Jak přijmout hovor na iPhonu pomocí tlačítka

#4. Vypnutí napájení, Tísňové volání. SOS, Medcard

Chcete-li iPhone X vypnout, musíte současně stisknout boční tlačítko a jedno z tlačítek hlasitosti. Po několika sekundách ucítíte vibrace a objeví se obrazovka s posuvníky pro vypnutí zařízení, volání záchranné služby a lékařské záznamy.

Panoramatické snímání na iPhonu

Panoramatické snímky jsou skvělé pro zachycení co největšího počtu objektů. Může to být velký počet lidí na obrázku nebo krásná krajina. Můžete pořizovat nejen horizontální, ale i vertikální panoramata. stačí otočit telefon o 90 stupňů a začít fotografovat.

Směr panoramatické fotografie můžete změnit jediným klepnutím

Proč je to výhodné? Takto můžete zachytit vrcholky stromů, pokud fotíte v lese, nebo vysoké budovy. Ve výchozím nastavení vás iPhone vyzve k fotografování otočením smartphonu zleva doprava. Můžete to udělat i obráceně?? Samozřejmě, že můžete! Zde je návod, jak to udělat.

Jak ztlumit iPhone

Mnoho lidí na existenci tohoto klíče zapomíná, a tak zmešká důležité hovory

iPhone má na zadní straně stále praktické tlačítko pro ztlumení zvuku, které jej přepne do tichého režimu. Ne každý si však troufne ji používat, zejména když iPhone teprve začínáte používat. Moje máma stále neztlumuje svůj iPhone, aby nezmeškala příchozí hovory: jednou ztlumila 25 příchozích hovorů z práce a nechápala proč. Je to pohodlné, ale chvíli trvá, než si na to zvyknete. Co ještě může nového uživatele zmást??

Použití funkce automatického odpovídání v režimu Nerušit

Pokud nechcete automaticky přijímat hovory od cizích osob, použijte funkci Nerušit. Můžete nastavit, aby přijímal hovory pouze od oblíbených kontaktů.

V Nastavení vyberte možnost Nerušit.

Povolení režimu nebo nastavení jeho plánu.

Stiskněte tlačítko Příjem hovorů a vyberte možnost Z oblíbených.

Nyní budete přijímat hovory pouze od svých oblíbených kontaktů a odpověď bude automaticky aktivována.

Způsoby ukončení hovoru pomocí zamykacího tlačítka iPhonu

Pro provedení této akce musí být iPhone uzamčen, jinak se zobrazí pouze červené tlačítko zrušit. Když telefon nepoužíváte, můžete hovor ukončit třemi způsoby. Počínaje tím, jak ukončit hovor pomocí tlačítka zámku iPhonu.

Pokud se tak rozhodnete, po uzamčení iPhonu a přijetí hovoru se zobrazí pouze tlačítko pro přijetí hovoru a možnosti Zapamatovat a Zpráva, ale neumožní vám zavěsit. Nejjednodušší způsob ukončení hovoru pomocí tlačítka zámku iPhonu: dvojí stisknutí tlačítka.

Stejně jako čtete a je to tak snadné, že už nemusíte čekat, až druhá osoba ukončí hovor za vás, pokud nechcete hovor přijmout. U iPhonu 6 nebo 5S je toto tlačítko na horní straně telefonu.

Pokud chcete hovor pouze ztlumit, můžete jej stisknout jednou a to bude stačit k tomu, abyste alespoň neslyšeli vyzvánění. Jakmile vám někdo zavolá, po stisknutí tlačítka hovor zmizí a obrazovka zůstane zamčená.

Pamatujte, že to funguje pouze s tímto typem telefonu. Pokud je odemčený a dvakrát klepnete na toto tlačítko, aktivuje se aplikace Peněženka Protože víte, jak ukončit hovor tlačítkem pro uzamčení iPhonu, můžete vyzkoušet tyto dvě další možnosti, jak se vyhnout přechodu na obrazovku telefonu.

Pokud se naopak rozhodnete příchozí hovor přijmout, můžete si jej zdarma nahrát, pokud si to přejete.

Jak přijmout hovor na iPhonu (Viber, WhatsApp, Skype) bez dotyku smartphonu

Každý z nás se alespoň jednou v životě ocitl v následující situaci: iPhone zvoní, ale ruce jsou zaneprázdněné nebo špinavé, takže není možné hovor přijmout (při mytí nádobí, manipulaci se zařízením atd.).п.). Počínaje systémem iOS 11 může být tento problém jednou provždy vyřešen.

Počínaje systémem iOS 11 mají chytré telefony iPhone funkci automatického přijímání hovorů po určité (uživatelem definované) době.

Najdete ji v Nastavení (Univerzální přístup → Dotyk → Zdroj zvuku → Automatická odpověď).

Po aktivaci je také třeba zadat počet sekund, po které se má čekat (např. 3 sekundy). Poté budou všechny příchozí hovory automaticky přijaty po uplynutí předem nastaveného časového intervalu.

Funkce automatické odpovědi funguje nejen pro mobilní hovory, ale také pro FaceTime, Viber, WhatsApp, Skype a další messengery.

Výše uvedená funkce samozřejmě není užitečná pro každého. Skutečnost, že Apple myslí nejen na mainstreamové věci, jako je strojové učení a rozšířená realita, ale také na jednoduché potřeby běžných uživatelů, je však potěšující.

Funkce kompaktního rozhraní pro telefonní hovory v iPhonu

Proč při příchozím hovoru na iPhonu chybí tlačítko Odmítnout a Přijmout??

Všimli jste si, že rozhraní iOS vypadá při příjmu hovoru jinak?? Někdy je to posuvník (přejedete po něm a přijmete hovor) a někdy jsou to dvě tlačítka („přijmout“ a „odmítnout“). Proč tomu tak je??

Pokud jste nováčkem v systému iOS, pravděpodobně vás zajímalo, zda záleží na tom, zda je volající přítomen v seznamu kontaktů, nebo ne? Co když iPhone zobrazuje způsoby přijetí nebo odmítnutí hovoru pro různé smartphony?? Například pro nativní zařízení se systémem iOS je to jedna věc, ale pro zařízení se systémem Android ostatní.

Pokud je iPhone uzamčen, při příchozím hovoru se na obrazovce vždy zobrazí posuvník (jezdec) s nápisem „přijmout„. Odmítnutí hovoru lze v tomto případě provést jiným způsobem, například dvojitým klepnutím na boční tlačítko napájení. Pokud však právě používáte chytrý telefon, iOS vám nabízí možnost vybrat jedno ze dvou tlačítek. červené (odmítnout hovor) nebo zelené (přijmout hovor). Je to jako Matrix.

Všímali jste si toho, přátelé?? Podělte se o svůj názor v komentářích!

Zatím žádná zpětná vazba. První skóre.

Nepřekvapuje. Abyste pochopili, proč tomu tak je, stačí se postarat o to. Od třetího nákupu jsem si uvědomil, co je to za čip

To není žádné překvapení. Abyste pochopili proč, stačí dávat pozor. Po třetím nákupu jsem zjistil, co s tím je

Ozve se vyzváněcí tón a černá obrazovka, zdá se, že jde o 30sekundovou závadu. automatické zámky.

Vždycky to byl posuvník a tlačítka, co na tom není k pochopení?!?

Není jasné, proč je potřeba?! Je to nepohodlné. Abyste pochopili úžasnou představivost společnosti Apple, musíte si přečíst polyinternet Chytrý telefon by měl být jasný a jednoduchý jako dvě kopějky. iPhone je celý zmatený, rozhraní a Ux jsou příšerné.

přijmout, hovor, iphonu, pomocí, tlačítka

Vždycky to tak bylo, posuvník a tlačítka, co na tom není k pochopení?!?

proč? Pokud není zaznamenán žádný kontakt, zobrazí se Rusko.

přijmout, hovor, iphonu, pomocí, tlačítka

Stažený Maya požádal jeden z jejích kolegů))))) se zasekl na pár sekund, aniž by si uvědomil, co stáhla))

Ano, je to zřejmé z několika hovorů v různých okamžicích Je o tom celý článek.

Ano, je to jasné z několika telefonátů v různých okamžicích

jako když máte svůj první iPhone. Mimochodem, není na tom nic dobrého. Příliš mnoho hluku na tak zastaralé zařízení v digitálním světě. 13. iPhone je pro mě velkým zklamáním, není to multifunkční zařízení. Ale pro lidi se speciálními potřebami má co nabídnout.

Výrobci iPhonu přišli s takovým trikem z bezpečnostních důvodů. Koneckonců, pokud máte v kapse zamčený gadget, nemůžete vyloučit náhodné stisknutí tlačítka. Rozhraní smartphonu se změní, když je obrazovka zamčená, aby se zabránilo nechtěnému odmítnutí hovoru.

Výrobci iPhonu přišli s tímto trikem kvůli zabezpečení. Pokud máte v kapse zamčený gadget, nemůžete vyloučit náhodné stisknutí tlačítka. Rozhraní smartphonu se změní, když je obrazovka zamčená, aby se zabránilo nechtěnému odmítnutí hovoru.

To nedává smysl. Posuvník navržený tak, aby zabránil náhodnému stisknutí, když máte telefon v kapse.

Pokud by usnadnili minimalizaci volání. nestálo by to za to

Woah, používám to už 2 roky, nemohl jsem přijít na to, co bylo příčinou, myslel jsem, že za to může getcontact, nebo tak chcete odemknout a nevíte jak

Děkujeme za aktualizaci! Velmi nepřehledná a nepohodlná funkce. První věc, která přišla na mysl, že telefon je závadný jen( Pokud skutečnost, že mám první iPhone v mém životě, 13. upřímně není ohromen vůbec, velmi seedy ve funkčnosti. Selfie kamera je mizerná, Samsung před 4 lety je o hlavu lepší. Omlouvám se, ale vím, že sektáři Apple budou útočit. Tento telefon není pro ty, kteří chtějí být každý den noví, jiní, kreativní a svobodní, a ne pro ty, kteří jsou spokojeni s tím, co mají S iPhonem se cítíte jako pes na vodítku Nevím Všichni moji kolegové majitelé iPhonu to milují, ale pro mě je dokonce i zvuk na reproduktoru, když slyším druhou osobu, velmi špatná kvalita. Reproduktor na vnější straně ( hudba, zvonění) je samozřejmě oheň. Ale tohle je především telefon, když slyšíte mluvčího a myslíte si, že má rýmu. je to hrozné nelíbilo se mi to, chci to mít rád za cokoliv.Budu si s tím muset ještě minimálně rok pohrát, zatím je působivé jen hlasové psaní, asi proto, že. že je určen pro nevidomé. V systému Android to není ani zdaleka. Siri je poruchová, stejně jako ID obličeje. A říkali, že iPhone nemá závadu má závadu jako normální telefon.

Jak najít emoji na iPhonu

Vyhledávání emoji je velmi snadné pomocí řádku

Ještě před rokem jsem nevěděl o skvělé funkci iOS. vyhledávání emoji. Stále si chci prohlédnout všechny emoji na iPhonu. To samozřejmě nechcete. Stačí přepnout na klávesnici emoji a zadat jméno do horního pole. Například „Cat“, „Tired“ nebo „Serbia“.

Přemýšlíte o koupi iPhonu? Rozhodně si musíte být vědomi důležitých otázek, které uživatele zajímají.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS