Jak připojit aplikaci okko z telefonu k televizoru

Jak zjistit TV kód pro Okko?

Chcete-li tuto funkci použít, musíte: Přejít do nabídky a zvolit „Network“ (Síť), přičemž zvolíte podpoložku „Connection with WPS-PIN“ (Připojení pomocí WPS-PIN). Zde najdete speciální kód, který se zobrazí.

Po instalaci aplikace do Smart TV je třeba ji aktivovat. Přejděte na „Profil“ a poté na tlačítko „Přihlásit“. Zobrazí se šestimístný kód.

Jak sledovat a připojit aplikaci Okko na televizoru

Připojením aplikace Okko získá uživatel přístup k velkému množství seriálů a filmů, včetně novinek. Už žádné hledání na internetu: jakmile vyjde nový film nebo seriál, uživatel si ho může okamžitě stáhnout do svého televizoru.

Už žádné reklamy, seriál můžete sledovat celé hodiny a žádné reklamy vám nezkazí zážitek z oblíbeného filmu. Filmy můžete sledovat na jakémkoli zařízení a nemusíte mít stálý přístup k internetu. Stačí si film stáhnout předem a bude k dispozici, dokud bude předplatné aktivní.

Zvláštností tohoto připojení je, že uživatel má na výběr z několika tarifů:

  • Lite. připojení až 5 zařízení, přístup ke sledování světa a našich filmů, seriálů, cena tarifu je až 200
  • Optimum. až 5 zařízení, přístup ke světovým hitům, filmům, seriálům, dětským pořadům, vědeckému a vzdělávacímu obsahu a neustálé aktualizace nabídky. Náklady. téměř 400
  • Premium kombinuje funkce tarifů Lite a Optimum, navíc s přístupem ke kanálům, jako jsou seriály AmediaTeca a superhity,

Kromě nabízených tarifů existuje několik možností předplatného, například si jej můžete předplatit pouze na měsíc. Filmy si můžete také půjčit, pak je cena nižší a obsah je k dispozici po dobu dvou dnů.

Funkce prohlížení a připojení Okko na televizoru

Aktivací aplikace Okko získají uživatelé přístup k velkému množství seriálů a filmů, včetně novinek. Není třeba hledat nic jiného na internetu: jakmile se objeví nový film nebo seriál, uživatel si ho může okamžitě stáhnout do svého televizoru.

Už žádné reklamy, můžete sledovat televizní seriály celé hodiny a žádné reklamy vám nebudou kazit oblíbené filmy. Filmy můžete sledovat na jakémkoli zařízení a nepotřebujete trvalé připojení k internetu. Stačí si film stáhnout předem a bude vám k dispozici po celou dobu platnosti předplatného.

Zvláštností připojení k aplikaci je, že si můžete vybrat z několika různých tarifů:

  • Lite. připojení až 5 zařízení, přístup ke sledování světa a našeho kina, seriály, tarif je až 200
  • Optimum. až 5 zařízení, přístup ke světovým hitům, filmům, seriálům, dětským pořadům, vědeckému a vzdělávacímu obsahu a neustálé aktualizace nabídky. Náklady. téměř 400
  • Premium kombinuje funkce tarifů Lite a Optimum a přístup ke kanálům, jako jsou seriály AmediaTeka a superhity,
připojit, aplikaci, okko, telefonu

Kromě navrhovaných tarifů existuje několik možností předplatného, například si můžete předplatit pouze měsíc. Filmy si můžete také půjčit, pak je cena nižší a obsah je k dispozici po dobu dvou dnů.

Jak připojit aplikaci Okko k televizoru LG?

Aplikace Okko pro chytré televizory se objevila v roce 2011. Okko na televizorech je určeno ke sledování filmů a seriálů online. Mnoho uživatelů dává přednost instalaci aplikace Okko do televizoru. Aplikace poskytuje zákazníkům přístup ke kvalitnímu obsahu. Všechny kanály jsou k dispozici v HD. Když sedíte doma na pohovce, můžete se cítit jako v kině a pomáhá vám v tom kvalitní zvuk a ostrý obraz. Upozorňujeme však, že kvalita videoobsahu závisí na technických možnostech televizoru.

Podívejme se, jak připojit aplikaci Okko k televizoru LG. Pokud aplikace není v seznamu nainstalovaných aplikací, musí být nainstalována v televizoru LG. Podívejme se, jak to provést níže:

  • Na dálkovém ovladači klikněte na tlačítko se symbolem domečku a přejděte do hlavní nabídky.
  • V seznamu aplikací vyberte oficiální obchod s obsahem LG a přejděte do něj.
  • Do vyhledávacího pole s lupou zadejte „Okko“ a klikněte na „Instalovat“.

Chcete-li začít aplikaci používat, musíte se zaregistrovat do aplikace Okko, nebo se přihlásit, pokud jste se již zaregistrovali. K jednomu účtu Okko lze připojit až pět zařízení. Seznam připojených zařízení se zobrazí v nastavení.

Dále si noví uživatelé mohou buď vyzkoušet bezplatné prohlížení po dobu 7 dní, nebo měsíční předplatné za 1 Dále budete muset zaplatit plnou sazbu. To lze provést jedním ze způsobů:

V aplikaci je k dispozici několik předplatných. Uživatelům jsou nabízeny balíčky pro sledování konkrétního filmu nebo balíčky s možnostmi. Zejména je možné zakoupit:

Jednorázový nákup zahrnuje nákup ve formátu Full HD nebo SD. A video si můžete koupit napořád, nebo si ho můžete půjčit na 48 hodin.

Pokud si předplatíte měsíční balíček, budou videa dostupná ve Full HD a v rámci předplatného bude k dispozici speciální seznam filmů. Existuje několik možností předplatného, například světová kinematografie, pro děti, ruské televizní seriály atd.д. Úplný seznam předplatného naleznete na webových stránkách společnosti Okko.

Předplatné balíčku zahrnuje několik předplatných seznamu televizních kanálů. Uživatel získá výhodnější cenu než při individuální aktivaci.

připojit, aplikaci, okko, telefonu

V aplikaci Okko můžete sledovat film ještě před jeho uvedením do kin. Chcete-li zabránit tomu, aby vám film unikl, klikněte na tlačítko „předobjednat“. Před premiérou obdržíte oznámení o uvedení filmu do kin. Chcete-li se vyhnout ztrátě filmu a sledovat jej ve volném čase, klikněte na tlačítko „Zapamatovat“ v sekci.

Jak aktivovat předplatné Okko od Sberbank?

Spusťte aplikaci Okko, přejděte na „Předplatné“ → „Optimum“ → vyberte období předplatného a stiskněte „Požádat o předplatné“ → zadejte údaje o své bankovní kartě.

Zavolejte na podporu společnosti Okko na číslo 8 800 700 55 33 (volání je zdarma). co nejvíce se operátorovi identifikujte: sdělte zařízení, které je k účtu připojeno, e-mail nebo telefon, typ předplatného. Jakmile zaměstnanec společnosti Okko ověří, že jste to vy, zakáže všechny aktivní odběry.

Jak k účtu připojit několik zařízení

Služba OKKO nabízí připojení až 5 zařízení k jednomu účtu. Může to být televizor, počítač, telefon nebo tablet. Poté si můžete vybrat, kde, kdy a na jakém zařízení chcete filmy a pořady sledovat. Připojení můžete spravovat ze svého účtu. Přihlaste se prostřednictvím mobilní aplikace ve svém chytrém telefonu. Nebo na webu prostřednictvím počítače ve webovém prohlížeči po přihlášení do svého profilu. Přejděte na stránku a vyberte položku hlavní nabídky „Moje zařízení“.

Zde najdete položku „Připojit Smart TV“, která umožňuje přidat možnost sledování televizoru. Dále je třeba otevřít TV Market s aplikacemi a najít v něm aplikaci Okko. Po spuštění budete vyzváni k zadání pětimístného kódu, který je již viditelný ve vašem účtu.

Jeho životnost je 30 minut. Pro připojení zadejte kód do prázdného řádku na televizoru. Pro připojení mobilního telefonu musíte také najít aplikaci OKKO v App Store nebo Play Market a navštívit tam svůj účet. Připojení se provádí prostřednictvím „Moje zařízení“.

Jak získat přístup ke službě Okko v televizoru?

Do řádku prohlížeče zadejte název kina nebo zadejte adresu webové stránky https://okko.TV. Na horním pásu karet se objeví nápis „Přihlásit se“. Přihlášení k filmovému portálu. Když se zobrazí formulář k vyplnění, musíte do každého řádku zadat své údaje: e-mailovou adresu, telefonní číslo, nové heslo.

Jak zrušit předplatné Okko a získat zpět peníze

Aplikace Okko pro Smart TV je platforma pro sledování filmů a seriálů online. Vývojáři ji spustili v roce 2011. V průběhu let mnoho uživatelů upřednostňovalo službu. Zákazníci si všímají výhod platformy. Je vhodný pro všechny televizory s podporou Smart TV. Každý může sledovat video obsah bez dalších nákladů. Chcete-li prozkoumat funkčnost programu, prostudujte si článek. Níže najdete návod na instalaci a připojení a také funkce aplikace. Pomocí pokynů aktivujte režim na svém televizoru.

Zatím to tak vypadá, ale je tu jedna věc. spravedlnost výběrového řízení. Pokud budou pravidla závodu stejná jako v případě APL (produkt získá ten, kdo nabídne nejvíc), pak se možná smlouva na vysílání ruského fotbalu rozjede i bez čekání na výsledek reformy.

Gazprom-Media v současné době platí 2 miliardy za sezónu (300 milionů jde na tvorbu přenosů, 1,7 miliardy jde na ligu). Podle zasvěceného Sergeje Jegorova je Okko připraven dát za sezonu jedenapůlkrát více. 3 miliardy. Dalším uchazečem je Yandex, ale jeho nabídka je zatím skromnější. 2,2 miliardy ročně.

Jak nainstalovat aplikaci Okko na Smart-TV

Mnoho lidí dává přednost sledování filmů a seriálů na televizoru. Aplikace Okko je však dostupná pouze na modelech zařízení následujících značek:

Televizor musí být vybaven funkcí Smart TV. V tomto případě stačí, aby uživatel otevřel obchod s aplikacemi, zadal do vyhledávacího pole slovo „Okko“ a kliknul na tlačítko Stáhnout. Aplikace se spustí a vy pak můžete spravovat své odběry a volně sledovat své oblíbené obrázky.

Pokud vaše chytré zařízení používá systém Android, můžete si aplikaci Okko Movies HD stáhnout z Google Play.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS