Jak přepnout jazyk na iPhonu

Jak změnit jazyk na iPhonu: vložte ruštinu

iPhone se na ruský trh nedostává vždy s nainstalovanou ruštinou. Nabídka a rozložení klávesnice jsou často v angličtině nebo čínštině, pokud je položka přímo ze Spojených států nebo Číny. Není snadné přijít na to, jak funkce fungují, natož jak změnit jazyk.

Software iPhonu podporuje desítky variant, takže není snadné najít v nastavení tu správnou. Otázka, jak změnit jazyk na iPhonu, někdy uživatele mate. Pokud však budete postupovat podle uvedených pokynů, problém snadno vyřešíte.

Jak přidat jazyk do klávesnice iPhone

Stejně jako u jiných smartphonů můžete do iPhonu přidat libovolný počet jazyků a při psaní mezi nimi přepínat. Chcete-li do klávesnice iPhonu přidat nový jazyk, musíte otevřít aplikaci Nastavení a přejít do hlavní části.

Dále otevřete podsekci „Klávesnice“.

Zde jsou k dispozici různá nastavení týkající se klávesnice a psaní. Zde můžete povolit nebo zakázat zejména funkce, jako jsou automatické psaní velkých písmen, automatická oprava textu, automatické zkratky a mnoho dalších. Chcete-li přidat klávesnici, přejděte do podsekce „Klávesnice“, která se nachází v horní části obrazovky.

Otevře se seznam aktuálně používaných jazyků klávesnice. Chcete-li přidat nový jazyk klávesnice, stiskněte tlačítko „Nová klávesnice“.

Zobrazí se seznam podporovaných jazyků. Zde jednoduše vyberete požadovaný jazyk a ten se okamžitě přidá do klávesnice iPhonu.

Mimochodem, jako nový jazyk můžete vybrat „Emoji“. Emoji tak můžete vložit téměř do jakékoli aplikace.

Jak nastavit jiný jazyk v aplikaci

Je důležité si uvědomit, že tato funkce nabízí pouze možnost změnit jazyk na ten, který je již v aplikaci přítomen, aniž by fungovala jako interpret. Pokud tedy chcete přenést nějakou aplikaci Yandex.Taxi“ v hindštině nebo korejštině, nelze to provést, proto tyto jazyky nejsou ve výchozím nastavení podporovány. Anglicky nebo čínsky, prosím. V případě potřeby můžete otevřít kartu „Další jazyky“ a zobrazit všechny dostupné jazyky a dialekty.

Jak nastavit klávesnici iPhone na ruštinu

V některých případech uživatel nemusí kompletně měnit jazykové prostředí celého operačního systému, ale pouze změnit tento parametr a virtuální klávesnici. Například při komunikaci s cizinci.

Postupujte podle pokynů krok za krokem:

  • Vstupte do hlavního nastavení iPhone.
  • Vyberte dílčí položku „Klávesnice“.
  • V zobrazeném okně najdete funkci „Další klávesnice“.
  • Na obrazovce se zobrazí úplný seznam možných jazykových možností pro zadávání na iPhonu. Vyberte ten, který v tomto případě potřebujete. ruština.

Stisknutím tlačítka zeměkoule můžete změnit jazyk během vody. Po stisknutí této ikony se zobrazí všechny možnosti jazyka dostupné na obrazovce kapesního počítače.

Jak přeložit webové stránky z angličtiny

Překladač je skrytý v kontextové nabídce

Poprvé musí být funkce překladu vždy násilně zapnuta

  • Překladač pak automaticky přeloží všechny tištěné prvky na stránce;
  • Opětovným stisknutím tlačítka „aA“ se vrátíte k původnímu textu a zrušíte překlad.

Funkce překladu je v současné době ve fázi beta testování, což dává smysl vzhledem k tomu, že iOS 14 ještě nebyl vydán. Apple proto upozorňuje, že překlad někdy nemusí být dokonalý. Jde o to, že společnost nepoužívá hotové řešení od Googlu nebo Microsoftu, ale „trénuje“ svůj vlastní překladový systém tím, že vyzývá uživatele, aby jej pomohli vylepšit. Pokud tedy náhle objevíte chybu, můžete ji nahlásit prostřednictvím kontextové nabídky, kterou vyvoláte stisknutím tlačítka „aA“.

Jak změnit jazyk iOS na iPhonu?

Existuje oficiální způsob, jak změnit jazyk iOS na iPhonu nebo iPadu.

DŮLEŽITÉ! Následující pokyny popisují, jak změnit systémový jazyk. Systém a aplikace třetích stran se tak po změně hlavního jazyka automaticky přepnou na zvolený jazyk. Pokud k tomuto přechodu nedojde, v nastavení není pro danou aplikaci žádný jazyk a nelze jej změnit.

Chcete-li změnit jazyk systému iOS, postupujte podle následujících kroků:

Po spuštění miniaplikace je nutné nějakou dobu počkat, než ostatní aplikace změní jazyk na zvolený.

Jak změnit jazyk na iPhonu

Chcete-li přepnout jazyk iPhonu například z čínštiny na ruštinu, musíte nejprve přejít do Nastavení. To provedete tak, že projdete pracovní plochu, vyhledáte známou ikonu nastavení a otevřete ji.

Jakmile jste v nastavení iPhonu, musíte otevřít část „Základní“. Tuto část lze také snadno najít. Stačí vybrat část s ikonou, která se podobá ikoně aplikace „Nastavení“. Jedná se o ikonu s bílým ozubeným kolem na šedém pozadí.

Poté je třeba najít sekci nastavení jazyka. V ruskojazyčném rozhraní se tato část nazývá „Jazyk a region“. Chcete-li ji najít, jednoduše najděte sekci „iTunes Wi-Fi“ a otevřete část, která je o řádek výše.

přepnout, jazyk, iphonu

Poté jednoduše otevřete nejvyšší oddíl.

Otevře se seznam dostupných jazyků. Zde stačí vybrat ruštinu a stisknout tlačítko v pravém horním rohu obrazovky.

Poté se zobrazí obrazovka „Změna jazyka“ a iPhone se restartuje. Po restartu se možná budete muset znovu přihlásit pomocí AppleID.

Více informací

Mimochodem, jak se na klávesnici iPhonu přepíná mezi různými jazyky?? Pravděpodobně stačí stisknout tlačítko s ikonou zeměkoule, dokud nenajdete požadovaný jazyk. Pokud však máte v iPhonu více než dva jazyky, nebude tento způsob přepínání nejpohodlnější. Místo toho zkuste klepnout na ikonu zeměkoule a podržet ji asi sekundu.

Zobrazí se vyskakovací seznam, ve kterém můžete rychle vybrat požadovaný jazyk. V tomto seznamu je také odkaz na nastavení klávesnice.

Určitě jste se alespoň jednou setkali s potřebou přepnout určitou aplikaci na iPhonu z ruštiny do jiného jazyka, ale nemohli jste to udělat, protože iOS aplikuje systémový jazyk na veškerý software, aniž by vás požádal o svolení. Jedinou výjimkou jsou programy, které nemají standardní podporu ruštiny nebo. což je vzácnost. se mohou pochlubit integrovanou možností změny jazykového nastavení. V systému iOS 13 však.1 tento problém již neexistuje.

Spolu s řadou novinek, které přišly s iOS 13 a. Společnost Apple se také rozhodla přidat možnost změnit jazykové nastavení konkrétních aplikací podle uvážení uživatele. Tímto způsobem je velmi vhodné procvičovat si učení nového jazyka, ale také mít možnost komunikovat s operačním systémem v rodném jazyce, aniž byste museli přepínat tam a zpět.

Jak změnit jazyk na iPhonu

Ukážu vám, jak změnit jazyk na iPhonu. Pokud již rozhraní iPhonu dobře znáte, můžete se začít učit anglicky na jeho příkladu. Nebo se začněte učit čínštinu, ukrajinštinu, francouzštinu, španělštinu a další jazyky podporované systémem iOS. Pokud změníte jazyk rozhraní iPhonu, změní se také jazyk aplikací a her, takže pokud se vám například nelíbí hlasový projev nebo překlad hry nebo aplikace na iPhonu, změnou jazyka se změní všechny hlasové zprávy a rozhraní hry.

Chcete-li změnit jazyk iPhone, přejděte do Nastavení.

Přejděte dolů na Základní a přejděte na Základní.

přepnout, jazyk, iphonu

Přejděte na Jazyk a region a klepněte na Jazyk a region.

Chcete-li změnit jazyk na iPhonu, klikněte na iPhone Language.

Zde jsou zobrazeny všechny možnosti jazyka iPhonu. Angličtina, francouzština, francouzština (Kanada), němčina, čínština a další.

Chcete-li změnit jazyk iPhonu na angličtinu, klikněte na angličtinu a poté kliknutím na tlačítko Hotovo vpravo nahoře změnu jazyka aplikujte.

A opětovným klepnutím na Change to English začněte měnit jazyk iPhonu.

Nyní po změně jazyka v iPhonu budete mít funkci Slide to Unlock namísto ruského Swipe to Unlock.

Připomínky se budou jmenovat Připomínky, Poznámky, Nastavení atd.

Můžete zkusit změnit jazyk na čínštinu. Potvrďte změnu jazyka klepnutím na Hotovo a poté na Změnit na čínštinu, zjednodušenou.

Jazyk iPhonu můžete také změnit na ukrajinštinu. Při zamykání obrazovky se zobrazí Slide Unlock.

Z Připomínek se stanou Připomínky, z Poznámek Poznámky, z Hodin Ročenka atd.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS