaru pro regeneraci dat zodpovědný, nabídne svůj nejlepší software pro přenos souborů pro Android, takže k bez námahy extrahujte data Android do PC. Můžete jej snadno najít online vyhledáváním Easteus MobiSaver pro Android. Tento software je plně kompatibilní se všemi systémy Android, včetně nejnovějších marshmallow. Nyní si můžete zdarma stáhnout tento software a postupujte podle dalších kroků a zjistit, jak přenášet nebo přesunout data Android do PC.

Tutoriál: Přeneste data Android do PC krok za krokem

Krok 1. Připojte telefon nebo zařízení Android s PC a spusťte Easyus Mobisaver pro Android. Kliknutím na START Umožněte softwaru rozpoznat a analyzovat zařízení Android.

přenášet, soubory, android, dalších, zařízení, okna

Krok 2. Nechte Easeus MobiSaver pro Android naskenovat telefon Android a najděte všechna vaše současná data.

Krok 3. Náhled a selektivně vyberte požadovaná data, která se přenášejí z telefonu Android do PC. Určit bezpečné místo pro přenos dat Androidu je zcela nutné.

Pokud potřebujete obnovit ztracená data Android nebo přesunout soukromé osobní soubory z vašeho telefonu nebo podložky Android, může Easyus Mobisaver pro Android opravdu pomoci!

 • Jak obnovit smazané telegramové chaty, zprávy fotografie Tracy King/2023-02-22
 • Nepodařilo se nainstalovat aplikaci do zařízení Daisy/2023-02-22
 • Jak obnovit smazané soubory z tabletu Samsung Tracy King/2023-03-16
 • Jak obnovit smazané zprávy o historii chatu linky Jean/2023-02-22

Jak přenášet soubory Android do Mac, PC a dalších zařízení

Fionna Agomuoh je bývalým přispěvatelem na volné noze do LifeWire. Její psaní se objevilo v Newsweek, International Business Times a další.

Ryan Perian je certifikovaný IT specialista, který drží řadu IT certifikátů a má 12 let zkušeností s prací v IT průmyslu podpory a managementu.

V tomto článku

Tento článek vysvětluje několik metod přesunu a sdílení souborů z vašeho telefonu Android do Mac, PC nebo jiného zařízení. Pokyny se vztahují na zařízení Android s Androidem 9 a nahoru. Vaše obrazovka se může zdát mírně odlišná v závislosti na telefonu.

Z jednoho Androidu k druhému pomocí Bluetooth

Jedním z nejjednodušších způsobů přenosu souboru mezi zařízeními Android je u Bluetooth. Mezi podporované soubory patří videa, obrázky, hudba, kontakty a další. Nevýhodou je, že Bluetooth může chvíli přenést velké soubory.

Zapněte Bluetooth.

V nastavení Bluetooth mohou zařízení automaticky zobrazit další zařízení dostupná pro párování. Pokud ne, klepněte na Scan a vyhledejte dostupná zařízení.

Klepněte na skenování. Pokud nevidíte párové nové zařízení, podívejte se pod dostupná zařízení. V případě potřeby klepněte znovu.

Pokud potřebujete passkey, měl by se objevit na obou obrazovkách. Ujistěte se, že se oba passkeys shodují před klepnutím na pár.

Jako metodu sdílení vyberte Bluetooth.

Po aktivaci přenosu souborů musí zařízení přijímající soubor potvrdit sdílení souboru.

Po párování zůstane zařízení spárována, dokud je nepřenášíte. Chcete.li zařízení nepální, přistupujte k nastavení Bluetooth na jednom z připojených zařízení. Vedle spárovaných zařízení vyberte ikonu Nastavení a poté vyberte Neuir.

Poté, co poprvé spárujete zařízení Bluetooth, mohou vaše zařízení spárovat automaticky. Pokud je váš telefon připojen k něčemu přes Bluetooth, uvidíte v horní části obrazovky ikonu Bluetooth.

Od Androidu po počítač s vaším účtem Google

Ať už chcete přistupovat k souborům Android na počítači Mac, počítač Windows nebo iPhone, pomocí vašeho účtu Google usnadňuje proces přenosu. Když nahráváte soubory na svůj disk Google, můžete přistupovat k těmto souborům na jakémkoli zařízení, kde můžete přistupovat k Disku Google.

Chcete.li nahrát dokumenty, obrázky, zvukové soubory a video soubory z vašeho telefonu Android na disk Google:

Potřebujete přistupovat k souborům Android na iPhone? Nahrávání souborů z vašeho zařízení Android na disk Google umožňuje soubory na disku Google na iPhone.

Od Androidu po počítač Windows s kabelem USB

Použijte kabel USB k přenosu souborů z telefonu Android do počítače Windows 10.

V nastavení USB vyberte Přenos souborů/Android Auto.

V Průzkumníku souborů přejděte na tento počítač. Telefon byste měli vidět jako jeden z dostupných zařízení.

Otevřete zařízení v průzkumníku souborů. Měli byste vidět telefon a, pokud jsou nainstalovány, karta (pro SSD).

Zkopírujte nebo přesuňte soubory ze zařízení Android do počítače Windows.

Až budete hotovi, vystřelte telefon z Windows a odpojte kabel USB.

Od Androidu na Mac s kabelem USB

Zde je návod, jak používat kabel USB k přenosu souborů z telefonu Android do Mac s Mac OS X 10.5 nebo novější nebo MacOS.

Český výrobce telefonů, nádherný směr Nokie, budoucnost mobilního hraní a dilema Apple VR | ASK

 • Stáhněte a nainstalujte přenos souborů Android do počítače.

V nastavení USB vyberte Přenos souborů/Android Auto.

Otevře se okno přenosu souborů Android v počítači. Použijte jej k přetažení přes soubory, které chcete přenést.

Jak přenášet soubory z telefonu do notebooku [Android / iOS]

Znáte jak jak přenášet soubory z telefonu Tolaptop? V tomto příspěvku vám ukážeme, jak přenášet soubory z vašeho Android/iPhone do vašeho notebooku Windows/Mac. Navíc pokrýváme, jak přenášet soubory mezi počítači Windows.

Od @hester naposledy aktualizováno 30. prosince 2022

Jak mohu získat soubory z telefonu do svého notebooku?

Ví někdo, jak přenášet soubory z telefonu do notebooku? Snažím se přenést některé soubory z telefonu (Galaxy S10) do mého notebooku (Win10, plně aktualizován). Může mi někdo nabídnout pomoc?“

Přenos souborů mezi počítači nebo přenos z telefonu do počítače je často nutný z důvodů, jako je provedení zálohování nebo čistě sdílení souborů. Ať už chcete provádět přenos souborů z Android/iPhone do PC/Mac, můžete věci udělat pomocí následujících pokynů. Níže je také poskytnut způsob přenosu souborů mezi počítači Windows.

Jak přenášet soubory z telefonu Android do notebooku [Windows / Mac]

Chcete-li přenést soubory od telefonu Android do Windows/Mac, můžete použít kabel USB, Bluetooth nebo platformu třetí strany Google Google.

Způsob 1. Přeneste soubory kabelem USB

Použití kabelu USB je pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak připojit a přenášet soubory z Androidu do vašeho počítače. Rychlost přenosu je určena typem použitého kabelu a množstvím úložiště na obou zařízeních.

Krok 1. Připojte telefon a počítač Android s kabelem USB.

Krok 2. Když v telefonu uvidíte vyskakovací oznámení, vyberte přenos souborů / Android Auto.

Krok 3. Poté se v počítači objeví okno přenosu souboru, pokud ne, přejděte do tohoto počítače a najděte jednotku pojmenovanou po telefonu.

Krok 4. Odtud si můžete prohlédnout obsah telefonu a přetáhnout soubory do počítače. Můžete si také vybrat a zkopírovat jeden nebo více souborů a poté je vložit do počítače.

Nainstalujte oficiální software pro přenos souborů pro Android do Mac před převodem souborů z Androidu na Mac kabelem USB. Pak jsou následující kroky přímé.

Krok 1. Připojte telefon Android a Mac pomocí kabelu USB.

Krok 2. Z oznámení o předvolbách USB vyberte přenos souborů / Android Auto.

Krok 3. Otevřete aplikaci pro přenos souborů pro Android, poté můžete procházet a přetáhnout soubory do okna přenosu.

Způsob 2. Přenos souborů přes Bluetooth

Soubory můžete také přenášet přes Bluetooth, ale rychlosti přenosu jsou však poměrně špatné, takže tato možnost je vhodná pro přenos menších souborů.

Krok 1. Povolte Bluetooth na vašem telefonu a PC Android.

Krok 2. Na počítači přejděte na Nastavení Bluetooth Ostatní zařízení přidejte Bluetooth nebo jiné zařízení a poté vyberte telefon, se kterým chcete spárovat, a klikněte na připojení.

Krok 3. Na telefonu klepněte na pár ok.

Krok 4. Chcete.li provést přenos souborů z telefonu do PC, najděte soubor, který chcete přenést do telefonu, klepněte na ikonu sdílení a vyberte Bluetooth.

Krok 5. Na počítači klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu Bluetooth z panelu nástrojů a klikněte na Přijmout soubor.

Krok 1. Povolte Bluetooth na vašem telefonu Android a Mac.

Krok 2. Na vašem Macu vyhledejte dostupná zařízení, vyhledejte telefon a spárujte s ním.

Как подключить Android к Mac OS X??

Krok 3. Na telefonu přijmete žádost o připojení.

Krok 4. Na počítači Mac přejděte na Sdílení preferencí systémů a zaškrtnutí sdílení Bluetooth.

Krok 5. Vyhledejte soubor, který chcete přenést do telefonu, klepněte na ikonu sdílení a vyberte Bluetooth.

Krok 6. Soubor bude automaticky odeslán do složky stahování, kde můžete okamžitě přistupovat k souboru.

Způsob 3. Nahrajte / stahujte soubory prostřednictvím Disku Google

Pokud máte účet Google, můžete snadno nahrát a stáhnout více souborů najednou pro sdílení souborů mezi telefonem a počítačem Windows/Mac se stejnými kroky níže.

Krok 1. Nainstalujte a spusťte v telefonu aplikaci Google Drive.

Krok 2. Přihlaste se do svého účtu Google. V pravém dolním rohu klikněte na tlačítko „“ a klepněte na Upload.

Krok 3. Ze seznamu vyberte soubory, které chcete sdílet, a poté počkejte na nahrání. U velkých souborů by to mohlo vyžadovat nějaký čas.

Krok 4. V počítači přejděte na oficiální web Google Disk, přihlaste se se stejným účtem Google. Pak si můžete stáhnout právě nahrané soubory.

Jak přenášet soubory z iPhone do notebooku [Windows / Mac]

Pro přenos souborů z iPhone můžete použít iTunes nebo iCloud.

Způsob 1. Přenos souborů pomocí iTunes

Hlavním účelem sdílení souborů iTunes je přenos souborů mezi počítačem a aplikací pro iPhone nebo iPad, která je kompatibilní. Pokud jste pozitivní, že soubory, které chcete přenést, jsou kompatibilní s sdílením souborů, můžete tuto funkci použít k přenosu dat z iPhone do počítače.

 • Přenos přes iTunes vyžaduje stejné připojení Wi-Fi nebo kabel USB.
 • Ujistěte se, že iTunes je nejnovější verze. Pokud je váš notebook Windows, můžete si stáhnout iTunes z webu.

Krok 1. Spusťte iTunes, klikněte na kartu zařízení a vyberte Sdílení souborů.

Krok 2. Vyberte aplikaci v seznamu, ze kterého chcete přenášet soubory.

Krok 3. Vyberte soubory, které chcete přenést, a klikněte na Uložit.

Krok 4. Vyberte polohu, aby se soubory uchovávaly, a kliknutím na Uložit spusťte přenos souborů.

Způsob 2. Přenos souborů přes iCloud

Data iOS můžete bezdrátově přenášet z zařízení IOS do PC nebo Mac pomocí iCloud.

 • Stejné Apple ID na zařízeních.
 • Dostatek úložného prostoru iCloud.
 • Pokud váš počítač spustí Windows, můžete si stáhnout aplikaci iCloud z webu.

Krok 1. Spuštění nastavení na vašem iPhone a poté stiskněte své jméno iCloud.

Krok 2. Vyberte položky, které chcete synchronizovat. Například, pokud chcete přenášet fotografie, zapněte fotografie a povolte fotografie iCloud.

Krok 3. Spusťte iCloud na počítači a povolte odpovídající možnost. Soubory jsou poté přístupné.

Bonusový tip: Jak přenášet soubory mezi notebooky [Windows]

Poté, co se naučíte, jak přenášet soubory z telefonu do notebooku, můžete se také divit, jak přenášet soubory mezi notebooky. Zde doporučujeme používat software profesionálního vzdáleného přístupu anyViewer, který vám umožní přenášet velké soubory vysokou rychlostí několika způsoby.

Stáhněte si na svých zařízeních anyViewer a začněme přenášet soubory prostřednictvím AnyViewer.

Krok 1. Na hostitelském počítači přejděte do přihlášení a klikněte na Zaregistrování.

Krok 2. Zadejte informace a klikněte na Zaregistrovat.

Krok 3. Na klientském PC se přihlaste ke stejnému účtu a zde můžete vidět přiřazená zařízení.

Krok 4. Přejděte do zařízení, vyberte počítač, se kterým chcete sdílet soubory, a klikněte na přenos souboru.

Pak můžete vidět okno přenosu souboru. Hostitelský počítač se zobrazí vlevo, zatímco klientský počítač je zobrazen napravo. Chcete.li odeslat soubory z hostitele k klientovi, klikněte na pravou šipku po výběru souborů, které chcete odeslat, a VISE VERSA.

Soubory můžete také přenášet s ID partnera, když jsou vaše zařízení přihlášena k různým účtům.

Poznámky: ✎. Bezplatný účet může přenést 100 souborů najednou, můžete upgradovat na profesionální nebo podnikový účet a přenést neomezené velké soubory s vyšší rychlostí.

Závěr

Věřím, že máte jasno, jak přenášet soubory z telefonu do notebooku. Pokud potřebujete přenášet soubory z Androidu nebo iPhone do počítače Windows nebo Mac nebo mezi počítači, najdete všechna řešení zde. Použijte přístup, který nejlépe splňuje vaše požadavky.

Důvěryhodné řešení pro hladký přenos souborů Android

Pokud jste vlastníkem telefonu Android a počítače se systémem Windows, přenos souborů mezi nimi je snadné. Věci se trochu komplikují, pokud máte Mac. K přenosu souborů mezi Android a Mac budete potřebovat aplikaci třetí strany.

přenášet, soubory, android, dalších, zařízení, okna

V tomto článku vás promluvíme prostřednictvím některých z nejpopulárnějších aplikací a řešení pro přenos souborů Android do Mac, včetně bezplatných a placených možností, plus klady a nevýhody každé metody a jak je používat. Alternativně se můžete podívat na některé způsoby přenosu fotografií z Androidu na Mac.

Přenos souborů Android Mac

Protože MacOS a Android nejsou nativně kompatibilní, musíte najít aplikaci třetích stran pro přenos souborů mezi počítačem Mac a zařízením Android nebo naopak. Zejména existují i ​​jiné způsoby, pokud chcete konkrétně přenos souborů Samsung pro Mac. Zde se podíváme na tři z nejlepších dostupných aplikací, jejich funkce, výhody a nevýhody a kolik stojí, abychom vám pomohli rozhodnout se, která je nejlepší aplikace pro vaše potřeby.

MacDroid

MacDroid je aplikace pro přenos souborů, která je navržena tak, aby učinila přenos souborů Android Mac Breeze. Existují dva provozní režimy: režim MTP, ideální pro začátečníky a režim ADB, pro pokročilejší uživatele, které vám umožňují namontovat zařízení pro Android jako disk na Mac pro procházení, přenos a upravování souborů. MacDroid pracuje přes USB a snadno se používá.

 • Zdarma 7denní pro zkušební verze
 • Připojení USB
 • Pracuje s téměř všemi typy souborů
 • Výběr dvou režimů připojení
 • Podporuje všechna zařízení Android a MTP
 • Schopnost upravovat soubory bez jejich kopírování do počítače

Cena: 7denní zkušební verze zdarma, poté náklady na předplatné za pouhých 1.67/měsíc

Zajímá vás, jak provést přenos souborů Android pro Mac s MacDroidem? Postupujte podle těchto kroků:

Krok 1: Stáhněte si a nainstalujte MacDroid na Mac.

Krok 2: Spusťte MacDroid a přejděte do nabídky zařízení.

Krok 3: Zapněte zařízení Android a připojte jej k Mac kabelu USB.

Krok 4: Vyberte mezi režimem MTP (doporučený pro začátečníky) nebo režimem ADB.

Krok 5: Postupujte podle jakýchkoli pokynů na obrazovce a připojte zařízení Android k Mac.

Krok 6: Po připojení byste měli vidět své zařízení v nabídce zařízení a můžete jej otevřít a zobrazit soubory a přenést je na Mac.

Závěr: MacDroid se snadno používá, navržený pro Mac a cenově dostupný. K dispozici je také 7denní bezplatná zkušební verze s přístupem ke všem funkcím Pro, takže se můžete rozhodnout, zda je software pro vás provedeno přenos souborů Mac na Android před registrací. Je to skvělá aplikace pro začátečníky, protože se o všechno postará.

Přenos souborů Android

Přenos souborů Android je bezplatná aplikace pro přenos souborů pro Android pro Mac, která je rychlá a snadná. Funguje to prostřednictvím připojení kabelových (USB). Jakmile stáhnete přenos souborů Android a nainstalujete software, stačí připojit svůj Android k Mac a spustit software a poté budete moci zobrazit a přenášet soubory z vašeho zařízení Android do vašeho Mac. Přenos souborů Android pracuje se všemi zařízeními Android včetně telefonů a tabletů.

 • Volný, uvolnit
 • Snadné použití
 • Funguje přes USB
 • Pracuje s téměř všemi typy souborů
 • Zobrazit, upravit a přenášet soubory z vašeho Android na vašem Mac
přenášet, soubory, android, dalších, zařízení, okna

Podporovaný OS: MacOS x 10.7 a vyšší

Závěr: Pokud vlastníte Mac a zařízení Android a chcete provést přenos souboru Android do Mac, stahování přenosu souborů Android je skvělá možnost zdarma. Pokud však uvíznete, je k dispozici malá podpora a tato aplikace je o něco základní než Syncmate nebo MacDroid, protože neexistuje žádná pro verze Pro.

Syncmate

Syncmate je synchronizační software pro Mac, který pracuje se všemi zařízeními iOS a Android. Můžete jej použít k udržení všech svých zařízení v synchronizaci nebo k přenosu jednotlivých souborů z Androidu na Mac. Můžete dokonce synchronizovat cloudové úložiště, Microsoft Services nebo jiná namontovaná zařízení pomocí Syncmate a zdarma synchronizovat kontakty a kalendáře.

 • Zdarma synchronizace kontaktů a kalendářů
 • Cenově dostupný licenční poplatek
 • Nastavit automatické nebo naplánované synchronizace
 • Pracuje se všemi zařízeními Android a iOS
 • Synchronizace souborů z cloudu

Podporovaný OS: MacOS x 10.10 a vyšší

Cena: Zdarma synchronizace kontaktů a kalendářů, od 39.95 za licenci

Závěr: Syncmate je vynikající volbou pro každého, kdo chce udržet všechna svá zařízení v synchronizaci a také převádět jednotlivé nebo hromadné soubory na Mac od Android. Je navržen tak, aby pracoval s Mac, cenově dostupný a snadno použitelný.

Okna přenosu souborů Android bez aplikací

Co dělat, pokud potřebujete přenášet soubory ze zařízení Android do Windows a nechcete používat aplikaci? Existuje spousta způsobů, jak toho dosáhnout, ale většina z těchto řešení je vhodná pro ty časy, které nemusíte přenášet extrémně velké soubory nebo obrovské množství souborů.

Bluetooth

Je snadné připojit zařízení pro Android s počítačem Windows pomocí Bluetooth. Chcete.li provést okna přenosu souborů Android, ujistěte se, že je Bluetooth zapnutý na počítači i telefonu nebo tabletu. Jakmile se obě zařízení najdou, nastavte připojení a pak můžete přetahovat soubory mezi zařízeními.

Data/nabíjecí kabel

Kabelové připojení je skvělý způsob přenosu souborů z Androidu do PC bez použití aplikace. Stačí připojit telefon nebo tablet Android do počítače pomocí kabelu USB a ujistěte se, že vaše zařízení je zapnuto a odemknuto. Vyberte nabíjení tohoto zařízení přes USB a poté klepněte na přenos souboru v rámci použití USB pro. Tím se otevře okno přenosu souborů na počítači se systémem Windows, ze kterého můžete snadno přetáhnout soubory mezi zařízeními.

microSD

Pokud přenášíte mnoho velkých souborů ve vašem počítači přenosu souborů Android, karta MicroSD je spolehlivým způsobem, jak toho dosáhnout, za předpokladu, že váš telefon nebo tablet Android má slot pro kartu microSD, protože ne všechna novější zařízení. Uložte své soubory na zařízení na kartu microSD, vyjměte kartu z telefonu nebo tabletu a poté ji vložte do slotu pro kartu microSD do počítače Windows. Poté můžete snadno zobrazit a přenášet soubory.

Sdílení k e.mailu

U menších souborů si je můžete posílat e.mailem sami, poté se přihlásit do svého e.mailu na počítači a stáhnout přílohy na pevný disk.

Sdílení k chatu

Spíše než pomocí aplikace pro přenos souborů Android můžete sdílet soubory do chatové aplikace, jako je Messenger nebo WhatsApp v telefonu. Poté jednoduše otevřete historii chatu na počítači a stáhněte si soubory.

Účet Google

Můžete dokonce použít svůj účet Google pro přenos souborů Android do Windows. Mohli byste nahrát soubory na svůj disk Google do telefonu, poté otevřít Disk Google na svém počítači a stahovat soubory nebo e.mailové soubory pro sebe prostřednictvím Gmailu na zařízení Android, poté přistupovat k e.mailu z počítače a stáhnout přílohy.

Okna přenosu souborů Android s řešeními třetích stran

Co když přenášíte soubory mezi Android a vaším počítačem Windows často, nebo se často ocitnete v hromadném posílání souborů? V těchto případech je instalace aplikace třetích stran často pohodlnější. Níže představíme dvě z nejpopulárnějších aplikací pro okna pro přenos souborů Android s výhodou a nevýhodou každého.

Resilio synchronizace

Synchronizace resilio je software synchronizace mezi platformami, který vám umožňuje synchronizovat téměř jakýkoli soubor mezi vašimi zařízeními. Přistupujte k souborům na cestách, využijte selektivní synchronizace pro převody souborů, ovládání využití šířky pásma a užijte si zabezpečené šifrování pro ochranu vašich souborů během procesu přenosu. Resilio Sync je rychlá, spolehlivá a snadno použitelná a skvělá alternativa k přenosu souborů Android pro ty, kteří potřebují přenášet soubory ze zařízení Android do PC.

přenášet, soubory, android, dalších, zařízení, okna
 • Jednoduché použití, rychlé, bezpečné a má bezplatnou verzi
 • Dostupný jednorázový licenční poplatek
 • Výběr plánů
 • Selektivní synchronizace
 • Přístupové soubory na cestách
 • Řídicí použití šířky pásma
 • Ne synchronizace založená na cloudu, používá režim peer-to-peer
 • Business uživatelé budou muset zaplatit více za upgrade na obchodní verzi

Podporovaný OS: MacOS X, Windows, Linux, iOS, Android

Cena: zdarma, pro verze od 59.90 Jednorázový poplatek

Závěr: Resilio Sync je skvělá volba pro každého, kdo hledá spolehlivý synchronizační software pro Windows, který nestojí Země a snadno se používá.

Airdroid

AirDroid je sada pro správu mobilních zařízení, které pracuje na všech hlavních platformách. Z počítače si můžete užít vysokorychlostní převody souborů, dálkové ovládání telefonu nebo tabletu pro Android nebo iOS z počítače, zrcadlení obrazovky a oznámení a správu SMS z vašeho počítače.

S bezplatným účtem jste omezeni na 30 MB na soubor pro převody, které nejsou v místní oblasti, a můžete se připojit až dvě zařízení Android. Upgradujte na prémiovou verzi a odstraňte všechny limity a použijte software na neomezených zařízeních pro Android.

 • Rychlé převody souboru a zrcadlení obrazovky
 • Intuitivní použít
 • Aplikace a klienta pro stolní platformu
 • Správa SMS z vašeho počítače
 • Dálkové ovládání mobilního zařízení
 • Volba bezplatných nebo prémiových verzí
 • Je třeba upgradovat na prémii, abyste odstranili limity velikosti dat/souboru
 • Byl v minulosti nespolehlivý

Podporovaný OS: Windows, Mac, Android, iOS

Cena: Verze zdarma, prémie od 2.50/měsíc

Závěr: Pokud chcete další funkce spojené se softwarem pro přenos souborů, AirDroid je skvělou volbou, protože získáte zrcadlení obrazovky, SMS a Oznámení a také dálkové ovládání vašeho zařízení. a existuje možnost bezplatné nebo prémiové verze.

Závěr

Doufáme, že vám tento článek pomohl představit vám některé z nejlepších aplikací a metod pro přenos souborů Android pro PC pro přenos souborů Mac a Android. Pamatujte, že při výběru správné aplikace pro vaše potřeby nezapomeňte zvážit, kolik to stojí, a sledujte online recenze, abyste zjistili, jaké zkušenosti ostatních uživatelů s aplikací byly, než se rozhodnete koupit.

FAQ

Jak přenovím soubory z mého Androidu do mého Mac?

Nejjednodušší způsob, jak provádět přenos souborů Mac Android, je použití aplikací třetích stran. V sekci MAC přenosu souborů Android najdete několik návrhů v tomto článku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS