Jak přidat emoji do klávesnice iPhone

Jak vytvořit vlastní emoji obličeje na iPhonu

Vydání iOS 12 se vyznačuje vylepšeným výkonem gadgetů a aktivací zcela nové, ale již nejoblíbenější a nepostradatelné funkce. Memoji. Díky tomuto rozšíření mohou uživatelé technologií Apple vytvářet jedinečné mluvící Animoji, které plně kopírují výrazy obličeje, gesta a další výrazy obličeje.

Memoji (memoji). rozšíření funkce Animoji (exkluzivní funkce pro desátý iPhone, představená v roce 2017). Animoji využívá nastavení přední kamery ke skenování obličejů. Software překrývá naskenované obličeje animovanými zvířecími samolepkami, které odpovídají emocím vyjádřeným majitelem telefonu.

Díky těmto představením nejsou uživatelé omezeni pouze na sadu samolepek a emotikonů, které jim vývojáři nabízejí.

S vydáním nového systému iOS 13 se vývojáři posunuli dále. Nyní je software schopen přidávat nejen zvířata, ale také emoji s lidskou tváří. Uživatelé si prezentovaná nastavení spravují podle svých představ a vytvářejí emoji sami i se svými přáteli.

Jak vše nakonfigurovat

Nejprve zapneme klávesnici s emoji. Chcete-li to provést, přejděte do Nastavení. Základní. Klávesnice. Klávesnice a přidejte klávesnici Emoji.

Nyní v nabídce Nastavení. Základní. Klávesnice. Nahrazování textu vytvořte pravidla pro nahrazování textu.

Přidání často používaného emotikonu do horního pole a praktické písmenné zkratky do spodního pole.

Vytvoření pravidel pro všechny oblíbené emoji. Duplicitní pravidla pro anglické a ruské rozložení klávesnice.

přidat, emoji, klávesnice, iphone

Odstranění klávesnice Emoji (Nastavení. Obecné. Klávesnice. Klávesnice).

Chcete-li nyní zadat svůj oblíbený emotikon, stačí napsat zadanou zkratku.

Klávesnice Emoji už nebude otravná a nebude ztěžovat psaní.

Záložky

Používání emoji na iPhonu

Přidáním emotikonů do iPhonu je můžete zadávat téměř do všech aplikací. Nebude to fungovat ve všech aplikacích, protože některé z nich používají vlastní klávesnice, ale jiné, jako například zprávy. Poznámky a pošta budou fungovat.

Když je klávesnice otevřená, vyberte ikonu obličeje nebo zeměkoule pod klávesnicí (na iPhonu X ) nebo vlevo od mezerníku a přejděte do nabídky emoji.

Chcete-li zobrazit všechny emotikony, přejděte doprava nebo vyberte ikonu dole a přejděte na danou kategorii emotikonů (kategorie byly zavedeny v systému iOS 8).3 ). Vložení emoji do zprávy je tak jednoduché, že si vyberete, kam chcete emoji umístit, a klepnete na emoji ze zásobníku.

Chcete-li skrýt klávesnici Emoji a vrátit se k běžnému rozložení, klepněte na klávesu zeměkoule nebo abecedy.

Proč nejsou k dispozici emotikony?

V aplikaci „WhatsApp“ na iPhonu nejsou zabudovány žádné emotikony. Je to způsobeno tím, že vývojáři společnosti Apple mají vysoké požadavky na prvky programů používaných na platformě iOS a tradiční aplikace emoji pro WhatsApp je nesplňuje.

Chcete-li najít emotikony v aplikaci WhatsApp na iPhonu, musíte otevřít virtuální klávesnici Emoji. Po aktivaci této funkce může uživatel vyvolat klávesnici pro zasílání zpráv, přepnout na ní jazyky a zjistit, že jazyk emoji byl přidán k již dostupným jazykům. Pak budete moci opět používat emotikony ke komunikaci.

Na telefonech iPhone s verzí operačního systému nižší než iOS 6 je však nutné emotikony pro tuto klávesnici předem nahrát, protože je firmware sám o sobě ještě neobsahuje. Pokud má vaše zařízení iOS jailbreak, musíte v aplikaci Cydia vyhledat Emoji a poté vybrat jednu z možností a nainstalovat ji do iPhonu. Pokud nemáte jailbreaknutý telefon, měli byste vyhledat aplikaci Emoji v AppStore, kde byste měli vybrat příslušnou bezplatnou možnost a stáhnout ji.

Poté lze aktivovat novou klávesnici Emoji. Zobrazí se vybrané emoji.

Jak odeslat memoji v aplikaci Votsap

Memoji lze odeslat pomocí aplikace WhatsApp, Telegram, VK, co to sakra je, v jakémkoli messengeru. Chcete-li sdílet memoji, musíte:

  • Přejděte do aplikace Zprávy a nahrajte tam video s memoji.
  • Klepněte na hotové video ze zpráv.
  • Klikněte na tlačítko Uložit.
  • Vyberte aplikaci, která vás zajímá, a odešlete ji z galerie, stejně jako běžné video.

Pokud chcete odeslat statický obrázek (animoji), můžete jej vybrat v seznamu emoji:

Jaké nové emoji jsou v iOS 14.2?

iOS 14.2 a iPadOS 14.2 pro iPad obsahuje 117 nových emotikonů (viz „Aplikace pro iPad“). výše a níže), některé z nich:

Maskovaná tvář Usmívající se eso se slzou Italská ruka Genderově neutrální a genderově neutrální možnosti Další možnosti Otce Vánoc Další možnosti odstínu pleti Transgenderová vlajka Mnoho nových zvířat, včetně tuleně, černé kočky, mamut vlnitý, lední medvěd, bobr, pták dodo Hmyz, včetně červa, mouchy, Juke Nové potraviny, včetně bublinkového čaje, fondue, tamale, oliv, borůvek Ninja Anatomické části těla Nářadí, jako je pila, šroubovák, hák, žebřík a další

Jedním ze způsobů, jak se snáze naučit nové věci, je použít funkci vyhledávání emoji pomocí obrázků výše a níže (v některých případech jde o finální verze v iOS 14).2 se mírně liší od obrázku níže).

Obrázek přes Emojipedia

Emoji pro zprávy. Text Maker

Tato aplikace obsahuje více než 1000 emoji, 200 textových tváří a další. Aplikaci lze používat dvěma způsoby.

  • Otevřete ji, vyberte emoji, zkopírujte výsledek a vložte jej na požadované místo.
  • Aplikaci lze používat také jako klávesnici. Chcete-li to provést, přejděte do Nastavení Obecné Klávesnice Klávesnice Nové klávesnice a vyberte možnost Emoji.

Emoji pro zprávy lze používat různými způsoby, ale v každém případě získáte přístup k mnoha různým emoji.

Vyberte klávesnici „Emoji“. automaticky se přidá do seznamu klávesnic:

Klávesnice s emoji vám proto umožňuje psát text plný emocí s využitím široké škály lepivých grafických symbolů, které obohacují konverzaci s ostatními uživateli na iPhonu a iPadu.

FISH Jak přidat textové úsměvy do systému iOS

Záložky

Apple neustále rozšiřuje svou základnu Emoji, přidává nové emoce a politickou korektnost. Japonci mají pro iOS vlastní speciální databázi textových smajlíků: žádné hezké obličeje, jen strohé kombinace závorek, interpunkčních znamének a symbolů.

Hlavní výhoda těchto úsměvů. absolutní kompatibilita s jakýmkoli zařízením od chytrých telefonů se systémem Android a Windows až po otlučené Nokie.

Jak povolit textové emoji:

Otevřete nabídku Nastavení. Základní. Klávesnice. Klávesnice.

Vyberte možnost Nové klávesnice a z nabízeného seznamu jazyků vyberte možnost Japonština.

Máme zájem o klávesnici s názvem Kana. Zaškrtněte vedle něj políčko a stiskněte tlačítko Hotovo.

Chcete-li otevřít klávesnici s textovými úsměvy, stačí vybrat japonskou klávesnici, kterou jste právě nainstalovali.

přidat, emoji, klávesnice, iphone

Klepněte na obrázek čenichu a poté jednou klepněte na rozevírací seznam. Otevřená nabídka textových emotikonů představuje desítky emotikonů.

Všimněte si, že často používané emotikony jsou seřazeny na samostatném panelu a pro jejich zobrazení stačí přejet prstem zprava doleva.

Dobrá nálada je zaručena! Zvlášť pokud máte iPhone Bez přeplácení, ne jako ostatní :))

záložka

Některé jsou dokonce lepší než emoji! Společnost Apple neustále rozšiřuje svou základnu emoji, přidává nové emoji a politickou korektnost. Japonci mají svůj vlastní základ textových úsměvů: žádné hezké tváře a obrázky. jen tvrdé kombinace závorek, interpunkce a symbolů. Hlavní výhoda těchto úsměvů. absolutní kompatibilita s jakýmkoli zařízením se systémem Android a Windows.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS