Jak přenést fotografie z iPhonu do počítače mac

[Nejlepší způsoby] Jak přenést fotografie z počítače do iPhonu. 2022

Na rozdíl od starých časů se telefony staly nejlepším způsobem, jak sdílet naše fotografie a myšlenky. I když můžete fotit iPhonem, fotoaparát je nejlepší způsob, jak zachytit okamžiky. Na stolním počítači máte také mnohem lepší software pro retušování fotografií než v iPhonu, například Lightroom, Photoshop, Luminar a další.

Řekněme, že jste právě dokončili úpravu obrázku ve Photoshopu v počítači a chcete jej přenést do iPhonu, abyste jej mohli sdílet na Instagramu nebo třeba do

První nástroj, který vás napadne, je iTunes. iTunes vám pomohou přenést fotografie z počítače do iPhonu. To však může vést ke ztrátě dat, protože jeho mechanismus přenosu spočívá v nahrazení souborů, kromě přidání. A co je nejhorší, je poměrně obtížné a časově náročné používat iTunes k přenosu fotografií z počítačů do zařízení se systémem iOS.

Těm, kteří hledají bezpečnější a pohodlnější způsob přenosu fotografií do iPhonu, tento průvodce představí 6 metod. Každá z nich vám pomůže přenést fotografie ze systému Windows nebo Mac do iPhonu bez ztráty dat. Můžete si vybrat jeden z nich a snadno začít přenášet.

Navigace: Úvodní stránka

Jak přenést fotografie z iPhonu do Macu pomocí iPhone Transfer (nejlepší způsob)

Pokud chcete přenést fotografie z iPhonu do Macu, pomůže vám aplikace Foto a iCloud. Musíte ale uznat, že byste raději kontrolovali a prohlíželi obrázky jeden po druhém a pak některé vybrali ke zkopírování do Macu. Apeaksoft iPhone Transfer může být tou nejlepší volbou, kterou hledáte. To je také nejlepší alternativa k iExplorer, Jeho hlavní funkce:

  • Snadné použití. Tato aplikace pro přenos z iPhonu umožňuje ukládat fotografie z iPhonu do Macu jedním kliknutím. Důležité pro začínající uživatele.
  • Obousměrný přenos. Pomocí aplikace iPhone Transfer můžete stahovat fotografie z iPhonu do Macu, z iPhonu do iPhonu nebo iPadu a jednoduše přidávat fotografie z Macu do iPhonu.
  • Náhled pro selektivní synchronizaci. Dokáže zobrazit všechny fotografie uložené v iPadu / iPhonu / iPodu. Fotografie z iPadu do Macu můžete selektivně prohlížet, spravovat a přenášet.
  • Žádné poškození stávajících fotografií. Aplikace během přenosu nepoškodí ani nepřeruší aktuální fotografie v zařízení iDevice a Macu.
  • Rychlejší a bezpečnější. K přenosu fotografií mezi iPhonem a Macem používá fyzické připojení, které je rychlejší a bezpečnější a nevyžaduje připojení k internetu.
  • Větší kompatibilita. Přenos na iPhone funguje pro iPhone X / 8 / 8 Plus / 7 / 7 Plus / 6 / 6s / 5 / 5c / 5s / 4, iPad Pro / Air / Mini nebo starší generace a iPod Touch.
  • Existují dvě verze, jedna pro Mac OS a druhá pro Windows 10/8.1 / 8 / 7 / XP.

Jedním slovem je to nejlepší možnost stahování fotografií z iPhonu do Mac OS. Postup si ukážeme na příkladu iPhonu 7 a MacBooku Air.

Jak přenášet fotografie z iPhonu / iPadu do počítače Mac pomocí aplikace iPhone Transfer

Krok 1. Nainstalujte si do Macu nejlepší aplikaci pro přenos fotografií z iPhonu

Stáhněte si iPhone Transfer for Mac, dvakrát klikněte na instalační soubor a podle pokynů na obrazovce jej nainstalujte do MacBooku Air. Existuje speciální verze pro počítače se systémem Windows. Připojte iPhone 7 k MacBooku Air pomocí kabelu USB a otevřete aplikaci iPhoto Transfer. Automaticky rozpozná vaše zařízení.

Doporučujeme používat kabel Lightning od společnosti Apple nebo autorizované produkty. Šňůry třetích stran mohou způsobit ztrátu dat nebo poškodit zařízení.

Pokud k tomuto počítači připojíte dvě zařízení iOS, tento software vám pomůže synchronizovat fotografie mezi oběma zařízeními iOS, například přesunout fotografie z iPhonu do iPadu atd.д.

Krok 2. Náhled fotografií iPhone před přenosem

V levém sloupci vyberte možnost Fotografie a v pravém okně s podrobnostmi se zobrazí všechny vaše fotografie uložené v iPhonu 7. U každé fotografie si můžete prohlédnout miniaturu. iPhone Transfer také umožňuje spravovat fotografie před přenosem. V okně s podrobnostmi můžete například vybrat nežádoucí obrázky a kliknutím na „Odstranit“ pomocí ikony koše na horní liště se jich na iPhonu zbavit.

Krok 3. Přenos fotografií z iPhonu do Macu

Chcete-li stáhnout fotografie z iPhonu 7 do MacBooku Air, vyberte všechny nebo některé fotografie, které chcete stáhnout, rozbalte nabídku „Exportovat do“ v horní části okna a vyberte možnost „Exportovat do Macu“. V dialogovém okně, které se zobrazí, zadejte, kam se mají fotografie z iPhonu uložit do Macu. V nabídce „Exportovat do“ je další možnost. „Export do knihovny médií iTunes“. Mohl by přímo nahrávat fotografie z iPhonu do knihovny médií iTunes na Macu. Můžete si vybrat vhodnou variantu podle svých požadavků.

V tomto okamžiku můžete kromě fotografií vybrat i další typy dat, jako jsou knihy, SMS, videa, zvuky atd. Д., A můžete snadno přenášet z iPhonu do Macu.

Tento software není jednosměrný, může fungovat jako nástroj pro obousměrný přenos. Do zařízení iOS můžete přidávat data z počítače. Více informací zde: Jak přenášet filmy do iPadu z počítače.

Jak synchronizovat fotografie z počítače do iPhonu pomocí služby iCloud

iCloud. Služba cloudového úložiště vydaná společností Apple. Toto je další způsob, jak importovat fotografie z počítače do iPhonu přes síť Wi-Fi. Níže vám ukážeme, jak pomocí služby iCloud přidat fotografie z počítače PC/Mac do iPhonu.

Jak zkopírovat fotografie z počítače do iPhonu pomocí služby iCloud

Krok 1. Vstup do služby iCloud.Vložte soubor com do adresního řádku prohlížeče počítače se systémem Windows a stiskněte klávesu Enter. Přihlaste se pomocí svého Apple ID a hesla (Zapomněli jste své Apple ID nebo heslo?? Obnovení Apple ID.), odpovězte na bezpečnostní otázky nebo zadejte ověřovací kód a otevřete domovskou stránku iCloudu.

Kliknutím na možnost „Fotografie“ otevřete knihovnu fotografií iCloud. Najděte a klikněte na ikonu „Stáhnout“ v pravém horním rohu. Po výzvě k výběru obrázku uloženého v počítači vyberte všechny fotografie, které chcete přenést, a klikněte na tlačítko „OK“. Počkejte na dokončení nahrávání fotografií do knihovny fotografií na iCloudu.

Tip: Pokud na domovské stránce iCloudu nenajdete možnost Fotky, znamená to, že jste na iPhonu zakázali knihovnu fotografií iCloud.

Odemkněte iPhone, spusťte aplikaci Nastavení iOS, klepněte na své Apple ID a přejděte na „iCloud“. Podívejte se na účet iCloud a ujistěte se, že je to stejný účet, který jste použili k nahrávání fotografií do počítače. Na obrazovce předvoleb iCloudu klepněte na položku Fotografie a zapněte knihovnu iCloud Photos. Pokud je již povolena, vypněte ji a znovu zapněte.

Krok 4. Nyní přejděte do aplikace Fotky na domovské obrazovce a uvidíte, že iCloud umístil obrázky z vašeho počítače do iPhonu.

Jak přenášet fotografie z Macu do iPhonu přes iCloud

Nejprve spusťte aplikaci Fotky v systému Mac OS X / 11 a přidejte do ní obrázky, které chcete odeslat z počítače do iPhonu. Připojení Macu k Internetu.

Klikněte na nabídku Fotografie v levém horním rohu okna a vyberte možnost Nastavení. Klikněte na kartu iCloud ve vyskakovacím okně a zaškrtněte knihovnu fotografií iCloud. Pokud jste knihovnu fotografií iCloud na Macu povolili poprvé, budete muset počkat až 24 hodin, než se všechny fotografie synchronizují s účtem iCloud.

Krok 3. Pak zapněte iPhone a zapněte knihovnu fotografií iCloud. Fotografie se odešlou do iPhonu, jakmile se připojí k síti Wi-Fi. Pokud chcete ušetřit úložiště, když je iPhone plný, přejděte do „Nastavení“ [vaše jméno] „Fotografie a fotoaparát“ a vyberte „Optimalizovat úložiště iPhone“. Stahování a ukládání originálů umožňuje přenášet fotografie z počítače do iPadu nebo iPhonu v původní kvalitě.

Důležité upozornění:

iCloud. Jedná se o webovou službu, takže ke stahování fotografií z počítače do iPhonu nepotřebujete kabel USB.

Apple poskytuje 5 GB úložiště zdarma pro každý účet. Pokud chcete přenášet mnoho vysoce kvalitních fotografií nebo videí, nemusí to být dobrá volba. Pokud je to možné, vymažte zbytečné úložiště iCloudu pro přenosy fotografií ze systému iOS.

Uživatelé si také mohou na iPhonu nebo Macu zakoupit další úložiště iCloud. Mnoho uživatelů si však stěžuje, že za jeden život platí dvakrát. Například si koupíte film v iTunes Store a pak musíte znovu zaplatit za jeho uložení v iCloudu. To je faktor, který znepokojuje mnoho uživatelů služby iCloud.

Při používání služby iCloud je také důležitá bezpečnost. Proslýchá se, že únik fotografií celebrit byl způsoben skriptem, který vymysleli kybernetičtí zločinci Ačkoli nesměřuje přímo na iCloud, bezdrátový přenos již není považován za bezpečný.

Další způsoby přenosu fotografií z iPhonu do Macu

#1 Použijte e-mail nebo iMessage

Pokud se nechcete zabývat stresem a námahou spojenou s aplikacemi, můžete si aplikaci stáhnout později pomocí iMessage nebo e-mailu.

Otevírání fotografií na iPadu a iPhonu a vyhledávání fotografií na nulu. Klepněte na ikonu sdílení a klepněte na panel iMessage nebo Mail. Fotografie se zobrazí na požadovaném místě. Množství obrázků můžete přenést tak, že je vyberete, zkopírujete a vložíte do otevřeného e-mailu nebo účtu iMessage.

#2 Použití služby AirDrop

AirDrop je nejlepší pro automatický bezdrátový přenos vybraných fotografií na Macu. AirDrop od Apple umožňuje přesouvat vybrané fotografie mezi sousedními zařízeními Apple. Fotografie se však nahrávají přímo na pevný disk Macu, nikoli do aplikace Fotky. AirDrop nabízí rychlý a snadný způsob, jak přesunout více fotografií z iPhonu do Macu.

Chcete-li povolit AirDrop, aktivujte na iPhonu a Macu Wi-Fi nebo Bluetooth. Ikona Bluetooth nebo Wi-Fi by měla být pro iPhone modrá. Také se ujistěte, že jste na synchronizovaných zařízeních přihlášeni k iCloudu pod stejným Apple ID.

Poté otevřete aplikaci Fotky na iPhonu a přejděte na snímky, které chcete odstranit. Fotografie je třeba zobrazit v zobrazení miniatur a klepnout na možnost Vybrat v pravém horním rohu. V části AirDrop klepněte na název počítače Mac. Vybrané fotografie se zkopírují do složky pro stahování v Macu.

#3 Použijte zachycení obrazu

Funkce Image Capture je i nadále užitečná pro nadšence iPhonu první generace, kteří chtějí importovat obrázky do počítače Mac. Pomocí této aplikace mohou fotografové organizovat fotografie do samostatných složek v hlavní knihovně fotografií.

Capture Images dočasně přesune snímky obrazovky nebo fotografie do Macu. Připojte iPhone a otevřete aplikaci Image Capture. Zobrazí se seznam vašich snímků v kombinaci s technickými vlastnostmi, jako je velikost souboru nebo nastavení clony, které mohou využít odborníci v oboru. Použijte „Importovat vše“ nebo jednoduše vyberte konkrétní fotografie, které chcete přesunout.

Ve výchozím nastavení aplikace přenáší fotografie do složky Obrázky odděleně od ostatních souborů. To se hodí, pokud chcete oddělit své sbírky. Vezměte prosím na vědomí, že aplikace Image Capture dokáže převést soubory HEIF do formátu JPEG. Chcete-li tomu předejít, stiskněte tlačítko Nastavení fotografií a přejděte na možnost Přeložit do počítače Mac nebo PC, zapněte možnost Uložit originály.

Můžete uvolnit místo v iPhonu nebo vytvořit záložní soubory obrázků a před jejich odstraněním je uložit do Macu. Díky kompaktním rozměrům nabízí Mac lepší úložiště a zároveň můžete fotografie upravovat nebo přizpůsobovat pomocí pokročilého softwaru. Stejně funguje i iPad.

Fotky pro Mac nebo iCloud Photo Library jsou skvělé možnosti, pokud jste při archivaci fotografií závislí na společnosti Apple. Pokud nemůžete riskovat iCloud, poslouží vám cloudové služby třetích stran.

Doufáme, že jste získali podrobné znalosti o tom, jak přenášet fotografie z iPhonu do Macu. Na závěr vás vyzýváme, abyste tento článek sdíleli na sociálních sítích nebo vyzkoušeli užitečný software, jako je iMyMac PowerMyMac, a vydali se na cestu.

Jak přenášet soubory z Macu do iPhonu / iPadu přes Dropbox

Pokud jste si do zařízení se systémem iOS nainstalovali Dropbox nebo jinou cloudovou službu, jako je Disk Google nebo Box, můžete soubory z Macu přenést do cloudu a přistupovat k nim na iPhonu nebo iPadu.

Krok 1 : Spusťte aplikaci Dropbox pro stolní počítače a přihlaste se k účtu. Ujistěte se, že jste přihlášeni ke stejnému účtu pro zařízení Mac i iOS.

Krok 2 : Přetažení souborů z počítače Mac do aplikace Dropbox, do aplikace můžete přetahovat různé formáty dat.

Krok 3 : Po přenosu dat z Macu do iPhonu můžete tyto soubory získat na iPhonu nebo iPadu.

Možné problémy s přenosem fotografií

Většina problémů (zamrzání, pády) souvisí s přerušeným kabelem nebo špatným internetovým signálem. Méně často jsou na vině služby iCloud, pokud jde o nahrávání fotografií z cloudu. Internet můžete zkontrolovat přepnutím Wi-Fi na mobilní data a můžete změnit kabel.

Několik let pracoval v prodejnách mobilních telefonů dvou velkých operátorů. Dobře se orientuje v tarifech a vidí všechna úskalí. Láska gadgets, zejména Android.

Pokud se o spárování gadgetů pokoušíte poprvé, může to trvat o něco déle. Možné jsou také problémy s připojením Bluetooth. Vypnutí a opětovné zapnutí.

přenést, fotografie, iphonu, počítače

Zkontrolujte, zda je kabel certifikovaný. problém se obvykle vyskytuje u čínských kabelů. Restartování iPhonu. Může se také jednat o problém s aktualizací systému iOS. počkejte, až bude chyba opravena.

Ujistěte se, že je vaše připojení k internetu v pořádku. Obvykle zamrzne při nahrávání fotografií z iCloudu a zpomalí se nebo se vůbec neprovede, pokud je signál wifi slabý, síť je nefunkční. Restartování routeru nebo samotného macbooku.

Chcete-li to provést, najděte v nastavení iPhonu položku „Fotografie“, přejděte dolů a zaškrtněte políčko „Přenést originály“.

Bonusový tip, než se začnete učit: Optimalizujte výkon svého Macu

Proč nelze přenést fotografie z iPhonu do Macu? Váš Mac příliš často padá? Je příliš pomalý nebo pomalý po celou dobu? Máme pro vás řešení, iMyMac PowerMyMac software. Tato aplikace s mnoha funkcemi nabízí kompletní řešení pro váš Mac. Umožňuje vyhledat a odstranit nežádoucí soubory v systému. Odinstalační nástroj integrovaný v softwaru vám navíc pomůže odstranit nechtěné aplikace pro Mac, aniž by po nich zůstaly zbytkové komponenty.

Tento komplexní nástroj je tak výkonný, že pomáhá optimalizovat výkon vašeho Macu odstraněním nepotřebných položek. Několika jednoduchými kliknutími můžete zrychlit svůj Mac, uvolnit místo v úložišti a chránit své soukromí.

Proč přenášet fotografie z iPhonu do MacBooku?

Mnoho lidí, kteří vlastní iPhone, možná nikdy nepřenese své fotografie a videa pořízená z telefonu do MacBooku.

V dnešní době je opravdu snadné nechat všechny snímky v telefonu, protože kapacita paměti a možnosti telefonu se opravdu zlepšily. I když se vám to zdá podobné, je dobré vědět, jak přenést data do počítače, pokud se pro to v budoucnu z nějakého důvodu rozhodnete. Zde jsou hlavní důvody pro přenos obrázků:

Umístění úložiště

Některé iPhony v závislosti na modelu a kapacitě jednoduše nenabízejí mnoho úložného prostoru. To znamená, že po pořízení několika stovek fotografií můžete snadno zaplnit paměťový limit telefonu, což je opravdu snadné, zejména pokud jste fotograf! Ačkoli některé modely mohou být vybaveny velkým úložným prostorem, budete si chtít v telefonu ponechat místo na další věci, jako jsou aplikace, hudba, videa nebo jiné obrázky.

Upravit

Ať už znáte jen základy fotografování, nebo se považujete za profesionálního fotografa na plný úvazek, budete potřebovat schopnost upravovat všechny pořízené fotografie. Nový software pro iPhone to sice zvládne lépe než kdykoli předtím v telefonu, ale skutečný software pro úpravu fotografií používají opravdoví profesionálové, a to můžete udělat pouze tehdy, když fotografie přenesete z telefonu do Macu.

Zálohování

Dalším důvodem pro přenos fotografií z iPhonu do MacBooku Pro je zálohování všech snímků. Pokud telefon ztratíte, přestane fungovat nebo vám ho někdo ukradne, je důležité mít zálohu všech fotografií a videí. Bylo by hrozné přijít o všechny tyto vzpomínky a bez zálohování snímků byste mohli. Zálohovat můžete také na externí pevný disk, ale MacBook Pro může sloužit ke stejnému účelu.

přenést, fotografie, iphonu, počítače

Podtrženo, sečteno

Nyní, když nikdy nemůžete říct, jak přenést fotografie z Macu do iPhonu, vyfotografujte se pomocí výše uvedených metod. Díky předinstalovaným řešením Apple nepotřebujete nástroje třetích stran, pokud se nezabýváte složitými úpravami nebo hromadnými soubory. Většina těchto metod podporuje pouze import obrázků z aplikace Camera Roll.

Pokud chcete shromažďovat fotografie archivované v jiných albech, musíte změnit taktiku na jiné řešení. Některé z nich, jako například funkce přenosu telefonu FoneDog, umožňují vytvořit plnohodnotnou zálohu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS