Jak přidat jazyk do klávesnice Huawei

Přepínání textového vstupu a režimu rozvržení klávesnice na Honor Huawei

Moderní chytré telefony mají velmi stručný vzhled-to je tenká plochá krabička, která má přinejlepším dva nebo tři klíče na straně pouzdra. A to všechno je proto, že hlavním místem pro moderní telefony je obrazovka. Nyní se obvyklé klíče přesunuly do kategorie virtuálních a nazývají se „klávesnice obrazovky“. A první otázka, která vyvstává od osoby, která zvedla moderní „zařízení“. a kde je zde klávesnice?

Vývojáři stanovili, že klávesnice obrazovky se objeví automaticky sama: Chcete-li začít zadávat text noty nebo SMS zpráv, stačí se na obrazovce objevit prst na obrazovce.

Na nových chytrých telefonech Huawei s operačním systémem Android byla nainstalována „klávesnice SwiftKey“ pro vstup do textu pomocí klávesnice obrazovky a dodatek vstupu Google Voice pro hlas vstupující do textu do textu. Před spuštěním sady textu se proto musíte rozhodnout o vstupní metodě: text bude přijat na klávesnici nebo zadat hlasovou metodu.

Mnoho majitelů smartphonů v souladu s jejich preferencemi stanoví další programy pro vstup do textu. V našem případě jsme nainstalovali program Gboard (Google Keyboard), který má možnost hlasového vstupu rozpoznávat slova v různých jazycích.

Jak přidat jazyk do klávesnice Huawei

Vzhledem k tomu, že smartphone je individuální věc, výrobce předem neví, kdo jej přesně použije a v jakém jazyce k psaní textů zpráv. Proto je v telefonu nainstalován pouze údajný soubor jazyků pro konkrétní region. Například v Rusku, Ukrajině a Běloruské republice, Ruštině (jako hlavní komunikační jazyk) a angličtinu (pro vstup do hesel, adresy stránek atd.D.), ale co dělat těm, kteří potřebují používat rozvržení regionálních nebo jiných jazyků? Jak přidat jazyk na čestnou klávesnici?

Nejprve bych si chtěl poznamenat, že jazyky jsou přidány do každé klávesnice nainstalované ve smartphonu samostatně a například pokyny jsou přijímány klasickou Swiftcky klávesnicí, která je v současné době základní a je předem nainstalována standardem firmware z cti.

Otevřeme nastavení smartphonu a v části „Systém“ klikneme na položku „jazyk a zadávání“.

Tam vybereme potřebnou klávesnici (v našem případě se jedná o „klávesnici SwiftKey“) a již v jeho nastavení klikněte na položku „multipaible“.

Rozvíjíme seznam „předinstalovaných jazyků“ (můžete „všechny jazyky“, pokud neexistuje žádný jazyk, který potřebujete) a klikněte na něj.

Zobrazí se rozvržení vybraného jazyka, kde klikneme na zaškrtávací hodnotu potvrzení přidání a od této chvíle již můžeme použít nové rozvržení.

Přepínání mezi rozvrženími na klávesnici SwiftKey se provádí pomocí hromady (rychle se pohybuje prstem zleva doprava doleva) podle tlačítka „Gap“.

V jiných klávesnicích (například Google Gboard) se přepínání provádí stisknutím tlačítka s obrázkem Globe.

Tipy pro nastavení klávesnice

Jak nastavit klávesnici na Android Huawei a Honor? Hlavní výhoda Huawei. jakýkoli telefon snadno naladí pod uživatelem. Ve výchozím nastavení použijte dopisy sami. Snížit nebo zvýšit je, vytvořte zajímavá písma. Poté vyberte nový odstín pozadí, nahraďte téma nebo přijďte s jednotlivcem. Zde také zapnete zvuk, který se vám líbí nebo vibrace na zprávách nebo volání.

Jak přidat jazyk ke cti a klávesnici Huawei?

Nastavte nové jazykové parametry prostřednictvím „Nastavení“. Otevřete sekci a najděte v seznamu „Systém“. Dále najděte položku „Jazyk“. Přidejte neomezenou částku: ruská, angličtina, francouzština a mnoho dalších. Pokud je to nutné, přepněte k zadání dat nebo prohledávání v prohlížeči.

Změna barvy klávesnice

Změna barvy je snadná a jednoduchá. Nejprve musíte otevřít sadu v jakémkoli posel nebo sociální síti. Dále postupujte podle doporučení:

Pokud máte dotazy nebo zbývají stížnosti. Dej nám vědět

Položit otázku

Jak přepnout text textu a rozložení klávesnice na Honor Huawei

Na cti smartphonů Huawei, stejně jako na jiných gadgetech s operačním systémem Android, existují dva způsoby, jak zadat text. První a pravděpodobně již známý pomocí klávesnice SwiftKey Screen. Druhá metoda pomocí sady hlasu Google. V dnešním článku vám řeknu, jak přepínají mezi těmito dvěma metodami a jaké další funkce jsou skryty v klávesnici smartphonu Honor Huawei Honor

Změna klávesnice na cti smartphonu Huawei je docela jednoduchá! K tomu potřebujete:

Při zadávání textu do spodního řádku obrazovky na pravém navigačním panelu se objeví další ikona ve formě klávesnice. ikona „Výběr metody vstupu“. Klikněte na něj a bude vám představen seznam všech vstupních metod nainstalovaných v telefonu. Výběrem jednoho z nich to zapnete.

V našem případě má obrazovka tři typy vstupních metod:

 • „Gboard“. pro zadání textu na klávesnici Gboard s možností hlasového vstupu;
 • „Úvod Google Voice“. pro hlasový vstup textu;
 • „Klávesnice SwiftKey. Chcete.li zadat text na klávesnici SwiftKey.

Funkce a čipy

Další klíč Swiftkey umístěný v blízkosti levého okraje je zodpovědný za přístup k rychlému nastavení.

Z této nabídky se otevře pár zajímavých programových čipů.

První je možnost posílení klávesnice. Můžeme tedy zvýšit a snížit klávesnici vzhledem ke středu obrazovky a v přítomnosti dalších funkcí (mimochodem to druhé) také přesunout klávesnici podél osy Abscissa.

Můžete změnit velikost klávesnice. Existuje až pět kroků velikostí. Výše uvedené snímky obrazovky zobrazují jejich minimální a maximum. V zásadě je jednoduchá, ale velmi užitečná funkce.

Navigace na klávesnici

Nechceme, abyste lovili klíč s procentním symbolem nebo položili otázku, kam zmizel rošt. Proto nabízíme malý přehled o umístění různých znaků na klávesnici QWERTY na příkladu americké angličtiny (vaše klávesnice může vypadat odlišně v závislosti na tom, zda jste přidali digitální řádek, klíče se šipkami atd. Str.).

Druhý panel klávesnice (přechod dotykem „123“ klíče):

Třetí panel klávesnice (přechod dotykem klíče „=“):

Panel emoji (přechod dotykem/dlouhým stisknutím tlačítka vstupu/emoji):

Způsoby, jak zadat text

Kromě standardní verze textové sady (kliknutím na samostatná písmena) je k dispozici funkce toku.

Tato možnost umožňuje psát slova kvůli dotyku prstu na vstupním panelu.

K dispozici je také funkce vokálního vstupu textu.

Pomocí toku

Ve skutečnosti to tok umožňuje tisknout, spustit prst na klávesnici. Jak se dostanete podle dopisů, uvidíte tipy zobrazené v řádku tipů. Jakmile se objeví slovo, stačí uvolnit obrazovku a slovo bude vloženo!

Flow také umožňuje projít mezerou, což znamená, že můžete vytočit jedno slovo, jít dolů do mezery a vytočit další slovo. a to vše bez roztržení prstu z obrazovky.

Tip: Můžete volně přepínat mezi sadou chování a sadou dotykem bez nutnosti změnit režim.

Personalizace a zálohování slov

Chcete.li nakonfigurovat program v souladu s vlastními zájmy, musíte přejít na „účet“, kde provádět požadované akce.

Uživatel má zejména příležitost provést následující akce:

 • Provádět personalizaci, která zahrnuje školení stylu psaní SwiftKey. Školení probíhá v důsledku přístupu k e-mailu zaslané SMS zprávy a příspěvky na sociálních sítích;
 • Vytvořte otevřená okna pomocí dostupných v obchodě SwiftKey;
 • Zálohování dat a jejich synchronizace. Postup se provádí umístěním informací o uživateli do cloudového úložiště. Existuje možnost nastavit frekvenci kopírování. Majitel telefonu také kdykoli může nezávisle získat přístup ke všem datům umístěným v cloudu MI Cloud.
 • Pro aktivaci všech těchto funkcí stačí zadat váš účet Google. Odpovídající tlačítko je zobrazeno v nabídce (vstup přes účet a poté procházejte všechny karty na konec na pravou stranu).

Gesta

Pokud nejste ventilátorem toku a vypnete jej (jak to udělat, viz. Zde), pak vám budou k dispozici následující gesta v klávesnici Microsoft Swiftkey:

 • Utratit klíče a přepněte do horního registru (podobně dotýkat se klávesy Shift).
 • Utratit zprava doleva na klíčích a smazat jedno slovo.
 • Položte klávesy a převrátíte klávesnici.

Kromě toho, když používáte několik jazyků s různými rozvrženími nebo abecedami, můžete provést doleva nebo vpravo v prostoru pro změnu rozvržení (například (například., z angličtiny po řečtinu). Poznámka: Funguje s funkcí toku.

Tip: Gesta jsou aktivována spíše než rychlost gesta než na dálku. Pokud máte problémy s používáním gest, zkuste prst na klávesnici trochu rychleji.

Odstranění/přidání slov

Klávesnice klávesnice Microsoft SwiftKey je ve výchozím nastavení chytrá, ale stává se, že podivná, urážlivá nebo jednoduše nepříjemná slova proklouznou přes síť. Bez panice: Odstraňte slova, která nechcete vidět, je velmi snadné.

Když se toto slovo objeví příště v nápovědě, stačí na něj kliknout na dlouhou dobu a uvidíte oznámení o pop.up.up s otázkou, pokud chcete tento nápovědu odstranit. Stačí kliknout na OK a toto slovo bude odstraněno z vašeho jazykového modelu.

Toto slovo se již nebude objevovat v náznacích, pokud to sami nenapíšete.

Několik jazyků

Víme, že mezi vámi existuje mnoho talentovaných lidí, kteří mluví ve dvou, třech a ještě více jazycích. Klávesnice Microsoft SwiftKey vám umožňuje snadno tisknout v několika jazycích současně (až pět).

Pokud jazyky, které jste si vybrali, použijí stejnou abecedu a vy jste si vybrali všechny stejné rozložení pro ně (T. E. Qwerty), pak vše, co musíte udělat, je Tisknout! Nezáleží na tom, jaký jazyk začnete psaní textu, Microsoft Swiftkey bude schopen určit, který z nich používáte, a nabídnout vhodné tipy/oprav.

I když používáte jazyky s různými rozvrženími nebo abecedami, můžete mezi nimi přepínat jednoduchý pohyb prstu. Stačí kliknout na mezeru a utratit doleva nebo doprava, abyste změnili jazyk/rozvržení. Tip: Pokud chcete zjednodušit přístup ke všem symbolům s diacritickými značkami, přejděte na stránku nastavení „Vrstvy a klíč“ v dodatku a vložte krabici na „symboly s diacritickými značkami“.

Individuální nastavení

Pro urychlení procesu tisku a zvýšení gramotnosti aplikace v automatickém režimu opravuje chyby a také předpovídá možné další slovo. Pro správnou funkci této funkce je vhodné nakonfigurovat klíč „Gap“. Za tímto účelem jdeme na kartu „Vstup“, kde vybereme „Úvod a automatické řízení“.

Dále je nutné použít potřebné možnosti, včetně:

 • Automatické administrace.mezera automaticky opravte Word.Up Word;
 • Automatická vložka predikce slova. pomocí mezery bude možné vložit vybranou „prognózu“, i když sada tohoto slova ještě nebyla zahájena;
 • Rychlá vložka bodu. Pro své mezery musíte dvakrát stisknout mezeru.

Jak to zapnout zpět?

Chcete.li obnovit službu po odstranění, potřebujete:

Pokud vyhledávání služby v obchodě aplikací způsobí potíže, vývojáři nabízejí používat odkazy na vlastní oficiální webovou stránku.

HISUITE nevidí telefon Huawei/Honor: Co dělat, pokud klávesnice není připojena pro Huawei P8, je ideálním tématem pro klávesnici, pokud chcete plně transformovanou klávesnici! Osobte každý aspekt vaší klávesnice pomocí našeho úžasného nastavení: Změňte téma klávesnice.

Vyvinuli jsme klávesnici pro Huawei P8, abychom vám poskytli klávesnici, která bude vypadat úžasně na jakémkoli smartphonu! Nastavení formuláře tlačítek. vyberte, který tvar tlačítka vypadá lépe na klávesnici; Vyberte své oblíbené písmo pro klávesnici, získá zcela nový pohled. změňte způsob, jakým vaše klávesnice vypadá z obrazovky emoji na digitální klávesnici! Začněte používat klávesnici s klávesnicí pro Huawei P8. Sledujte Screenshoty HD, abyste viděli, jak bude tato klávesnice vypadat na vašem telefonu! Jak používat: Stáhněte si klávesnici pro Huawei P8 a počkejte na její instalaci; Otevřete téma klávesnice; Strávte prst a zahájí personalizaci klávesnice! Začněte výběr z úžasných nastavení; Vyberte „Nainstalovat aktivní téma“! Nyní máte novou klávesnici! Toto téma klávesnice funguje pro klávesnici Connect 2018, americká klávesnice 2018 Ilina Keyboard 2017. Obdržíte pokyny, jak si můžete stáhnout klávesnici. Pokud se vám tato bezplatná klávesnice líbí, nezapomeňte ji vyhodnotit a zobrazit ji. Řekni nám, co si myslíš! Klávesnice pro Huawei P8 byla vyvinuta, aby se vaše klávesnice přizpůsobila.Stáhněte si toto téma klávesnice pro Android ještě dnes. Pokud máte rádi textové zprávy a komunikujete se svými přáteli v telefonu, budete mít rádi nové téma klávesnice zdarma! Náš úžasný tým designérů vytvořil klávesnici pro Huawei P8, aby se stal jedním z nejlepších témat pro klávesnici Android. Stáhněte si jedno z našich bezplatných témat pro klávesnici Android ještě dnes!Přečtěte si licencovanou dohodu s koncovým uživatelem a zjistěte podmínky pro načtení, instalaci, používání a přístup k funkcím této aplikace. https: // goo.GL/XUJ6GB Zásady soukromí Nepokládáme osobní údaje. Podívejte se, jaká data analyzujeme a jak se používají. https: // goo.GL/66XFMF

Problémy a způsoby, jak je vyřešit

Klávesnice se nezměnila

S největší pravděpodobností jste právě nahráli aplikaci, ale ve výchozím nastavení jste ji neposkytli k dispozici. Podívejte se na výše uvedené pokyny. obsahuje kroky pro instalaci klávesnice na Android. Některé aplikace přidávají své ikony do nabídky softwaru po kliknutí na které můžete také nakonfigurovat program podle kroků popsaných vývojáři.

Klávesnice není nainstalována

Pravděpodobně vaše zařízení není mezi modely podporované aplikací. To se děje. například, jak již bylo uvedeno, program klávesnice Samsung je vhodný pouze pro tato zařízení značky. Podobná situace je u některých dalších výrobců gadgetů.

Důvodem může být také nekompatibilita verzí Android. Pokud je použit starý telefon, doporučujeme vám věnovat pozornost Klíčům Prestigio a časným verzím klávesnice GO, které již v tomto článku získaly pozornost.

Při správě tématu není nic komplikovaného, ​​které tento článek slouží jako potvrzení. Je snadné změnit program klávesnice v smartphonu-tento okamžik je také popsán v textu.

Instrukce

Aktivovat ruské rozložení na klávesnici Huawei:

 • Otevřete standardní nastavení;
 • Najděte a klikněte na položku „Systém“ („rozšířená nastavení“ nebo „více“ v závislosti na verzi firmwaru);
 • Klikněte na sloupec „Jazyk a vstup“;
 • Vyberte Gboard nebo jinou aplikaci klávesnice použité na smartphonu;
 • Klikněte na bod „jazyky“;
 • Stiskněte řádek „Přidat rozvržení“ umístěné na dně obrazovky;
 • Najděte v seznamu ruských jazyků a kliknutím na něj vyberte;
 • Umístěte zaškrtnutí a klikněte na nápis „Ready“ a potvrďte akci.

Pokud je popsaný postup dokončen správně, při otevírání klávesnice bude stačit kliknout na ikonu s obrázkem planety umístěné vedle mezery, aby se rozložení ruského.jazyka umožnilo.

Další nastavení klávesnice

Kromě změny rozvržení můžete nakonfigurovat klávesnici na „Honor“ a v jiných parametrech: Změňte jazyk, téma designu, vstupní režim, vibrace při stisknutí.

Jak změnit jazyk

V závislosti na nainstalované klávesnici a nastavení změňte vstupní jazyk, který můžete udělat 3 způsoby:

 • Způsob, jak spustit roztočení na mezeře doleva nebo doprava. Tato metoda funguje na klávescích, ve kterém je aktuální vstupní jazyk zapsán na mezeře.
 • Způsob, jak stisknout tlačítko s obrázkem síťového koule. Obvykle je nalevo od mezery.
 • Způsob, jak stisknout tlačítko s nápisem EN nebo RU.

Změna tématu designu

Akce Swiftkey a Gboard jsou následující:

 • Spusťte klávesnici a otevřete nějakou aplikaci s polem pro vstup a vložení kurzoru do ní.
 • Stiskněte tlačítko s obrázkem palety barev.
 • Klikněte na „Zobrazit více než to“.
 • Vyberte svou oblíbenou možnost designu a klikněte na „Stáhnout“.

Stažené téma bude použito automaticky.

Jak změnit režim vstupu textu

Klávesnice SwiftKey podporuje položku textu pomocí gest namísto stisknutí tlačítek. Chcete.li tento režim povolit, potřebujete:

 • Otevřete „Nastavení“ = „System“ = „Jazyk a zadávání“ = „SwiftKey Keyboard“.
 • Stiskněte „Vstup“ a vyberte „Úvod a automatické správy“.
 • Stiskněte „Vstup s gestami“ a vyberte režim „Flow“.
 • Položte posuvník doprava na „Zobrazit prognózy po toku“. Tato možnost je zapotřebí k zobrazení předpokladů programu o zavedených slovech.
přidat, jazyk, klávesnice, huawei

Poté můžete zkontrolovat funkčnost nového vstupního režimu v jakékoli vhodné aplikaci.

Klávesnice SwiftKey.

Při stisknutí změna odezvy

Nastavení pro SwiftKey je následující:

 • Otevřete nastavení klávesnice, udělejte krok z předchozí metody.
 • Stisknutím tlačítka „Vstup“ a „Zvuk a vibrace“.
 • Upravte objem lisů pomocí běžce v bodě „Zvukový objem klíčů“. Reprodukovatelný zvuk lze změnit v části „Zvukový profil kláves“.
 • Zapněte/deaktivujte vibrace pomocí bodů „Použijte vibrace Android ve výchozím nastavení“ nebo „Vibrace při stisknutí kláves“.

Poslední bod nastavení umožňuje změnit dobu trvání vibrací v milisekundách.

Změna rozvržení, vstupního jazyka, konfigurace vzhledu virtuální klávesnice na chytrých telefonech Huawei a Honor je snadná operace, s nimiž se dokáže vyrovnat i začínající uživatel.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS