Jak přenést data ze zařízení Samsung do počítače

Jak používat Samsung Kies k přenosu a zálohování souborů Samsung

Co je Samsung Kies? V tomto článku se dozvíte o přenosu a zálohování Samsungu pomocí aplikace Kies pro Mac a Windows, která vám pomůže vyřešit problém s přenosem.

Samsung Kies. je bezplatný software pro připojení telefonu Samsung k počítači, přenos a zálohování dat telefonu, správu a obnovu souborů, kontrolu a aktualizaci firmwaru/systému telefonu a přehrávání a úpravu multimediálních souborů podle potřeby. Stejně jako iTunes, přehrávač médií a správce iPhonu, i software Samsung Kies. Je editorem a správcem telefonu Samsung.

Samsung Kies vám navíc pomůže přenést zprávy, fotografie, kontakty, hudbu a další data ze zařízení Samsung Galaxy S7 Edge / S7 / 6 Edge / 6/5/4/3/2 a Note 6/5/4/3/2 do počítače a naopak. Můžete také zálohovat soubory telefonu, abyste je mohli obnovit v případě problémů s telefonem Samsung.

Samsung Kies je kompatibilní také se systémem Android 4.2 níže, zatímco Kies 3 podporuje Android OS 4.3 nebo vyšší. Aplikaci Samsung Kies si můžete stáhnout z oficiálních stránek společnosti Samsung a jsou zde uvedeny systémové požadavky.

Samsung Kies Samsung Kies 3
OS Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 Windows XP (SP3), Windows Vista, Windows 7, Windows 8
CPU Intel Core 2 Duo 2.0 GHz nebo vyšší (doporučeno) Intel Core i5 3.0 GHz nebo vyšší (doporučeno)
RAM 1.00 GB (doporučeno) 512 MB (doporučeno)
Rozlišení obrazovky 1024 x 768 (32 bitů nebo vyšší) 1024 x 768 (32 bitů nebo vyšší)
Požadovaný software Microsoft.Net Framework 3.5 SP1 nebo vyšší Windows Media Player 10 nebo vyšší DirectX 9.0C nebo vyšší Windows XP: Windows Media Player 11 nebo vyšší Windows 7, 8 OS N, KN: Balíček Windows Media „Media Feature Pack“ je k dispozici na domovské stránce společnosti Microsoft

Přenos fotografií ze zařízení Samsung do počítače pomocí nejlepšího softwaru

Pokud chcete najít snadný a rychlý způsob, jak přidat fotografie do počítače, můžete použít Aiseesoft MobieSync, MobieSync. Profesionální software pro přenos souborů z mobilního telefonu. Můžete přenášet různé soubory, například fotografie, videa, skladby, kontakty atd. Д., Ze Samsungu do počítače.

 • Přenos fotografií z telefonu se systémem Android do počítače jedním kliknutím.
 • Synchronizace souborů, jako jsou fotografie, kontakty, zprávy, videa, zvuky a další. Д.
 • Synchronizace dat mezi telefonem a počítačem a mezi mobilními telefony.
 • Kompatibilní s Windows 10/8/7 / Vista / XP a iOS 12 a dalšími systémy.
 • Podpora oblíbených telefonů se systémem Android, jako jsou Samsung, Huawei, HTC a další. Д.

Jak přenést fotografie ze zařízení Samsung do počítače pomocí aplikace MobieSync

Krok 1 Připojení zařízení Samsung k počítači

Stáhněte, nainstalujte a spusťte MobieSync na svém počítači zdarma. Připojte zařízení Samsung k počítači pomocí kabelu USB. Vaše zařízení bude rozpoznáno a v rozhraní se zobrazí informace.

Na levém postranním panelu vidíte, že všechny soubory jsou zařazeny do kategorií. Klepnutím na typ fotografie vyhledáte a zobrazíte náhled fotografií.

Krok 3 Přenos fotografií ze zařízení Samsung do počítače

Vyberte fotografie, které chcete přenést, a kliknutím na tlačítko „Exportovat do počítače“ přeneste fotografie ze zařízení Samsung do počítače.

Pokud chcete do telefonu Samsung přidat fotografie, můžete kliknout na možnost „Přidat soubor(y)“ v horním menu a přidat fotografie do telefonu.

Chytrý přepínač nefunguje? Řešení problémů

Přestože vše vypadá s přepínačem Smart Switch skvěle, mnoho uživatelů hlásí problémy s nefunkčností přepínače Samsung Smart Switch. Zde jsou uvedeny některé běžné problémy s přepínačem Smart Switch:

 • Samsung Smart Switch není kompatibilní se zařízením Android nebo iPhone.
 • Přepínač Samsung Smart Switch někdy zastaví proces s otravnými chybovými zprávami.
 • Přepínač Samsung Smart Switch často selhává.
 • Chyby při přenosu souborů.Zip, včetně chybějících údajů.

Řešení potíží pro Samsung Smart Switch. Telefonní přenos

Pokud se setkáte s výše zmíněnou nefunkčností přepínače Samsung Smart Switch, můžete jej restartovat a zkusit to znovu, odinstalovat a znovu nainstalovat mobilní i počítačovou verzi, ale tyto věci přenos dat rozhodně zdrží. A to, co děláte, nemůže zaručit opravu přepínače Samsung Smart Switch. Samsung Smart Switch může vyžadovat alternativu k Samsung Smart Switch pro řešení potíží. Důrazně doporučujeme také Aiseesoft Phone Translator.

Kontakty Photo Media Kontakty Fotografie Videa Audio
Hudba playlist Kino Televizní pořad Hudební videa Podcasty iTunes U Tóny Zvukové knihy Hlasové poznámky
iOS na Android
Z iOS na iOS
Android v iOS
Android na Android

V porovnání s aplikací Samsung Smart Switch se u aplikace Aiseesoft Phone Transfer nesetkáte s žádnými chybami ani nedostatky. Zdá se také, že je jednodušší použít k přenosu dat aplikaci Přenos telefonu. S funkcí Phone Transfer se už nikdy nebudete muset obávat, že by přepínač Samsung Smart Switch nefungoval.

 • Profesionální software pro přenos dat mezi iPhonem a telefonem se systémem Android, který vám pomůže přenést data přímo mezi iPhonem a telefonem se systémem Android jedním kliknutím.
 • Přenos dat ze starého telefonu do nového telefonu.
 • Synchronizace souborů při přepínání mezi iPhonem a telefonem se systémem Android.
 • Rychlé a snadné použití.

Krok 1 Přenos telefonu Insatall a Lauch

Stáhněte si do počítače software Phone Transfer a klikněte na soubor fonecopy.Pomocí exe jej nainstalujte do počítače. Velmi rychlý proces instalace. Spuštění přenosu telefonu.

Krok 2 Připojte zařízení a vyberte typ souboru

Jak přenést soubory Samsung Galaxy do iPhonu / Androidu / PC

Jak přenést soubory Samsung Galaxy do iPhonu? Lze nějak přenášet soubory mezi různými telefony se systémem Android, včetně telefonu Samsung?? Pokud potřebujete přenést soubory Samsung Galaxy do iPhonu, Androidu a počítače, FoneLab HyperTrans je nejlepší alternativou k Samsung Smart Switch pro přenos a správu souborů.

 • Snadný přenos dat ze zařízení Samsung do zařízení iPhone, Android a počítače.
 • Podporuje kontakty, fotografie, zprávy, videa, hudební soubory a další.
 • Snadná a bezpečná správa přenosu dat pro systém Android jedním kliknutím.
 • Správa kontaktů, konverze fotografií, vytváření vyzváněcích tónů a další funkce.

Přenos dat z iPhonu, Androidu, iOS, počítače na libovolné místo bez ztráty dat.

 • Přenos souborů mezi zařízeními iPhone, iPad, iPod touch a Android.
 • Import souborů ze systému iOS do systému iOS nebo ze systému Android do systému Android.
 • Přenos souborů z iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu do počítače.
 • Ukládání souborů z počítače do iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu.

Jak používat alternativu Samsung Smart Switch

Krok 1 Připojte telefon Samsung k počítači

Stáhněte si a nainstalujte program FoneLab HyperTrans, spusťte jej v počítači. Připojte telefon Samsung k počítači pomocí originálního kabelu USB. Program dokáže automaticky detekovat vaše zařízení.

Krok 2 Správa různých souborů v softwaru

Když potřebujete přenést fotografie z iPhonu do telefonu Samsung, software je automaticky převede do formátu JPEG. To vám také umožní spravovat kontakty a vytvářet vyzváněcí tóny pro váš smartphone.

Krok 3 Přenos souborů jako alternativa k Samsung Smart Switch

Chcete-li přenést soubory jako Samsung Smart Switch, můžete kliknout na tlačítko Exportovat do počítače a zálohovat soubory Samsung do počítače. Chcete-li přenášet mezi různými smartphony, vyberte možnost Exportovat do zařízení.

Krok 4 Přidání souborů z jiných zařízení do zařízení Samsung

Samozřejmě můžete také kliknout na tlačítko Přidat a přenést soubory, jako jsou fotografie, videa, kontakty a další soubory, z počítače, jiného telefonu se systémem Android nebo iPhonu do zařízení Samsung bez obnovení.

Chcete-li plně využívat fotografie, videa, kontakty a další soubory telefonů Samsung, můžete k přenosu a správě těchto souborů použít Samsung Smart Switch. FoneLab HyperTrans Nejlepší alternativa, pokud potřebujete přenášet soubory mezi telefony Samsung, iPhone, Android a počítačem.

Alternativa pro Samsung Smart Switch pro PC

Pokud váš telefon není kompatibilní s přepínačem Smart Switch, doporučujeme vyzkoušet nejlepší alternativu pro Samsung Smart Switch pro PC, Apeaksoft Phone Transfer, jeho základní funkce:

  , iOS na Android, Android na iOS jedním kliknutím.

 • Nepoškozujte během přenosu stávající data ve zdrojovém i cílovém zařízení.
 • K synchronizaci dat mezi smartphony používejte kabel USB, což je mnohem rychlejší a bezpečnější.
 • Zachování původních formátů a kvality při přenosu dat mezi smartphony.
 • Podpora různých typů dat, jako jsou fotografie, videa, hudba, kontakty a další dokumenty.
 • Kompatibilní s širší škálou mobilních zařízení včetně zařízení se systémem Android od společností Samsung, LG, HTC, Sony, Google a iPhone X / 8 / 7 / 6 / 6s / 5 / 5c / 5.
 • Je k dispozici také pro Windows 10/8/8.1 / 7 / XP a macOS 11.

Je to zkrátka nejlepší způsob synchronizace dat mezi smartphony.

Jak přenášet data mezi smartphony pomocí alternativy Samsung Smart Switch pro PC

Krok 1. Nainstalujte si do počítače alternativu pro Samsung Smart Switch for PC.

Nainstalujte si do počítače aplikaci Apeaksoft Phone Transfer. Připojte starý telefon a nové zařízení k počítači pomocí kabelů USB. Povolení ladění USB v telefonech. Aplikace rozpozná vaše zařízení hned po otevření aplikace.

Ujistěte se, že starý telefon je v poli „Zdrojové zařízení“ a nové zařízení je zobrazeno v poli „Cílové zařízení“. Pokud tomu tak není, klepněte na tlačítko „Přepnout“ a opravte to. Hlavní rozhraní obsahuje několik typů dat, jako jsou fotografie, kontakty a média. Požadované typy dat si můžete vybrat podle svých požadavků. Chcete-li zachovat stávající data v cílovém zařízení, zrušte zaškrtnutí políčka „Odstranit vybraná data v cílovém zařízení před kopírováním“.

Krok 3. Přenos dat pomocí alternativy Samsung Smart Switch pro PC.

Nakonec stiskněte tlačítko „Spustit kopírování“, čímž zahájíte proces přenosu dat. Po dokončení klepněte v okně výsledků na tlačítko „OK“ a otevřete telefon, abyste zkontrolovali, zda byl přenos dat úspěšný.

V tomto příspěvku jsme se podělili o základní informace o přepínači Samsung Smart Switch pro PC, včetně toho, co umí a jak jej použít k přenosu. Pokud máte telefon Samsung a je kompatibilní se službou Smart Switch, můžete snadno zálohovat, přenášet a obnovovat data z telefonu do počítače. Představili jsme také alternativu k aplikaci Samsung Smart Switch pro PC, Apeaksoft Phone Transfer. Máte-li další dotazy k tématu Zálohování Samsung, zanechte zprávu níže.

Jak přenést fotografie z telefonu Samsung do počítače přes USB?

Potřeba přenést fotografie z chytrého telefonu do počítače/notebooku nebo naopak se mezi uživateli vyskytuje poměrně často. Samotný proces převodu je velmi jednoduchý, i když existují určité nuance, kterým se samozřejmě budeme věnovat v tomto článku. Vše, co potřebujete, je samotný smartphone Samsung, kabel USB (kterým zařízení také nabíjíte) a počítač nebo notebook.

Vezměte si kabel USB. nejlépe ten, který byl dodán s vaším smartphonem.

Připojení k počítači nebo notebooku jednou rukou.

Nyní odemkněte obrazovku smartphonu, což je nezbytné. Měla by se zobrazit následující zpráva:

Výběrem možnosti „Povolit“ získáte přístup k souborovému systému smartphonu.

Pokud se zpráva nezobrazí, vyvolejte nabídku rychlého přístupu („opona“) a klepněte na „USB pro přenos souborů“.

přenést, data, zařízení, samsung

Pokud je nabídka aktivní, vyberte možnost „Přenos souborů“.

Případně odpojte a znovu připojte kabel a měla by se zobrazit nabídka plochy.

Nyní otevřete „Můj počítač“ v počítači nebo notebooku a vyberte připojené zařízení.

Dále se zobrazí interní paměť a paměťová karta, pokud ji máte.

Nyní otevřete jednotku, na které jsou fotografie uloženy. obvykle je to interní paměť, ale někdy se snímky ukládají na paměťovou kartu. firmware společnosti Samsung to podporuje. V našem případě mluvíme o interní paměti.

Klepněte na složku DCIM. Snímky z digitálního fotoaparátu.

Vyberte obrázky, které chcete přenést, několik najednou, pak klikněte pravým tlačítkem myši a v zobrazené nabídce klikněte na tlačítko „Kopírovat“ (případně „Vyjmout“).

Vyberte složku na disku počítače nebo notebooku, klikněte pravým tlačítkem myši a klikněte na „Vložit“.

Obrázky se zkopírují nebo přenesou. doba přenosu závisí na počtu fotografií, jejich velikosti, rychlosti systému atd.д.

Chytrý přepínač Samsung. Samsung pro přenos dat Samsung

Chcete-li přenášet soubory z jednoho telefonu Samsung do druhého, doporučuje se používat aplikaci Smart Switch pro přenos dat Samsung. Pokud jste používali iPhone se starším systémem iOS, můžete také zálohovat a přenášet soubory mezi iPhonem a Samsungem pomocí této metody.

Krok 1 Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Samsung data do nového i starého telefonu Samsung. Zkontrolujte, zda jsou obě zařízení Samsung připojena ke stejnému připojení Wi-Fi.

Krok 2 Po spuštění aplikace vyberte typ zařízení jako zařízení se systémem Android a klepněte na možnost START MONEYING. Vyberte odesílací zařízení ve starém telefonu Samsung a přijímací zařízení v novém telefonu.

Krok 3 Poté připojte obě zařízení Samsung. Vyberte soubory, které chcete přenést do starého telefonu Samsung, a klepnutím na tlačítko ODESLAT přeneste soubory ze starého telefonu Samsung.

Krok 4 Klepnutím na položku Přijmout na novém zařízení zahájíte přenos dat. Po přenosu souborů můžete na přijatém zařízení stisknout tlačítko REFERENCE.

Přenos fotografií ze zařízení Samsung do počítače pomocí aplikace Fotky Google

Fotky Google je aplikace pro sdílení a ukládání fotografií, kterou představila společnost Google. Pomocí aplikace Fotky Google můžete zálohovat všechny své fotografie a později k nim přistupovat na libovolném zařízení nebo podle potřeby. Fotky Google jsou k dispozici pro Android, iOS a všechny počítače, takže je můžete použít k přenosu fotografií ze Samsungu Galaxy S7 do počítače.

Postup přenosu fotografií ze zařízení Samsung do počítače pomocí služby Google

Krok 2 Po přihlášení klepněte na ikonu profilu a přejděte na „Nastavení fotografií“. Odtud přejděte na Zálohování a synchronizace.

Krok 3 Dále klikněte na tlačítko Zálohovat a vyberte složku nebo album fotografií, které chcete přenést do počítače.

Krok 4 Nakonec přejděte do webového prohlížeče počítače, vyhledejte položku Disk Google a přihlaste se pomocí účtu Google, který jste použili k zálohování fotografií. Měli byste si vybrat a stáhnout ty, které chcete mít v počítači.

Toto řešení představuje způsob přenosu fotografií ze zařízení Samsung Galaxy Edge do počítače prostřednictvím aplikace Fotky Google. Můžete také použít nástroj pro zálohování a obnovení určený speciálně pro zařízení Samsung. Pokud chcete nakupovat vše pro konkrétní značku, může být vhodnější následující metoda.

Přenos dat z iPhonu, Androidu, iOS, počítače kamkoli bez ztráty dat.

 • Přesouvání souborů mezi iPhonem, iPadem, iPodem touch a Androidem.
 • Import souborů ze systému iOS do systému iOS nebo ze systému Android do systému Android.
 • Přenos souborů z iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu do počítače.
 • Ukládání souborů z počítače do iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu.

Kopírování kontaktů pomocí specializovaného softwaru

Dalším způsobem přenosu kontaktů z telefonu Samsung do počítače je použití speciálního softwaru, konkrétně Smart Switch nebo Samsung Kies. V prvním případě potřebujete:

 • Stáhněte si do počítače verzi určeného nástroje, která vyhovuje vašemu operačnímu systému, a nainstalujte ji.
 • Stáhněte si ovladače pro svůj smartphone. Použijte k tomu aplikaci Samsung USB Driver.
 • Připojte mobilní zařízení k počítači a spusťte Smart Switch.
 • V otevřeném okně přejděte do části „Nastavení“ a vyberte možnost „Zálohovat položky“.
 • Zadejte položky, které chcete zkopírovat, a klikněte na tlačítko Ok.

Pokud jste nezměnili instalační cestu, bude záloha telefonního seznamu uložena na jednotce C ve složce Smart Switch. Po přenosu kontaktů lze smartphone odpojit od počítače.

K vytvoření záložní kopie čísel je ideální také bezplatná aplikace Samsung Kies dostupná na Play Marketu nebo v Samsung Apps. Chcete-li provést to, co jste si naplánovali, jednoduše připojte počítač ke smartphonu, otevřete určený nástroj, zaškrtněte políčko „Kontakty“ a spusťte kopírování.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS