Jak přenést poznámky z iPhonu do Androidu

Chci přenést své poznámky ze systému Android do jiného systému Android

Jednou z nejlepších věcí na telefonu se systémem Android je, že si můžete pořizovat poznámky a ukládat je do aplikace jako připomínku nebo si zaznamenávat své myšlenky a nápady.

Jde o to, že některé telefony se systémem Android nemají standardní aplikaci pro poznámky, ale můžete si vybrat, zda chcete používat aplikaci pro poznámky. Někteří mají důležité schůzky a důležité informace, jako je datum, čas a místo schůzky, si ukládají pomocí aplikace pro poznámky.

Proč potřebujete přenést poznámky: ze systému Android do systému Android

Existuje několik důvodů, proč lidé chtějí přenést své poznámky z jednoho telefonu do druhého. Nejprve ostatní uživatelé, kteří si koupili nový telefon a chtějí přenést potřebné informace uložené ve starém telefonu, včetně poznámek. Někteří jednoduše přenášejí uložené poznámky do telefonů svých přátel a sdílejí s nimi odkazy a webové stránky.

Poznámky. jsou uložené informace a možná je budete muset zálohovat. A to je častý důvod, proč většina uživatelů raději přenáší důležité informace z aplikace Poznámky do jiného telefonu.

Možná vás zajímá, jak tyto poznámky přenést ze systému Android do jiného systému Android? Ok! Odpověď najdete v tomto článku a já se s vámi podělím o to, která metoda je pro přenos poznámek nejlepší.

Přenos kontaktů, kalendáře a fotografií z iPhonu do Androidu pomocí Disku Google

Aplikace Disk Google je k dispozici pro Apple i Android a mimo jiné umožňuje snadno nahrávat kontakty, kalendář a fotografie do cloudu Google a poté je stáhnout do jiného zařízení.

Můžete to provést pomocí následujících jednoduchých kroků:

 • Nainstalujte si Disk Google z App Store do iPhonu a přihlaste se ke svému účtu Google (stejnému, který budete používat v systému Android). Pokud jste si tento účet ještě nevytvořili, vytvořte si ho v telefonu se systémem Android.).
 • V aplikaci Disk Google klepněte na tlačítko nabídky a poté na ikonu ozubeného kola.
 • V nastavení vyberte možnost „Zálohování“.
 • Zahrňte položky, které chcete zkopírovat do služby Google (a později do telefonu se systémem Android).
 • V dolní části klikněte na „Spustit zálohování“.

Tím proces přenosu v podstatě končí: pokud se přihlásíte pod stejným účtem, který jste zálohovali v zařízení se systémem Android, všechna data se automaticky synchronizují a budou k dispozici k použití. Pokud chcete přenést i zakoupenou hudbu, přečtěte si poslední část pokynů.

Export poznámek z iPhonu do Androidu pomocí Evernote

Evernote. je výkonná aplikace pro poznámky, která je k dispozici pro iOS i Android. Má funkci synchronizace poznámek, takže ji můžete použít k exportu poznámek z iPhonu do systému Android. Výhoda Evernote. Spolupráce s aplikacemi pro systémové poznámky. Jedinou nevýhodou je, že nepodporuje dávkový export poznámek.

Jak exportovat poznámky z iPhonu do systému Android

Instalace aplikace Evernote do iPhonu i do zařízení se systémem Android. Otevřete aplikaci Evernote na iPhonu a zaregistrujte si účet na svém e-mailu. A přihlášení ke stejnému účtu v aplikaci pro Android.

Přejděte do aplikace Poznámky na iPhonu, otevřete poznámku, kterou chcete exportovat, a klepněte na ikonu „Sdílet“ v pravém horním rohu. Vyberte Evernote ze seznamu a klepněte na tlačítko „Uložit“ ve vyskakovacím okně.

Tip. Pokud Evernote v seznamu nenajdete, musíte klepnout na a povolit Evernote.

Po otevření aplikace Evernote v zařízení se systémem Android zjistíte, že exportovaná poznámka je synchronizována se systémem Android. Pokud máte v zařízení se systémem Android výchozí aplikaci Poznámky, můžete klepnutím na tlačítko Sdílet exportovat poznámku do výchozí aplikace Poznámky.

Jak přenést poznámky z iPhonu do Androidu pomocí služby Gmail

Jak již bylo zmíněno, Gmail. je snadný způsob přenosu poznámek z iPhonu do systému Android. Měli byste však vědět několik věcí:

Google umožňuje odesílat poštu o velikosti až 50 MB pomocí služby Gmail. Pokud chcete odeslat e-mail větší než 50 MB, musíte poznámky a přílohy nejprve nahrát na Disk Google. 2. Tato metoda vám pomůže zobrazit poznámky z iPhonu v systému Android, ale neimportuje je do aplikace Poznámky pro Android. 3. Gmail. je webová služba; při přenosu poznámek z iPhonu do Androidu je třeba připojit obě mobilní zařízení k internetu.

Pokud jste připraveni, pusťte se do práce podle následujících kroků.

Postup přenosu poznámek z iPhonu do Androidu přes Gmail

Krok 1Odemkněte iPhone, otevřete aplikaci Nastavení iOS na domovské obrazovce, klepněte na své Apple ID a vyberte „Mail“ „Účet“ „Přidat účet“.

Krok 2Na obrazovce „Přidat účet“ vyberte možnost „Google“ a zadejte své pověření Gmail, uživatelské jméno a heslo (Zapomněli jste heslo Gmail?)?) a další potřebné informace.

Poté se vám nabídne několik možností. Nezapomeňte přepnout přepínač Poznámky do polohy ON. Pokud je iPhone připojený, přijdou vaše poznámky do účtu Gmail.

Krok 3V novém telefonu se systémem Android máte tři možnosti zobrazení poznámek z iPhonu v účtu Gmail.

Nejprve přejděte na webovou stránku Gmailu v mobilním prohlížeči, přihlaste se pomocí svého uživatelského jména (Zapomněli jste své uživatelské jméno Gmailu?)?) a heslem, přepněte do režimu PC a v levém sloupci najdete značku „Poznámky“.

Dalším způsobem, jak číst poznámky v systému Android, je aplikace Gmail. Otevřete aplikaci Gmail po instalaci z obchodu Google Play, přihlaste se ke svému účtu a zobrazte poznámky synchronizované s iPhonem.

přenést, poznámky, iphonu, androidu

Přejděte do Nastavení, Účet, Přidat účet a nastavte Gmail v telefonu se systémem Android. Poté otevřete vestavěnou aplikaci Mail a kdykoli si můžete přečíst své poznámky.

Tip: Přepnutí iPhonu na Android? Nikdy nezapomeňte zálohovat aplikaci WhatsApp.

Při přepínání telefonů se snažíme zabránit ztrátě dat, zejména historie zpráv aplikace WhatsApp? Možná tedy také hledáte dokonalý program pro zálohování historie dat aplikace WhatsApp. Nebojte se, mám pro vás přenos iCarefone WhatsApp. Jedná se o nástroj pro správu, obnovu a zálohování dat aplikace WhatsApp. Tento program může:

 • Přenášejte zprávy WhatsApp, fotografie, videa atd. Д. Mezi iPhonem / iPadem a Androidem
 • Obnovení zálohy aplikace WhatsApp do zařízení iOS a Android
 • Zálohování všech souborů WhatsApp z iPhonu, iPadu, Androidu do PC / Macu
 • Přenos chatu mezi aplikacemi WhatsApp a WhatsApp Business je nový a podporuje nejnovější iOS 15 / iPadOS 15 / iPhone 13 a Android 11.

Díky 100% úspěšnosti budou všechna vaše data ze služby WhatsApp přenesena nejjednodušším a nejefektivnějším způsobem bez většího úsilí. Je to aplikace, kterou musíte mít, takže se už nemusíte obávat ztráty důležitých dat aplikace WhatsApp. Stáhnout nyní.

Přenos poznámek pomocí aplikace Outlook

Microsoft Outlook je bezplatný správce informací, který funguje nejen jako e-mailový klient, ale také jako plánovač úkolů, organizér atd.п. Pokud tuto službu používáte na počítači, máte možnost nejen přenést své osobní údaje z iPhonu do Androidu, ale také spárovat telefon s počítačem.

Před synchronizací poznámek mezi různými platformami je třeba správně nastavit e-mailovou službu v obou operačních systémech. Chcete-li nastavit aplikaci Outlook v iPhonu, musíte:

 • Stáhněte si aplikaci do iPhonu a spusťte ji.
 • V části Nastavení klikněte na možnost „Přidat účet“. Při prvním nastavení aplikace Outlook musíte stisknout tlačítko „Začít používat“.
 • Zadejte svou e-mailovou adresu do příslušného pole a klikněte na tlačítko „Přidat“.
 • Napište heslo k účtu a umožněte softwaru přístup k vašim osobním údajům.
 • Výběr metody synchronizace a typu párovaných dat.

Nastavení aplikace Outlook v systému Android probíhá stejným způsobem.

Po nastavení softwaru na obou mobilních zařízeních a synchronizaci iPhonu s Outlookem se všechna data zkopírují do složky „Připomínky“. Stačí zadat zadané umístění ze systému Android a uložit obsah do smartphonu.

Synchronizace s aplikací Outlook také pomáhá odpovědět na otázku, jak můžete přenést poznámky z iPhonu do počítače. To se provádí následujícím způsobem:

 • Připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu USB.
 • Spuštění iTunes.
 • V levém podokně najděte oddíl Informace a klikněte na něj.
 • Synchronizace poznámek s aplikací Outlook. Zaškrtněte políčko Synchronizovat poznámky s, vyberte požadovanou poštovní službu a stiskněte tlačítko Synchronizovat.

Zkopírované informace budou viditelné nejen v počítači, ale také v zařízení se systémem Android s aplikací Outlook organised.

Přenos dat z iPhonu do Androidu

Přenos dat z iPhonu do Androidu probíhá podobně jako v opačném pořadí. Pomocí virtuálního disku Google můžete zkopírovat telefonní seznam, poznámky a kalendář. Jedná se pravděpodobně o nejjednodušší způsob přenosu ze systému iOS do systému Android, ačkoli existují i jiné metody přenosu (Dropbox, Outlook, Yandex atd.).п.).

přenést, poznámky, iphonu, androidu

Pokud potřebujete pouze přenést telefonní čísla, můžete použít službu iCloud:

 • Přihlášení k účtu iCloud.
 • V části Kontakty zvýrazněte všechna čísla, zobrazte vlastnosti a vyberte možnost Exportovat vCard.
 • Zkopírujte soubor s kontakty, který jste uložili do počítače, a poté jej přesuňte na paměťovou kartu systému Android.
 • V systému Android otevřete vestavěnou aplikaci Kontakty a v jejím nastavení aktivujte postup „Import/Export“. Zadání karty SD jako zdroje. Přijímačem bude váš mobilní telefon.

Chcete-li zkopírovat fotografie z iPhonu do systému Android, můžete použít aplikaci Fotky Google. Chcete-li přenést hudbu, použijte aplikaci Správce hudby. Hudba Play, další služba společnosti Google, umožňuje přenést veškerý zvukový obsah z iPhonu nebo iTunes do mobilního telefonu. Odtud si můžete stahovat skladby přímo do telefonu nebo je poslouchat online.

Chcete-li přenést zvukové soubory z iPhonu do systému Android, musíte:

 • Stáhnout Správce hudby na iPhone. Nebudeme se zabývat podrobnostmi stahování aplikace, protože na tom není nic složitého.
 • V nastavení aplikace zadejte zdroj hudby.
 • Přihlaste se do aplikace Hudba Play v systému Android a přeneste požadované skladby do zařízení.

Pokud se chcete dozvědět, jak přenést hru ze systému iOS do systému Android nebo naopak, musíme vás zklamat, protože je to technicky nemožné. Je to proto, že téměř všechny mobilní aplikace mají různá sestavení pro různé operační systémy. Jiný obsah lze naopak kopírovat bez problémů.

Jak přenést poznámky z iPhonu do Androidu pomocí služby Gmail

Při zjišťování, jak přenést poznámky z iPhonu do Androidu přes web, mnoho uživatelů hledá odpověď na otázku, jak přenést poznámky z iPhonu do telefonu se systémem Android pomocí služby Gmail. Gmail vám pomůže zkopírovat poznámky z iPhonu do zařízení se systémem Android. V této části vám řekneme, jak na to.

Krok 1. Odemkněte iPhone a otevřete nastavení aplikace.

V systému iOS 13/14/15 musíte sjet dolů a najít možnost „Hesla a účty“. Klepnutím na něj přejdete do jeho hlavního rozhraní. Pokud používáte iOS 15 nebo starší, musíte zde klepnout na své „Apple ID“ a poté přejít na „Mail, kontakty, kalendáře“.

Krok 2. Klikněte na „Přidat účet“. Klepněte na „Google“ a poté přidejte Gmail do iPhonu.

Krok 3. Zapněte možnost „Poznámky“ a otevřete aplikaci Poznámky na iPhonu. Všechny poznámky v iPhonu budou synchronizovány se službou Gmail.

Nyní se můžete vrátit do nového zařízení se systémem Android a přihlásit se ke stejnému účtu Google Gmail. Pak můžete k poznámkám z iPhonu přistupovat v telefonu se systémem Android. Měli byste vědět, že pro přenos poznámek z iPhonu do Androidu pomocí služby Gmail je velikost e-mailu omezena na 50 MB.

Část 4. Ukládání poznámek z iPhonu do služby Gmail

Další způsob ukládání poznámek z iPhonu. je to e-mail. Je všeobecně známo, že uživatelé synchronizují poznámky ze systému Android do služby Gmail. Podobně můžete pomocí služby Gmail ukládat poznámky z iPhonu.

Metoda 1 : Ukládání poznámek z iPhonu do Gmailu prostřednictvím nastavení

Odemkněte iPhone a zkontrolujte, zda je připojen k síti. Spuštění aplikace Nastavení iOS.

Přejděte na „Mail“ „Účet“ „Přidat účet“ a ze seznamu vyberte „Google“.

Pak zadejte přihlašovací údaje k účtu Gmail a odstraňte všechny potřebné informace. Po dokončení a přechodu na další obrazovku aktivujte možnost „Poznámky„. Poznámky v iPhonu se pak začnou synchronizovat s vaším účtem Gmail.

Metoda 2 : Ukládání poznámek z iPhonu do Gmailu prostřednictvím aplikace Poznámky

Krok 1. Otevřete aplikaci Poznámky na iPhonu a otevřete poznámku, kterou chcete zálohovat do služby Gmail.

Klepněte na ikonu „Sdílet“ v horní části obrazovky a ve vyskakovacím okně vyberte možnost „Mail“.

Do pole „Komu:“ zadejte adresu Gmailu a klepnutím na ikonu „Odeslat“ uložte poznámku z iPhonu do Gmailu.

Poté otevřete Gmail v počítači Mac nebo Windows a snadno stáhněte poznámky z Macu nebo vindy.

Vše, co napíšete do aplikace Poznámky, by mělo být velmi důležité. Přestože iPhone patří mezi nejspolehlivější zařízení, je lepší ukládat poznámky z iPhonu do jiného zařízení nebo na cloudový server. V tomto průvodci jsme se zabývali čtyřmi způsoby zálohování poznámek z iPhonu, iTunes, iCloudu, Gmailu a nejlepší aplikací pro zálohování iPhonu, Apeaksoft iOS Data Backup Restore. Můžete si vybrat oblíbenou metodu a dodržovat naše pokyny k ochraně poznámek a informací.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS