Jak přenášet videa z iPhonu do Androidu

Nejlepší aplikace pro přenos dat z iPhonu do Androidu

„Nedávno jsem přešel z iPhonu na Android. Je možné přenést všechna data z iPhonu do Androidu?? Pokud ano, doporučte mi prosím některý z nich.

Pokud se podíváte do obchodu App Store a Play Store, zjistíte, že aplikací, které umožňují přenos dat z iPhonu do Androidu a naopak, je více než dost. Je tu však otázka spolehlivosti. Nemůžete věřit, že každá aplikace dokončí, co začala. Proto jsme sestavili seznam nejspolehlivějších aplikací pro přenos dat z iPhonu do Androidu. Tyto programy umožňují bezdrátový přenos dat a aplikací. Začněme nejlepší možností.

Přes AirDrop

AirDrop je bezdrátový protokol společnosti Apple pro přenos souborů mezi iPhonem, iPadem a Macem. AirDrop nemá žádná omezení velikosti souborů a můžete posílat videa, fotografie, hudbu, archivy, dokumenty a další typy souborů.

Zde se dozvíte, jak posílat velké soubory z iPhonu do jiných zařízení Apple pomocí služby AirDrop:

1) Ujistěte se, že jsou na obou zařízeních zapnuté Wi-Fi a Bluetooth.

 • Chcete-li na iPhonu nebo iPadu zapnout Wi-Fi a Bluetooth, otevřete aplikaci Nastavení nebo klepněte na ovládací prvky.
 • Chcete-li na Macu zapnout Wi-Fi nebo Bluetooth, klepněte na ikony funkcí na panelu nabídek nebo ovládacích prvků. Pokud ikona Bluetooth není na panelu nabídek viditelná, přejděte do „Předvolby systému Bluetooth“.

2) Zkontrolujte, zda je v zařízení příjemce povolena viditelnost AirDrop. To lze provést prostřednictvím ovládacího panelu nebo následujícím způsobem:

 • Chcete-li na iPhonu nebo iPadu povolit viditelnost AirDrop, přejděte do „Nastavení“, „Obecné“, aplikace AirDrop a vyberte „Vše“ nebo „Pouze kontakty“.
 • Chcete-li na Macu povolit viditelnost AirDrop, otevřete Finder AirDrop a v nabídce přístupnosti vyberte možnost „Vše“ nebo „Pouze kontakty“.

3) Otevřete aplikaci „Fotky“ na iPhonu odesílatele. Pokud potřebujete odeslat dokument nebo jiný soubor, otevřete aplikaci Soubory nebo jinou aplikaci třetí strany.

4) Stiskněte tlačítko „Vybrat“ a označte jedno nebo více videí.

5) Klikněte na ikonu exportu a vyberte možnost AirDrop.

6) Nyní vyberte název cílového zařízení ze seznamu dostupných zařízení.

7) Na zařízení příjemce je třeba stisknout tlačítko „Přijmout“. Je lepší nezavírat obrazovku AirDrop, dokud není přenos souboru dokončen.

Metoda 2

Nejjednodušší způsob je použít Tenorshare Tenorshre UltData. Pomocí něj můžete z určitého záložního souboru do počítače extrahovat požadovaná data včetně fotografií a videí a poté je přenést do nového telefonu se systémem Android. Nástroj můžete používat v systému Mac i Windows. Podrobné pokyny k celému procesu jsou popsány níže:

Otevřete oficiální webové stránky a stáhněte si do počítače software pro obnovu dat z iPhonu. Po dokončení stahování jej ihned spusťte a klikněte na ikonu cloudu v horní liště nabídky. obnovení ze zálohy iCloudu.

Poté budete vyzváni k přihlášení k účtu iCloud. Zadejte své Apple ID a heslo a klepněte na tlačítko pro přihlášení.

Po přihlášení do služby iCloud se zobrazí seznam záloh, které jste dříve vytvořili prostřednictvím služby iCloud. Musíte vybrat ten, ze kterého chcete fotografie a videa extrahovat a přenést je do telefonu se systémem Android. Vyberte požadovaný a pokračujte stisknutím tlačítka „Další“.

Poté stačí zadat typ souborů, které chcete extrahovat. fotografie a videa, a znovu kliknout na tlačítko Další. Zobrazí se vám náhled vašich dat.

Pomocí funkce náhledu označte požadované fotografie a videa a klikněte na tlačítko „Obnovit“. Soubory se uloží do počítače. Poté je stačí přenést z počítače do telefonu se systémem Android.

Jak přenést video z iPhonu do Samsungu pomocí e-mailu

Pomocí e-mailu můžete snadno přenášet video z iPhonu do Samsungu. Nebudete však moci odesílat velké soubory. Ke každému e-mailu lze připojit pouze malé soubory menší než 20 MB.

V albech iPhone vyberte videa, která chcete přesunout.

Klikněte na ikonu „Sdílet“ v levém dolním rohu a vyberte možnost „Mail“.

přenášet, videa, iphonu, androidu

Vybraná videa se automaticky připojí k e-mailu, zadejte požadovanou e-mailovou adresu, abyste e-mail obdrželi do telefonu Samsung.

Přejděte na stránku Samsung v e-mailu a stáhněte videa do interní paměti telefonu.

Selektivní přesun fotografií z iPhonu do Androidu

Dr.Telefon. Správce telefonu (iOS) je jedním z takových univerzálních nástrojů pro snadný přenos fotografií z iPhonu do telefonu se systémem Android. Může také přenášet kontakty, SMS, videa a hudbu z iPhonu do systému Android. Přenos souborů mezi zařízeními iOS a počítačem je možný bez použití iTunes. Kromě toho software přenáší data mezi zařízeními se systémem Android a iTunes.

Dr.Telefon. Správce telefonu (iOS)

Volitelný přenos mediálních souborů iPhone/iTunes do zařízení se systémem Android

 • Přenášejte soubory mezi Androidem a iOS, včetně kontaktů, fotografií, hudby, SMS a dalších.
 • Správa, export/import hudby, fotografií, videí, kontaktů, SMS, aplikací atd. д.
 • Přenos iTunes do systému Android (a naopak).
 • Správa zařízení iOS/Android v počítači.
 • Plně kompatibilní se systémy iOS 14 a Android 10.0

Zde je podrobný návod, jak přenést fotografie ze systému iOS do systému Android pomocí aplikace Dr. Správce telefonů (iOS):

  Stáhněte si, nainstalujte a spusťte aplikaci Dr. Fone-Phone Manager (iOS) v počítači. Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu lightning. K připojení zařízení se systémem Android stejným způsobem použijte jiný, ale originální kabel USB.

Poznámka: iPhone musíte vybrat v levém horním rohu. Tím se zajistí, že iPhone byl vybrán jako zdrojové zařízení.

Tak tedy! Pokud se vás někdo zeptá „jak mohu přenést fotografie z iPhonu do systému Android“, můžete se přece zeptat?‘ Pak jim vždy můžete říct, co jste se právě teď naučili! Pomáhejte dál!

První a nejjednodušší způsob. instant messengery a e-mail

Zcela jednoduché a přístupné pro každého. Všechny aplikace pro zasílání zpráv jsou k dispozici na obou platformách a jsou nainstalovány v každém smartphonu. Můžete použít libovolný: VK, Whatsup, Viber, Skype. Nevýhodou tohoto způsobu je spotřeba internetového provozu (pokud používáte mobilní data), stejně jako při odesílání fotografií tímto způsobem ztrácí kvalita přenášeného obrázku, messengery je automaticky komprimují.

Můžete použít e-mail (například GMAIL nebo MAIL RU). V jednom e-mailu lze odeslat až 5 fotografií nebo videí, maximálně však 20 MB.

Jak přenést informace o účtu Google do systému iOS

K dispozici je oficiální aplikace Apple, kterou lze použít k bezdrátovému přenosu dat z telefonu se systémem Android do iPhonu. Problémem je jeho nespolehlivost, zejména pokud data představují gigabajty videí a fotografií.

Tento způsob je však vhodný pro rychlou migraci účtu Google, který se automaticky importuje spolu s kontakty a e-mailovými informacemi.

Tato metoda platí pouze pro nastavení iPhonu od začátku. Až se dostanete na stránku „Aplikace a data“, vyberte možnost „Přenést data ze systému Android“ a postupujte podle pokynů na obrazovce. Po výzvě, která data chcete synchronizovat, vyberte z možností pouze svůj účet Google. Vyhledává také aplikace pro Android v App Store a v případě úspěchu je automaticky instaluje. Je důležité si uvědomit, že data vaší aplikace by to nepřežila.

Pokud jste tento krok přeskočili, přejděte do Nastavení = Pošta, adresy, kalendáře = Přidat účet a přihlaste se ke svému účtu Google. Nakonec se ujistěte, že je povolena synchronizace e-mailů, kontaktů a kalendáře a že se správně zobrazují všechna příslušná data.

Jak přenášet data ze systému Android do iPhonu

Přenos do iOS

Pro úspěšný přenos souborů z Androidu do iOS 11 pomocí aplikace Transfer to iOS musí být splněny následující podmínky:

 • Na iPhonu by měl běžet systém iOS 11 a na Androidu alespoň 4.0;
 • Všechny aplikace ovlivňující modul Wi-Fi by měly být zastaveny nebo zcela odstraněny;
 • Na iPhonu musí být dostatek volného místa pro nová data;
 • Baterie v zařízeních by měly být plně nabité;
 • Kopírování může přerušit i telefonní hovor, proto je u chytrých telefonů lepší dočasně zakázat příchozí hovory aktivací režimu vzduchu.

Stáhněte a nainstalujte aplikaci a spusťte ji. Klikněte na tlačítko „Pokračovat“ a poté si přečtěte podmínky a vyjádřete s nimi souhlas.

Při konfiguraci iOS 11 na iPhonu nebo iPadu jako nového zařízení se zastavte v kroku „Programy a data“ a zvolte „Přesunout data z Androidu“.

V okně „Najít kód“ klikněte na tlačítko „Další“, čímž aktivujete synchronizaci mobilního zařízení. Můžete přenášet kontakty, zprávy, fotografie, videa, záložky, účty Google a záznamy v kalendáři. Tyto údaje se mohou lišit v závislosti na zařízení se systémem Android.

Po dokončení procesu přenosu můžete pokračovat v nastavení iPhonu nebo iPadu.

Tato aplikace, kterou vydala společnost Apple, představuje nejjednodušší způsob přenosu většiny souborů. Doporučeno pro uživatele s telefonními daty.

Úložiště Google Cloud

Kontakty, poznámky, kalendáře a další důležité informace v iPhonu 8 můžete synchronizovat se službou Google Cloud. To se provádí v následujících krocích.

Otevřete Nastavení, vyberte Účty a Google. Dále klikněte na možnost Synchronizovat kontakty. Poté přeneseme všechna data z telefonu se systémem Android do cloudové služby Google.

Poté dojde k extrakci z úložiště Google Cloud Storage do iPhonu. Otevřete nastavení na iPhonu a přejděte do sekce Pošta, Adresy, Kalendáře. Zde klepněte na položku Přidat účet a na účet CardDAV. Zadejte svůj server, uživatele a heslo. A nakonec stiskněte tlačítko Go, seznam dat se přenese. Všechny informace z telefonu se systémem Android jsou nyní i v iPhonu 8.

Tato metoda se provádí bez počítače, pouze v telefonu a není nutné ji později ukládat do jednoho nebo více zařízení, což šetří spoustu času.

Prostřednictvím iTunes

Kromě výše uvedené metody můžete soubory z Androidu do iPhonu 7 přenášet i přes iTunes.

Nejprve je třeba připojit systém Android k počítači a zkopírovat veškerou požadovanou hudbu, obrázky a videa. Poté musíte přepnout iPhone do počítače a spustit iTunes. Chcete-li přesunout hudbu, musíte přejít na kartu Hudba, zaškrtnout příslušné položky a zadat cestu k adresáři, kde jsou soubory uloženy. a klikněte na tlačítko „Použít“, čímž aktivujete postup kopírování.

iTunes umí rychle přenést poznámky, kontakty, hudbu, videa a fotografie do nového iPhonu. Výhodou je, že iTunes je zdarma. V počítači však musíte mít nainstalovanou aplikaci iTunes.

Jak importovat data z iPhonu do systému Android

Někdy potřebujete přenést data z iPhonu do Androidu, nyní vám nabízíme 5 způsobů, které vám pomohou při přenosu z iOS do Androidu.

Přenos kontaktů z iPhonu do Androidu přes iTunes

Soubory jako kontakty, fotografie, e-maily, rozšíření nebo poznámky můžete z iPhonu do Androidu přenášet zdarma pomocí iTunes.

Musíte spustit iTunes, připojit chytrý telefon Apple k počítači pomocí kabelu.

Pak musíte stisknout tlačítko „Info“, zaškrtnout „synchronizovat kontakty“ a z rozevíracího seznamu vybrat „Kontakty Google“.

Musíte přejít na Google a počkat, až dokončíte synchronizaci kontaktů v iPhonu.

přenášet, videa, iphonu, androidu

Přenos dat z iPhonu do Androidu pomocí iCareFone

K přenosu dat do počítače můžete použít nástroje Tenorshare iCareFone.

Poté připojte telefon Andriod k počítači pomocí kabelu USB a přeneste data z počítače do telefonu Andriod. Kromě toho můžete s tímto úžasným nástrojem snadno vyčistit nepotřebné soubory a zrychlit zařízení, spravovat kontakty, fotografie, videa, hudbu, aplikace, vytvářet zálohy a obnovit zařízení iOS v případě ztráty dat atd.д.

Import dat aplikace WhatsApp z iPhonu do Androidu přes iCloud

Po výměně starého iPhonu je třeba jej zálohovat. iCloud vám umožní importovat konverzace WhatsApp do smartphonu nebo tabletu se systémem Android bez ztráty dat.

A nyní je třeba spustit nové zařízení, uloží všechny vaše zprávy a historii WhatsApp.

Export dat z iPhonu do Androidu přes Gmail

Chcete-li exportovat data z iPhonu 7 do smartphonu se systémem Android prostřednictvím služby Google, musíte přejít na svůj účet Gmail a synchronizovat informace.

Přejděte do nastavení a v části „Pošta, adresy, kalendáře“ vyberte možnost „Přidat účet“.

Zadejte údaje o svém účtu Google a klikněte na další. Zadejte položky, které chcete synchronizovat. Ta bude přenesena do vašeho zařízení.

Přenos poznámek z iPhonu do Androidu pomocí aplikace yandex

Kromě toho existuje jedna možnost. Služba Yandex.Moving“, je doplňkem cloudového úložiště „Disk“. Může kopírovat data z iPhonu, iPadu, iPodu do cloudové služby a přenášet je z cloudu do systému Android, obě zařízení touto metodou sdílejí soubory.

Disk Google

Google usnadnil přenos dat ze systému iOS do zařízení se systémem Android spuštěním aplikace Disk Google. Disk Google. Jeden z nejlepších způsobů přenosu dat z iPhonu do Androidu. Pomocí Disku Google můžete snadno migrovat data ze systému iOS do systému Android během několika minut.

 • Úložiště: Disk Google vám poskytne 15 GB volného místa pro vaše mediální soubory.
 • Výkonné vyhledávání: jeho vyhledávač je velmi efektivní a po zadání do vyhledávacího pole vám poskytne požadované výsledky.
 • Spolupráce: své dokumenty můžete snadno sdílet s ostatními rychlým pozváním dalších uživatelů a účastníci mohou také upravovat a prohlížet všechny soubory.
 • Zabezpečení: Nejlepší funkce Disku Google. je to bezpečnost. Data, která tam uložíte, budou vždy v bezpečí a chráněna před malwarem nebo viry.

Podporované datové typy:

 • Podporuje sdílené soubory, jako jsou archivy, zvukové soubory, obrázky, text a video.
 • Podporuje soubory Adobe, jako je Autodesk AutoCAD, Photoshop, PDF a mnoho dalších.
 • Podporuje také soubory Microsoft, jako je Excel, Word, PowerPoint a XML.
 • Po uložení souborů na Disk Google k nim můžete přistupovat z jakéhokoli jiného zařízení.
 • Nabízí možnost vyhledávání podle klíčových slov, což usnadňuje vyhledávání.

SHAREit

SHAREit. Další dobrá aplikace pro přenos dat z iOS do Androidu. Je široce používán mnoha lidmi ke sdílení různých typů dat. Tato aplikace se stala velmi populární právě díky vysoké přenosové rychlosti. Má skvělé funkce, díky kterým je velmi užitečný a všestranný.

 • Přehrávač médií: Aplikace obsahuje výkonný přehrávač médií, s nímž můžete spravovat a poslouchat svou oblíbenou hudbu.
 • Offline: K přenosu dat pomocí SHAREit nepotřebujete přístup k internetu.
 • Superrychlý: Dokáže přenášet soubory rychlostí 20 Mb/s, tedy rychleji než Bluetooth.

Podporované datové typy:

Podporuje téměř všechny typy dat, jako jsou PDF, obrázky, video, GIF, vektorové obrázky, zvuk a mnoho dalších.

 • Aplikace dokáže přenášet širokou škálu typů souborů.
 • Funguje s různými operačními systémy, jako je Android, iOS a Windows.

Aplikace nefunguje správně na mobilních zařízeních s malou pamětí.

Přechod na systém Android

Přechod na systém Android. Jedná se o aplikaci z iPhonu na Android. Tato aplikace může přenášet pouze zprávy. Z tohoto důvodu není příliš rozšířená a oblíbená. Tato aplikace však dokáže velmi efektivně přenášet textové zprávy z iPhonu do systému Android.

 • Zálohování: Move to Android také poskytuje snadné funkce zálohování a obnovení.
 • Podporované datové typy: Podporuje pouze jeden datový typ. textové zprávy.

Aplikace odesílá textové zprávy rychle a efektivně.

Chytrý přepínač Samsung

Samsung Smart Switch je také jednou z nejlepších aplikací pro bezdrátový přenos dat. Jedná se o bezplatnou aplikaci pro přenos dat z iPhonu do systému Android, která je k dispozici v obchodě Google Play. Můžete ji také použít k přenosu dat ze starého zařízení iOS/Android do zařízení Samsung.

 • Multiplatformní: Dokáže přenášet data do zařízení Samsung z různých mobilních platforem, jako jsou iOS, Windows, Blackberry a Android.
 • Kabel USB: Pomocí kabelu USB můžete snadno přenášet různé typy dat mezi oběma zařízeními.
 • Podporované datové typy: Podporuje kontakty, zprávy, obrázky, dokumenty, data aplikací, protokoly hovorů, hudbu, kalendář a mnoho dalších.
 • Zdrojovým zařízením může být zařízení se systémem iOS i jiná zařízení se systémem Android než zařízení Samsung, například HTC, Sony, Motorola a mnoho dalších.
 • Cílové zařízení musí být Samsung.
 • Pro přenos dat mezi dvěma zařízeními musí být na obou zařízeních k dispozici 500 MB dat.

FileTransfer

Pomocí aplikace FileTransfer můžete rychle a snadno přenášet data z jednoho zařízení do druhého. Je kompatibilní s mnoha operačními systémy, jako je Mac, Windows, Android a iOS.

 • Přeneste až 17 typů dat, včetně kontaktů, fotografií, zpráv, aplikací, hudby, poznámek, videí a dalších.
 • Bezpečná migrace bez restartování zařízení nebo vymazání původních dat.
 • Podpora 8000 mobilních zařízení se systémy Android, iOS a Windows.

DropBox

DropBox. Jedná se o službu cloudového úložiště. Důležité mediální soubory můžete uložit do služby DropBox a pak k nim přistupovat odkudkoli. Z tohoto důvodu je také považována za aplikaci pro přenos z iPhonu do Androidu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS