Jak přenést data aplikace WhatsApp do jiného telefonu

Přenos aplikace WhatsApp do nového telefonu? Nejlepší řešení zde (včetně iPhone 13)

Ahoj lidi! Koupil jsem si nový iPhone 12 a chci vědět, jak mohu přenést aplikaci WhatsApp do nového telefonu. V posledním telefonu mám spoustu důležitých dat a nechci o ně přijít. Bylo by velmi užitečné, kdybyste mi řekli, jak přenést aplikaci WhatsApp do nového telefonu.“

Přenos dat aplikace WhatsApp z jednoho telefonu do druhého je možný. Přesto nemusíte sdílet všechny své údaje z důvodu ochrany osobních údajů oficiální cestou. V tomto blogu vám ukážeme několik neoficiálních způsobů přenosu chatů a dat ve službě WhatsApp.

Od systému Android k systému Android

Pokud potřebujete přenést chaty WhatsApp z jednoho systému Android do druhého, je postup jednoduchý.

Metoda 1

Ujistěte se, že jste úspěšně zálohovali. Záloha chatu se ve výchozím nastavení uloží na váš účet na Disku Google.

Synchronizace účtu Google Drive s novým telefonem.

Po spuštění bude aplikace požádána o vaše telefonní číslo. zadejte ho a obdržíte SMS s potvrzovacím kódem.

V této fázi budete vyzváni k potvrzení, že chcete obnovit kopii dat. Potvrzení akce.

Metoda 2

Pokud jsou soubory messengeru včetně složky s databází na vyměnitelné kartě, vyjměte ji ze starého smartphonu a vložte do nového. Pokud máte soubory uložené v interním úložišti, můžete je mezi zařízeními přenášet různými způsoby:

Když je jeden telefon připojen k počítači, zkopírujte požadovanou složku a poté ji přidejte do druhého telefonu.

Odeslání souborů do e-mailového účtu a jejich stažení.

Po přenesení záloh do nového smartphonu postupujte podle následujících kroků:

Počkejte, až se zobrazí oznámení s výzvou k rozbalení starých dat chatů.

přenést, data, aplikace, whatsapp, jiného

Jak přenést konverzace WhatsApp z iPhonu do Samsungu

Nedávno vývojáři představili nový způsob přenosu zpráv mezi systémy Android a iPhone, ale pouze pro smartphony Samsung. To znamená, že na zařízeních všech ostatních výrobců tato metoda zatím nefunguje. Toto omezení je způsobeno tím, že messenger stále vyžaduje zprostředkovatele pro přenos chatů WhatsApp do jiného telefonu. Ve dvojici iPhone-Samsung je to aplikace Samsung SmartSwitch pro přenos dat. Pokud tedy máte smartphone jihokorejské značky, můžete použít tuto metodu. Není o nic složitější než předchozí:

 • Otevřete aplikaci WhatsApp na iPhonu;
 • Přejděte do Nastavení a vyberte Chaty;
 • Zde klikněte na tlačítko „Přenést chaty do systému Android“;
 • Připojte iPhone ke smartphonu Samsung pomocí kabelu;
 • Naskenujte QR kód iPhone na obrazovce Samsung;

Nyní můžete přenést chat z iPhonu do Samsungu a to je vše

 • Na iPhonu stiskněte tlačítko „Start“ a počkejte na dokončení přenosu;
 • Poté smartphone Samsung nastavte;
 • Spusťte aplikaci WhatsApp ve společnosti Samsung a přihlaste se;
 • Stiskněte tlačítko „Importovat“ a dokončete aktivaci.

Tato metoda je dobrá, protože umožňuje přenášet konverzace WhatsApp iOS do systému Android bez použití počítače. V této fázi jsou však jeho možnosti poměrně omezené. Za prvé, chaty můžete přenášet pouze z iPhonu do Androidu, nikoli naopak. A za druhé, jiné chytré telefony než Samsung zatím nejsou součástí programu přenosu. Je zřejmé, že vývojáři aplikace WhatsApp budou muset ručně nakonfigurovat sadu nástrojů pro přenos pro každou značku smartphonu zvlášť.

Přenos dat aplikace WhatsApp z iPhonu do Androidu a naopak

Při přechodu na jiný operační systém musíte najít aplikace, které dokáží přenášet chaty WhatsApp z jedné platformy na druhou.

Aplikace pro přenos dat funguje s běžnou aplikací WhatsApp, verzí Business, Viber a dalšími messengery a chaty. Při spuštění jednoduše vyberte příslušný messenger. Software vás vyzve k obnovení dat, jejich přenosu do jiného telefonu nebo zálohování.

Jak propojit aplikaci WhatsApp s jiným číslem

Někdy však neměníme jen samotný smartphone, ale také telefonní číslo. Přestože je nyní poměrně snadné přejít k novému operátorovi se starým číslem, čas od času mají někteří z nás potřebu začít. jak se říká. s čistým štítem. Je tedy logické, že nestačí jen přenést chaty, ale je třeba znovu propojit účet s novým telefonním číslem. Použijte iCareFone pro přenos WhatsApp pro přenos zpráv WhatsApp při změně telefonu.

Můžete také použít tyto pokyny:

 • Vložte novou kartu SIM do starého smartphonu s aplikací WhatsApp (v novém smartphonu nebudete moci číslo znovu vázat);
 • Spusťte aplikaci WhatsApp a přejděte do Nastavení. Účet. Změnit číslo;

Po změně přiřazení účtu WhatsApp k novému telefonnímu číslu se o tom vaše kontakty automaticky nedozvědí, proto je nejlepší, když je na to sami upozorníte. Za tímto účelem vám WhatsApp ve fázi propojení čísla umožňuje odeslat všem nebo vybraným účastníkům oznámení, že měníte své telefonní číslo a nyní bude přístupné pouze tomuto účastníkovi.

Synchronizační software třetích stran pro aplikaci WhatsApp

Chcete-li synchronizovat všechna data ze služby WhatsApp jedním kliknutím, doporučujeme použít aplikace třetích stran. Jedním z nejspolehlivějších je iCareFone, ale existuje mnoho dalších podobných. Při výběru správce souborů je důležité zkontrolovat software a nenaletět podvodníkům. Pomocí těchto služeb mohou kyberzločinci ukrást osobní údaje. Je důležité důvěřovat pouze důvěryhodným stránkám pro stahování a bezpečným nástrojům.

Tato možnost je vhodná pro ty, kteří pravidelně zasílají kontaktní informace velkému počtu osob. Je nepohodlné posílat jeden odkaz do každého messengeru: zkopírujte ho z každého z nich postupně a pak ho postupně vložte. Můžete poslat pouze telefonní číslo, ale to je pro ostatní uživatele nepohodlné: musíte kontakt předem uložit a ručně zkontrolovat v každém messengeru. Vytvořením jediného vícesměrového vysílání pomocí aplikace Hypolink lze zjednodušit práci obou stran s poštovními seznamy. Jak na to:

Při odesílání kontaktu ke komunikaci odešlete vytvořený odkaz. Po jeho otevření budete přesměrováni do samostatného okna prohlížeče. Otevře všechny přímé odkazy na jednotlivé komunikátory. Uživatel vás tak bude moci kontaktovat na 1-2 kliknutí.

Jak přenést WhatsApp Chaty

Prvním způsobem, jak přenést aplikaci WhatsApp z iPhonu do systému Android, je přeposlání chatů prostřednictvím e-mailu:

Tímto způsobem je třeba přenést každý chat zvlášť

Hlavní nevýhodou této metody je, že každý chat bude muset být přeplánován individuálně, takže se nakonec nejedná o synchronizaci, ať už ji provedete jakkoli. Protože všechny zprávy, které vám byly odeslány po odeslání archivu, se do něj již nedostanou.

Je možné migrovat zálohu aplikace WhatsApp

Druhým způsobem je přenos chatů do aplikace WhatsApp pomocí zálohy:

Nesnáším obnovování záloh, protože mi to nikdy nefungovalo

Tato metoda je dobrá na všechno, kromě toho, že funguje i po vybalení z krabice. Ve 3 z 5 případů tímto způsobem nic nezískáte. Zejména pokud máte WhatsApp nainstalovaný v chytrém telefonu, do kterého chcete přenést své konverzace. Pak se počítači jednoduše nepodaří vybrat vhodnou kopii a obnoví ty, které jste již vlastnili.

Přenos chatů WhatsApp přes počítač

Třetí možností je použít při migraci také počítač. Upřímně řečeno, ani se mi to nechce popisovat. je to tak složité a nepohodlné:

 • Připojte iPhone k počítači, ale nespouštějte iTunes;
 • Spusťte příkazový řádek a najděte složku WhatsApp;
 • Pro zobrazení obsahu použijte příkaz dir;
 • Zkopírujte složku příkazem kopírovat;
 • Připojte smartphone se systémem Android k počítači;
 • Vložte složku se zálohou do úložiště smartphonu se systémem Android.

Stručně řečeno, je to naprostý problém. Ukážu vám však skutečně použitelný a pohodlný způsob, který obnovil víru v lidstvo.

Mohu přenést aplikaci WhatsApp do jiného telefonu?

Ano, je to možné. Pokud chcete vědět, jak přenést zprávy WhatsApp do nového telefonu, existuje několik způsobů, jak to udělat. Obvykle je poměrně obtížné přenášet zprávy WhatsApp z Androidu do iPhonu nebo z iPhonu do Androidu. S tím vám však můžeme pomoci. Přečtěte si podrobnou příručku níže.

Přenos aplikace WhatsApp z jednoho telefonu do druhého není žádný problém. Nejprve je třeba vyhodnotit, jaký typ migrace aplikací budete provádět. Může se jednat o přenos ze systému Android do systému Android, z iPhonu do iPhonu nebo z iPhonu do systému Android? Způsob přenosu se liší, takže níže vám řekneme, jak přenést aplikaci WhatsApp do nového telefonu.

Jak přenést aplikaci WhatsApp ze systému Android do systému iOS nebo iOS do systému Android

Existují dva nesouvisející způsoby přenosu dat aplikace WhatsApp do nového telefonu. Rozdíl v nastavení soukromí a rozhraní mezi iPhonem a Androidem také komplikuje redistribuci dat. Zde je návod, jak můžete přenášet data a konverzace ze služby WhatsApp z obou zařízení. K tomuto účelu použijte aplikaci Tenorshare iCareFone Transfer.

Nejprve si za tímto účelem nainstalujte iCareFone. Po spuštění aplikace klikněte na možnost „Přenos“. Připojte také systém Android.

přenést, data, aplikace, whatsapp, jiného

Zapnutí ladění USB. Poté proveďte potvrzení rozevírací zprávy s žádostí o přepsání dat aplikace WhatsApp. Klepněte na možnost „Ano“.

Nastavení zálohy aplikace WhatsApp v zařízení se systémem Android prostřednictvím softwaru. Nezapomeňte ověřit svůj účet WhatsApp pro zálohování zadáním čísla a kódu země. Proces může trvat delší dobu, proto buďte trpěliví.

Obdržíte potvrzovací kód WhatsApp. Zadejte ji a potvrďte. Po dokončení tohoto postupu vás zařízení Android přenese do dalšího kroku, k datům, která lze obnovit. Ujistěte se, že jste přihlášeni do aplikace WhatsApp na iPhonu, aktivovali jste ji a klikněte na „Přihlásit se k účtu“.

Vypněte funkci „Najít iPhone“ a postupujte podle pokynů na obrazovce. iCareFone začne obnovovat data a chaty; to může trvat nějakou dobu v závislosti na množství dat.

Nastavení oznámí přenos. Váš iPhone bude také restartován.

Přenos dat watsap z iPhone do Andriodu

Zde je metoda, kterou můžete použít k přenosu z iPhonu do Androidu.

Instalace aplikace iCareFone do počítače. Spusťte aplikaci a připojte iPhone. Klikněte na možnost „Trust this computer“ a klikněte na možnost „Transfer“. A klepněte na Ano.

Potvrzení aplikace WhatsApp. Zadejte své telefonní číslo a předvolbu země, získáte kód a zadáním tohoto kódu potvrdíte svůj účet.

Po ověření software vygeneruje data WhatsApp z iPhone do Androidu. Po vygenerování budou přesunuty ze zdrojového do cílového zařízení.

Po přenosu postupujte podle pokynů na snímcích obrazovky uvedených v tomto softwaru. WhatsApp se přesune z iPhonu na Android.

Jak přenést aplikaci WhatsApp z iPhonu do iPhonu

Pokud vlastníte nový iPhone a chcete vědět, jak přenést aplikaci WhatsApp do nového telefonu, pak je zde jednoduchý, oficiální způsob přenosu dat WhatsApp z iPhonu do iPhonu.

Odemkněte iPhone, přejděte do aplikace WhatsApp a začněte zálohovat. Zálohování chatu se nachází v části Chaty Nastavení Zálohování chatu a zálohování dat.

Zadejte stejné číslo WhatsApp pro ověření nového účtu. Po ověření aplikace WhatsApp zkontroluje existující zálohy ze služby iCloud. Kliknutím na možnost „Obnovit historii chatu“ vrátíte zpět chaty a další data.

Jak přenést aplikaci WhatsApp ze systému Android do systému Android

Pokud vlastníte nový telefon se systémem Android a chcete vědět, jak přenést aplikaci WhatsApp do nového telefonu, máme pro vás ten nejjednodušší trik.Zálohování na disk Google také není snadná procházka.

Otevřete aplikaci WhatsApp a přejděte do Nastavení. Pak přejděte do chatů, použijte možnost zálohování a nastavte zálohování na svůj účet Google. Klepnutím na Zálohovat zálohujete na Disk Google.

Jak přenést data aplikace WhatsApp do jiného telefonu

Koupě nového komunikačního zařízení s sebou kromě příjemných emocí spojených s nákupem nese i určité obtíže spojené s nutností synchronizovat všechny účty registrované ve starém zařízení s novým a přenést do něj telefonní seznam. Velké množství lidí nyní používá WhatsApp pro obchodní i osobní komunikaci, což vyvolává otázku, jak jej přenést do nového smartphonu, aniž by došlo ke ztrátě důležitých dat z obchodní korespondence nebo zpráv napsaných blízkými.

Dobrou zprávou pro uživatele je, že přenos aplikace WhatsApp do nového zařízení je zcela možný. Hlavním problémem je, že účet WhatsApp je vázán na vaše telefonní číslo, takže archiv zpráv lze obnovit pouze tehdy, pokud do nového telefonu vložíte kartu SIM, kterou jste používali ve starém zařízení.

Při přenosu aplikace WhatsApp do jiného telefonu je třeba provést tři kroky, které budou podrobně popsány níže:

Tento bod není obtížný, protože jakmile přenesete kontakty ze starého telefonu do nového, aplikace WhatsApp automaticky zjistí, kdo má nainstalovanou podobnou aplikaci, a přidá tyto osoby do seznamu kontaktů. Před instalací aplikace WhatsApp do nového smartphonu si však musíte zálohovat historii zpráv. jinak nebude co přenášet do nového zařízení. Zprávy WhatsApp se ukládají automaticky jednou denně, pouze místo uložení archivů se může lišit: může to být iCloud (pro produkty Apple) i Disk Google, externí paměťová karta nebo interní paměť zařízení.

Při použití externí paměťové karty se archivní soubory ukládají do složky /sdcard/WhatsApp/Databases; při ukládání zadaných dat do interní paměti je to složka WhatsApp/Databases. V novém telefonu by se měly archivní soubory přenášet tak, že se umístí na stejnou adresu v závislosti na tom, jaký způsob ukládání zařízení používá.

Po migraci všech kontaktů můžete nainstalovat aplikaci WhatsApp. Chcete-li to provést, musíte si stáhnout aplikaci WhatsApp. oficiální webové stránky aplikace, stejně jako Google Play a App Store poskytují tuto možnost. Instalace je obvykle snadná jak pro zkušené uživatele, tak pro začátečníky. Zvláštní pozornost věnujte pouze zdroji, ze kterého byla aplikace stažena. pokud je stažena z neověřeného webu, hrozí velké riziko zanesení virů do smartphonu.

Po dokončení instalace a prvním spuštění aplikace musíte zadat své telefonní číslo a poté se vás aplikace WhatsApp zeptá, zda chcete obnovit svá data. Po potvrzení se všechny zprávy přenesou do nového zařízení, avšak s jednou výhradou. přenos je možný pouze mezi stejnými platformami, tj.е. přenos souborů, např. z iPhonu do smartphonu se systémem Android, není možný. Tento problém nelze vyřešit. důvodem je rozdíl v souborových systémech obou platforem a rozdíl ve formátech souborů. Kromě toho nebude možné přenášet soubory, pokud je vnitřní paměť zařízení nebo paměťová karta plná. K obnovení archivních souborů z cloudového úložiště je třeba aktivní připojení k internetu.

Díky všem těmto tipům bude nákup nového smartphonu příjemným zážitkem bez problémů spojených se ztrátou cenných dat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS