Jak připojit cti bezdrátových sluchátek k telefonu

Spojení bezdrátových sluchátek Bluetooth s telefonem Android

Bezdrátová sluchátka se začala objevovat stále častěji v článcích na našem blogu. A dnes ukážu, jak připojit bezdrátová sluchátka přes Bluetooth k telefonu pod kontrolou operačního systému Android na příkladu Xiaomi. Ačkoli pokyny a pak majitelé jakýchkoli smartphonů mohou poslouchat hudbu. algoritmus akcí je pro Samsung, Huawei, Honor, Redmi a další identické. Navzdory rozdílu v charakteristikách různých modelů True Wireless (TWS) vložky se sadou a mikrofonem jsou všechny připojeny k Androidu a iPhone podle stejného principu. Proto bude tato příručka také univerzální pro všechny typy „náhlavní soupravy“, ať už jde o patos JBL, Marshall Major, Sony, Samsung, Apple Airpods nebo levné Ifans I9s, I11, I11, I12 nebo Elari Nanopods C Aliexpress. Nastavení pro poslech hudby a volání volání do telefonu prostřednictvím komunikace Bluetooth se v závislosti na úpravě liší, takže pro každý z nich jsme na stránkách blogu vytvořili samostatné články na stránkách blogu.

Než začnete používat, podívejme se, jak vůbec zapnout bezdrátová sluchátka. Jde o připojení telefonu náhlavní soupravy, který funguje od TWS Communication (True Wireless). To znamená, že mezi nimi vůbec nejsou žádné dráty. Jsou spojeny společností Bluetooth 4 nebo 5.0 mezi sebou i telefonem. Zároveň vede pouze jeden z nich. A druhá funguje přes první a vytváří stereofonní zvuk.

Proto, když jste vytáhli sluchátka z krabice, musíte začít tím, že je můžete zapnout a synchronizovat je mezi sebou. V různých modelech se to provádí jedním ze dvou způsobů.

připojit, bezdrátových, sluchátek, telefonu
 • Ručně je zastaralý typ, ve kterém musíte současně kliknout na funkční tlačítka na každé sluchátka. Pak se vzájemně propojí a pak je již můžete připojit k telefonu.
 • Automaticky. Tato metoda se používá na všech bezdrátových tws sluchátcích nejnovějších generací. Pointa je, že oba moduly jsou rozmístěny z rostliny, a jakmile jste je dostali z pouzdra, jsou okamžitě propojeny a jsou připraveni pracovat se smartphonem.

Který typ se používá ve vašem modelu, musíte se poučit z pokynů, které jsou zahrnuty. Ale můžete to pochopit bez toho. pokud je bezprostředně po zařazení do nich hlasovým oznámením typu „párování“, pak jsou již synchronizovány.

Čest sluchátka do telefonu Android

Abychom mohli použít náhlavní soupravu Honor s veškerým vybavením, je nejlepší stáhnout mobilní aplikaci AI Life Mobilní v telefonu? K dispozici v oficiálním obchodě Android App Store. Toto je obecné kontrolní středisko pro všechny zařízení Huawei a Honor registrovaná na stejném účtu. Například jsem zde již přidal svůj router Huawei WS5200. Aplikace je v obchodě Google Play, avšak kvůli známým sankcím proti čínské společnosti se nejnovější verze nachází v Huawei Application Store-Appgallery. Je to na tom, že odkaz je šifrován v QR kódu zobrazené v pokynech.

Proto, aby váš telefon měl skutečný program, je nejlepší otevřít skener QR kódy, zvážit jej jako kameru a stáhnout aplikaci AI Life podle odkazu.

Samotný proces propojení Honor Earbuds Lite 2 s chytrým telefonem se mírně liší od mnoha jiných modelů. Není třeba vytáhnout bezdrátové sluchátka z pouzdra. Chcete.li je zahrnout a aktivovat režim páření, potřebujete:

Funkce použití sluchátek Honor FlyPods

Na rozdíl od jiných čínských výrobců sluchátek TWS podobných AirPods, Honor implementoval svou vlastní sadu funkcí v FlyPods. Levá a pravá sluchátka sdílejí odpovědnost za správu hraní. Například vyzvednutí doleva a rychle se ji dvakrát dotknete na dotykovém panelu, budete moci zavolat hlasové asistent.

A pokud jednou stisknete tlačítko na pravém sluchátku, přestanete přehrávat skladbu v hudebním přehrávači v telefonu.

Pokud vaše číslo v současné době volá po jiného předplatitele, klikněte na pravou vložku. A můžete s ním mluvit bez oslovení tlačítek na mobilním telefonu. Bohužel nemáme příležitost změnit účel smyslových tlačítek a vytvořit naši objednávku na určité funkce. Můžeme však rychle zvyknout na současné funkce a reagovat včas v určitých situacích.

Na čestných flypodech existují i ​​další nevýhody. Například nemáme příležitost přesně určit úroveň náboje na sluchátkách přes panel Bluetooth. Tato informace se nezobrazí na panelu rychlého přístupu. Pouze indikátory označují kritickou nebo průměrnou úroveň. I když můžeme tuto nevýhodu vyplnit mobilním telefonem z Google Play. Na trhu dosud neexistuje žádný značkový program, ale můžete samostatně najít jinou pomocí vyhledávací linky.

Možné problémy s připojením

Jak vidíte, je velmi snadné instalovat připojení, vše se děje za jen minutu času. Technologie přenosu vzduchu jsou stále populárnější a snadněji se používají.

Jak připojit Huawei a ocenit bezdrátová sluchátka k jiným zařízením

Příslušenství Bluetooth se snadno připojuje k zařízením s bezdrátovým modulem. Gadget podporuje vytvoření několika konjugace, což vám umožňuje poslouchat hudbu na různých zařízeních. Budeme analyzovat rysy metodiky připojení.

Jak připojit bezdrátová sluchátka k PC

Před najímáním náhlavní soupravy s počítačem je zaškrtnuta přítomnost modulu Bluetooth na PC. Je snazší najít prvek ve správci zařízení. V seznamu je technologie skrytá nazývaná Bluetooth nebo ikona s písmenem B. Kliknou na ikonu dvakrát, jsou přesvědčeni o správnosti fungování.

Sekvence akcí uživatelů při nastavování připojení sluchátek s PC:

 • Zapněte Bluetooth na počítači. V pravém dolním rohu se objeví bezdrátová ikona. Pokud je zásobník složen, doporučujeme kliknout na šipku. Seznam se zobrazí v okně.
 • Myš klikne na symbol Bluetooth. Režim přidávání zařízení je vybrán z nabídky Drop.down.
 • Aktivovat náhlavní soupravu. Držte napájecí klíč pro načítání, poté dalších 10 sekund. pro zapnutí bezdrátové komunikace (indikátor fouká).
 • PC hledá konjugovaná zařízení. Název modelu sluchátka se nachází v okně Parametry. Aby bylo rozpoznání rychlejší, doporučujeme, abyste ovladače nainstalovali před postupem (disk z konfigurace).
 • V seznamu zařízení poblíž příslušenství je páření.

Pokud po instalaci náhlavní soupravy neexistuje zvuk, stojí za to ručně zdvojnásobit.zkontrolujte nastavení. Přejděte do nabídky Start, vyhledejte ovládací ikonu ovládacího panelu. Otevřete konfiguraci dvakrát klikněte na myši podél ikony reproduktoru. Okno vybere kartu „Přehrávání“ v okně. Ručně aktivujte sluchátka v režimu.

Jak se připojit k televizi na Android

Inteligentní televizory na Android OS podporují připojení Bluetooth. Krok.by.krok pokyny pro uživatele:

 • V hlavní nabídce se televize přesuňte do části bezdrátových a kabelových sítí.
 • Aktivujte modul, zahrnujte vyhledávání zařízení.
 • Držte napájecí klíč k „probuzení“ příslušenství. Pokud držíte prst na tlačítku po dobu 10 sekund, pak Bluetooth bude fungovat.
 • V seznamu nalezených zařízení je vybrán název modelu náhlavní soupravy. Stiskněte „Connect“.
 • Typ zařízení je zaznamenán v nabídce vypuštěné. Vedle sluchátka je umístěna značka.

Pokud televizor nemá bezdrátový modul, pak se vysílače používají k vykouzlení. Přenosné zařízení je připojeno k televizoru pomocí zvukového kabelu Tulip. Zahrňte zařízení a náhlavní soupravu, nastavte zařízení do režimu vyhledávání pro nové zařízení. Poloměr příjmu signálu nepřesahuje 10 m od přijímače.

připojit, bezdrátových, sluchátek, telefonu

Jak připojit sluchátka Bluetooth na cti

Honor Mobilní telefony jsou také vybaveny populárním systémem Android. Proces připojení bude proto podobný předchozímu.

Připojit bezdrátové sluchátka k Honor Smartphone:

 • Zapněte je dlouhým kliknutím na tlačítko napájení. Ale nepusťte, když si všimněte prvního známky indikátoru. Držte tlačítko, dokud indikátor nezačne blikat modré a červené květy. Sluchátka mohou být dosud odložena, pokračujeme v nastavení smartphonu Honor;
 • Nastavení Bluetooth můžete otevřít z nabídky Quick Access. Snižte „oponu“ Androidu a vyberte tuto ikonu také dlouhým držením;

Můžete zjistit, že náhlavní souprava je připojena podle stavu pod názvem zařízení v seznamu. Pokud se z nějakého důvodu nezapojují, možná jste udělali něco špatně. Opakujte proces na telefonu znovu.

Huawei Freebuds and Freelace Sluchátka

Chcete.li vykouzlit a propojit sluchátka, postupujte podle následujících akcí. Pokud nemůžete najít sluchátka ani je připojit k zařízení, viz. Sekce „Sluchátka Huawei nejsou schopna je detekovat nebo připojit k zařízení“.

Chcete.li získat podrobnější informace o Asociaci sluchátek jiné značky (nikoli Huawei) s telefonem nebo tabletem. Sekce „Telefon nebo tablet Huawei nemůže detekovat Bluetooth Nashelds nebo Bluetooth-Dynamic“.

 • Sluchátka automaticky přecházejí do režimu konjugace při prvním zapnutí, otevření nabíječky nebo obnovení nastavení továrny.
 • Některá sluchátka Huawei podporují funkci konjugace při přístupu k zařízení a některá sluchátka na volné noze podporují funkci Hipair.

Připojení sluchátek k telefonu nebo tabletu

 • Vložte sluchátka do režimu páření (pro podrobnější informace CM. Informace v tabulce 1, tabulce 2 a tabulky 3 v části s odpověďmi na často kladené otázky).
 • Na telefonu nebo tabletu přejděte do sekce nastavení Bluetooth a kliknutím na sluchátka nainstalujte a připojte sluchátka k zařízení.

Připojení sluchátek k počítači

  Připojení k počítači s Windows 10
 • Vložte sluchátka do režimu páření (pro podrobnější informace CM. Informace v tabulce 1, tabulce 2 a tabulky 3 v části s odpověďmi na často kladené otázky).
 • V levém dolním rohu plochy klikněte na ikonu Windows a poté na ikonu Nastavení.
 • Přejděte na Bluetooth nebo jiné zařízení přidat.on. V zařízení přidávajícím zařízení vyberte možnost Bluetooth. Počítač automaticky vyhledá dostupná zařízení Bluetooth.
 • Najděte název sluchátek nebo sloupců na počítači a klikněte na něj. Počkejte na zprávu na obrazovce, že zařízení je připraveno k práci.
 • Vložte sluchátka do režimu páření (pro podrobnější informace CM. Informace v tabulce 1, tabulce 2 a tabulky 3 v části s odpověďmi na často kladené otázky).
 • Stiskněte ikonu Apple v levém horním rohu obrazovky a otevřete nabídku nastavení systému. V zobrazeném okně vyberte Bluetooth. Počítač automaticky vyhledá dostupná zařízení Bluetooth. Po detekci sluchátek je vyberte a klikněte na možnost připojit.

Připojení sluchátek s multimediálním systémem automobilu přes Bluetooth nebo s jinými zařízeními Bluetooth

 • Vložte sluchátka do režimu páření (pro podrobnější informace CM. Informace v tabulce 1, tabulce 2 a tabulky 3 v části s odpověďmi na často kladené otázky).
 • Najděte nastavení Bluetooth multimediálního systému automobilu, vyhledejte bluetoothuation a vyberte název sluchátka. Chcete.li získat podrobnější informace o multimediálním systému nastavení Bluetooth, kontaktujte dodavatele zařízení.
 • Freebuds Pro
 • Freebuds 4
 • Freebuds 3
 • Freebuds 4i

Umístěte sluchátka do nabíjecího krytu a nechte kryt otevřený. Stiskněte a podržte funkční tlačítko na pouzdru nabíječky po dobu 2 sekund, dokud se indikátor nezačne blikat.

Umístěte sluchátka do nabíjecího krytu a nechte kryt otevřený. Stiskněte a podržte funkční tlačítko na pouzdru nabíječky po dobu 2 sekund, dokud se indikátor nezačne blikat.

Umístěte sluchátka do nabíjecího krytu a nechte kryt otevřený. Stiskněte a podržte funkční tlačítko na pouzdru nabíječky po dobu 2 sekund, dokud se indikátor nezačne blikat.

Klikněte na tlačítko napájení a podržte jej po dobu 4-6 sekund, dokud indikátor nezačne blikat bílý.

Stiskněte a podržte funkční tlačítko po dobu 2-4 sekundy, abyste povolili sluchátka. Pak indikátor bliká střídavě červeně a modrý.

Když jsou sluchátka zapnutá, klikněte na ovládací tlačítko připojení Bluetooth a podržte je 2 sekundy, dokud indikátor nezačne blikat bílý.

Výhody a nevýhody bezdrátových sluchátek

Pozitivní vlastnosti tohoto typu zařízení zahrnují:

 • Snadné použití v důsledku absence předvídání a zlomených vodičů;
 • Připojení k smartphonu ve 2 lisech;
 • Nízká spotřeba energie;
 • Rozsah přenosu zvukového signálu 10 metrů

Nevýhody zahrnují skutečnost, že při hraní zvuku se může objevit hluk a rušení. Záleží na tom, zda existují fyzické překážky mezi telefonem a sluchátky: betonové stěny, kovové obrazovky, tělo uživatelů.

Co dělat, pokud se sluchátka Huawei nepřipojí k telefonu přes Bluetooth?

Čtenáři se někdy ptají, proč bezdrátová sluchátka Huawei nevidí smartphone a nepřipojují se k němu. Důvodem je velmi často to, že již pracují s jiným zařízením. Například jste sledovali film na notebooku přes Garntur. Funkce většiny sluchátek Bluetooth je to, že se automaticky připojují k gadgetu, ke kterému byly naposledy. A při absenci funkce simultánního provozu sluchátek se dvěma zařízeními budou spojeny s tímto samotným notebookem (pokud je na něm aktivní Bluetooth) a nebudou na telefonu viditelné. Pro připojení je nutné je převést do režimu páření. Na Huawei Freebuds 4i a podobné modely pro tuto potřebu:

Poté jsou odpojeni od předchozího zařízení, které se nacházejí v mobilním operačním systému (Android Lee IOS) a bude možné znovu připojit smartphone do náhlavní soupravy Huawei

Pokud tato metoda nepomůže, doporučujeme vám dokončit úplný reset náhlavní soupravy Huawei do továrního nastavení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS