Jak přenést video z počítače do iPadu

Jak umístit filmy do iPadu s iTunes nebo bez nich

Je dobré sledovat zajímavé filmy, abyste zkrátili monotónnost víkendu nebo čekání.

Samozřejmě je rozumné nosit s sebou raději přenosný iPad než těžký notebook nebo stolní počítač.

Pak je otázka, jak umístit filmy do iPadu pro prohlížení?

Shromáždili jsme nejlepší způsoby 3 kopírování filmů do iPadu z PC / Macu.

přenést, video, počítače, ipadu

Přečtěte si a postupujte krok za krokem při přenosu videa z počítače do iPadu. S iTunes i bez něj bude k dispozici.

Část 1. Přenos MP4 do iPadu bez iTunes

Způsob 1: Přenos MP4 do iPadu z aplikace iPad Video Transfer

Nejlepší způsob, jak vyřešit problém přenosu MP4 do iPadu bez iTunes. Použití aplikace Apeaksoft iPhone Transfer.

Jedná se o alternativní software k iTunes, který je však lepší než iTunes pro přenos iPhonu / iPodu / iPadu. Přenášet můžete nejen mezi různými zařízeními iOS, zařízeními iOS a počítači, ale také mezi zařízeními iOS a iTunes. Díky tomu můžete flexibilně přenášet téměř všechny druhy souborů. A co je důležitější, je zcela bezpečný, takže se na něj můžete spolehnout bez rizika.

Nyní můžete postupovat podle těchto podrobných kroků a naučit se stahovat MP4 do iPadu bez iTunes.

Pomocí výše uvedeného tlačítka ke stažení si můžete snadno stáhnout tento výkonný software pro přenos videa MP4 z iPadu do počítače. Poskytuje verze pro Windows PC a Mac. Vyberte si vhodnou verzi a začněte ji stahovat do počítače. Až budete hotovi, dokončete instalaci.

Nyní jej můžete spustit v počítači. iPad musíte připojit k počítači pomocí kabelu USB. Když je iPad detekován, zobrazí se jeho informace v přenosovém rozhraní iPhonu.

Nyní můžete přenášet MP4 do iPadu. Klikněte na Média v levém seznamu. Poté klikněte na tlačítko Přidat, v této fázi můžete snadno přidat MP4 do iPadu. Po dokončení procesu uvidíte, že tyto soubory MP4 byly nahrány do iPadu.

Způsob 2: Přenos MP4 do iPadu pomocí WALTR 2

Další přenosový software, který vřele doporučujete, se jmenuje WALTER 2. Toto není bezplatný software, který můžete získat. Ale výkonné funkce opravdu stojí za to, abyste za ně zaplatili. Podporuje přenos všech druhů formátů souborů do zařízení se systémem iOS, dokonce i některých nepodporovaných souborů.

Protože tento skvělý software převádí tyto soubory do formátu MOV. WALTR 2 má velmi přehledné uživatelské rozhraní a neobsahuje žádná tlačítka ani záložky, na které byste museli klikat. Mnoho uživatelů se v tomto softwaru ztrácí a je zmateno. Naštěstí můžete postupovat podle následujících kroků a přenést MP4 do iPadu pomocí aplikace Waltr2.

Krok 1 : Po zakoupení a stažení tohoto softwaru spusťte aplikaci Waltr2.

Krok 2 : Před stažením MP4 do iPadu musíte iPad připojit k počítači pomocí kabelu USB. Po zjištění se zařízení zobrazí v aplikaci WALTER 2.

Krok 3 : Do tohoto programu můžete jednoduše přetáhnout soubory. Nebo můžete kliknout na „Vybrat soubory“ a přidat soubory MP4, které chcete přenést do iPadu.

Modrý ukazatel průběhu vás bude informovat po celou dobu přenosu. Pokud nahrajete soubory v jiných formátech, které vaše zařízení iOS nepodporuje, WALTER 2 je převede do formátu MOV.

Krok 4 : Po dokončení můžete sledovat soubor MP4 na svém zařízení iOS bez jakéhokoli jiného přehrávače videa.

Alternativní řešení pro přenos souborů iPad

Zde jsou další řešení, která můžete použít k přenosu souborů iPadu do počítače. Při přenosu souborů iPadu se však můžete setkat s některými omezeními.

Software pro přenos souborů pro iPad Alternativa 1: AirDrop

AirDrop umí přenášet soubory pouze mezi zařízeními Apple. Takže nemůžete přenášet soubory z iPadu do počítače se systémem Windows. Služba AirDrop také dokáže přenášet hudební soubory pouze jednou. Pokud tedy potřebujete přenášet různé skladby pomocí AirDrop, není to vhodné.

Krok 1 Spusťte aplikaci AirDrop na obou zařízeních Apple.

Nejprve se připojte k silné bezdrátové síti. V případě potřeby spusťte na zařízení iOS a Macu aplikaci AirDrop. U osob, které přenášejí soubory do zařízení, které nemají v kontaktech, je třeba nejprve aktivovat funkci „Povolit mi objevit“.

K přenosu souborů iPadu můžete použít funkci „Sdílet“. Jinak můžete soubory přetáhnout přímo do hlavního rozhraní AirDrop.

Alternativní software pro přenos souborů do iPadu 2: iCloud Drive

Každý uživatel Apple může získat 5 GB volného místa. Tímto způsobem můžete používat iCloud Drive jako software pro přenos dat pro iPad k ukládání a přenosu dat iOS. Můžete také povolit automatickou synchronizaci nových fotografií s knihovnou iCloud.

Krok 1 Přihlášení ke službě iCloud v počítači se systémem Windows nebo Mac PC

Stáhněte si iCloud z oficiálních stránek společnosti Apple, pokud jej nemáte nainstalovaný v počítači. Přihlášení k účtu iCloud pomocí Apple ID a hesla.

Krok 2 Přenos souborů iPadu pomocí služby iCloud Drive

Později vyhledejte složku s názvem „iCloud Drive“. Poté můžete volně odesílat soubory mezi iPadem a počítačem. Disk iCloud je vlastně spíše platforma, kam můžete ukládat, číst nebo upravovat soubory.

Někdy se fotografie nemusí synchronizovat s iCloudemRozřešení tohoto problému najdete zde.

Alternativa pro software pro přenos souborů na iPad 3: Disk Google

K přenosu konkrétních souborů z počítače do iPadu, iPhonu a iPodu můžete použít jiné online cloudové jednotky. Mnoho lidí například volí pro bezdrátové odesílání souborů Disk Google a Dropbox, ačkoli online streamování z iPadu v podstatě závisí na rychlosti bezdrátové sítě.

Krok 1 Spusťte Disk Google na iPadu a v počítači

Nejprve v počítači otevřete online úložiště, například Disk Google. Pak můžete tuto aplikaci spustit na iPadu.

Krok 2 Přenos souborů iPadu přes Disk Google

Nahrávání souborů z plochy. Poté můžete nahrát konkrétní soubory přímo do zařízení iDevice. Soubory iPadu můžete sdílet také prostřednictvím adresy URL.

Alternativa softwaru pro přenos souborů iPad 4: E-mail

Pro lidi, kteří potřebují přenést nějaké dokumenty, fotografie nebo videa, je e-mail dobrý způsob. Přenos souborů nestojí příliš mnoho času. Stačí, když nahrajete soubory iPadu jako přílohu. Pak můžete přijímat e-maily a nahrávat soubory přímo do počítače nebo iPadu. Můžete také poslat zprávu sami sobě a přenést fotografii nebo dokument, stejně jako.

S více než 5 programy pro přenos souborů z iPadu můžete volně přenášet a spravovat soubory mezi iPadem a počítačem. Až budete příště potřebovat přenést soubory iPadu, můžete vyzkoušet více řešení, než jen použití iTunes. Stačí číst dál a najít nejjednodušší způsob přenosu z iPadu podle konkrétních souborů, které chcete přenést.

Tento článek shromažďuje 5 reprezentativních přenosů fotografií z iPodu do Macu. Můžete tak snadno a rychle přenášet fotografie z iPodu do Macu za účelem zálohování nebo další správy.

Toto je kompletní průvodce přenosem knih ePub do iPadu na Macu. Zde si můžete přečíst a vybrat nejlepší přenos iPad ePub pro Mac.

Zde je 7 snadných způsobů, jak se naučit přenášet fotografie z iPhonu do Macu. A můžete si pořídit univerzální software pro přenos fotografií iPhone, který tento problém rychle vyřeší.

Ukládání souborů do iPadu pomocí cloudových služeb třetích stran

Můžeme využívat mnoho cloudových služeb. Dropbox, Disk Google a OneDrive jsou nejběžnějšími službami. Tyto cloudové služby dnes vydaly mobilní aplikace pro iPad. Jedná se o pohodlný způsob přenosu souborů z počítače do iPadu bez iTunes zdarma. Například Disk Google nabízí 15 GB úložiště zdarma pro každý účet. Použijeme ji jako příklad, abychom vám sdělili podrobnosti.

Krok 1 Přihlaste se na Disk Google v libovolném prohlížeči a přihlaste se ke svému účtu Gmail.

Krok 2 Přejděte do požadované složky, rozbalte položku Můj disk a vyberte možnost Stáhnout soubory pro import souborů z počítače.

Krok 3 Přepnutí na iPad a otevření aplikace Disk Google. Pokud jste ho neměli, nainstalujte si ho z App Store, přihlaste se ke stejnému účtu Gmail, přejděte do složky a soubory se vám zobrazí na iPadu.

Poznámka: Disk Google podporuje formáty HTML, DOC, PDF, TXT, CSV, XLS, PPT, PNG a JPG. Po přenesení souborů do iPadu je můžete otevřít a upravit v aplikaci Disk Google. Ale do iPadu nelze nahrávat soubory.

metody přenosu souborů z Macu do iPadu

Protože Mac i iPad jsou zařízení se systémem iOS, existuje více způsobů přenosu souborů z Macu do iPadu. Níže jsou uvedeny tyto metody.

Přenos souborů do iPadu pomocí Airdrop

Airdrop je vestavěná funkce zařízení iOS. Umožňuje zařízením se systémem iOS snadno a rychle streamovat média a umožňuje bezdrátové streamování videa z Macu do iPadu. Zde jsou uvedeny podrobné kroky. Pozorně si ji přečtěte a vyzkoušejte.

Spusťte Mac, stiskněte tlačítko Přejít a vyberte možnost AirDrop. Všechna dostupná zařízení iOS najdete poblíž.

Vyhledání iPadu v Macu AirDrop. Vyberte soubory, které chcete přenést do iPadu, a přetáhněte je na ikonu iPadu.

V zařízení iPad klikněte na tlačítko Přijmout a přijímejte videa, obrázky, hudbu atd. д. na iPadu.

Synchronizace souborů z Macu do iPadu pomocí iTunes.

iTunes. Oficiální nástroj pro správu zařízení iOS a synchronizaci souborů mezi nimi. Někdy to může být opravdu užitečné. Proč si nestáhnout iTunes a nevyzkoušet?

Zaškrtněte políčko Synchronizovat fotografie a v rozevíracím seznamu Kopírovat fotografie z vyberte požadovanou zdrojovou složku.

přenést, video, počítače, ipadu

Služba iCloud i iTunes však mají svá omezení. Přenos několika souborů přes AirDrop může trvat dlouho. Můžete se setkat i s problémy, jako je nefunkčnost služby AirDrop. iTunes to také neumí. Proto doporučujeme použít výše uvedený program FoneTrans. Pokračovat ve čtení.

Přenos souborů z Macu do iPadu s dalšími funkcemi

Aiseesoft FoneTrans má také verzi pro Mac. Pokud chcete přenášet data z Macu do iPadu, stáhněte si a nainstalujte jej do Macu. Kromě přenosu souborů umí tento software více.

V nabídce na levém panelu klikněte na položku Toolbox a vyberte možnost Ringtone Maker. Můžete si upravit jedinečný vyzváněcí tón. V okně pro vytvoření vyzváněcího tónu můžete nastavit počáteční a koncový bod, přehrát hudbu a upravit hlasitost, abyste získali uspokojivý vyzváněcí tón.

Přenos videa z iPadu do počítače pomocí aplikace FoneLab iPad Transfer

FoneTrans pro iOS Jedná se o profesionální software pro přenos z iPadu, který vám pomůže přenést nejen fotografie a videa, ale také kontakty, SMS, knihy a další mediální soubory, jako jsou vyzváněcí tóny, podcasty, iTunes U, audioknihy atd. д. Je speciálně navržen pro přenos souborů mezi zařízeními iOS, iTunes a počítači. Kompatibilní se systémy Mac i Windows.

Je to v podstatě stejné jako při přenosu do systému Windows a Mac. Proč si software nestáhnout a nevyzkoušet hned teď?

Pomocí aplikace FoneTrans pro iOS můžete volně přenášet data z iPhonu do počítače. Do počítače můžete přenášet nejen textové zprávy z iPhonu, ale také fotografie, videa a kontakty.

  • Snadný přenos fotografií, videí, kontaktů, aplikace WhatsApp a dalších souborů.
  • Náhled dat před přenosem.
  • K dispozici pro iPhone, iPad a iPod touch.

Krok 1 Nejprve si stáhněte a nainstalujte software do počítače. Po dokončení instalace se automaticky otevře aplikace. Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB a získejte:

Krok 2 V levém sloupci rozhraní se zobrazí obsah, jako jsou média, seznamy skladeb, fotografie, knihy, kontakty a SMS. Klepněte na možnost Média v seznamu. Na horním panelu nástrojů vyberte možnost Videa. Poté můžete přidávat, odebírat nebo exportovat videa ze zařízení do počítače. Pokud chcete přenést video z počítače do iPadu, FoneTrans vám s tím také pomůže.

FoneTrans pro iOS samozřejmě podporuje i další zařízení Apple, jako je iPhone a iPod. Pokud tedy máte iPhone, můžete tento software použít k přenosu videa z počítače do iPhonu nebo z iPhonu do počítače.

Pomocí aplikace FoneTrans pro iOS můžete volně přenášet data z iPhonu do počítače. Do počítače můžete přenášet nejen textové zprávy z iPhonu, ale také snadno přenášet fotografie, videa a kontakty.

Jak přenášet videa z počítače do iPadu?

Pokud opravdu nechcete připojovat iPad k počítači pomocí iTunes, existuje mnoho dalších možností kopírování videí a filmů z počítače do iPadu, například pomocí softwaru třetích stran.

Než najdete přenos pro iOS, musíte se ujistit, že software třetích stran je důležitý:

Ujistěte se, že je software dostatečně bezpečný, aby vaše soukromí zůstalo v bezpečí;

Ujistěte se, že se snadno používá a má srozumitelné rozhraní;

Zajištění přehrávání videa po přenosu z počítače do iPadu pomocí softwaru třetích stran.

Všichni víme, že zařízení se systémem iOS podporují přehrávání pouze tří druhů formátů videa: MP4, M4V a MOV. Pokud vám vybraný přenos iOS nepomůže přenést video převodem videa do formátů podporovaných iPadem, stačí změnit jiný.

FoneTrans bude vaší nejlepší volbou, protože plně splňuje všechny požadavky, které jsme uvedli výše. Díky tomu se již nemusíte starat o to, jak importovat videa z počítače do iPadu!

přenést, video, počítače, ipadu

Způsoby převodu filmů do správného formátu

Vše výše uvedené platí pro filmy zabalené v kontejneru MPEG4. Ale co když se v oblíbených zdrojích neobjeví?? V takovém případě je třeba soubor překódovat do požadovaného formátu.

Tuto službu nabízí mnoho služeb. Mezi nejoblíbenější patří Zamzar, FreeFileConvert, CloudConvert. Všechny mají webové rozhraní a překódovávají soubory uložené na svých serverech. Odtud je pak bude třeba stáhnout do iPadu.

Doufejme, že výše uvedené informace budou stačit k tomu, abyste si mohli v případě potřeby stáhnout filmy do tabletu. Uvítáme vaše připomínky k tomuto tématu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS