Jak připojit digitální konzolu k počítači

Univerzální DVB-C/T/T2 TEVISE TEVISE TUNER pro zařízení Windows a Android

Hlavním úkolem televizního tuneru (přijímače) je vzít signál kanálem a transformovat jej na výstup na obrazovce, v tomto případě počítač. Tuto možnost lze rozšířit díky modelu přijímače:

Taková zařízení mají několik výhod:

Od doby, kdy Rusko přešlo na formát digitálního televizního vysílání, se takové přijímače staly docela žádanými.

Instalace a připojení předpony

Kromě přijímače potřebujeme také několik podrobností pro připojení digitální televize. Nejprve musíte myslet. jak přesně bude dekodér připojen přesněji, přes který přístav.

Nejprve se podíváme na porty, které jsou v televizi. Budeme studovat vstupy, které můžeme v budoucnu použít:

  • HDMI je nejvýhodnější, protože obrázek bude nejvyšší kvalitou. Budeme mít zájem o „HDMI“ s předponou „in“. Nepoužívejte také vstup pro adaptér na „DVI“.

Na základě vstupů (in) v televizi budete muset vybrat předponu. Zvažte příklad mého modelu:

  • Vstup do antény. zde připojíme naši anténu.
  • Výstup antény. Je nutné připojit další předponu.
  • Digitální zvuk. zatím to nepotřebujeme.
  • HDMI. V ideálním případě je lepší jej použít.
  • AV. ty velmi zvonky, které lze použít, pokud v televizi není HDMI.

Některé digitální konzole mohou mít jiné způsoby, o kterých jsem psal dříve: SCART, S-Video, VGA atd.D. A

Mohou existovat další vstupy a výstupy:

  • LAN. musím se připojit k vašemu domácímu routeru. Můžete tedy jít online z předpony a sledovat filmy odtud.
  • USB. Někteří si myslí, že s tím můžete navázat spojení s televizí, ale není to tak. Tento port vykonává stejnou funkci jako v televizi a je určen pouze k propojení externích médií, flash disků a pevných disků.

Jakmile jste našli ideální verzi portů, potřebujete odpovídající kabel, abyste mohli připojit televizní konzolu. Existují také takové adaptéry jako:

Mohou být také klidně propojeny v případech, kdy v televizi nebo na přijímači není žádný vhodný port.

Na velmi starověkých televizorů se můžete pokusit použít stejný výstup antény „rf out“. To znamená, že bereme a přímo připojíme koaxiální kabel ke staré televizi.

Nyní zbývá navázat pravidelné připojení: TV propojujeme prostřednictvím tulipánů, HDMI nebo jakéhokoli jiného kabelu, o kterém jsem hovořil dříve.

připojit, digitální, konzolu, počítači

A samozřejmě připojíme samotný kabel antény ke vstupu do přijímače, který by měl mít předponu „v“. Pokud jste si anténu zakoupili, měl by být kabel zahrnut. Můžete si také koupit určitý měřič ve specializovaném obchodě.

Nyní, prostřednictvím televize, konzola půjde digitální signál a dává impuls v analogové nebo digitální podobě televizi. Nezapomeňte také připojit předponu k samotnému zásuvce. Zůstali jsme pouze zapnout přijímač, televizi a nakonfigurovat kanály.

POZNÁMKA! Nezáleží na tom, jaký druh televize máte: Samsung, LG, Philips nebo Sony. nastavení se stále provádí prostřednictvím předpony a obrazovka bude fungovat jako zobrazovací zařízení. Podrobněji sledujeme další kroky.

  • Abychom nakonfigurovali digitální kanály, zapínáme obě zařízení.
  • Nyní v televizi musíte zapnout displej ze vchodu, ke kterému je předpona připojena. Chcete.li to provést, vezměte dálkové ovládání z televizoru a najděte tlačítko, které zapne nebo přepne „vstupní porty“. Lze jej nazvat „vstupy“ nebo „zdroje“. Může mít jen čtvercovou ikonu se šipkou uvnitř.
  • Dále můžete vidět takovou nabídku. stačí vybrat náš port. Na velmi starých televizorů není takové menu, takže zde musíte jen otočit, dokud neuvidíte obrázek nabídky předpony.
  • Podařilo se nám nainstalovat přijímač, nyní musíme chytit správné kanály. Systémy přijímače jsou odlišné, ale samotný princip je stejný. V nabídce musíte najít „Nastavení“ a povolit „vyhledávání kanálů“.
  • Systém bude automaticky hledat kanály a nakonfigurovat je. Můžete také provést manuální nastavení.

Váš síť “můžete připojit digitální konzolu k notebooku

Je možné připojit digitální konzolu k notebooku (a je to snadné to udělat), ale otázkou je: stojí za to za to.

Jednat pouze předponu a ve skutečnosti notebook nebude fungovat, protože notebook je vybaven videem a nikoli vstupem.

Proto musíte utratit peníze za další vybavení: „Video Capture USB“

Ale stojí za to zvednout, že kvalita obrazu bude mnohem nižší, než můžete získat z televize (na úrovni analogového signálu).

Pro první možnost-„Video Capture USB“, řemeslníci-Čínenci žádají o více než 500. Televizní tuner je mnohem dražší: pro slušnou verzi cenovky nejméně 2000.

Nastavení zařízení zahrnuje připojení zařízení, instalace přehrávače streamování (například „přehrávač médií VLC“) a podle toho spustí.

Pokud máte připojení k internetu, je lepší opustit tento podnik, stačí nainstalovat video přehrávač a IPTV a užít si neomezené prohlížení kanálů z notebooku v dobré kvalitě a bez zbytečných „problémů“.

Připojení přijímače s monitorem z počítače

Pro ty, kteří potřebují jinou obrazovku, ale nákup nové televize není dosud zahrnut do plánů, existuje jiná možnost. pomocí monitoru z počítače. Jeho správné spojení s předponou DVB-T2 poskytne pohodlné prohlížení vašich oblíbených televizních kanálů v digitální kvalitě.

Dnes bylo možné připojit televizní sady k jakýmkoli monitorům z počítačů: nové i staré. Některé modely jsou vybaveny integrovaným reproduktorem, který eliminuje potřebu koupit akustická zařízení. Před připojením dvou zařízení se doporučuje pečlivě prostudovat všechny vstupy a konektory dostupné na monitoru. Většina šťastných uživatelů, kteří mají předponu a obrazovku, se vyrábí přibližně za jedno období. V jiných případech bude také přípustné spojení, ale v procesu se mohou vyskytnout určité potíže.

Nejúspěšnější možností jsou hybridní tunery, které mají výstup VGA a HDMI. Pokud je zařízení stále vybaveno konektory tulip, můžete snadno připojit zařízení pro přehrávání zvuku. Pokud se přijímače přijímače s monitorem liší, budete muset zakoupit speciální adaptér. Důležitým parametrem je délka použitého kabelu. Pro každý typ produktu jsou poskytovány maximální vlastnosti.

Aby se zabránilo útlumu signálu a vyberte šňůru optimální délky, doporučuje se dodržovat následující doporučení:

Pokud připojení neuspělo a objevila se chybová zpráva, pak jsou zařízení nekompatibilní nebo byl pro připojení vybrán nevhodný kabel nebo byl vybrán nevhodný kabel.

Prohlížení programů na monitoru naznačuje dvě možnosti: Jednou z nich je přístup k éterické televizi a druhým je streamovací video na internetu. V prvním případě se používá standardní tuner DVB-T2. Stačí připojit zařízení k monitoru, výběr správné metody a éterické vysílání bude k dispozici. Ve druhém případě potřebujete zařízení vybavené operačním systémem Android. Spojení se provádí prostřednictvím integrace HDMI nebo pomocí konektorů RCA.

Monitorovat připojení

Jak nastavit?

Za prvé, stojí za zmínku, že nastavení bude muset být provedeno jak pro notebook, tak pro televizi. Nejprve byste měli zvážit úpravu práce televizních zařízení.

Algoritmus pro provádění práce

Je možné připojit přijímač k počítači? Ano, a my vám konkrétně řekneme, jak nejlépe to udělat.

Použijte další pokyny ke kroku.by.kromě:

  • Připojte přijímač k PC jako druhý počítač v místní síti. Za tímto účelem je hlavní počítač připojen k internetu. Pak je nainstalována místní síť pomocí spínače.
  • Nyní je užitečný kabel zkroucené páry. S tím je přijímač připojen k mikině a ten zase k počítači.
  • Zapněte televizi a přejděte do části „Nastavení“. V položce „Instalace sítě“ bude pro vás důležitá řada DHCP. Právě zde obdržíte adresu IP. Určitě by to mělo fotografovat nebo nahrávat.
  • Proveďte všechna nastavení sítě na samotném satelitním přijímači.
  • Nyní je čas na spuštění celkového velitele ve vašem počítači.
  • Přejít do „sítě“. Dále klikněte na vyskakovací nabídku na „Připojte se ke serveru FTP“.
  • Po těchto akcích se na monitoru otevře příslušné okno s nastavením, což vám pomůže nainstalovat připojení se serverem FTP.
  • Stiskněte tlačítko „Přidat“ pro následné připojení k počítači se satelitním přijímačem.
  • Dále musíte vyplnit standardní pole pro vstup do okna, které se objeví.
  • „Jméno připojení“. Můžete určit svévolné jméno. Například „přijímač“.
  • „Port serveru“. Zde je předepsána uložená adresa od třetího bodu instrukce.
  • V řádku „Účet“ označte přihlášení pro přístup k serveru přijímače. Musíte s tím přijít sami.
  • Pole „heslo“ označí kód pro přístup k účtu. Také přijdete s touto kombinací symbolů sami.
  • Jak připojit satelitní přijímač k počítači? Dále budete muset pouze kliknout na OK a uložit všechna zadaná nastavení.

Televizní nastavení

Když je kabel T2-Tunera připojen k televizoru, potřebujete:

  • Vezměte dálkové ovládání;
  • Přejít do hlavní nabídky;
  • Přepnout na HDMI;
  • Vyberte zdroj signálu. najdete jej v sekci „Externí vstupy“ nebo zadáte pomocí tlačítka zdroje umístěného na dálkovém ovládání;
  • Vytvořte konektor HDMI s připojeným prioritním kabelem.

V případě úspěšně vytvořeného nastavení se na obrazovce televizního zařízení objeví plocha notebooku.

připojit, digitální, konzolu, počítači

Nastavení PC

Po nakonfigurování televize můžete začít upravovat parametry na notebooku. Nejprve můžete nakonfigurovat kvalitu obrazu. To platí zejména, pokud HDMI z notebooku nejprve zobrazí obrázek do televize. Pokud nepravíte kvalitu, obrázek bude rozmazaný.

Při změně rozlišení byste měli pozorovat, jak se kvalita obrazu zlepšila nebo zhoršila. Kromě toho si můžete vybrat možnost připojení notebooku k televizi:

Když jsou stanoveny všechny parametry, lze nastavení považovat za dokončené. Uživatel může začít prohlížet televizní programy.

Hlavní konektory a porty předpony

Jak je uvedeno výše, porty se mohou lišit v závislosti na generaci, výrobci a přítomnosti nebo nepřítomnosti dalších funkcí. Pokud jsou však shrnuty, jsou rozděleny do několika skupin z hlediska účelu. Uvnitř těchto skupin jsou možné různé variace. Níže jsou uvedeny typy portů, z nichž musíte při výběru vhodného modelu vybudovat.

  • Anténa. K tomuto portu je připojen zástrčka z antény, satelitu, kabelu atd.D. Existuje na jakékoli předponu, ale formový faktor se liší v závislosti na typu přijatého signálu.
  • Intekce videa. Používá se k přenosu videoobsahu do výstupního zařízení. Má výše uvedené několik konektorů.
  • Audio.Intake. Zvukový výstup pro připojení sluchátka nebo akustiky třetích stran.
  • Síťový port. Přítomný v inteligentních nastaveních. Jeho alternativou je anténa Wi-Fi.
  • Kazet nebo USB. Volitelná komponenta, která umožňuje propojit externí jednotky.

Vstup antény

Až do určité doby to je přesně tento konektor věnován prioritní pozornosti, takže byl vybaven přijímači různých cenových kategorií. Výsledkem je, že uživatel mohl připojit analogovou televizní anténu, satelitní přijímač nebo přehrávač videa. Dnes se k obdržení „čísel“ používá klasická externí anténa, hlavně decimetrová síla.

Možná je to nejvýznamnější a multifunkční multimediální intes. Konektor umožňuje současně přenášet zvukovým kabelem a video signálem. Společný přenos v žádném případě neovlivňuje kvalitu obsahu, nedochází k ztrátě dat. Výsledkem je, že uživatel může přehrávat soubory, slyšet čistý zvuk a vidět obrázek ve formátu Full HD.

DC in

Do tohoto konektoru 200V je vloženo síťové napájení. V závislosti na výrobci může být označen různými způsoby, ale navenek vždy stejný s kovovou tyčí ve středu.

HDMI Intensens je multimediální ve svých schopnostech. Kromě toho je dnes velmi populární a je zabudován do téměř všech zařízení nové generace spojené se zvukovými a video streamy. Ušetří kvalitu přenášených informací.

POZORNOST! Použití adaptéru HDMI DVI je povoleno, pokud je digitální vstup do zařízení HDMI.

Esata

Integrace pro připojení externí datové jednotky, na které lze najít různé video soubory nebo fotografie.

Konektor ESATA je navržen tak, aby propojil externí datovou jednotku

Video ven

Pomocí tohoto konektoru jsou staré televizory spojeny s zastaralými technologiemi přenosu obrázků.

Video Out Connector je navržen tak, aby propojil staré televizory

Umožňuje připojit speciální infračervený přijímač, který výrazně rozšiřuje rozsah dálkového ovládání.

IR konektor je navržen tak, aby propojil speciální infračervený přijímač

Analogové stereo

Navrženo pro přenos stereo signálu do zařízení pro reprodukci zvuku. Doprovodné nápisy L a R ukazují, které řečníky by měly být připojeny: vlevo nebo vpravo, respektive.

Analogový stereo konektor je navržen pro přenos stereofonního signálu do zařízení pro reprodukci zvuku

Euro/SCART

Díky němu jsou zastaralá zařízení kompatibilní s modernějším vybavením. To platí zejména o situaci s nepřítomností sekce HDMI. Tento konektor se používá již mnoho let, ale brzy to bude minulost.

Slot pro připojení flash disků a externích pevných disků.

Optický digitální zvuk

Jedna z moderních metod přenosu televizního signálu, který se provádí díky speciálnímu optickému vláknu. Tento typ integrace se používá výhradně ve vysoce kvalitní a drahé technologii. Takové požadavky na zařízení jsou způsobena ideální kvalitou přenášeného signálu, pro kterou je kvalita zařízení nutností.

Ethernet Lan

Ethernet LAN je užitečná moderní integrace pro přístup k internetu pomocí speciálního kabelu. Přítomnost tohoto konektoru umožní uživateli nejen „zasít“ jakékoli weby na internetu, ale také přehrávat soubory videa a audio formátu, sledovat vysílání vysílání a dokonce stahovat aplikace a programy. Tento typ integrace je přítomen ve všech moderních modelech technologie založených na Androidu.

TV TV DVB-T2 pro počítač

Sledování digitální televize na počítači nebo notebooku lze implementovat pomocí standardních tunerů DVB-T2. Průmysl na nás nezapomene, jak se říká. poptávka vyvolává návrh.

Pomocí DVB T2 TV TONER T2 je na počítači přijímán a zpracován digitální televizní signál. Televizní tuner vám umožňuje zobrazit nejatraktivnější, zapište si televizní pořady, které se vám líbí s následnou reprodukcí. Také pomocí televizního tuneru pro počítač můžete poslouchat rozhlasové stanice FM Range.

Lze rozlišit dva hlavní typy televizních modelů: tunery:

  • Externí televizní tunery připojené přes port USB na počítači;
  • Interní TV. Tunery ve formě desek, které jsou nainstalovány uvnitř počítače.

Externí tuner, jedná se obvykle o USB TV tuner, to znamená, že má konektor USB pro připojení notebooku nebo počítače s port USB.

Zahrnuto, externí televizní tuner má: USB tuner, anténa, CD disk s ovladači a software.

Plány USB TV tuneru zahrnují kompaktnost, doplněnou notebookem, lze si prohlédnout kdekoli na kterémkoli místě, kde je stabilní příjem DVB-T2. Existuje samostatný podtyp externích televizních de-cínů, které jsou připojeny přímo k monitoru a nevyžadují použití počítačových zdrojů.

Interní televizní tuner DVB-T2 pro počítač je nainstalován uvnitř jednotky počítačového systému na základní desce ve slotu PCI.

TV tuner pro počítač

Může obsahovat prakticky stejný jako externí tuner USB, ale vnitřní tunery mají konvenční RF vstup pro připojení konvenční antény, což je pro počítač atraktivnější v oblastech s nejistým příjmem digitálního signálu.

Tento software umožňuje prohlížet digitální televizní programy prostřednictvím tuneru DVB-T2 pro počítač, a to jak na celé obrazovce vašeho počítače. Některé modely tunerů vám umožňují zaznamenat plánovaný program na počítači bez vaší účasti. Některé modely tunerů také podporují jak analogové, tak digitální vysílání.

TV tuner DVB-T2 pro PC obvykle podporuje operační systém Microsoft Windows, ale může fungovat z pod MAC OS X, Linux nebo pracovat s jakýmkoli operačním systémem. TV. Tunery připojené k monitoru jsou schopny pracovat s jakýmkoli operačním systémem

Možné problémy během práce

Někdy během práce předpony dochází k poruchám:

  • Obrázek s rušením. Důvodem je slabý signál nebo nedostatek kontaktu. Hledejte úspěšnější směr antény a zkontrolujte připojovací kabely.
  • Obrázek je černobílý. Zkontrolujte, zda jsou kabely správně připojeny. Přejděte na nastavení obrázku v tuneru a vyberte tam režim Pal nebo Auto.
  • Neexistují žádné kanály. Zkuste nainstalovat anténu do jiné pozice nebo znovu naskenovat dostupné kanály Autopois.
  • Všechny kanály chybí. Zkontrolujte správnost připojení a znovu spusťte auto.uik.

Není obtížné připojit konzolu digitálního vysílání k televizi. Je důležité pochopit typy kabelů a konektorů pro provádění správného připojení.

Když nic nepomůže

Pokud problém nebyl vyřešen, zavolejte na profesionální instalační program, který najde příčinu a odstraní ji. Specialisté ze servisních center používají profesionální měřiče signálů, které vám umožňují přesně umístit anténu, a také vědí, jak správně připojit přijímač k televizi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS