Jak přenést kontakty z iPhonu do Samsungu

Úplný přehled 10 nejlepších nástrojů pro přenos pro Samsung a iPhone

Výměna mobilního telefonu, ať už jde o Samsung za iPhone nebo iPhone za Samsung, by byla poněkud složitá. Problémem je, že není snadné přenášet soubory přímo, zejména při přesunu souborů z iPhonu do Samsungu. Jak snadno lze přenášet soubory mezi zařízeními Samsung a iPhone?? Tento článek doporučuje 10 různých nástrojů pro přenos dat Samsung iPhone, některé umožňují přesunout všechna data jedním kliknutím a některé. Jednoduše přeneste, co potřebujete.

Synchronizace mobilních zařízení

MobieSync je profesionální a všestranný nástroj pro přenos dat z mobilních telefonů, který umožňuje přenášet různé soubory, jako jsou fotografie, videa, skladby, kontakty atd. д., Mezi iPhonem / iPadem / iPodem / Androidem a počítačem nebo snadný přenos dat mobilního telefonu mezi zařízením iOS a zařízením Android. Níže si prohlédněte jeho výkonné funkce.

 • Synchronizace souborů, jako jsou kontakty, fotografie, videa, zvuky, zprávy, hlasové poznámky a další, mezi zařízeními se systémem Android a iOS.
 • Zálohování souborů ze systému iOS do systému iOS nebo ze systému Android do systému Android.
 • Přenos souborů z iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu do počítače.
 • Import souborů z počítače do zařízení iPhone / iPad / iPod / Android.
 • Zálohování a obnovení kontaktů ze zařízení iOS / Android do počítače jedním kliknutím.
 • Práce jako Ringtone Maker a HEIC Converter.

Jak přenášet data mezi Samsungem a iPhonem pomocí MobieSync

Krok 1 Stáhněte a spusťte tento přenos Samsung iPhone v počítači. Kroky pro přenos dat ze Samsungu do iPhonu a z iPhonu do Samsungu jsou stejné, proto si jako příklad vezmeme první z nich.

Krok 2 Připojte Samsung a iPhone k MobieSync pomocí kabelu USB. Pak je software automaticky rozpozná a zobrazí podrobnosti v rozhraní.

Krok 3 Ujistěte se, že jste jako zdrojové zařízení nastavili zařízení Samsung, a pak se na hlavním rozhraní zobrazí informace o zdrojovém zařízení. Pokud potřebujete, můžete jako zdrojové zařízení změnit také iPhone.

V hlavním rozhraní vidíte všechny soubory telefonu seřazené v kategoriích na levém postranním panelu. Vlevo můžete kliknout na typ dat a v pravém okně náhledu zkontrolovat podrobnosti o jednotlivých typech dat.

Krok 4 Chcete-li přenést data ze Samsungu do iPhonu, jednoduše klepněte na přesný typ dat a vyberte soubory, které chcete přenést, a poté je klepnutím na tlačítko „Exportovat do zařízení“ v horní části rozhraní přeneste do iPhonu. Soubory budou úspěšně přeneseny během několika sekund.

PhonCopy

FoneCopy Další dobrá volba pro synchronizaci fotografií, kontaktů, videí a dalších mediálních souborů mezi Samsungem a iPhonem. Rozdíl je v tom, že FoneCopy přenese vaše soubory do jiného telefonu jedním kliknutím. I když existují určité rozdíly ve formátech médií, zařízení dokáže soubory převést automaticky.

 • Přenos souborů mezi zařízeními Samsung a iPhone jedním kliknutím.
 • Podpora široké škály typů dat, jako jsou kontakty, videa, fotografie a další.
 • Uložení původních dat při přenosu souborů mezi zařízeními.
 • Hardwarově akcelerovaná technologie zajišťuje vysokou rychlost přenosu dat.
 • Kompatibilní se všemi zařízeními iPhone a Samsung, včetně nejnovějších modelů.

Jak přenést data ze Samsungu do iPhonu pomocí FoneCopy

Krok 1 Získejte tento výkonný přenos Samsung iPhone

Stáhněte a nainstalujte software do počítače a připojte telefon Samsung a iPhone k počítači pomocí kabelu USB. Spusťte nástroj, aby software rozpoznal vaše zařízení.

Poznámka: Ujistěte se, že se v poli „Zdrojové zařízení“ zobrazuje Samsung Galaxy a iPhone. v poli „Cílové zařízení“. V opačném případě ji opravte klepnutím na tlačítko „Přepnout“. Chcete-li přepnout ze Samsungu na iPhone, nastavte iPhone jako „Zdrojové zařízení“ a Samsung jako „Zdrojové zařízení“. v poli „Cílové zařízení“.

Krok 2 Vyberte soubory, které chcete přenést

Najděte prostřední oblast a zaškrtněte typy dat, které chcete přenést, například Kontakty, Fotografie a Multimédia. Chcete-li chránit stávající data v iPhonu, zrušte zaškrtnutí políčka v části „Cílové zařízení“.

přenést, kontakty, iphonu, samsungu

Krok 3 Přenos dat ze Samsungu do iPhonu

Kliknutím na tlačítko „Spustit kopírování“ přenesete vybrané soubory ze Samsungu do iPhonu. Během několika sekund můžete přenesené soubory v iPhonu efektivně najít.

Ručně (vhodné pro malé seznamy)

Pokud chcete přenést pouze některé kontakty, můžete v iPhonu použít možnost Sdílet. Otevřete aplikaci „Kontakty“ a vyberte požadovaný kontakt, který chcete uložit. Přejeďte prstem dolů a vyberte kartu, která umožňuje sdílení e-mailem nebo zprávou. Odeslání kontaktu a uložení do nového zařízení.

 • Druhým způsobem přenosu kontaktů z iPhonu do Androidu je použití cloudového systému společnosti Apple. Přesněji řečeno jeho desktopová verze. Přihlášení ke službě iCloud v aplikaci Kontakty. Poté vyberte požadované kontakty jejich označením v seznamu nebo všechny najednou kliknutím na ikonu ozubeného kola a výběrem možnosti „Vybrat vše“.
 • Znovu stiskněte řadicí tlačítko a vyberte možnost „Exportovat vCard“. Váš počítač stáhne soubor VCF obsahující vybrané kontakty.
 • Připojte smartphone se systémem Android k počítači, zkopírujte soubor VCF do místního úložiště v telefonu a poté importujte kontakty z aplikace Kontakty do smartphonu. Aplikace Kontakty má možnost přidávat data z různých zdrojů, včetně interní paměti nebo karet SD. Na tom, kam jste soubor VCF původně uložili, nezáleží.

Jak přenést kontakty z iPhonu do Samsungu pomocí přepínače Smart Switch

Protože společnost Samsung zavedla funkci Smart Switch, můžete pomocí tohoto nástroje přenášet jakákoli data, například seznam kontaktů, fotografie, hudbu, videa, SMS, kalendáře a další, do jakéhokoli zařízení Samsung Galaxy. Funkce Smart Switch umožňuje importovat kontakty z iPhonu do Samsungu dvěma způsoby.

Přenos kontaktů přes USB

Pokud chcete přenést velké množství dat, můžete k přenosu kontaktů a dalších dat z iPhonu do telefonu Galaxy použít kabel USB.

Otevřete aplikaci Smart Switch v telefonu Samsung, klepněte na možnost Získat data a klepněte na možnost Spustit kabelové připojení.

Poté byste měli postupovat podle postupu zobrazeného v telefonu Samsung a připojit iPhone a telefon se systémem Android pomocí kabelu iPhone a adaptéru USB-OTG.

V iPhonu stiskněte tlačítko Důvěřovat a v telefonu Samsung stiskněte tlačítko Další. Pak vyberte kontakty, které chcete přenést, a klepněte na možnost Přenést.

Bezdrátový přenos kontaktů

Chcete-li kontakty bezdrátově přesunout do služby Smart Switch, musíte kontakty z iPhonu předem importovat do služby iCloud. Pomocí funkce Smart Switch pak můžete přenést kontakty ze služby iCloud do telefonu Samsung.

Přejděte do Nastavení Apple iCloud Identita na iPhonu. Najděte Kontakty a aktivujte posuvník.

Otevřete aplikaci Smart Switch v telefonu Samsung, klepněte na možnost Získat data a jako typ připojení klepněte na možnost bezdrátové připojení místo kabelového.

Zvolte iPhone/iPad jako staré zařízení. Pak zadejte své Apple ID / e-mailovou adresu a heslo a stiskněte tlačítko Přihlásit se.

Po zadání potvrzovacího kódu zadejte OK, poté můžete vybrat kontakty, které chcete přenést, a stiskněte Importovat.

Přenos do společnosti Samsung

Zařízení Samsung se nemusí nutně lišit od ostatních telefonů se systémem Android, ale výrobce doporučuje přenášet data pomocí funkce Smart Switch.

Smart Switch přenese všechna vaše data, včetně čísel, fotografií, hudby. Můžete používat Wi-Fi, USB přímo mezi oběma telefony, počítačem nebo externím úložištěm. Jednoduše vyberte nejvhodnější možnost.

 • Zakázání dvoufázového ověření Apple ID.
 • Otevřete Smart Switch na zařízení Samsung, stiskněte tlačítko „Start“ a „Accept“.
 • Vyberte „Bezdrátové připojení“. „Příjem“. „iOS“.
 • Zadejte heslo ke službě iCloud a stiskněte tlačítko „Přihlásit se“.
 • Vyberte vše, co chcete zkopírovat.
 • Klikněte na tlačítko „Importovat“.
 • Tímto způsobem budou všechny soubory rychle přeneseny.

Přenos dat ze zařízení iOS do smartphonu Galaxy pomocí kabelu OTG

Budete potřebovat kabel Lightning a proprietární adaptér pro připojení externích zařízení USB (On-The-Go).

Na rozdíl od systému iOS, kde je možnost přizpůsobení operačního systému velmi, velmi omezená, neklade Android svým uživatelům žádné překážky. Mobilní operační systém společnosti Google umožňuje přizpůsobit doslova vše, a to buď povolením dalších funkcí a systémových mechanismů, nebo jejich zakázáním. Tento týden jsme již hovořili o tom, která nastavení systému Android musíte bezpodmínečně zapnout hned po koupi smartphonu, ale dnes se s vámi podělíme o nástroje, které je nejlepší prostě vypnout.

Poté, co Visa a Mastercard opustily Rusko, se mnozí začali obávat platit za nákupy na Aliexpressu. Vlny vyvolává také streamovací služba Spotify, která zcela pozastavila svou činnost v Rusku, a další společnosti s podobnou politikou. Odůvodňují to tím, že kvůli odchodu hlavních zpracovatelů plateb může být obtížné platit za předplatné nyní. A co čeká Aliho?? Zajímalo by mě, jestli si tu už nemůžeme objednat různé produkty? Můžeme. V dnešním článku si projdeme všechny nuance placení za nákupy v našem oblíbeném internetovém obchodě a probereme všechny podrobnosti.

Máte rádi velké telefony? Jsem si jistý, že mnozí odpoví kladně. Sám nejsem jejich velkým příznivcem a vždy se přimlouvám za to, aby výrobci vyráběli kompaktnější modely. Ale z toho či onoho důvodu sám neustále používám velké chytré telefony. Něco do práce, něco vlastního, ale téměř všechny populární modely mi prošly rukama. Často dostávám otázku, který telefon s velkou obrazovkou vybrat, a je nesmírně těžké na ni odpovědět, ale mám určitý seznam modelů skladem, které jmenuji mezi prvními. Dále se zamyslíme nad tím, jaké funkce potřebujete, a rozšíříme jejich seznam. Nyní se s vámi podělím o základní smartphony, které doporučuji, a vy mi do komentářů napište své oblíbené.

Zálohování a obnovení iPhone jedním kliknutím v telefonu Samsung Galaxy S21 (Ultra)

Pokud potřebujete přesunout veškerý obsah z iPhonu do Samsungu Galaxy S21, můžete také použít aplikaci Syncios Mobile Manager. Umožňuje snadno spravovat všechny mobilní soubory v počítači. Mezitím poskytuje další praktické nástroje, včetně nástrojů pro návrat a obnovení jedním kliknutím.

 • Připojení iPhonu k počítači. Podobně otevřete „Správce mobilních zařízení“ v hlavním rozhraní. Poté připojte iPhone k počítači. Přejděte do sady nástrojů a prohlédněte si další užitečné nástroje.
 • Zálohování iPhonu do počítače jedním kliknutím. Klikněte na možnost „One-Click Backup“, poté si budete moci vybrat, jaké typy obsahu chcete zálohovat. Po výběru začněte zálohovat vybraná data do počítače. Poznámky: Název záložní složky neměňte, abyste zajistili správné obnovení.
 • Obnovení zálohy iPhone do Samsung Galaxy S21. Zálohu můžete do zařízení Samsung Galaxy S21 kdykoli obnovit. Protože nedojde k přepsání stávajících dat v cílovém zařízení. Pokud nejste novým uživatelem Samsungu, je tento Syncios Mobile Manager opravdu užitečný. Připojte Samsung Galaxy S21 k počítači a v nabídce „Toolbox“ vyberte možnost „One-click restore“. Vyberte zálohu iPhonu a poté vyberte obsah, který potřebujete k zahájení obnovy. Po zobrazení výzvy k dokončení přenosu můžete zkontrolovat data iPhonu v Samsungu Galaxy S21. Kontrola fotografií v aplikaci Fotky. Kontrola zpráv v aplikaci SMS. Všechna data budou přenesena do konkrétní aplikace.

Způsoby přenosu kontaktů z iPhonu do systému Android

Po dokončení příprav pokračujte. Pečlivě si prohlédněte možnosti a vyberte si tu, která vám nejlépe vyhovuje.

Upozorňujeme, že některé metody nemusí v roce 2018 fungovat na zastaralých produktech Apple: jedná se především o iPhone 5, 5S a 6. Pak zkuste jiné.

Prostřednictvím služby Gmail

Jedná se o nejlepší a nejjednodušší možnost, která je vhodná pro všechny uživatele systému Android. A je to tady:

 • Vezměte iPhone, vyhledejte zástupce nastavení a přejděte na;
 • Otevřete seznam funkcí iCloudu a zrušte zaškrtnutí možnosti „Synchronizovat kontakty“.
 • Nyní ve stejném nastavení přidejte účet Google. Pokud ji nemáte, vytvořte si novou. Pokud ji máte, stačí zadat uživatelské jméno a heslo.
 • Zaškrtněte, která data chcete zkopírovat, a klikněte na tlačítko „Další“.
 • Ve smartphonu se systémem Android přejděte do nabídky „Nastavení“. „Obecné“. „Synchronizace a účty“.
 • Aktivujte automatickou synchronizaci informací, přidejte svůj účet Google a zadejte údaje. Hotovo. Od nynějška budou všechny kontakty synchronizovány přesně se společností Google a uloženy v adresáři

Telefonní seznam je zkopírován celý, takže opakující se čísla je třeba odstranit ručně, což je jediná nevýhoda. Jinak je tato metoda vynikající.

Prostřednictvím počítače

 • Zde potřebujeme pouze přístup k počítači a iPhonu. Otevřete webovou stránku officialiCloud v prohlížeči a zadejte údaje o svém Apple ID. Přejděte na „Kontakty“ a vyberte všechna čísla pomocí kombinace kláves A a Ctrl.
 • Poté klikněte na ikonu ozubeného kola, čímž se otevře malá nabídka nastavení, kde vyberte možnost „Exportovat“.
 • Stahuje se soubor ve formátu VCF, který obsahuje naprosto všechny kontakty. Je vhodné získat pouze jeden archiv.
 • Nyní přeneseme stejný soubor do zařízení se systémem Android. Otevřete aplikaci „Kontakty“ nebo „Telefonní seznam“, stiskněte tlačítko „Importovat“ a zadejte cestu ke staženému souboru. Zvolte cíl stahování (nejlépe paměť telefonu) a klikněte na tlačítko „Další“.

Pokud nemáte přístup k počítači, můžete zkusit zkopírovat kontakty bez počítače pomocí služby iCloud. Postup je stejný, ale webová stránka se otevře ve výchozím mobilním prohlížeči. Soubor se stáhne pomocí vestavěného mobilního downloaderu.

Prostřednictvím iTunes

A tady se bez počítače prostě neobejdete, bohužel neexistuje alternativa. Pojďme:

 • Nainstalujte oficiální program iTunes do počítače;
 • Připojte iPhone přes USB a v případě potřeby stáhněte potřebné ovladače, aby systém telefon rozpoznal.
 • Přejděte do našeho nástroje, najděte připojené zařízení.
 • Klikněte na kartu „Informace“, zaškrtněte políčko vedle položky „Kontakty: synchronizace“.
 • Vyberte možnost Google a zadejte informace o svém účtu.
 • Potvrďte migraci kliknutím na tlačítko „OK“. Přesun kontaktů přes iTunes je tedy snadný.

Přes Bluetooth

V iPhonu bohužel není možné odesílat kontakty přes Bluetooth, jako je tomu v systému Android. Pokud potřebujete přenést čísla z Androidu do Androidu. s Bluetooth nejsou žádné problémy, ale náš případ je zcela jiný. Přeskočte tento bod a pokračujte dál.

Přes Yandex.Disk (migrace)

Ruský gigant Yandex spustil vlastní speciální nástroj s názvem Yandex.Stěhování“, který obsahuje mnoho užitečných funkcí, které vám pomohou s přechodem.

 • Nejprve v iPhonu spusťte účet Yandex na kartě Pošta, adresy, kalendáře.
 • Instalace aplikace Yandex.Disk, pokud ho nemáte.
 • Otevřeme stažený program, projdeme autorizační procedurou a je nám nabídnut přenos našich dat do cloudového úložiště.
 • Souhlasím.
 • Jednoduše přejděte do našeho cloudu v systému Android a načtěte kontakty odtud.

Prostřednictvím telefonního seznamu

Pokud máte několik kontaktů, ale nechcete se obtěžovat s instalací aplikací třetích stran nebo s připojením k počítači, můžete zkusit čísla přenést ručně. Je to poměrně jednoduché a rychlé.

Otevřete seznam kontaktů na iPhonu, označte ten, který chcete odeslat, přejděte na konec stránky a stiskněte „Sdílet kontakt“. Výběr způsobu přenosu do zařízení se systémem Android. Může se jednat o SMS nebo e-mail.

Vezměte si druhý telefon a přijměte kontakt, který je odeslán. Nyní ji lze volně používat. Obvykle není možné přenést všechny požadované kontakty najednou, proto tento postup opakujte několikrát pro každé číslo.

Účet Google

Účet Google je skvělý způsob, jak synchronizovat jakákoli data včetně kontaktů. Chcete-li to provést, vyberte v části účtů na iPhonu položku Gmail a přihlaste se pomocí svého účtu. Poté vás iPhone vyzve k výběru dat, která budou synchronizována s cloudem, a mezi nimi by měly být i kontakty. Chcete-li zkontrolovat, zda je synchronizace dokončena, přejděte na web společnosti Google a zkontrolujte, zda jste již dříve synchronizovali data.

Jak odeslat kontakty ze Samsungu do iPhonu přes iTunes

Pokud používáte iPhone 4 nebo starší, může být k dispozici aplikace Move to iOS. iTunes je jediný výchozí nástroj pro správu, zálohování a synchronizaci kontaktů v iPhonu. Zde je podrobný postup pro odeslání kontaktů ze Samsungu do iPhonu přes iTunes.

Zálohování kontaktů ze zařízení Samsung Galaxy do služby Gmail nebo Outlook. Poté můžete přenést zálohu Samsungu do iPhonu.

přenést, kontakty, iphonu, samsungu

Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu Lightning a spusťte nejnovější verzi iTunes.

Klikněte na ikonu „Zařízení“ na horní liště. Přejděte na kartu „Informace“ a zaškrtněte políčko „Synchronizovat kontakty“. V závislosti na situaci vyberte z rozevírací nabídky možnost „Kontakty Google“ nebo „Outlook“.

Přenos kontaktů ze Samsungu do iPhonu nějakou dobu trvá. Poté můžete iPhone odpojit od počítače a zkontrolovat kontaktní informace.

Tento článek pojednává o 5 různých přístupech k přesunu kontaktů z Galaxy do iPhone XS, Pokud potřebujete pouze zkopírovat kontakty ze Samsungu do iPhonu, můžete zvolit „Přesunout do iOS“, „iTunes“, „Účet Google“ nebo dokonce jen zkopírovat a vložit informace jako zprávy. Pokud chcete zkopírovat fotografie a videa ze Samsungu do iPhonu, použijte Aiseesoft FoneCopy nebo MovieSync. je to perfektní. Přenos Samsung do iPhone synchronizuje všechny soubory jedním kliknutím. Může také převádět mediální soubory do kompatibilních formátů pro iPhone nebo Samsung. Jakékoli další dotazy týkající se přenosu kontaktů ze Samsungu do iPhonu můžete sdílet v komentářích.

Chcete zálohovat svůj Samsung Galaxy S3 / S4 / S6 / S7, ale nevíte, jak na to?? Přečtěte si tento článek a dozvíte se několik užitečných způsobů zálohování zařízení Samsung do cloudu nebo do počítače.

Tato stránka vysvětluje 3 způsoby obnovení smazaných / ztracených kontaktů v zařízení Samsung Galaxy S9 / S8 / S7 Edge / S7 / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3 atd. Д. Po obnovení továrního nastavení s (žádnou) zálohou.

Omylem odstraněné kontakty HTC? V tomto příspěvku se dozvíte, jak obnovit smazané / ztracené kontakty z HTC Sensation / Wildfire / One M10 / M9 / M8 / M7.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS