Jak přenést poznámky z iPhonu do Androidu

Chci přenést své poznámky ze systému Android do jiného systému Android

Jednou z nejlepších věcí na telefonu se systémem Android je, že si můžete dělat poznámky a ukládat je do aplikace jako připomínku nebo si zaznamenávat své myšlenky a nápady.

přenést, poznámky, iphonu, androidu

Jde o to, že některé telefony se systémem Android nemají standardní aplikaci pro psaní poznámek, ale můžete si vybrat aplikaci pro psaní poznámek. Někteří lidé mají důležité schůzky a ukládají si důležité informace, jako je datum, čas a místo schůzky, pomocí aplikace pro psaní poznámek.

Důvody pro přenos poznámek: z Androidu do Androidu

Existuje několik důvodů, proč lidé chtějí přenést své poznámky z jednoho telefonu do druhého. Za prvé, ostatní uživatelé, kteří si koupili nový telefon a chtějí přenést podstatné informace uložené ve starém telefonu, včetně poznámek. Někteří lidé jednoduše přenášejí své uložené poznámky do telefonů svých přátel a sdílejí odkazy a webové stránky.

Poznámky. jsou to uložené informace a možná je budete muset zálohovat. A to je častý důvod, proč většina uživatelů raději přenáší důležité informace z aplikace Poznámky do jiného telefonu.

Možná vás zajímá, jak tyto poznámky přenést ze systému Android do jiného systému Android? Dobře! Odpověď najdete v tomto článku a podělím se s vámi o nejlepší způsob přenosu poznámek.

Přenos zpráv z iPhonu do systému Android (např. Samsung) pomocí iSMS2droid

Pokud chcete přenášet zprávy z iPhonu do Samsungu Galaxy, pak je pro vás aplikace iSMS2droid ta pravá. Uvědomte si však, že funguje pouze pro nešifrovanou databázi SMS. Databáze šifrovaných SMS nejsou s touto aplikací kompatibilní. Před tímto postupem je důležité mít v telefonu se systémem Android soubor s databází SMS pro iPhone. Chcete-li to provést, musíte zálohovat iPhone pomocí iTunes (jako obvykle), najít soubor ve složce zálohy iTunes a přenést jej do místního úložiště systému Android.

Stáhněte si aplikaci z obchodu Google Play a spusťte ji. Vyberte možnost „importovat SMS z iPhonu do Androidu“.

Klikněte na „Importovat zprávy“ v rozhraní a najděte soubory databáze zpráv iPhone SMS.

V zobrazeném vyskakovacím okně s žádostí o potvrzení klikněte na „Importovat vše“ / „Vybrat podle kontaktu“. Chvíli počkejte, než se hovor nahraje.

Vyberte požadované konverzace ze seznamu zaškrtnutím políček a stiskněte tlačítko „OK“.

Zprávy budou po chvíli importovány a na obrazovce by se měla zobrazit zpráva „Import dokončen“. Stiskněte tlačítko „OK“ a je hotovo.

Export poznámek z iPhonu do Androidu pomocí Evernote

Evernote. Je to výkonná aplikace pro psaní poznámek, která je k dispozici pro iOS i Android. Má funkci synchronizace poznámek, takže ji můžete použít k exportu poznámek z iPhonu do systému Android. Výhoda Evernote. Spolupráce s aplikacemi pro systémové poznámky. Jedinou nevýhodou je, že nepodporuje dávkový export poznámek.

přenést, poznámky, iphonu, androidu

Jak exportovat poznámky z iPhonu do systému Android

Instalace aplikace Evernote do zařízení iPhone i Android. Otevřete aplikaci Evernote na iPhonu a zaregistrujte si účet na svém e-mailu. A přihlášení ke stejnému účtu v aplikaci pro Android.

Přejděte do aplikace Poznámky na iPhonu, otevřete poznámku, kterou chcete exportovat, a klepněte na ikonu „Sdílet“ v pravém horním rohu. Vyberte Evernote ze seznamu a klepněte na tlačítko „Uložit“ ve vyskakovacím okně.

Tip. Pokud Evernote v seznamu nenajdete, klikněte na tlačítko a povolte Evernote.

Když otevřete aplikaci Evernote v zařízení se systémem Android, zjistíte, že exportovaná poznámka je synchronizována se systémem Android. Pokud máte v zařízení se systémem Android výchozí aplikaci pro poznámky, můžete kliknutím na tlačítko „Sdílet“ exportovat poznámku do výchozí aplikace pro poznámky.

Řešení 3 : Přenos poznámek z iPhonu do Androidu pomocí iMyFone iTransor Pro

Zpočátku jsem měl problémy s přenosem poznámek z iPhonu do nového zařízení se systémem Android kvůli přísným omezením týkajícím se typů dat nebo modelů telefonů a nechtěl jsem ztratit vše, co jsem měl v poznámkách napsáno.

Naštěstí jsem našla skvělý program, který mi hodně pomohl. iMyFone iTransor Pro. Nástroj pro přenos, který zvládne všechny druhy dat. Tento program dokáže přenést data ze starého iPhonu, iPadu, iPodu touch a iTunes / iCloudu do jiného iZařízení, Androidu nebo počítače. Data, která si nemůžete dovolit ztratit, jako jsou fotografie, videa, zprávy, poznámky, kontakty a další, vše jedním kliknutím.

Tento program s vynikajícími možnostmi zpracování dat zaručuje rychlé přenosy telefonních hovorů. Přenos poznámek ze starého iPhonu do nového telefonu se systémem Android by neměl být příliš obtížný.

Tento program také slibuje, že původní data vašeho telefonu nebudou přepsána ani poškozena a že budou úspěšně přenesena bez jakékoli ztráty. Jako uživatel této aplikace vám mohu zaručit, že přesun poznámek z iPhonu do Androidu bude maximálně bezpečný. Stačí postupovat podle pokynů a můžete začít:

Nainstalujte software do počítače a spusťte.

K připojení iPhonu a telefonu Samsung použijte originální kabel USB.

Tip: Chcete-li připojit iPhone, musíte jej nejprve odemknout a důvěřovat počítači ve svém zařízení. Můžete být vyzváni k otevření a povolení ladění USB nebo povolení přístupu k datům telefonu, abyste mohli připojit telefon Samsung.

Příprava zařízení na přenos

Stiskněte tlačítko Start a aplikace připraví vaše zařízení na přenos.

Vyberte data, která chcete přenést.

Zobrazí se všechna data v iPhonu, vyberte Poznámky a další potřebná data a klepněte na Přenést.

Po krátké době jsou vaše soubory připraveny k odeslání a můžete je zkontrolovat ve svém zařízení.

Přístup k notebooku prostřednictvím webového prohlížeče

Nezapomeňte také používat webovou cloudovou službu Apple, kde si můžete zobrazit všechny poznámky uložené v iCloudu. Stačí přejít na oficiální stránky cloudového úložiště a zvolit aplikaci, kde můžete vidět všechny své poznámky, upravovat je, vytvářet nové a posílat je e-mailem do jiných zařízení včetně nového iPhonu.

Funkce Poznámky na iPhonu je klasickou a nepostradatelnou možností, která umožňuje zaznamenávat důležité informace. Aplikaci lze použít k provádění mnoha dalších úkolů a hlavně k jejich krásnému navrhování.

„Poznámky jsou v každém iPhonu zabudované od začátku a při přechodu na nové zařízení nemusíte aplikaci hledat v App Store. Další věcí je, že se uložené poznámky ve starém smartphonu nepřenesly do nového zařízení. Pokud potřebujete přenést poznámky z jednoho iPhonu do druhého, doporučujeme použít jednu z níže popsaných metod.

Přenos poznámek pomocí aplikace Outlook

Microsoft Outlook je bezplatný správce informací, který funguje nejen jako e-mailový klient, ale také jako plánovač úkolů, organizátor atd.п. Pokud službu používáte na počítači, máte možnost nejen přenést osobní údaje z iPhonu do Androidu, ale také spárovat telefon s počítačem.

Než budete moci synchronizovat poznámky mezi různými platformami, musíte správně nastavit e-mailovou službu v obou operačních systémech. Chcete-li nastavit aplikaci Outlook v iPhonu, měli byste:

 • Stáhněte si aplikaci pro iPhone a spusťte ji.
 • V části „Nastavení“ klikněte na „Přidat účet“. Při prvním nastavení aplikace Outlook byste měli kliknout na tlačítko „Začít“.
 • Zadejte svou e-mailovou adresu do příslušného pole a klikněte na tlačítko „Přidat“.
 • Zadejte heslo ke svému účtu a umožněte softwaru přístup k osobním údajům.
 • Výběr metody synchronizace a typu dat pro párování.

Nastavení aplikace Outlook v systému Android se provádí úplně stejným způsobem.

Po nastavení softwaru na obou mobilních zařízeních a synchronizaci iPhonu s Outlookem se všechna data zkopírují do složky „Připomínky“. Stačí přejít ze systému Android na zadané místo a uložit obsah do smartphonu.

Synchronizace s aplikací Outlook je také odpovědí na otázku, jak můžete přenést poznámky z iPhonu do počítače. Za tímto účelem proveďte následující kroky:

 • Pomocí kabelu USB připojte iPhone k počítači.
 • Spuštění iTunes.
 • V levém podokně najděte část Info a klikněte na ni.
 • Synchronizace poznámek s aplikací Outlook. Chcete-li to provést, zaškrtněte políčko Synchronizovat poznámky s, vyberte požadovanou e-mailovou službu a klikněte na tlačítko Synchronizovat.

Zkopírované poznámky budou viditelné nejen v počítači, ale také v systému Android s aplikací Outlook.

Jak přenést poznámky

Pro přenos poznámek je k dispozici několik metod: přes Outlook do iTunes, Gmail a iCloud.

Přenos poznámek z aplikace Outlook do iTunes

 • Připojení iPhonu k počítači. Spusťte iTunes a synchronizujte se zařízením.
 • V levém podokně vyberte část „Info“, kde přejděte na konec a vyberte možnost „Synchronizovat s“. Z dostupných možností vyberte možnost Outlook.
 • Klikněte na tlačítko „Synchronizovat“.
 • V zařízení se systémem Android přistupte k účtu aplikace Outlook a zobrazte své poznámky. Pokud nejsou k dispozici žádné záznamy, stáhněte si poznámky z počítače a přeneste je do systému Android.

Synchronizace se službou Gmail

 • Přidání účtu Gmail do sekce účtů.
 • Otevřete nastavení systému a klepněte na položku „Pošta, adresy, kalendáře“.
 • přepnutí do aktivního stavu. Počkejte na dokončení synchronizace a zkontrolujte poznámky v zařízení se systémem Android v aplikaci Gmail.

Přenos poznámek přes iCloud

 • V nastavení otevřete iCloud.
 • Zkontrolujte, zda je funkce aktivní a zda jsou poznámky synchronizovány se serverem.
 • Přihlášení k iCloudu pomocí prohlížeče v počítači.
 • Zadejte své uživatelské jméno a heslo a otevřete poznámky.
 • Postupně otevřete jednotlivé poznámky a stiskněte tlačítko „Odeslat e-mailem“. Tím se vaše poznámky uloží do složky Doručená pošta.

Přenos poznámek prostřednictvím služby Ultdata

 • Připojte iPhone k počítači a počkejte, až jej aplikace detekuje.
 • Vyberte „Obnovit ze zařízení iOS“ jako první kartu nahoře.
 • Z nabízených typů souborů zaškrtněte „notes“ a poté stiskněte tlačítko „Start scanning“.
 • Vyberte, v jakém formátu chcete data uložit.
 • Uložte soubory do počítače a poté připojte smartphone se systémem Android a přeneste data do telefonu.

Jak přenášet data ze systému Android do iPhonu

Přenos do iOS

Pro úspěšný přenos souborů ze systému Android do iOS 11 pomocí aplikace Přenos do iOS musí být splněny následující podmínky:

 • Na iPhonu musí běžet iOS 11 a na Androidu alespoň 4.0;
 • Všechny programy ovlivňující modul Wi-Fi by měly být zastaveny nebo odinstalovány;
 • Na iPhonu musí být dostatek volného místa pro nová data;
 • Baterie v zařízeních musí být plně nabité;
 • Kopírování může přerušit i telefonní hovor, proto je lepší dočasně zakázat příchozí hovory na chytrých telefonech aktivací režimu vzduchu.

Stáhněte a nainstalujte aplikaci a poté ji spusťte. Klikněte na tlačítko „Pokračovat“ a poté si přečtěte podmínky a vyjádřete s nimi souhlas.

Při nastavování iOS 11 na iPhonu nebo iPadu jako nového zařízení se zastavte v kroku „Programy a data“ a vyberte možnost „Přesunout data z Androidu„.

V okně „Najít kód“ klikněte na tlačítko „Další“, čímž aktivujete synchronizaci mobilního zařízení. Můžete přesunout kontakty, zprávy, fotografie, videa, záložky, účty Google a záznamy v kalendáři. Tyto údaje se mohou lišit v závislosti na zařízení se systémem Android.

Po dokončení procesu přenosu dat můžete pokračovat v nastavení iPhonu nebo iPadu.

Tato aplikace, kterou vydala společnost Apple, představuje nejjednodušší způsob přenosu většiny souborů. Doporučeno pro uživatele s telefonními daty.

Úložiště Google Cloud

V iPhonu 8 můžete synchronizovat kontakty, poznámky, kalendáře a další důležité informace. To se provádí v následujících krocích.

Otevřete Nastavení, vyberte Účty a Google. Poté klepněte na možnost Synchronizovat kontakty. Poté přeneseme všechna data z telefonu se systémem Android do služby Google Cloud.

Poté se načte z cloudového úložiště Google v iPhonu. Otevřete nastavení na iPhonu a přejděte do sekce Pošta, Adresy, Kalendáře. Zde klikněte na Přidat účet a na Účet CardDAV. Zadejte svůj server, uživatele a heslo. A nakonec stiskněte tlačítko Vpřed, čímž se přenese seznam dat. Všechny informace z telefonu se systémem Android jsou nyní v iPhonu 8.

Tato metoda se provádí bez počítače, pouze v telefonu a nevyžaduje následné ukládání do jednoho nebo více zařízení, což šetří spoustu času.

Prostřednictvím iTunes

Kromě výše uvedeného způsobu můžete soubory z Androidu do iPhonu 7 přenést pomocí iTunes.

Nejprve musíte připojit systém Android k počítači a zkopírovat veškerou hudbu, obrázky a videa, která chcete. Poté je třeba přepnout mezi iPhonem a počítačem a spustit iTunes. Chcete-li hudbu přesunout, přejděte na kartu „Hudba“, zaškrtněte příslušné body a zadejte cestu k adresáři, kde jsou soubory uloženy. a stiskněte tlačítko „Použít“, čímž aktivujete postup kopírování.

iTunes umí rychle přenést poznámky, kontakty, hudbu, videa a fotografie do nového iPhonu. Výhodou je, že iTunes je zdarma. V počítači však musíte mít nainstalovanou aplikaci iTunes.

Jak importovat data ze zařízení iPhone do systému Android

Někdy potřebujete přenést data z iPhonu do Androidu, nyní vám nabízíme 5 způsobů, které vám pomohou při přenosu z iOS do Androidu.

Přenos kontaktů z iPhonu do Androidu pomocí iTunes

Soubory, jako jsou kontakty, fotografie, e-maily, čísla přípojek nebo poznámky, můžete přenášet z iPhonu do Androidu pomocí iTunes zdarma.

Musíte spustit iTunes, připojit smartphone Apple k počítači pomocí kabelu.

Poté stiskněte tlačítko „Info“, zaškrtněte políčko „Synchronizovat kontakty“ a z rozevíracího seznamu vyberte „Kontakty Google“.

Musíte přejít na Google a počkat, až se dokončí synchronizace kontaktů iPhonu.

Přenos dat z iPhonu do Androidu pomocí iCareFone

K přenosu dat do počítače můžete použít nástroje Tenorshare iCareFone.

Poté připojte telefon Andriod k počítači pomocí kabelu USB a přeneste data z počítače do telefonu Andriod. Kromě toho můžete s tímto úžasným nástrojem snadno vymazat nevyžádané soubory a zrychlit zařízení, spravovat kontakty, fotografie, videa, hudbu, aplikace, vytvářet zálohy a obnovit zařízení iOS v případě ztráty dat atd.д.

Import dat aplikace WhatsApp z iPhonu do Androidu přes iCloud

Po výměně starého iPhonu je třeba jej zálohovat. iCloud vám umožní importovat konverzace WhatsApp do smartphonu nebo tabletu se systémem Android bez ztráty dat.

A nyní by měl začít nové zařízení, bude ukládat veškerou korespondenci WhatsApp a historie zpráv.

Export dat z iPhonu do Androidu přes Gmail

Chcete-li exportovat data z iPhonu 7 do smartphonu se systémem Android prostřednictvím služby Google, musíte se přihlásit ke svému účtu Gmail a synchronizovat informace.

Přejděte do nastavení a v části „Pošta, adresy, kalendáře“ vyberte možnost „Přidat účet“.

Zadejte údaje o svém účtu Google a stiskněte tlačítko. Zadejte položky, které chcete synchronizovat. Informace budou přeneseny do vašeho zařízení.

Přenos poznámek z iPhonu do Androidu pomocí aplikace yandex

Navíc je zde možnost. Služba Yandex.Move“, je doplněk ke cloudovému úložišti „Disk“. Může kopírovat data z iPhonu, iPadu, iPodu do cloudové služby a z cloudu do Androidu, dvě zařízení sdílejí soubory touto metodou.

Jak přenést poznámky z iPhonu do nového iPhonu bez iTunes

Tenorshare iCareFone je všestranný program. umožňuje volně synchronizovat poznámky mezi iPhonem a počítačem. Navíc můžete exportovat data, zprávy, kontakty, hudbu a další informace. Videa, fotografie, kalendáře atd.д. Efektivně a bezpečně!

Stáhněte a nainstalujte program Tenorshare iCareFone, připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB. Spusťte program, klikněte na tlačítko „Zálohování a obnovení“.

V rozhraní je třeba vybrat položku „Poznámky“ a spustí se zálohování souborů.

pak klikněte na „Exportovat do počítače“ a vyberte formát souboru, poté můžete poznámky uložit do počítače (Windows/Mac) a do jiného iPhonu.

Pokud chcete přenést poznámky z iPhonu do systému Android, můžete tak učinit pomocí aplikace Tenorshare iCareFone. Export poznámek do počítače, stačí je přidat do zařízení se systémem Android a je hotovo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS