Jak přenést vyzvánění z iPhonu do iPhonu

Jak přenést vyzváněcí tón iPhonu do iPhonu. Přenos zálohy

Obliba chytrých telefonů Apple stále roste a tyto situace jsou stále častější. Je čas na osobní přístup! V tomto článku podrobně vysvětlíme, jak vytvořit a nainstalovat vlastní vyzváněcí tón na příchozí hovor iPhonu pomocí počítače.

Vzhledem k tomu, že se Apple rozhodl aplikaci iTunes s vydáním macOS Catalina v roce 2019 zrušit a její funkce přesunout do standardních aplikací Finder a Hudba, podrobně vám popíšeme všechny možnosti dostupné pro staré i nové počítače Mac a také pro počítače s Windows.

Jak přenést aplikace z iPhonu do iPhonu 12 pomocí Rychlý start

Když dostanete nový iPhone 12, můžete si pomocí rychlého spuštění rychle nastavit nové zařízení. Pomocí funkce Quick Start můžete přenést všechna data včetně nastavení telefonu ze starého telefonu do nového iPhonu 12. Tato funkce funguje s Bluetooth a Apple ID, takže před přesunem aplikací z jednoho iPhonu do druhého se ujistěte, že je Bluetooth na obou iPhonech povoleno a že jsou v dosahu Bluetooth.

Umístěte dva iPhony do dosahu Bluetooth a zapněte Bluetooth.

Po spárování obou iPhonů se na novém zařízení zobrazí animace. Použití starého iPhonu ke skenování animace na novém iPhonu.

Zadáním starého hesla na novém iPhonu zahájíte přenos veškerého obsahu. Dokončení procesu trvá několik minut.

Všimněte si, že touto metodou přenesete veškerý obsah a aplikace ze starého iPhonu do nového iPhonu. Pokud chcete přenést jednu aplikaci z iPhonu do jiné, můžete vyzkoušet AirDrop.

Přenos hudby přes iCloud

Pokud všechny soubory ukládáte do služby iCloud, můžete hudbu přenášet pomocí ní. K tomu je třeba vzít do ruky zařízení, do kterého chcete přenést melodie, a přihlásit se ke svému stávajícímu Apple ID, které je propojeno se starým iCloudem. Pak postupujte podle těchto pokynů:

 • Nejprve přejděte na svůj účet iCloud, kde najdete kartu „Nastavení“. Zobrazí se veškerá hudba uložená ve službě. Vyberte, co chcete uložit.
 • Nyní klikněte na ikonu iTunes a vyberte tlačítko Obnovit.
 • V novém okně se zobrazí všechny skladby. Můžete si vybrat všechny nebo některé a pak je přenést do iPhonu. Dále klikněte na ikonu synchronizace. Aplikace pak automaticky stáhne soubory do vašeho zařízení. K přenosu všech hudebních souborů můžeš použít iCloud, pokud jsi přihlášený ke svému účtu Apple.

Aplikace Rychlý start

Aktualizované verze systému iOS 11 nebo novější mají implementovanou funkci bezpečného přenosu informací do jiného „jablečného“ zařízení s názvem „Quick Start“. Aplikace slouží k nastavení mobilních zařízení v automatickém režimu. Trik spočívá v používání starého i nového telefonu. Výrobci chytrých telefonů upozorňují, že během přenosu se nedoporučuje zařízení běžně používat, takže se vyplatí nechat telefony v klidu a poté se řídit doporučeními. Párování netrvá dlouho, přenos trvá v průměru 10 minut. záleží na objemu kopírovaných souborů a nastavení.

Jak přenést hudbu z iPhonu do iPhonu v počítači

Jak odesílat skladby z iPhonu do iPhonu pomocí iTunes

 • Připojení starého iPhonu k počítači Mac nebo PC s nainstalovanými iTunes pomocí kabelu USB.
 • Otevřít iTunes. Pokud je zařízení správně připojeno, zobrazí se v levém horním rohu iTunes ikona připojeného zařízení.
 • Můžete kliknout na ikonu mobilního telefonu nebo přejít na postranní panel Zařízení a kliknout na název připojeného iPhonu. Zobrazí se všechny informace o zařízení.
 • Nyní otevřete nabídku Soubor a vyberte možnost „Zařízení“ a poté „Přenést nákupy z [název iPhonu]“. Tím se do iTunes přenese veškerá hudba zakoupená z iPhonu. Po dokončení přenosu odpojte starý iPhone.
 • Připojte nový iPhone, do kterého chcete přenést veškerou hudbu.
 • V iTunes klikněte na položku „Hudba“ a zaškrtněte políčko „Synchronizovat hudbu“. Poté vyberte veškerou hudbu, kterou chcete přenést z iTunes do nového iPhonu.

Jak přenést hudbu z iPhonu do iPhonu pomocí aplikace MobileTrans. Phone Transfer

MobileTrans. Přenos telefonu. je sada výkonných nástrojů, které poskytují řadu profesionálních funkcí, které mohou urychlit proces přenosu skladeb z iPhonu do iPhonu. Program je kompatibilní se systémy Windows a Mac. Tento úžasný softwarový nástroj je kompatibilní se všemi hlavními mobilními operačními systémy, jako je Android, iPhone a Windows.

MobileTrans. Phone Transfer lze použít k výměně a přenosu dat mezi libovolnou kombinací mobilních zařízení, například z iPhonu na iPhone, z iPhonu na Android, z iPhonu na Windows a naopak. Podporuje všechny druhy souborů, od hudby po videa, aplikace, fotografie, zprávy atd.д. Seznam podporovaných zařízení přesahuje 6 000 modelů s neuvěřitelnými 700 000 aktivními klienty.

Tento profesionální nástroj může vyřešit problém přenosu hudby z iPhonu do iPhonu. Stačí jen několik kliknutí a není potřeba žádná předchozí znalost práce s počítačem.

  Stáhněte si nástroj MobileTrans. Phone Transfer a nainstalujte jej do počítače s libovolným systémem. Windows nebo Mac. Množství možností programu vás ohromí, ale nebojte se, provedu vás krok za krokem celým procesem a dovedu vás k požadovanému výsledku.

Používání iTunes

Měl bych hned říct, že tato metoda nefunguje u skladeb zakoupených v iTunes. Ale pokud jste si skladbu koupili na Bandcampu nebo SoundCloudu, můžete si ji.

přenést, vyzvánění, iphonu

Otevřete iTunes a vložte vybranou skladbu. Pak klikněte pravým tlačítkem myši na skladbu a vyberte možnost „Podrobnosti o skladbě“. Po dokončení vyberte v části „Předvolby“ libovolný úsek skladby, který není delší než 30 sekund:

Stiskněte tlačítko „OK“ a převeďte tuto skladbu do formátu AAC. To provedete příkazem Soubor > Převést:

Jakmile to uděláte, získáte zkrácenou verzi skladby. Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Zobrazit ve Finderu“ („Zobrazit v Průzkumníku“, pokud používáte systém Windows).

Pak se vraťte do iTunes a odstraňte z něj tento „pahýl“ skladby, ale soubor ponechte na místě. Otevřete složku Finderu, ve které máte převedenou zkrácenou verzi oblíbené skladby. Bude ve formátu.m4a. Přejmenujte ji tak, aby rozlišení stopy bylo na úrovni.m4r:

Poté připojte iPhone k počítači, přejděte do iTunes a vstupte do nabídky synchronizace zařízení. Na levé straně naleznete položku Zvuky. Jednoduše tam přetáhněte svůj soubor ve formátu.m4r:

Způsob vytvoření a instalace vyzváněcího tónu do iPhonu popsaný v tomto článku však umožňuje použít jakýkoli soubor ve formátu MP3. Díky tomu je vytváření vyzváněcích tónů nebo souborů zvukových upozornění pro smartphony Apple mnohem snazší.

Jak vytvořit a nainstalovat vyzváněcí tón přímo do iPhonu bez použití iTunes

Stáhněte si a nainstalujte software pro tvorbu hudby GarageBand od společnosti Apple.

Otevřete aplikaci GarageBand.

Vyberte jeden z nástrojů, například Bicí.

V levém horním rohu klikněte na tlačítko, které otevře část náhledu.

V pravém horním rohu klepnutím na tlačítko se smyčkou otevřete prohlížeč pro vyhledávání hudby v zařízení nebo v části Apple Loops.

Přejděte na kartu Hudba.

Vyhledejte a importujte skladbu, kterou chcete poslouchat jako vyzváněcí tón. To provedete tak, že dlouze klepnete na vybranou skladbu a podržíte prst, dokud se nezobrazí ikona hudebního souboru, kterou můžete umístit do Zobrazit. Ujistěte se, že je skladba uložena v iPhonu pro poslech offline.

Přetažením levé nebo pravé strany skladby (změní barvu na žlutou) můžete vybrat část skladby, kterou chcete jako vyzváněcí tón, a skladbu zkrátit (nemá smysl vytvářet vyzváněcí tón delší než 30 sekund, ale ponechat ho, protože GarageBand později automaticky zkrátí délku vyzvánění).

V levém horním rohu klikněte na ikonu zaškrtnutí a poté vyberte možnost „Moje skladby“. Vyzváněcí tón se automaticky uloží do knihovny médií v zařízení.

Klepněte na název vyzváněcího tónu pod obálkou a přejmenujte jej. Poté stiskněte tlačítko „Hotovo“.

Stiskněte prst na vytvořeném vyzvánění, dokud se nedostanete do režimu úprav (vše se zatřese). Stiskněte tlačítko vyzvánění.

V zobrazené nabídce vyberte možnost „Vyzváněcí tóny“.

Stiskněte tlačítko „Exportovat“.

V zobrazeném okně klikněte na možnost „Použít zvuk jako“

nebo přejděte do Nastavení → Zvuky → Vyzváněcí tóny (vlastní vyzváněcí tóny se zobrazí v horní části seznamu).

Opětovné stahování zvuků zakoupených pomocí Apple ID

Některé dříve zakoupené vyzváněcí tóny možná nebude možné znovu stáhnout.

Po vydání iTunes 12.7 na síti koluje mýtus, že nyní není možné přidávat vyzváněcí tóny do knihovny iTunes, pouze je možné je zakoupit. Rozhodli jsme se to zkontrolovat a vyvrátit. Přidejme vyzváněcí tón do iTunes.

Jde o to, že v knihovně médií iTunes 12 bylo dříve tlačítko Upravit nabídku, které umožňovalo povolit sekci Zvuky, v iTunes 12.7 zkusili jsme kliknout na Soubor. Přidat do knihovny médií, vybrali jsme vyzváněcí tón M4r a klikli na OK, ale v iTunes se stále nezobrazuje. Ačkoli před verzí 12.7 Tento způsob přidání fungoval.

Ukázalo se, že v nové verzi iTunes lze vyzváněcí tón přidat pouze přetažením. Chcete-li to provést, napumpujte iPhone a počkejte, až se objeví v iTunes.

 • Jakmile se iPhone objevil v iTunes 12.7, uchopte vyzváněcí tón m4r na ploše (nebo ještě lépe v určené složce) a přetáhněte jej do iPhonu (viz Zařízení).
 • Druhou možností je kliknout na ikonu iPhone v iTunes a přetáhnout hotové vyzvánění do podsekce V mém zařízení.
 • No a v tradici sloupku pro hosty, Risha díky za další způsob, jak.

Pokud se rozhodnete odebrat vyzvánění z iPhonu pomocí iTunes 12.7, je třeba postupovat podle následujících kroků.

Jakmile se naučíte přidávat vyzváněcí tóny do nových iTunes 12.7, můžete použít úplný návod k vytvoření vyzváněcího tónu a nahrát jej jako vyzváněcí tón pro iPhone. Průvodce vyzváněcími tóny pro iPhone.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS