Jak připojit Apple Pencil k iPhone

Co může a co nelze udělat pomocí Apple Pencil na iPad Pro

Apple tužku lze použít nejen pro kreslení, ale také pro plnou kontrolu operačního systému. Existují však úkoly, které nemohou být schopny.

Je zřejmé, že pomocí Apple Pencil můžete spustit programy, překročit odkazy, posouvat obsah a pohybovat se skrz systém. To funguje ve všech aplikacích, včetně těch, které nejsou přizpůsobeny pro použití stylusu. V tomto případě používáte Apple Pencil analogií prstem. Systém rozpoznává dlouhé stisknutí, takže můžete smazat aplikace nebo otevřené odkazy na nových kartách.

Všechny iPhone a iPad se staly kompatibilními s Apple Pencil

Apple produkuje mnoho různých elektroniky a před několika lety představil první iPad Pro, jehož hlavní rys byla podpora stylusu značky Apple Pencil, který je připojen přes Bluetooth a lze jej použít například pro Vytvořte rukopisné záznamy, kreslení, návrh nebo řešení některých dalších úkolů. Bohužel, tento stylus můžete použít pouze s omezeným počtem tablet značky společnosti, jak se ukázalo, všichni majitelé všech modelů iPhone jej mohou použít.

Jeden z amerických obyvatel, horlivý obdivovatel Apple, našel jedinečný způsob, jak používat stylus tužky s jakýmkoli iPhone a iPad. Navíc k tomu ani nemusíte utrácet nějaké peníze a kupovat žádná další zařízení. Pro kreslení je vyžadováno pouze příslušenství, stejně jako běžný ubrousek. Ten je povinen mírně navlhčit a poté jej ovinout kolem špičky stylusu.

připojit, apple, pencil, iphone

Pokud bylo vše provedeno správně, stylus Apple Pencil dostává kompatibilitu s jakýmkoli iPhone a iPadem, to znamená, že i s těmi modely, které jej nepodporují. Ano, zní to trochu divoce, ale tento způsob použití jednoho z nejdražších příslušenství „Apple“ společnosti lze skutečně použít. Místo ubrousků můžete použít nějaký další materiál, který má podobné vlastnosti.

Celé tajemství je, že proud je přenášen vlhkým hadříkem, který reaguje na kapacitní obrazovku nainstalovanou ve všech modelech iPhone a iPad. Z tohoto důvodu je dosaženo účinku, ve kterém je možné použít drahý stylus Apple Pencil ve dvojicích s jakýmikoli zařízeními, včetně ani korporace „Apple“ vydané „. V každém případě nadšenec dokázal, že Apple může dobře učinit svůj firemní stylus mnohem univerzálnější, což mu umožňuje používat alespoň v režimu omezené funkčnosti.

Dříve došlo k oficiálnímu oznámení o iPadu 9.7 (2018) je nejdostupnější tableta Apple s plnou podporou stylusu tužky.

Jak nabíjet Apple Pencil

Uvnitř Apple Pencil je postavená.v dobíjecí baterii. Pokud stylus začne pracovat s přerušením, znamená to, že nastal čas doplnit rezervu poplatků. Naštěstí je proces nabíjení velmi rychlý. Apple tužku můžete nabíjet dvěma způsoby.

První metoda zahrnuje připojení stylusu přímo k tabletu prostřednictvím konektoru Lightning. Podle Apple stačí 15 sekund, aby poskytl půl hodiny tužky Apple a několik minut nabíjení umožní jej použít několik hodin.

Je velmi snadné zkontrolovat úroveň úrovně náboje. musíte ji připojit k tabletu a zavolat na obrazovku „Today“ (v oznámení), spustit prst na obrazovce shora dolů. V části „Widgety“ se objeví vhodný widget, který označuje úroveň náboje iPad Pro a Apple Pencil.

Druhou metodou je použití miniaturního adaptéru světle osvětlení, který je dodáván se stylusem. Adaptér je proto často ztracen, pokud není používán, je nejlépe připojen k kabelu.

Chcete.li nabít Apple Pencil, musíte ji připojit k kabelu pomocí adaptéru, který je zase připojen k počítači pomocí portu USB, AC adaptéru, odnímatelnou baterií nebo nabíjecího vozu. Je pravda, že tato metoda nabíjení bude trvat více času než první.

Jak jsem potkal Apple Pencil. Aplikace ano

Apple byl původně skeptický vůči stylusu. Po mnoho let Samsung se svou linií Galaxy Note nezanechal na výběr pro mnoho zástupců kreativních profesí. Implementace inteligentního pera od Cupertina však výrazně podkopala počet prodejů třetích společností. V článku vám řeknu o svých zkušenostech s používáním Apple Pencil a aplikace pro Aplikace je jediným způsobem, jak rozpoznat ručně psaný ruský text na iPadu.

Pomocí Apple Pencil můžete nejen nakreslit.

připojit, apple, pencil, iphone

Proč potřebujete Apple Pencil?

Asi před měsícem mi dali chytrou tužku a po dlouhou dobu jsem vůbec nerozuměl, proč by se to mohlo hodit. První věc, na kterou jsem věnoval pozornost, jsou snímky obrazovky. Ukázalo se, že je velmi vhodné označit některá data přímo na obrazovce. S jednoduchým pohybem z úhlu obrazovky pořizujeme snímek obrazovky, vytváříme fragmenty obrázků, podepíše potřebné informace a všechny. Přímo z nabídky můžete sdílet obrázek s kolegy.

Druhý, kterého jsem věnoval pozornost prohlížeči Safari. V nejnovějších verzích operačního systému pro tablety se prohlížeč změnil na téměř plnou verzi, jako je Mac. Pouze obrazovka mého iPad Air 2020 nestačí pro pohodlné přepínání mezi kartami. Mírná vlna kouzelné hůlky může tento problém vyřešit. Je důležité si všimnout nádherné reakce ve všech aplikacích. Počínaje domovskou stránkou, končící editačním videem v LumaFusion, inteligentní pero funguje dobře! Také s úpravy fotografií Apple Pencil je velmi užitečné. Na velké obrazovce iPad se editace obrátí na celé umění.

Úpravy fotografií z jablečného tužky jsou mnohem pohodlnější.

Poté, co mi byla předána tužka, jsem zjistil, že ruský jazyk není k dispozici pro ručně psaný vstup. Jak se však ukázalo, používám docela hodně angličtiny a v některých naléhavých okamžicích mi stylus velmi pomohl. Ve chvílích hledání řešení problému s ruským vstupem jsem narazil na jedinou aplikaci, abych si udělal poznámky v Russian Sobo.

Jak vidět ručně psaný vstup s Apple Pencil in Russian?

Aplikace NEBO je jediný způsob, jak ve vašem iPadu používat ručně psané ruské. Kromě toho má tento program mnohem větší funkčnost, než se zdá na první pohled. Trvalo mi hodně času, než jsem pochopil, jak jej používat. Toto je první mínus nedostatek výuky. Obecně jsem pochopil myšlenku vývojářů jako kombinace ručně psaného a strojového textu. A uspělo to s třeskem. Můžete napsat text střídavý rukopis a tisk a vše se spojí na jednom obrázku. Používám to velmi často. Například, když jdu do taxíku, používám ručně psaný vstup a když se vrátím domů, všechno tisknu klávesnicí a všechno se změní na jediný formát.

Aplikace NEBO je snadno nalezena.

Komu rozhodně doporučuji členové studentům humunitativních specialit. První asociace, která přichází na mysl na jakékoli tuny prezentací, diagramů a zpráv. Pamatuji si, jak jsem hledal různá schémata, diagramy, algoritmy akce a nemohl jsem najít. S aplikací NEBO je můžete jen nakreslit. Aplikace automaticky upravuje vaše data a poskytne hotový diagram. Pokud často mluvíte v práci před publikem a vaše práce souvisí s prezentací projektů nebo vědecké činnosti, je velmi šťastná, že si tento text přečtete. Naléhavě v obchodě s aplikacemi.

Ano ví, jak pracovat s diagramy, seznamy, obrázky a nejen.

Aplikace má také funkčnost počítače a ví, jak vyřešit některé rovnice. Na základní úrovni je to implementováno velmi dobře. Ale obávám se, že to nebude stačit pro fakultu fakulty. Formát zdarma je ideální pro milence, aby psali poznámky ručně. To se tomu nepřipisuji. V průběhu let práce s počítačem jsem již ztratil zvyk psaní perem a sněním, kdy bude možné provést dokumentaci v elektronickém formátu. Existuje také možnost exportu souborů PDF s možností poznámek a anotací pro ně. Tato funkce je ve standardních aplikacích Apple, ale je mnohem příjemnější mít všechny soubory na jednom místě a neskočit mezi aplikacemi, jak je implementováno v Apple TV. Sdílením pracovního prostoru se stanete ještě produktivnějším, což znamená, že můžete udělat více.

Z nedostatků je třeba poznamenat, že Cobo nerozumí ručně psanému textu, který přesahuje linku na listu. Pokud tedy píšete poznámky k přednášce, už nebude chodit nakreslit květ na polích. Sobo tomu nerozumí a bude rychle vymazán. Uživatelé se zkušenostmi si také stěžují na nedostatek dostatečného přizpůsobení v aplikaci. Přesto je monotónnost rychle nudná, není dost tmavého tématu.

Obecně se spoléhám na mé pocity a komentáře uživatelů, mohu říci, že aplikace vyšla opravdu velmi dobře. Nicméně neprofesionální. Sobo není editor fotografií nebo stroj pro rozložení budování s geometrickou přesností. Sobo je základní funkce poznámek, ručně psaných vstupů a trochu většího vybavení.

Podle vašeho názoru, zda je nákup tužky Apple oprávněný, pokud nekreslíte? Jaké aplikace používají inteligentní pero? Napište o tom do našeho telegramu.

Lifehack. Jak používat Apple Pencil s iPhone

Do záložek

Myslel jsem, že Apple Pencil lze použít pouze u iPadu? Jako by ne.

Existuje jeden hack s užitečným životem, s nímž můžete iPhone naučit rozpoznat „tužku“.

Co by se mělo udělat?

Zabalte špičku jablečné tužky látkou a močite ji do vody. Můžete okamžitě použít mokrý hadřík.

Poté můžete použít zařízení se svým smartphonem s klidnou duší. Bez ohledu na to, jak to zní divně, ale metoda opravdu funguje.

Do záložek

Lifehack. Jak používat Apple Pencil s iPhone

Do záložek

Myslel jsem, že Apple Pencil lze použít pouze u iPadu? Jako by ne.

Existuje jeden hack s užitečným životem, s nímž můžete iPhone naučit rozpoznat „tužku“.

připojit, apple, pencil, iphone

Co by se mělo udělat?

Zabalte špičku jablečné tužky látkou a močite ji do vody. Můžete okamžitě použít mokrý hadřík.

Poté můžete použít zařízení se svým smartphonem s klidnou duší. Bez ohledu na to, jak to zní divně, ale metoda opravdu funguje.

Do záložek

Na jakém náčrtu kontinuity iPhone, iPad a Mac práce

Kontinum skica bude vyžadovat nové operační systémy Apple: iOS 13, iPados a MacOS Catalina a pozdější verze. Ne všechna zařízení podporují funkci, ale jsou uvedeny pouze níže:

 • Ipad Pro (všechny modely);
 • Ipad 5. Generace nebo novější modely;
 • Ipad Air 2 nebo novější modely;
 • Ipad mini 4 nebo novější modely.
 • 2015 MacBook nebo vydáno později;
 • Macbook Air 2012 nebo vydán později;
 • Macbook Pro 2012 nebo vydán později;
 • 2012 Mac Mini nebo vydáno později
 • Imac 2012 nebo vydán později;
 • Imac Pro (všechny modely);
 • Mac Pro 2013 nebo vydán později.

Současně by měly být aktivní jak na počítači Mac, tak v telefonu nebo tabletu, bezdrátové integrace Wi-Fi a Bluetooth by měly být aktivní. Vstup ICLUD na zařízeních musí být proveden se stejným přihlášením Apple ID, pomocí dvou.faktorových autorizace.

Jsou kliky Apple na telefonech?

Apple Pencil nefunguje na žádném iPhone, protože byla vyvinuta tak, aby fungovala pouze s nějakým iPadem. Dotyková obrazovka pro iPhone je vyrobena jinak než obrazovka iPad, takže Apple Pencil je v současné době nekompatibilní. Pro mnoho modelů iPhone je však k dispozici řada modelů výrobců třetích.

Nejlepší stylus pro zařízení Android, která jsou nyní k dispozici

 • Adonit Dash 3. Nejlepší krádež pro poznámky
 • Amazonbasics 3-Pack Executive Stylusus. Nejlepší rozpočtový stylus pro Android
 • Staedtler 180 22-1 Noris Digital. Přehodnocení legendárního stylusu
 • Digirot Universal Stylus. Levné, ale vysoce kvalitní stylus Android pro kreslení.

Rozdělení hardwaru Apple Pencil

Nakonec se může stát, že Apple Pencil bude drzý fyzicky zlomený. Pokud na tom vidíte zjevné poškození a stylus se nemůže připojit k iPadu, musíte se připravit na výměnu stylusu. Sotva je možné to opravit. Na trhu však existují příslušenství nejen z Apple, ale také z rozpočtových analogů, včetně možnosti primagnetizace krytu iPadu.

A pokud vám výše uvedené tipy nepomohly, pak zbývá pouze kontaktovat Osnovatelné servisní středisko pro pomoc.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS