Jak přetáčet film na televizoru LG Smart TV

Jak nainstalovat funkci Vyhledávání filmů do televizoru LG?

Aplikace Cinema Search v televizorech umožňuje sledovat filmy a seriály online, poskytuje přístup k nabídce kin, takže vám neunikne žádná významná novinka, a umožňuje divákům sdílet recenze na konkrétní film nebo seriál. Mnoho uživatelů si vybírá Kinopoisk, protože poskytuje přístup ke kvalitnímu obsahu. Když sedíte doma na pohovce, můžete si připadat, jako byste sledovali film. kvalitní zvuk a ostrý obraz pomáhají.

Podívejme se, jak nainstalovat službu Kino Search do televizoru LG. Nejdříve je třeba zkontrolovat, zda je aplikace v televizoru. Pokud ne, je třeba ji nainstalovat do televizoru LG. Pokyny, jak to provést, naleznete níže:

 • Přejděte do nabídky aplikací v televizoru Smart TV,
 • Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko house a přejděte do hlavní nabídky.,
 • V seznamu aplikací vyberte oficiální obchod s obsahem LG a přistupte k němu,
 • Do vyhledávacího pole s obrázkem lupy zadejte „Movie Search“ a klikněte na „Install“.

Chcete-li začít aplikaci používat, musíte se zaregistrovat na webu Kinopoisk nebo se přihlásit, pokud jste již byli zaregistrováni dříve.

Kinopoek můžete sledovat v rámci jednoho z pěti předplatných:

 • Předplatné Plus za 199 měsíčně,
 • Předplatné Plus Multi za 299 měsíčně,
 • Předplatné Plus s více.TV za 399 měsíčně na Kinopoisk vám dává možnost sledovat televizní seriály více.TV,
 • Předplatné Plus Multi s více.TV bude stát 499 měsíčně,
 • Předplatné Plus Multi s AmediaTeka za 699 měsíčně. Patří sem seriály HBO (od „Mair z Easttownu“ po „Scény z manželského života“) a Showtime (od „Billions“ po „Kidding“). Všichni, s nimiž sdílíte předplatné, je mohou sledovat na Kinopoisku.

Zjistěme také, jak zaplatit za předplatné Kinopoisk.

 • Přihlaste se nyní. Pokud váš účet v aplikaci není propojen s ID Yandex, musíte jej propojit
 • Otevřete oddíl Předplatné. klikněte na ikonu na spodní liště a vyberte kartu Store.
 • Přejděte dolů a vyberte typ předplatného. Předplatné si můžete zakoupit také kliknutím na film nebo seriál s touto ikonou.
 • Zadejte údaje o bankovní kartě. Pokud jste již propojili kartu pro nákup vstupenek, vyberte kartu ze seznamu.
 • Klikněte na Přihlásit se k odběru.

Instalace aplikace Kino Search do televizoru je poměrně jednoduchá a výsledkem je skutečné kino na vašem televizoru.

Jak zapnout a nastavit DLNA na televizoru LG Smart TV

DLNA (Digital Living Network Alliance) umožňuje spojit zařízení (která tuto možnost podporují) do místní sítě a rychle sdílet různé typy informací. Jednoduše řečeno, pomocí DLNA můžete sledovat filmy a televizní pořady, poslouchat hudbu, prohlížet fotografie, které se fyzicky nacházejí na jiném zařízení. Na velké obrazovce televizoru můžete například sledovat film stažený do notebooku nebo tabletu z internetu nebo můžete odeslat fotografii přímo z digitálního fotoaparátu do tiskárny, aniž byste ji museli stahovat do počítače.

DLNA používá protokoly UPnP. Informace se přenášejí pomocí místní sítě IP. Lze používat buď kabelem (připojení Ethernet), nebo bezdrátově pomocí Wi-Fi.

Jak zjistím, zda můj televizor podporuje DLNA?

Všechny moderní televizory LG s funkcí Smart TV podporují funkci DLNA. Na krabici a v návodu k obsluze hledejte označení DLNA Certified.

Všechna zařízení kompatibilní s DLNA lze obecně rozdělit do tří skupin:

 • Úvodní stránkaSíťZařízení. Patří mezi ně televizory, tiskárny, hudební centra, přehrávače médií atd.д.
 • MobileHandheldDevices. Mobilní zařízení včetně chytrých telefonů, tabletů a digitálních fotoaparátů.
 • DomůInteroperabilitaZařízení. Zařízení, která umí převádět formáty obsahu a podporují další standardy připojení.

Nastavení DLNA na chytrém televizoru LG je tak snadné rukama. Zabere to jen krátký čas a žádné úsilí. Stačí, když budete postupovat podle jednoduchých pokynů. Existuje několik způsobů, jak se připojit a nastavit DLNA na televizoru LG Smart TV.

Funkci Smart Share vyvinula společnost LG speciálně s cílem umožnit majitelům televizorů této značky přehrávat obsah z počítače, notebooku nebo tabletu na obrazovce televizoru. Postup nastavení DLNA pomocí funkce Smart Share.

 • Ujistěte se, že jsou obě zařízení (LG Smart TV a notebook/počítač/tablet) připojena ke stejnému směrovači (síťovým kabelem nebo bezdrátově). Počítač a televizor můžete také propojit přímo pomocí kabelu HDMI.
 • Spusťte aplikaci Smart Share na počítači, který budete synchronizovat. Doporučujeme stáhnout z oficiálních stránek společnosti LG. (https://www).LG.com/en/support/Smart-share). Nainstalujte jej podle pokynů. Funkce Smart Share se spustí automaticky při každém zapnutí počítače.
 • Konfigurace softwaru. Po dokončení instalace klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu Smart Share na oznamovacím panelu a vyberte možnost „Smart Share Setting“. Zvolte režim „Zapnuto/Vypnuto“.“a aktivovat ji. Tento režim umožňuje televizoru přístup k informacím (ne ke všem, jen k filmům, hudbě a fotografiím) uloženým v počítači.
 • Vstupte do sekce Moje sdílené soubory (nabídka se nachází na levé straně vyskakovacího panelu Smart Share). V této položce můžete ručně vybrat složky, které chcete sdílet. Sdílené složky jsou přidány ve výchozím nastavení. Chcete-li do tohoto seznamu přidat další složky, klikněte na ikonu složky se znaménkem plus v pravém horním rohu vyskakovacího panelu. Nastavení dokončete stisknutím tlačítka „Použít“.
 • Pokud chcete změnit název zařízení (např. abyste jej později snáze našli), přejděte do části „Nastavení mého zařízení“. Pokud ne, bude zařízení pojmenováno automaticky.
 • V části „Povolit / blokovat jiná zařízení“ se zobrazí televizor LG, pokud je připojen k DLNA. Ve stejné sekci můžete uzamknout další zařízení (např. pokud máte v bytě nebo domě více televizorů a nechcete všem umožnit přístup k počítači).

Jak spustit film z počítače na televizoru LG?

Po dokončení procesu nastavení a připojení DLNA můžete sledovat filmy z notebooku na televizoru. Zde je návod, jak to udělat:

 • Stiskněte tlačítko Smart TV na dálkovém ovladači.
 • Najděte a vyberte možnost Smart Share.
 • Otevřete složku „Připojená zařízení“ a vyberte virtuální server vytvořený v počítači.
 • Ve složce „Všechny složky“ uvidíte obsah, ke kterému jste měli přístup v počítači.
 • Spusťte požadovaný film, seriál nebo videoklip obvyklým způsobem.

Problémy, které mohou nastat při připojení televizoru k DLNA prostřednictvím služby Smart Share:

Pokud televizor nevidí složky z počítače, když je zapnutá funkce Smart Share, ale všechny podmínky jsou správné, může být problém v antivirovém programu nebo bráně firewall. Zkuste je odpojit, restartovat televizor a počítač a zkuste to znovu.

V televizoru LG Smart TV můžete DLNA nastavit také pomocí přehrávače Windows Media Player

Jak nahrávat program na televizoru LG

Mezi mnoha funkcemi dnešních televizorů LG je u majitelů zařízení oblíbená zejména možnost nahrávání pořadů a filmů na digitálních a kabelových kanálech. Díky němu si můžete pustit vydání ve vhodnou dobu a nemusíte se bát, že byste zmeškali některý díl svého oblíbeného seriálu.

Je to snadné, pokud postupujete podle pokynů v uživatelské příručce dodávané s televizorem LG nebo v části „Často kladené otázky“ na oficiálních stránkách.

Který televizor LG umí nahrávat programy?

Možnost nahrávání obsahu z televizních kanálů je k dispozici u všech modelů digitálních televizorů LG a LG Smart TV, protože společnost LG je jedním z lídrů ve výrobě domácích spotřebičů a zavádění high-tech funkcí.

Jaké paměťové zařízení je potřeba k nahrávání pořadů na televizoru LG??

Přenos na televizoru LG můžete nahrávat na různá externí paměťová zařízení: USB paměť nebo 2,5″ pevný disk.

Nahrávání programu do televizoru LG: kroky, které je třeba učinit před zahájením nahrávání

Před zahájením nahrávání pořadu nebo filmu na televizoru LG je třeba externí paměťové zařízení, na které hodláte nahrávat obsah, naformátovat a ujistit se, že na něm nejsou žádné cizí informace. Formátování je nutné provádět přímo z televizoru LG, na který chcete pořady nahrávat. Tím se zajistí, aby byl pevný disk nebo flash disk zašifrován tak, aby byl přístupný pouze pro samotný televizor.

Před zahájením nahrávání pořadu na televizoru LG můžete prostřednictvím Smart-Hubu naformátovat USB disk nebo pevný disk.

Před zahájením formátování je třeba zkontrolovat, zda je flash disk kompatibilní s televizorem. Za tímto účelem vložte USB disk do libovolného volného portu USB na televizoru LG, stiskněte tlačítko Zdroj na dálkovém ovladači a poté stiskněte tlačítko Nástroje.

Samotná možnost nahrávání programu z televizoru se u mnoha modelů LG nazývá Time Machine. Umí řadu věcí a nahrávání je jen jednou z nich.

 • Možnost nahrávání aktuálně vysílaného programu na televizoru (okamžité nahrávání).
 • Možnost dočasného nahrávání programu (časované nahrávání).
 • Přehrávání nahraného obsahu.
 • Převíjení aktuálního programu v reálném čase (živé přehrávání).

Jak nahrávat program z televizoru LG:

 • Připojte naformátovanou externí jednotku k televizoru LG.
 • Stiskněte tlačítko Domů na dálkovém ovladači a v zobrazené nabídce vyberte možnost „Live“ a poté možnost „TV Guide“.
 • Na obrazovce se zobrazí seznam programů. Pomocí joysticku vyberte program, který chcete nahrávat.
 • Potvrďte stisknutím tlačítka OK na dálkovém ovladači.
 • Vyberte možnost „Naplánovat nahrávání“ a nastavte požadovaná nastavení.

Jak sledovat nahrávání pořadů na televizoru LG?

Chcete-li zobrazit pořad, film nebo seriál, který jste nahráli na televizoru, musíte v nabídce najít sekci Nahraný televizní program.

Proč se přenos na televizoru LG nenahrává??

Na televizorech LG vydaných po roce 2013 je služba Time Machine blokována výrobcem kvůli požadavkům zákona o autorských právech.

Pokud vlastníte televizor LG vyrobený mimo Německo, možnost nahrávání digitálních televizních kanálů na externí paměťové médium není vypnutá.

Nastavení DLNA pomocí funkce Smart Share

První způsob, toto nastavení DLNA s proprietárním programem Smart Share, který musíme stáhnout a nainstalovat do počítače. Stáhněte si software Smart Share z oficiálních webových stránek: http://www.LG.com/ua/support/Smart-share. Velikost přibližně 182 MB, verze v době psaní článku. 2.3.1507.2802.

Stáhněte si archiv softwaru a spusťte instalaci spuštěním instalačního souboru.exe z archivu. Instalace je velmi jednoduchá, v ruštině. Nic neměňte, jen stiskněte tlačítko Další.

Spuštění programu pomocí zástupce na ploše. Služba Smart Share se také automaticky spustí při spuštění počítače.

Tip! Automatické spuštění se provádí prostřednictvím Plánovače úloh systému Windows (Správa počítače / Příslušenství / Plánovač úloh / Knihovna plánovače úloh / [Soubor. SmartShare][Stav. Připraveno][Spouštěče. Při spuštění]). Pokud tuto úlohu odstraníte, nebude se již automaticky načítat!

Díky TVZ, řekl to v komentářích.

Po spuštění aplikace Smart Share se v systémové liště (v pravém dolním rohu) zobrazí ikona. Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte možnost Nastavení inteligentního sdílení.

Okamžitě přepněte spínač do polohy ON. A stiskněte tlačítko Použít.

Takto sdílíme soubory v počítači, které se zobrazují a otevírají v televizoru LG. Pokud si později přejete sdílení souborů ukončit, stačí přepnout přepínač do polohy OFF.

Poté přejděte na hlavní kartu Moje sdílené soubory. Zde můžete vybrat, které složky nebo jednotky budou v televizoru k dispozici. To znamená, že můžeme například přidat pouze jednu složku s filmy, fotografiemi nebo hudbou. Nebo získáte přístup k místní jednotce.

Ve výchozím nastavení jsou sdílené složky již přidány. Chcete-li přidat požadované složky, stiskněte konkrétní tlačítko a zaškrtněte políčka složek nebo jednotek, které chcete sdílet. Já například otevírám pouze složku Filmy, která se nachází na jednotce D. Po výběru požadovaných složek stiskněte tlačítko Ok. Poté klikněte na tlačítko Použít.

Složky, které již nepotřebujete, můžete odstranit jejich zvýrazněním a stisknutím specifického tlačítka. Můžete přistupovat k novým složkám.

Doporučuji, abyste přistupovali pouze ke složkám s fotografiemi, filmy nebo hudbou. Na televizoru budete moci sdílet pouze tento obsah.

Na kartě Nastavení mého zařízení můžete změnit název serveru DLNA, který se zobrazí na televizoru. Nebo můžete ponechat výchozí nastavení.

A poslední karta je Povolit/zamknout jiná zařízení. Na této kartě byste měli vidět televizor. Pokud je povolen a připojen ke stejné síti jako váš notebook.

Požadované zařízení můžete uzamknout. Například pokud máte doma dva televizory a nechcete, aby jeden z nich sdílel vaše soubory.

To jsou všechna nastavení funkce Smart Share. Znovu klikněte na Apply a Ok. Pokud budete chtít v budoucnu otevřít nové složky nebo je odstranit, můžete tak učinit v nastavení, jak jsem ukázal výše. Na oznamovacím panelu se zobrazí ikona Smart Share.

Sledování televizních filmů a fotografií na televizoru pomocí paměťové karty USB

Nejprve si musíte stáhnout video a uložit ho na USB disk. Nebo zkopírujte na jednotku nějaké fotografie nebo hudbu. Můžete vytvářet složky a vkládat do nich soubory.

 • Připojte USB disk k počítači (v případě potřeby jej naformátujte) a zkopírujte na něj filmy (nebo jiné soubory).
 • Zapněte televizi.
 • Vložte paměť USB do portu USB na televizoru.
 • Na televizoru se pravděpodobně zobrazí zpráva, že je připojeno nové zařízení (detekováno zařízení USB). Číst soubory. ). Televizor buď automaticky otevře okno Média pro čtení paměťové karty USB, nebo požádá televizor o otevření okna Média. To závisí na modelu televizoru. Televizor Philips automaticky otevře paměťové zařízení USB.
 • Po připojení jednotky k televizoru bude možná nutné ručně změnit zdroj na televizoru. Otevření zobrazení médií na úložném zařízení USB. Obvykle je k tomu třeba stisknout tlačítko „SOURCE“ nebo „INPUT“ na dálkovém ovladači. Vypadají takto: Mezi zdroji by mělo být „USB“ nebo „Media“. („Média“). Pokud máte televizor Smart TV, můžete v nabídce spustit aplikaci pro prohlížení mediálních souborů na externích discích. V televizorech Sony, Philips, DEXP, Kivi (které běží na systému Android TV) je aplikace „Media“. („Média“). Nebo si můžete nainstalovat prohlížeč nebo přehrávač třetí strany a použít jej.
 • Otevřete disk USB a spusťte přehrávání našeho filmu. Měly by být k dispozici „Složky“ (to je procházení souborů na disku) a třídění podle „Video“, „Fotografie“, „Hudba“.
 • Přehrávání souboru videa. Přehrávání lze ovládat (pauza, přetáčení zpět, další/předchozí video/stopa) pomocí tlačítek na obrazovce nebo na dálkovém ovladači. Například na mém zařízení Philips, pokud film zavřete a znovu spustíte, zobrazí se výzva k přehrání od místa, kde jste film ukončili.

Sledování filmů online na televizoru LG Smart TV

Pro sledování videoobsahu jsou k dispozici speciální předinstalované aplikace. V něm jednoduše vstoupíme, vybereme požadovaný film, seriál, televizní pořad, videoklip a sledujeme ho online.

Nyní vám ukážu, jak tyto aplikace spustit a co všechno umí. Ještě předtím bych ale rád zmínil, že ne všechny filmy a další obsah v těchto aplikacích jsou zdarma. Ve většině případů bude nutné provést placené předplatné. Ale sledoval jsem spoustu filmů zdarma na MEGOGO (jejich aplikace je k dispozici také na LG Smart TV, dokonce dva).

Chcete-li tyto aplikace spustit, nejprve přejděte do režimu Smart TV. To lze provést pomocí speciálního tlačítka na dálkovém ovladači.

To je zajímavé: Jak instalovat aplikace a hry na LG Smart TV [LG Smart World a Game World]? Vytvoření účtu LG

Na kartě Premium je již možné spustit požadovanou aplikaci. Nebo vyberte dlaždici s nápisem „Více“ a otevřete celý seznam aplikací.

Jak vidíte, existuje mnoho aplikací. K dispozici je také MEGOGO (MEGOGO HD). Už jsem o tom psal, Divan.TV, YouTube, World TV, Zoomby, Bonus TV a další.

Například v SEE.ua, existuje slušný počet hudebních videoklipů.

Schéma je tedy následující: Spusťte správnou aplikaci, například stejnou MEGOGO, vyberte sekci (pokud je k dispozici). filmy, televizní pořady atd. д., Spusťte požadované video a sledujte. Pokud je obsah videa placený, zobrazí se samozřejmě příslušná zpráva. A pokud chcete, můžete si ji předplatit za poplatek.

Myslím, že myšlenka je jasná. Vše sledujte prostřednictvím aplikace. Některé jsou zdarma, za některé je třeba zaplatit. Záleží na vás, zda zaplatíte, nebo ne. Pokud často sledujete filmy a chcete je sledovat přímo z televizoru, můžete si zakoupit předplatné. Nestojí příliš mnoho.

Další podobné aplikace lze nainstalovat z obchodu s aplikacemi. Jak to udělat, jsem napsal v tomto článku https://f1comp.Z předinstalovaných aplikací můžete vytěžit maximum, ale zdá se mi, že vám budou stačit ty předinstalované. Mohou být k dispozici aplikace s dalším bezplatným mediálním obsahem. Upřímně řečeno, zatím jsem žádné další aplikace neinstaloval. Zdá se mi, že předinstalované jsou dostatečné.

Pokud vám výše uvedený způsob nevyhovuje nebo vám z nějakého důvodu nevyhovuje, nezapomeňte na možnost sledovat filmy z počítače prostřednictvím DLNA (odkazy na návod jsem uvedl na začátku článku). Video můžete také jednoduše zkopírovat na USB disk nebo externí pevný disk, připojit jej k televizoru a sledovat filmy.

Připojení televizoru k technologii DLNA

Než začneme nastavovat software, musíme připojit televizor k počítači nebo notebooku. Pokud jste již připojeni, např. prostřednictvím směrovače, můžete přejít k dalšímu bodu.

Potřebujeme připojit váš notebook a televizor k síti. Pokud máte doma router, můžete k němu počítač připojit kabelem nebo přes Wi-Fi, na tom nezáleží. Televizor je třeba připojit ke stejnému směrovači. Televizor můžete připojit pomocí síťového kabelu nebo Wi-Fi (pokyny k připojení naleznete zde).

Naším úkolem je, aby televize a počítač (v mém případě notebook). byly připojeny ke stejnému směrovači. Můj router Asus RT-N13U (Rev.B1) Televizor LG 32LN575U a notebook Asus K56CM připojené přes Wi-Fi. V této příručce budou použity jako příklad.

Co když není k dispozici směrovač?

V tomto případě můžete počítač připojit k televizoru přímo pomocí síťového kabelu. Jednoduše si vezměte síťový kabel požadované délky (můžete ho zkrimpovat téměř v každém obchodě s počítači). a připojte televizor k počítači.

Připojení tímto způsobem by mělo fungovat správně. Ale pro mě, TV odmítá vidět server vytvořený na notebooku. Ale v programu „Domácí mediální server (UPnP, DLNA, HTTP)“ se televizor zobrazil a mohl jsem si prohlédnout obraz ze samotného notebooku a obraz se objevil na televizoru.

Je tu také její nápad, jak je připojit bez kabelu a bez routeru. Nejsem si však jistý, zda to bude fungovat, a tato metoda je vhodná pouze pro televizory, které mají možnost připojení k Wi-Fi.

Můžete zkusit vytvořit spojení mezi počítači na notebooku, které jsem popsal v článku „Použití notebooku jako přístupového bodu k internetu (routeru Wi-Fi)“. Nastavení připojení mezi počítači přes Wi-Fi. Poté připojte televizor k vytvořenému přístupovému bodu a zkuste získat přístup k souborům v počítači.

Myslím, že jsme spojení vyřešili. Přejděme ke konfiguraci serveru.

Nastavení DLNA (Smart Share) mezi počítačem a televizorem

Potřebujeme (povinně). Ujistěte se, že jsou televizor a počítač (můj notebook) připojeny ke stejné síti. Co to znamená?? To znamená, že televizor a počítač musí být připojeny ke stejnému směrovači.

Tohle je zajímavé: Televizor naformátoval (inicializoval) pevný disk (USB flash disk) a počítač ho nemůže rozpoznat. Co dělat?

Nezáleží na tom, jak jsou propojeny. Televizor můžete připojit přes Wi-Fi (jak to udělat, se dozvíte v tomto článku https://f1comp).TV-smart-TV/kak-podklyuchit-televizor-so-Smart-TV-k-internetu-po-Wi-Fi-na-primere-LG-32ln575u/), jakož i kabelové připojení. Počítač stejný. Například můj televizor a notebook jsou připojeny k bezdrátovému směrovači TL-WR841N.

Dále je třeba nastavit sdílení souborů z notebooku, aby televizor mohl přehrávat videa nebo zobrazovat fotografie ze všech složek. Jen jim k němu musíme dát přístup.

Můžete to udělat i pomocí standardního přehrávače Windows Media Player. Tato metoda má sice drobnou nevýhodu, ale přesto ji budeme brát v úvahu.

Nastavení DLNA pomocí systému Windows Media

Stačí spustit přehrávač Windows Media Player (hledejte jej v nabídce Start). klikněte na kartu Streaming a zaškrtněte políčka u obou položek:

To je vše. Na televizoru (v případě televizoru LG) již můžete přistupovat k nabídce Smart Share a sledovat všechny mediální soubory ve sdílených složkách: Hudba, Videa a Obrázky.

Přidání složky s filmy do přehrávače Windows Media Player

film, televizoru, smart

Pokud nastavíte server přes Windows Media, budou se na televizoru zobrazovat pouze výchozí složky videa, hudby a obrázků. A obsah se bude zrcadlit pouze z těchto složek. Abychom se vyhnuli kopírování požadovaných filmů a dalších souborů do těchto standardních složek, můžeme tyto složky přidat do knihovny a zobrazí se v televizoru. Jak to udělat, mi bylo řečeno v komentářích.

Otevřete Windows Media Player a klikněte na tlačítko Uspořádat vlevo. Najeďte kurzorem na položku Spravovat knihovny a podle toho, jaký mediální obsah chcete přidat, vyberte možnost Hudební knihovna, Videotéka nebo Galerie. Chci například přidat složku s filmy, takže vyberu možnost Videa.

V novém okně klikněte na tlačítko Přidat. Vyberte požadovanou složku filmu v počítači (v mém případě). Zvýrazněte ji a klikněte na tlačítko Přidat složku.

Tohle je zajímavé: Jak zobrazit obraz z notebooku, smartphonu nebo tabletu na televizoru přes Wi-Fi? Televizor jako bezdrátový monitor [Intel WiDi a Miracast]

V seznamu se zobrazí všechny přidané a výchozí složky. Můžete přidat další, nebo zvýraznit a odstranit.

Všechny filmy nebo jiné soubory, které jsou ve složkách přidaných do knihovny, by se nyní měly zobrazit na televizoru v nastavení serveru DLNA ve výchozím přehrávači.

Tato metoda je velmi pohodlná, protože nevyžaduje instalaci speciálního softwaru.

Téměř každý výrobce televizorů má pro svůj počítač proprietární program, který umožňuje nastavit přístup k souborům (psal jsem o tom na začátku článku). V případě televizorů LG se program nazývá LG Smart Share for PC.

Tento program je třeba stáhnout a nainstalovat. Můžete si jej stáhnout z oficiálních stránek LG (pokud máte jiný televizor, vyhledejte podobné programy na stránkách výrobce). Program najdete na adrese http://www.LG.com/en/support/Smart-share.

Z nějakého důvodu jsem tento program stahoval z oficiálních stránek velmi pomalu. Proto jsem si ji stáhl z jiné stránky. Zde je návod, jak si ji stáhnout na mých stránkách. verze 2.1.1309.1101 (pravděpodobně již zastaralé). Lepší je stahovat z oficiálních stránek.

Pro instalaci stačí spustit instalační soubor.exe soubor, který se nachází v archivu ve složce LG Smartshare PC SW DLNA. Instalace je jednoduchá, proto tento proces přeskočím.

Po spuštění programu vyberte jednu z následujících položek: Film, Fotografie, Hudba (pro nastavení programu to není důležité).

Přejděte přímo do nastavení, v pravém horním rohu klikněte na Nastavení.

A v prvním okně ihned nastavte přepínač do polohy ON.).

Přejděte na další kartu Moje sdílené soubory. Zde je hlavní bod.

Zde musíme přidat složky, které chceme povolit sdílet z televizoru.

Stačí kliknout na tlačítko složky (viz obrázek níže). a vyberte složku, kterou chcete sledovat na televizoru. Stiskněte tlačítko Ok pro potvrzení. Pak klikněte na tlačítko Použít. Tím se zahájí proces přidávání složky. Pokud je souborů hodně, může proces trvat dlouho. Čekání na.

Zajímavé: DVB-S2 na televizorech LG. Jak sledovat satelitní TV na zařízení LG bez přijímače (tuneru)?

Poté se naše složka objeví v seznamu dostupných složek.

Aplikace Watch je k dispozici na Apple TV a Android TV

Mediální platforma Watch, která uživatelům poskytuje bezplatný přístup ke všem televizním pořadům, seriálům a filmům VGTRK, je nyní dostupná na nových typech zařízení. set-top boxech Apple TV a chytrých televizorech založených na systému Android TV.

Aplikace Watch je nyní k dispozici pro set-top boxy Apple a televizory a přehrávače médií se systémem Android. Majitelé těchto zařízení nyní mohou ocenit všechny výhody nové mediální platformy VGTRK, která byla v loňském roce spuštěna online a jako mobilní aplikace pro chytré telefony a tablety.

Nová aplikace umožňuje uživatelům po registraci sledovat zdarma jakýkoli obsah z rozsáhlé knihovny VGTRK. Bez přepínání mezi jednotlivými aplikacemi a webovými stránkami se uživatelé Smotrimu mohou dozvědět nejnovější zprávy z Russia 24, sledovat komediální pořad, poslouchat analytický program rádia Vesti FM nebo si pustit nový díl oblíbeného seriálu na Russia 1.

Aplikace má čtyři části. Na kartě „Zprávy“ je shromážděn obsah zpravodajského portálu s aktuálními zprávami, „Filmy a pořady“ zahrnuje seriály, filmy, dokumenty, televizní pořady, humor a kreslené filmy. „Air umožňuje sledovat televizní kanály a poslouchat rozhlasové stanice VGTRK online. A nejzajímavější a nepřehlédnutelný obsah byl shromážděn na kartě „Home“. Televizní verze aplikace The Viewer nabízí také praktickou navigaci a vyhledávání.

Aplikace Viewer je zdarma ke stažení pro Apple TV (modely HD a 4K) s firmwarem tvOS 13 nebo novějším a také pro zařízení Android TV. Android TV používají jako softwarovou platformu aktuálně dostupné modely společností Sony, Sharp, Philips, Haier, Xiaomi a dalších chytrých televizorů.

Aplikace pro prohlížení se základními funkcemi jsou k dispozici také pro televizory Samsung a LG Smart TV. V blízké budoucnosti budou aktualizovány, aby se svými funkcemi a pohodlím vyrovnaly svým protějškům Apple TV a Android TV. Vývojáři plánují zpřístupnit platformu „View“ majitelům zařízení od všech populárních výrobců, včetně televizorů s Yandexem.TV“ a mediální zařízení z ekosystému Sbera.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS