Jak připojit divizi k televizi Samsung

Jak připojit DVD k Smart TV Samsung

Při připojení DVD přehrávače v dotyčném zařízení není nic komplikovaného. Musíte však znát některé jemnosti, jinak může postup trvat déle než jednu hodinu.

připojit, televizi, samsung
 • Ve kterých konektorech můžete připojit DVD přehrávač k televizi
 • Připojení DVD s TV: Použité adaptéry
 • Připojení DVD
 • Připojení DVD se starou televizí
 • Možné problémy a řešení
 • Další doporučení
 • Kontrola výkonu zařízení
 • Péče o přehrávač DVD
 • Péče o televizní obrazovku

Rozhodněte se s dostupnými konektory

Chcete.li pochopit, jak připojit DVD s televizí, musíte prostudovat obě zařízení pro dostupné konektory. Hodně záleží na věku techniky, takže se konektory mohou výrazně lišit. Zvažte nejoblíbenější možnosti:

  Hdmi. Perfektní řešení, zejména pokud máte plazmu. Poskytuje přenos obrazu a zvuku v nejvyšší kvalitě. Při výběru podobné metody nezapomeňte najít kvalitní spojovací kabel. Priorita kabelového modelu 2.0 a vyšší, s označením „Vysoká rychlost s Ethernetem“ a nejlépe značkovými produkty.

Takto vypadá kabel HDMI

Takto vypadá kabel RCA

Přechodová šňůra SCART-RCA

Adaptér S-Video-RCA

Je třeba poznamenat, že nyní jsou k dispozici všechny druhy přechodných kabelů, takže neexistují žádné beznadějné situace. Zbývá jen vybrat si nejpohodlnější způsob pro sebe.

Proces připojení a konfigurace

Vyberte vhodné vlákno. Poté, co jste uvedli, které z konektorů budete používat, vyberte správný kabel a ujistěte se, že není roztrhaný a nevynořený. Pro jasnost bude popsáno použití kabelu HDMI, protože je snazší se připojit a zaručuje nejvyšší kvalitu přenosové kvality. Sekvenování:

 • Umístěte DVD přehrávač blíže k obrazovce tak, aby kabel dosáhl televizních konektorů.
 • Nedávejte na sebe elektrické spotřebiče. přehřátí, což může vést k jejich poruchám.
 • Před připojením kabelu vypněte DVD přehrávač a TV. Tím se zabrání elektrickému šoku a chrání zařízení.
 • Připojte jeden konec kabelu k konektoru HDMI na přehrávači DVD. Hledejte značku „HDMI“ nebo „HDMI).
 • Připojte druhý konec kabelu k portu HDMI v televizi. Tento konektor je k dispozici pouze v moderních LED televizorů. Možná bude mnoho takových konektorů. Najděte ikonu „HDMI“ nebo „HDMI in“ se správným číslem konektoru.
 • K dispozici je mnoho různých kabelů HDMI, ale pokud nechcete dokonalý obrázek, je vhodný jakýkoli kabel, který jde do vaší televizory.
 • Zapněte DVD přehrávač a TV. Vložte CD a zkontrolujte kvalitu obrazu a zvuku.
 • Zapněte televizi a získejte signál z odpovídajícího konektoru. Chcete.li to provést, použijte tlačítko „Zdroj“ nebo „vstup“ na televizi nebo dálkovém ovládání. Konektor, který jste si vybrali, musí odpovídat konektoru, ke kterému jste připojili drát.

Připojení DVD se starou televizí

Sovětské televizní přijímače jsou vybaveny pouze anténním hnízdem. Pro připojení přehrávače DVD bude vyžadováno použití vysokofrekvenčních modulátorů (HF nebo RF). Toto zařízení slouží k získání a vysílání signálů z DVD prostřednictvím všech známých „tulipánů“. Výsledkem je, že jsou přeměněny impulsy se schopností připojit blok k konektoru antény.

Podobným způsobem bylo provedeno připojení herních konzolí typu „Segh“. Moduly lze zakoupit ve specializovaných obchodech. Jako napájecí prvek je použita 5 voltová jednotka. Připojení DVD se starou televizí je možné zavedením strukturálních transformací v televizním přijímači. Chcete.li to provést, nainstalujte konektor RCA odpovědný za kompozitní signál a přepínač.

Pokud neexistují žádné vhodné dovednosti, je lepší kontaktovat specialistu. Většina telemasterů snadno vytvoří požadovaný mechanismus. Pokud má televizní model pouze jedno hnízdo pro zvukový signál, je problém vyřešen připojením vodičů s panelem přehrávače. Budete muset nalepit červenou a bílou zástrčku na televizi. Stačí připojit druhý „tulipán“, který poskytne krmivo a vysílání zvuku. Stojí za zmínku, že taková reprodukce zvukového signálu bude v režimu „Mono“.

Pro správnou provoz konjugace dotyčného zařízení je nutné aktivovat odpovídající část v nastavení TV. Otevřete nabídku, vyberte položku odpovědnou za úpravu zvuku, vyberte linku mono nebo s podobným názvem, v závislosti na modelu přijímače.

Metody spojení

K televizoru se můžete připojit pouze pomocí kabelové metody. Po zakoupení „divid“ hráče v soupravě je kabel pro připojení.

 • Nejčastěji se jedná o kabel 3RCA (tulipány), na jehož koncích 3 zástrčky na každé straně. Zástrčky různých barev. červená, bílá a žlutá. Ten je zodpovědný za přenos video signálu. Červená a bílá jsou navržena tak, aby přenášela zvukový signál, první a levý zvukový kanál, respektive.
 • Hdmi. Moderní integrace, která poskytuje nejvyšší kvalitu obrazu. Okamžitě přenáší video a zvuk. Proto není zapotřebí připojení dalších kabelů.
 • SCART. Kabel využívá výhodu pro připojení zařízení dodávaného na evropský trh. Externí je velký konektor/zástrčka s mnoha kontakty.
 • S-Video. Integrace je zastaralá a v moderní technologii se téměř nepoužívá. Představeno do starých televizorů a DVD přehrávačů. Vyjadřuje pouze video, takže stále musíte vytáhnout šňůru, abyste přehrávali zvuk na televizi.

Často se stává, že v televizi nebo přehrávači DVD není žádná vhodná velikost. Například pro DVD je port HDMI a v televizi není nic s výjimkou „tulipánů“. Tato situace je možná, pokud byl televizní model vyroben po velmi dlouhou dobu.

Proč DVD někdy ukazuje černou?

Příčinou černobílého obrázku může být ručně nainstalovaný v systému nastavení televize, odlišný od PAL. V tomto případě musíte najít ovládání barevného systému v televizní nabídce a nastavit režim Auto.Mode nebo PAL. V tomto režimu je ve výchozím nastavení vysílán video signál digitálních konzol.

Pokud přijímač nemá HDMI, můžete použít konektor nebo komponentu SCART. Kvalita přenosu obrazu však v tomto případě bude horší. Najděte konektor HDMI-in v televizi a připojte jej k HDMI-UT na přijímači. S analogovými porty je vše identické: spojujeme výstupy přijímače ke vstupním hnízdě TV.

Jak připojit DVD ke staré televizi

Chcete.li připojit DVD ke staré televizi, budete potřebovat speciální kabel a adaptér. Algoritmus akcí je následující:

 • Studijní boxy. Podívejte se, který drát je zahrnut.
 • Pokud existuje SCART drát se širokými konektory. Pak jej můžete bezpečně použít.
 • Je nutné vložit jednu zástrčku do televizoru a druhý do DVD do odpovídajícího konektoru.
 • Můžete zahrnout techniku ​​pro sledování filmu.

Někdy se stává, že televize a přehrávač videa nemají stejné konektory. V tomto případě budete potřebovat adaptér. Existují různé typy vodičů. Zde musíte vzít v úvahu dostupné konektory v televizi a na DVD.

Typy starých televizních konektorů, které budou potřebné k připojení

Staré televizní modely mají méně konektorů. Obvykle mají dva typy připojení:

Moderní modely DVD mohou být obvykle připojeny ke staré televizi pouze pomocí kabelu adaptéru. Koneckonců, moderní možnosti jsou vybaveny konektorem HDMI, který se snadno připojuje.

Je snadné připojit jedno zařízení k druhému. Hlavní věcí je dodržovat pokyny a správně vložit zástrčky. Nezapomeňte, že všechny dráty musí být vloženy pouze do konektorů stejné barvy nebo do stejných parametrů. DVD přehrávač umožňuje sledovat vaše oblíbené filmy na velké obrazovce a užít si objemný zvuk, kvalitní video.

TV TV TV

Chcete.li zapnout televizi s postaveným hráčem, není třeba používat kabely nebo další vybavení. Chcete.li zařízení pracovat, budete muset pouze předložit zásobník pro disky, umístit film a stisknout tlačítko přehrávání. Příručka pomůže vyřešit problém, jak připojit DVD k televizi. Bude možné připojit i starou televizi (Samsung, Philips) s novým hráčem.

Hráči DVD jsou docela běžní, protože vám umožňují výrazně rozšířit svět zábavy. Jejich náklady jsou malé, takže si každý může takové zařízení koupit. Existuje mnoho způsobů, jak připojit DVD hráče s televizí a všechny mají své vlastní vlastnosti, ale zároveň nejsou obtížné. Po nastavení můžete sledovat filmy tak, jak chcete, a nesčetný čas.

Užitečné tipy pro konfiguraci karaoke

Princip provozu karaoke je poměrně jednoduchý, pokud pochopíme, jak systém funguje.

 • Před výběrem metody připojení karaoke s televizí musíte zvážit následující nuance: kvalita zvuku, synchronismus zvuk a video, jasnost videa.
 • Pokud je vybrána metoda rozpočtu, doporučuje se použít přehrávač DVD.
 • Dražší možnost-nákup chytré televize. Zvuk v takové televizi je mnohem lepší.
 • Chcete.li zpívat karaoke, budete muset nainstalovat software pro chytré televizi. Svěřujte instalaci nejvhodnější pro zkušené osoby nebo mistra, abyste se vyhnuli poruchám.
 • Pokud připojíte výkonné reproduktory, zvuk se zintenzivní.
připojit, televizi, samsung

Jak vidíte, udělat párty s karaoke doma není doma obtížné. Šťastné svátky!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS