Jak přepnu účet Instagram v telefonu?

Změna čísla Instagramu

Propojení telefonního čísla s účtem. Pohodlný způsob, jak získat zpět přístup ke svému profilu v různých náročných situacích. Takto postupuje mnoho sociálních sítí, včetně Instagramu. Řekněme, že jste své číslo propojili s účtem. Co dělat, když například ztratíte SIM kartu nebo vám ji někdo ukradne?? Jo, a když si jen změníš číslo?

Proč si lidé chtějí změnit telefonní číslo?

Uvědomte si, že pokud máte na Instagramu profilový účet, může přitáhnout pozornost útočníků, proto dbejte na jeho ochranu. Pokud svůj účet ještě nepropagujete, ale rádi byste tak učinili, mohl by vám pomoci nový způsob propagace Instagramu od společnosti SMM Global.

Jak změnit číslo na Instagramu

Pokud jste přihlášeni z počítače, postupujte podle následujícího algoritmu:

Pokud přistupujete na Instagram ze smartphonu, postupujte podle následujících kroků:

V telefonu se rovněž zobrazí zpráva s potvrzovacím kódem, který je třeba zadat do pole.

Uživatelé mají někdy problémy se změnou čísla. Běžná závada. SMS nepřicházejí na můj telefon. Často souvisí s:

Zkuste kontaktovat podporu a požádat o pomoc. Jak ukazuje praxe, zaměstnanci všechny problémy řeší rychle.

Pokud potřebujete propagaci na Instagramu, SMM Global vám pomůže. Nabízíme velké množství balíčků, které vám pomohou propagovat vaši stránku Insta.

Jak změnit telefonní číslo Instagramu prostřednictvím telefonu

Existuje oficiální způsob, jak změnit číslo nastavené v profilu. Pro tuto metodu nepotřebujete žádné další aplikace, pouze samotný Instagram a chytrý telefon uživatele.

Nejprve je třeba se rozhodnout pro operační systém. Existují dva operační systémy: iOS a Android. Při změně kontaktní adresy v obou systémech existují určité rozdíly. V článku bude podrobně vysvětlen případ změny v systému Android.

Chcete-li se podívat na obnovení na iPhonu, můžete se podívat na toto video

V chytrých telefonech se systémem Android musíte pro změnu mobilního čísla provést následující kroky:

 • Spusťte aplikaci;
 • V dolním panelu najděte položku „Účet„. Nachází se v pravém rohu spodního panelu. Vypadá jako malý muž. Klikněte na něj;
 • Dále pod počtem odběrů najdete tlačítko „upravit profil“. Pomocí něj můžete nastavit svůj účet. Klikněte a přejděte do nabídky;
 • Najdeme v něm velké množství funkcí. Musíte najít „Osobní údaje“. Nachází se v dolní části. Přejděte do této sekce;
 • V části „Osobní údaje“ najděte položku „Telefonní číslo“;
 • V něm zadejte nové mobilní telefonní číslo a stiskněte potvrzovací tlačítko.

Pomocí těchto jednoduchých manipulací můžete změnit číslo kontaktu na svém účtu Instagram prostřednictvím smartphonu.

Jak změnit telefonní číslo v aplikaci Instagram?

Před popisem operace pro obnovení přístupu je vhodné se seznámit s důvody, proč je nutné tuto operaci provést. Zde jsou ty hlavní:

Po těchto manipulacích bude muset osoba oznámit kontaktům změnu čísla a aktualizovat přístupy do sociálních sítí.

Pokyny krok za krokem

Pokud se potřebujete rozhodnout, jak změnit své číslo v aplikaci Instagram, musíte provést tyto manipulace:

 • Spusťte webovou verzi aplikace v počítači.
 • Autorizace se provádí.
 • Stisknutím tlačítka s panáčkem vstoupíte do profilu.
 • Aktivuje se tlačítko, které vás opravňuje k úpravám vašeho účtu.

Osoba je přesměrována na stránku s osobními údaji. Je třeba procházet až na konec, dokud se nezobrazí pole se změněným číslem mobilního telefonu. Poté jednoduše zadejte nové telefonní číslo.

účet, instagram, telefonu

Ke kterému je účet připojen

Stejně snadná je i změna mobilního telefonního čísla, které je propojeno se stránkou. Proces se provádí z osobního smartphonu. Provedou se následující kroky:

Bez přihlášení k účtu

Operaci obnovení lze provést bez přihlášení do profilu. Tato metoda je vhodná, pokud osoba nejen změnila telefonní číslo, ale také zapomněla a ztratila autorizační údaje.

V této situaci je důležité postupovat podle schématu obnovení přístupu. Řešením otázky, jak změnit telefonní číslo na instagramu, je následující postup:

Operaci je vhodné provést na počítači. V tomto případě jsou v blízkosti potřebné zdroje a portály. Díky tomu lze mobilní číslo změnit během několika minut.

Proč nemohu změnit své mobilní číslo

Pokud jste postupovali podle pokynů, ale po zadání číslic se zobrazí chybová zpráva. Nepropadejte panice.

Co se stane, když po změně čísla neobdržíte potvrzovací kód? Důvody mohou být dva:

Musíte počkat několik minut, pokud kód nepřijde ani po opětovném odeslání, musíte se obrátit na technickou podporu. Lze to provést z jiného účtu.

Proč nemohu změnit své mobilní číslo

Pokud jste postupovali podle pokynů, ale po zadání číslic se zobrazí chybová zpráva. Nepropadejte panice.

 • Běžná porucha aplikace. Zkuste se z něj odhlásit, znovu se přihlásit a zopakovat všechny manipulace.
 • Váš kontakt není ve skutečnosti nový. To znamená, že jej již nějakou dobu používáte a možná jste si na něm zaregistrovali jiný účet Instagram. V takovém případě vám systém jednoduše zabrání v propojení s druhým účtem.
 • Zadali jste ho špatně. Pečlivě zkontrolujte všechna čísla.

Jiné vysvětlení neexistuje. Pokud jste si jisti, že vše děláte správně, a právě jste si koupili telefonní číslo, nezbývá vám nic jiného než požádat o pomoc technickou podporu. Odešlete tiket s podrobnými informacemi o problému, se kterým jste se setkali, a o krocích, které jste podnikli k jeho vyřešení. Pochopení toho, co se děje, vám pomůže rychleji než čekání na odpovědi na spoustu otázek.

Jak změnit číslo přidělené účtu Instagram?

To je velmi snadné. Jednoduše otevřete stránku svého profilu kliknutím na „Upravit profil“ a vyhledejte položku „Telefonní číslo“. Do pole zadejte své nové telefonní číslo a nezapomeňte zaškrtnout políčko v pravém horním rohu, abyste změny uložili.

účet, instagram, telefonu

V některých případech vás Instagram může požádat o potvrzení čísla prostřednictvím SMS. Po změně bude na e-mail spojený s účtem zaslána zpráva s odkazem na zrušení změny čísla. Nestiskněte jej, jinak bude vaše nové číslo resetováno.

Jak propojit účet Instagram s přes telefon

Jak propojit účet Instagram a účet ? Níže se podíváme na podrobné pokyny pro mobilní aplikace nainstalované na různých platformách. Integrace Insta a Kontaktů je vyhledávaným nástrojem. Pokud plánujete kontaktovat SMM-agenturu a objednat si propagační služby, prvním krokem je, aby specialisté propojili Insta se stránkami v jiných sociálních sítích.

Propojením dvou účtů se uživatelům otevírá řada pohodlných možností:

 • Automatické kopírování fotografií, videí a celých příspěvků mezi stránkami. Proces je plně automatizovaný, pokud přidáte obrázek do svého kanálu, automaticky se objeví na zdi vašich kontaktů.
 • Vyhledávání přátel a známých ve všech sítích. Úplný seznam sledujících ze všech známých, přátel, kolegů, spolužáků je možné vytvořit pouze tehdy, pokud jsou všechny sociální sítě vzájemně integrovány.

Jak se připojit k Instagramu přes telefon

Téměř každý moderní telefon umožňuje obejít se bez použití osobního počítače pro propojení účtů. K propojení účtu se stránkou Instagramu postačí mobilní zařízení.

Než začnete propojovat své účty, ujistěte se, že již máte ve svém smartphonu nainstalovány tyto aplikace sociálních médií.

Nastavení oprávnění na

Nejprve musíte ověřit, zda jste nezablokovali jiný účet. je to nutné, aby se v budoucnu předešlo odpovídající chybě. To lze provést následujícím způsobem:

 • Nejprve je třeba otevřít nainstalovanou aplikaci v mobilním zařízení. Poté přejděte do sekce dodatečných informací, která se nachází na pravé straně panelu a vypadá jako tři vodorovné čáry;
 • Musíte přejít na konec stránky a rozbalit část „Nastavení a ochrana osobních údajů“;
 • Tím se otevře seznam, ve kterém je třeba otevřít možnost „Nastavení“;
 • Opět by se mělo otevřít okno, ve kterém je třeba najít sekci „Zabezpečení“ a otevřít ji. Poté musíte přejít do nabídky „Aplikace a weby“;
 • Poté je třeba kliknout na tlačítko „Upravit“. Nachází se vedle tlačítka „Aplikace, weby a hry„;
 • Tím se znovu zobrazí nabídka a je třeba kliknout na tlačítko „Povolit“.

Propojení dvou účtů

Po nastavení potřebných oprávnění v. Uživatel může přejít k propojení účtů. K tomu je třeba využít všechny funkce sociální sítě Instagram otevřením v mobilním zařízení.

Postupujte podle následujících kroků:

 • Nejprve otevřete hlavní stránku profilu kliknutím na ikonu uživatele ve spodním panelu;
 • Poté přejděte do rozšířené nabídky kliknutím na tlačítko v pravém rohu;
 • Otevřete nabídku nastavení. K tomu je třeba kliknout na stejnojmenné tlačítko umístěné v dolní části;
 • Poté by se měl zobrazit úplný seznam všech dostupných sociálních sítí, abyste je mohli propojit s účtem. Klikněte na „“;
 • Instagram se automaticky pokusí připojit k profilu uživatele v Je nutné mu udělit povolení kliknutím na tlačítko „Pokračovat“;
 • Po chvíli se stránka automaticky obnoví a účty v těchto sociálních sítích se vzájemně propojí.

Po dokončení tohoto postupu může uživatel zkontrolovat, zda vše proběhlo správně. Chcete-li to provést, musíte fotografii zveřejnit na Instagramu, ale také kliknout na „Sdílet“ a vybrat Pokud to uděláte správně, bude záznam zveřejněn na dvou účtech.

Na tomto odkazu se můžete podívat na video s podrobnými informacemi o tom, jak to udělat:

Závěrem

V tomto článku jsme se pokusili podrobně vysvětlit, jak změnit telefonní číslo v aplikaci Instagram, vysvětlit důvody, které nutí uživatele k tomuto postupu. Stručně formulované hlavní body. Chcete-li změnit své číslo v aplikaci Insta, musíte:

 • Přihlaste se na svou stránku;
 • přejděte na svůj profil;
 • vstupte do nabídky úprav;
 • zadejte nové číslo; obdržíte SMS s kódem;
 • zadejte ji do aplikace.

Ve skutečnosti to není tak složité. Klíčem k úspěchu je důsledné dodržování pokynů.

Zvláštnosti obnovy hesla Instagramu prostřednictvím telefonního čísla

Obnovení hesla Instagramu: obnovení přístupu

Když na číslech záleží aneb Hledání uživatele na Instagramu podle telefonního čísla

| Denial of responsibility | Contacts |RSS