Jak přenést kontakty WhatsApp do jiného telefonu

Jak synchronizovat aplikaci WhatsApp s jiným telefonem. všechny pracovní metody

WhatsApp ukládá spoustu korespondence, důležitých informací. Může souviset s prací, studiem, osobním životem. Při přepínání zařízení hrozí velké riziko ztráty dat, která mohou být při nevhodném použití trvale smazána. Zjištění, jak můžete synchronizovat data ze služby WhatsApp do jiného telefonu. Popis všech pracovních metod krok za krokem.

přenést, kontakty, whatsapp, jiného, telefonu

Používání messengerů pro práci? Sloučení všech do jednoho odkazu pro snadnou distribuci kontaktů! Pomocí služby multikomunikace https://hipolink je to snadné.net/ru z Hypolinku. Podle statistik se po vytvoření více odkazů zvyšuje loajalita zákazníků o 20-35 %!

Dodatek 1: MobileTrans. Přenos přes WhatsApp

První software pro přenos dat na našem seznamu. Je MobileTrans. Přenos přes WhatsApp. Je vyvinutý společností Wondershare a je 100% spolehlivý a bezpečný nástroj pro přesun zpráv WhatsApp mezi zařízeními iOS a Android.

Aplikace podporuje všechna přední zařízení se systémy Android a iOS, včetně řady Samsung Galaxy S a iPhone 12. Díky němu můžete přímo přenášet data mezi různými platformami pouhým kliknutím.

Kromě toho jej můžete použít také k zálohování a obnově oblíbených aplikací, jako jsou Kik, WeChat, Line, Viber a další. Pokud také hledáte software, který dokáže přenést historii chatu WhatsApp z iOS do Androidu, je pro vás MobileTrans to pravé.

Funkce MobileTrans. WhatsApp Transfer

Zde jsou kroky, kterými se můžete řídit při používání aplikace MobileTrans. Přenos přes WhatsApp:

Konečně můžete odstranit zařízení a spustit aplikaci WhatsApp v novém telefonu bez ztráty dat.

Poznámka: MobileTrans může také rychle exportovat WhatsApp chat jako PDF/HTML dokumenty. Vyzkoušejte to hned!

Způsoby, které vám pomohou přenést zprávy WhatsApp ze Samsungu do Samsungu

Již víme, že Smart Switch nemůže přenášet data ani zprávy aplikace WhatsApp. Mělo by nás to zastavit? Ne. Místo toho existuje mnoho dalších pracovních metod. Prozkoumáme nejvhodnější způsoby přenosu aplikace WhatsApp ze společnosti Samsung do společnosti Samsung níže.

Přenos pomocí aplikace MobileTrans. Přenos přes WhatsApp

MobileTrans. Přenos WhatsApp nabízí výkonnou platformu pro přenos chatů WhatsApp mezi zařízeními se systémem Android a iOS, zálohování a obnovu dat. Uživatelé mohou snadno přenášet a zálohovat jakýkoli obsah aplikace WhatsApp včetně zpráv, fotografií, videí a příloh aplikace WhatsApp.

MobileTrans. Přenos přes WhatsApp

Přenos aplikace WhatsApp z aplikace Samsung do aplikace Samsung pouhým 1 kliknutím!

 • Snadný přenos zpráv, obrázků, videí a dalších souborů WhatsApp z Androidu na iPhone, z iPhonu na iPhone, z Androidu na Android.
 • Zálohování aplikace WhatsApp z telefonu do počítače a její obnovení v jiném zařízení.
 • Funguje také s dalšími aplikacemi pro zasílání zpráv, jako je Wechat, Line, Kik a Viber.
 • Funguje skvěle s 8000 mobilními telefony včetně Apple, Samsung, HTC, LG, Sony, Google, Huawei, Motorola, ZTE a dalšími smartphony a tablety.
 • Plně kompatibilní se systémy Windows 10 a Mac 10.15.

Následující kroky ukazují, jak můžete přenést aplikaci WhatsApp z telefonu Samsung do telefonu Samsung pomocí aplikace MobileTrans. Přenos aplikace WhatsApp.

Pro začátek otevřete aplikaci MobileTrans v počítači a v hlavním rozhraní vyberte možnost „Přenést WhatsApp“.

V dalším okně vyberte „WhatsApp“ na levém panelu okna pro přístup k různým možnostem přenosu WhatsApp. Ignorujte ostatní možnosti přenosu WhatsApp a vyberte „Přenos zpráv WhatsApp“.

Nyní připojte oba telefony Samsung k počítači a po jejich rozpoznání software zobrazí ikony zařízení a také vaše mediální přílohy a konverzace ve službě WhatsApp. Pokud se zdrojový a cílový telefon Samsung neshodují, můžete stisknout tlačítko převrácení. Po definování seznamu souborů WhatsApp k přenosu klepněte na tlačítko „Start“ a spusťte proces přenosu.

Ujistěte se, že oba telefony nebudou před dokončením přenosu vzájemně odpojeny. Po dokončení můžete v telefonu, do kterého jste přenesli data, zkontrolovat, zda byla požadovaná data aplikace WhatsApp plně přenesena.

Přenos pomocí zálohování na Disk Google Obnovení zálohy

Funkce zálohování a obnovení pomocí Disku Google je dobrou alternativou nabízenou společností WhatsApp, takže uživatelé mohou přenášet aplikaci WhatsApp ze společnosti Samsung do společnosti Samsung. Chcete-li však zálohovat a obnovit aplikaci WhatsApp v novém telefonu Samsung, musíte mít účet Google. Následující kroky vás naučí, jak používat zálohování Goggle Drive pro snadný přenos aplikace WhatsApp ze Samsungu do Samsungu.

Otevřete aplikaci WhatsApp v telefonu Samsung a klepněte na tři tečky v pravém horním rohu. Vyberte „Nastavení“ „Chaty“ „Zálohovat chaty“.

Na panelu zálohování chatu vyberte možnost „Zálohovat na Disk Google“ a poté vyberte frekvenci, kterou chcete zálohovat na Disk Google. Nyní klepněte na položku „Zálohování“ a spusťte zálohování aplikace WhatsApp.

Jakmile dokončíte proces zálohování ve starém telefonu Samsung, klepněte na ikonu aplikace WhatsApp v novém telefonu Samsung a otevřete nabídku nastavení aplikace WhatsApp.

přenést, kontakty, whatsapp, jiného, telefonu

Po výzvě k zadání telefonního čísla použijte telefonní číslo starého telefonu Samsung. Postupujte podle pokynů na obrazovce, dokud se vás aplikace WhatsApp nezeptá, zda chcete obnovit zálohu. Stačí kliknout na tlačítko „Obnovit“ a sledovat proces obnovy na pozadí. Po dokončení procesu obnovení budete mít přístup k předchozím informacím aplikace WhatsApp v novém zařízení Samsung.

Své staré telefonní číslo můžete změnit, ale nejprve použijte své staré telefonní číslo pro přenos informací aplikace WhatsApp. Jakmile je vše přeneseno, můžete si bez obav vyměnit telefonní čísla a aplikace WhatsApp tuto změnu rozpozná.

Přenos e-mailu

Přenos historie chatu WhatsApp ze starého telefonu Samsung do nového telefonu Samsung prostřednictvím e-mailu. je další alternativou. V tomto případě uživatel jednoduše nahraje konverzace WhatsApp ze starého telefonu Samsung do e-mailu a poté se přihlásí k e-mailu prostřednictvím nového telefonu Samsung, aby získal přístup ke konverzacím a datům WhatsApp. Samozřejmým požadavkem je, abyste měli aktivní e-mailový účet a pamatovali si přihlašovací údaje. S ohledem na to pochopíme, jak přenést aplikaci WhatsApp ze společnosti Samsung do společnosti Samsung pomocí e-mailu. To se provádí takto.

Otevřete aplikaci WhatsApp ve starém telefonu Samsung a klepněte na tři tečky v pravém horním rohu. V podnabídce vyberte možnost „Nastavení“ a poté „Nastavení chatu“. Ve výše uvedeném seznamu najděte a vyberte možnost „Chatovat e-mailem“.

Vytvoření zálohy

Druhý způsob je složitější. Je vhodný pro případ, kdy je zařízení zcela změněno, tj. starý telefon již nebude mít aplikaci WhatsApp funkční. V takovém zařízení byste měli zálohovat. Pomůže mu to zajistit, aby na druhém smartphonu nebyly žádné problémy s daty. Všechny se automaticky přenesou do druhého smartphonu.

Vlastník messengeru může tuto zálohu uložit na libovolné úložiště, které mu vyhovuje, na stejném Disku Google. Stojí za zmínku, že tato metoda má význam zejména v případech, kdy se telefon mění z technických důvodů. Záloha musí být vytvořena předem.

Pro tuto metodu by měl uživatel vytvořit kopii. Můžete to udělat na iPhonu i na Androidu:

přenést, kontakty, whatsapp, jiného, telefonu
 • Uživatel Whatsapp by měl otevřít. Stačí klepnout na ikonu aplikace;
 • Poté klikněte na ikonu připomínající tři tečky v pravém horním rohu. Měli byste vybrat položku „Nastavení“;
 • Nyní otevřete sekci Chaty;
 • Přejděte na kartu „Zálohování“.

Zálohování je možné nastavit také ručně. Stačí jen vybrat místo, kam se budou všechna data ukládat, a interval. Po uplynutí této doby se zálohování spustí znovu.

Po dokončení je možné vytvořit kopii chatů. Doba potřebná k provedení úplné zálohy se může pohybovat od několika minut až po desítky minut. Problémy, které se během tohoto procesu vyskytnou, jsou také normální. Další podrobnosti najdete v následující tabulce.

Od systému Android k systému Android

Pokud potřebujete přenést chaty WhatsApp z jednoho systému Android do druhého, je proces velmi jednoduchý.

Metoda 1

Ujistěte se, že zálohování proběhlo úspěšně. Ve výchozím nastavení se záloha chatu uloží na váš účet na Disku Google.

Synchronizace účtu Google Drive s novým telefonem.

Po spuštění aplikace požádá o vaše telefonní číslo. zadejte ho a obdržíte SMS s potvrzovacím kódem.

V tomto okamžiku budete vyzváni k potvrzení obnovy dat. Potvrzení akce.

Metoda 2

Pokud jsou soubory messengeru včetně složky s databází na vyměnitelné kartě, vyjměte kartu ze starého smartphonu a vložte ji do nového. Pokud jsou soubory uloženy ve vnitřní paměti, můžete data mezi zařízeními přenášet několika způsoby:

Když je jeden telefon připojen k počítači, zkopírujte požadovanou složku a přidejte ji do druhého telefonu.

Odeslání souborů do e-mailového účtu a jejich stažení.

Po přenesení záloh do nového smartphonu postupujte podle následujících kroků:

Počkejte, až se zobrazí oznámení s výzvou k rozbalení dat starých konverzací.

Jak přenést aplikaci WhatsApp z telefonu do telefonu

První metoda je nejuniverzálnější. Umožňuje přenést aplikaci WhatsApp do nového telefonu mezi systémy iOS a Android. Ačkoli vývojáři messengeru již podobnou funkci připravují, zatím není k dispozici ani v beta verzi. Takže jediný způsob, jak přenést korespondenci WhatsApp na iPhone, je Tenorshare iCareFone pro WhatsApp Transfer.

Prvním krokem je výběr typu přenášených dat

Zde se musíte ujistit, že jsou oba smartphony připojeny k počítači

Vezměte prosím na vědomí, že iCareFone for WhatsApp Transfer přenáší chaty, které jsou v době přenosu přítomny v původním smartphonu. To znamená, že nástroj nebude využívat dříve vytvořené zálohy. Pokud jste tedy nedbale smazali konverzace, ale jste si jisti, že je máte v dříve vytvořené záloze, obnovte ji a teprve poté začněte s přenosem.

Jak migrovat data WhatsApp ze starého telefonu do nového?

Pokud chcete změnit číslo:

Pro úspěšné použití funkce Změnit číslo existují dva základní požadavky:

 • Musíte mít možnost přijímat SMS a/nebo hovory na nové číslo a váš telefon musí být připojen k internetu.
 • Musíte mít přístup ke svému starému účtu WhatsApp. Zkontrolujte ve svém starém telefonu, zda je vaše staré číslo stále propojeno s vaším účtem WhatsApp, a to tak, že přejdete do nabídky Nastavení aplikace WhatsApp a klepnete na svůj profilový obrázek.

Pokud si chcete ponechat své staré číslo:

Pokud telefonní číslo zůstává stejné, zálohujte data aplikace WhatsApp ve starém telefonu a přeneste kontakty do nového přístroje.

Zálohování iPhonu: přejděte do nastavení aplikace, vyberte „chaty“, pak „zálohovat“ a „vytvořit kopii“.

V systému Android: také přejděte do nastavení aplikace, klikněte na „chaty“, „zálohování chatu“, „zálohování“.

Poté musíte do nového telefonu nainstalovat aplikaci WhatsApp a přihlásit se pomocí svého telefonního čísla.

Přenos dat aplikace WhatsApp ze systému Android do systému Android prostřednictvím aplikace MobileTrans

Pokud to chcete překonat a provést přímý přenos aplikace WhatsApp ze zařízení do zařízení, použijte aplikaci MobileTrans. Přenos aplikace WhatsApp. Vyvinutý společností Wondershare nám umožňuje přímo přenášet chaty a přílohy WhatsApp mezi Androidem a Androidem, iPhonem a iPhonem a dokonce i iPhonem a Androidem.

MobileTrans. Přenos přes WhatsApp

Přenos aplikace WhatsApp z Androidu do Androidu na 1 kliknutí!

 • Přenos aplikace WhatsApp do nového telefonu se systémem Android jedním kliknutím.
 • Zálohování dat aplikace WhatsApp a jejich selektivní obnovení do systému Android.
 • Zálohování a obnovení dalších aplikací, jako je WeChat, Line, Kik a Viber.
 • Rychlý a bezpečný přenos dat bez přepisování dat.
 • Podporuje více než 8000 zařízení se systémem Android. Funguje pro všechny modely iPhonu, iPadu a iPodu.

Chcete-li zjistit, jak přenést aplikaci WhatsApp do nového telefonu se systémem Android jediným kliknutím, postupujte podle níže uvedených kroků:

 • Pomocí funkčních kabelů připojte nová a stará zařízení se systémem Android k systému a nechte je programem MobileTrans detekovat. Poskytne snímek obou zařízení a označí je jako zdrojové nebo cílové.
 • V případě, že zdrojové a cílové zařízení nejsou uvedeny správně, klikněte na tlačítko převrátit a změňte jejich umístění. Nyní klikněte na tlačítko „Start“ pro přímý přenos dat WhatsApp.
 • Jednoduše počkejte několik minut, než MobileTrans přenese chaty a přílohy aplikace WhatsApp z vašeho starého zařízení do nového zařízení se systémem Android. Snažte se nezavírat aplikaci ani neodpojovat zařízení v mezidobí.
 • Po chvíli bude přenos dokončen a vy obdržíte oznámení. Vypněte zařízení a spusťte aplikaci WhatsApp na svém zařízení. Aplikace automaticky zjistí místní zálohu a umožní ji obnovit.

Více odkazů ve službě WhatsApp

Vytvoření online vizitky za 15 minut pomocí aplikace Hipolink. Umístí se stránka, která se nazývá multilink:

Snadné a rychlé nastavení komunikace sociálních sítí, messengerů. Uživatel vstoupí na vstupní stránku, zobrazí se mu základní informace, produkt nebo služba. A rovnou s vámi začne chatovat, aniž by ztrácel čas hledáním kontaktů.

Uživatelé programu Hipolink Affiliate získají plně funkční webové stránky, aniž by potřebovali designéra nebo programátora.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS