Jak připojit DVD k LG TV

Jak připojit notebook k televizi pomocí HDMI

Moderní přenosné osobní počítače působí nejen jako zařízení pro prohlížení webových stránek, her, práce v kanceláři. Připojením domácího kina s nimi můžete přeměnit notebook v mediální centrum: sledovat filmy, streamovat videa z YouTube na velké obrazovce, hrát online hry, přehrávat zvukové a video soubory. Při nesprávném přepínání může dokonce i drahé vybavení selhat a bude potřebovat opravy. Abyste tomu zabránili, musíte vědět, jak připojit zařízení s domácí filmovou halou.

Můžete připojit DVD přehrávač k počítači několika způsoby, ale musíte vzít v úvahu některé nuance:

 • Nepokoušejte se připojit DVD přehrávač k osobnímu počítači nebo notebooku pomocí vodiče USB, zejména pokud je DVD přehrávač staré generace. Zařízení mohou být na úrovni softwaru nekompatibilní kvůli skutečnosti, že počítač a hráč nebudou moci rozhodnout, kdo je „nejdůležitější“. Mimo jiné se nesmí shodovat;
 • Hráč můžete připojit jiným způsobem pomocí drátu SATA-USB a pevného disku z počítače. V tomto případě však budete muset formátovat pevný disk v souborovém systému FAT32, který je sám o sobě s novým formátem souborového systému NTFS nepohodlný. Kromě toho budete muset připojit drát přímo otevřením počítačové jednotky. Možná je tato metoda vhodná pouze s odnímatelným disku. Ale pak bude pracovat jako obyčejná flash disk;
 • Nejlepší možností pro připojení přehrávače k ​​počítači je připojit se přes dráty „Minijack. Tulips“. Minijek je vložen do zvukového systému počítače a tulipány do DVD přehrávače;
 • Můžete si koupit televizní tuner nebo krycí desku videa. Poté stačí připojit hráče a počítač přes požadované konektory. Takové vybavení však bude drahé;
 • Pokud přehrávač DVD vstoupí do domácího kina, pak v tomto případě bude fungovat jako prostředník mezi počítačem a systémem reproduktorů. Připojte se v tomto případě jednoduše pokud má zvuková karta počítače pět.

Po připojení musíte také nakonfigurovat počítač a DVD přehrávač.

Rozhodněte se s dostupnými konektory

Chcete.li pochopit, jak připojit DVD s televizí, musíte prostudovat obě zařízení pro dostupné konektory. Hodně záleží na věku techniky, takže se konektory mohou výrazně lišit. Zvažte nejoblíbenější možnosti:

  Hdmi. Perfektní řešení, zejména pokud máte plazmu. Poskytuje přenos obrazu a zvuku v nejvyšší kvalitě. Při výběru podobné metody nezapomeňte najít kvalitní spojovací kabel. Priorita kabelového modelu 2.0 a vyšší, s označením „Vysoká rychlost s Ethernetem“ a nejlépe značkovými produkty.

Takto vypadá kabel HDMI

Takto vypadá kabel RCA

Přechodová šňůra SCART-RCA

Adaptér S-Video-RCA

Je třeba poznamenat, že nyní jsou k dispozici všechny druhy přechodných kabelů, takže neexistují žádné beznadějné situace. Zbývá jen vybrat si nejpohodlnější způsob pro sebe.

Spojení

Zvažte vlastnosti připojení výše uvedených metod.

Důležité! Před připojením DVD s televizorem musí být obě zařízení de.engerginated. To platí zejména pro vybavení před deseti lety a staršími. Ten je nesmírně citlivý na synchronizaci „horké“.

HDMI integrovala veškerou moderní televizní technologii. S tím můžete připojit DVD přehrávač s televizory „Sony“, LG, „Samsung“ a další televizi. Na některých modelech je několik portů, z nichž každý je očíslován. Jako takový není mezi nimi žádný rozdíl. Například část hráčů BBK však vyžaduje připojení kabelu pouze s konektorem pod číslem 1 nebo HDMIIN. V tomto ohledu nebyly žádné problémy s jinými značkami.

 • Vložíme zástrčku na DVD do oddílu HDMI (lze označit jako HDMIOUT).
 • Druhý konec spojujeme s podobným portem v televizi.
 • Zapněte zařízení a otevřete nabídku Nastavení v televizi.
 • Najděte část „Zdroj signálu“ (nebo podobný).
 • Vyberte si HDMI-Integse a v případě potřeby souhlasíte s přenosem dat.

V některých případech může být vyžadován televizní restart.

V případě „tulipánů“ by se neměly objevit problémy s připojením přehrávače videa s televizí. Zde má každý kabel své vlastní značky barev. Žlutý vodič je zodpovědný za přenos videa a červené a bílé. za výstup zvuku. Například v některých televizorů není od značky Supra Barva, ale označení písmen: video, audior, L (vpravo a levý kanál).

 • Připojujeme kabel do odpovídajících integrací na DVD a TV.
 • Na ovládacím panelu TV vyberte AV režim.
 • Na inteligentních modelech musíte jít do nastavení a nastavit zdroj signálu RCA/AV.

Při připojení hráče s televizory „Philips“, „Sony“ a dalšími značkami provozujícími platformu Android může být tato technika vyžadována, jinak nebude televize schopna určit DVD přehrávač. Pokud je televize nová a je vybavena pouze HDMI-Intese, budete si muset koupit adaptér RCA-HDMI.

SCART

Téměř všechny staré značkové modely DVD zařízení byly vybaveny tímto SCART Integer a kabelem. Je docela obtížné se s ním setkat v obchodech, ale stále skutečné. V každém případě na stejných návrzích „Aliexpress“ v hojnosti.

Připojení hráče k moderní televizi se vyskytuje pomocí RCA-adaptéru. To znamená, že adaptér bude formát SCART.RCA. Samotný proces je podobný výše popsanému postupu.

Důležité! Některá zařízení DVD mají pár jednotek SCART. Musíte se připojit k integrální značce v.

S-Video

Integrace komponent je podobná RCA a vzhledu a metodou připojení. Existuje také značení barev, takže je téměř nemožné udělat chybu. Při připojení hráče s TVS LG, Samsung, Sony a další moderní modely bez adaptéru nemůžete dělat.

V tomto případě si budete muset vybrat, sledovat vysílací televizi nebo pracovat s DVD zařízením, protože adaptér je připojen k konektoru pro anténu.

 • Připojujeme barevné značky k přehrávači a další konce s adaptérem.
 • Připojujeme adaptér k televizi v hlavním anténním konektoru.
 • V nastavení televizoru uvádíme zdroj signálu-AV nebo S-Video.
 • Spojíme systém reproduktorů (sluchátka, reproduktory) s přístavem o 3,5 nebo 6,35 mm.

Možné problémy

Při připojení televizoru k DVD přehrávači může dojít k řadě nepříjemných problémů. A nezáleží na tom, zda je moderní televize používána nebo starý styl televize. Hlavní chyby, stejně jako metody jejich eliminace, budou dále popsány jako malý talíř pro lepší vnímání a úplné porozumění tématu.

Několik let pracoval v mobilních salonech dvou velkých operátorů. Rozumím tarifům dobře a vidím všechny úskalí. Miluji gadgety, zejména na Android.

V této situaci musíte jít do nastavení televizoru a přepnout na externí zařízení, t.E. DVD. Zkontrolujte také, zda je hráč zahrnut. Indikátor LED by měl neustále hořet na tlačítku své síly. Pokud některá ze zařízení nefunguje, zkontrolujte zásuvku, ke které je zařízení připojeno k poruše. Je také možné, že připojený kabel je poškozen.

Chcete.li situaci opravit, zkontrolujte televizor vzadu a ujistěte se, že k ní jsou připojeny červené a bílé zástrčky z drátu RCA. Jsou zodpovědní za přenos zvukového signálu. Pokud je vše v pořádku a připojeno dráty, zkuste je přesunout rukou bez odstranění z konektorů. Možná kontakt jde někam.

Kvalita obrázku na DVD přehrávači připojeném k televizním přijímači ponechává hodně žádoucí. Rušení je po celé obrazovce, zvuk je obecně zmizel.

V této situaci musíte zkontrolovat spolehlivost připojení. T.E. Zástrčky kabelových zástrček by měly být pevně opraveny v odpovídajících konektorech jak na televizi, tak na DVD. Stiskněte je co nejtěžší k tělu zařízení. A co je nejdůležitější, nepřehánějte to, aby nedošlo k rozbití přístavů.

Nejprve zkontrolujte správnost připojení všech vodičů a také se ujistěte, že vnější předmět nekontaktuje kontakty s kabely. Tyto položky často způsobují tento problém. Pokud je zařízení připojeno a na copech vodičů nejsou žádné vnější vady, pak je problém s nejpravděpodobnějším na DVD. Možná jste narazili na vadnou kopii, která bude muset být předána do obchodu záruk pro diagnostiku a opravu.

V takové situaci je nejprve důležité zkontrolovat, zda se drát připojený k konektorům někde přesunul. Twisting Plugs poblíž portů ve vašich rukou, sledujte obrázek na obrazovce. Pokud se neobjeví, restartujte zařízení. Možná došlo k krátkému selhání, což vedlo ke vzniku takového problému. Pokud manipulace nepomáhají, může být hráč klasifikován jako vadné vybavení. Je lepší předat takové zařízení do úložiště záruk.

Někdy se přehrávač DVD nemůže zapnout kvůli nedostatku baterií v ovládacím panelu. Nejsou dodávány se zařízením a nakupují samostatně.

Standardní dálkové ovládání pro DVD přehrávač je následující:

Několik let pracoval v mobilních salonech dvou velkých operátorů. Rozumím tarifům dobře a vidím všechny úskalí. Miluji gadgety, zejména na Android.

V takové situaci je lepší použít k synchronizaci dotyčných zařízení HDMI drát. Toto spojení poskytne nejvyšší úroveň signálu, vysokou kvalitu a stabilizaci obrazu.

Chcete.li problém vyřešit, budete muset zakoupit adaptér od SCART na RCA. Lze jej objednat téměř v jakémkoli internetovém obchodě. Ušetřit peníze však je lepší objednat si peníze na čínských stránkách, například na Aliexpress.

Po připojení k DVD TV pracuje jen pár minut a pak obrázek zmizí z obrazovky, a tak pokaždé. Řekněte mi, co mám dělat v takové situaci?

S největší pravděpodobností je tento problém způsoben manželstvím DVD přehrávače. Chcete.li se ujistit o částečném rozpadu zařízení, budete muset zkontrolovat jeho výkon na jiné televizi. Pokud je situace podobná, doporučuji vzít DVD přehrávač zpět do obchodu záruky.

Pro odstranění problému je nutné zajistit, aby zástrčky drátu RCA a červené barvy pevně sousedily s odpovídajícími televizními konektory. Možná se odstěhovali a zvuk zmizel.

Vyberte další možnost pro připojení DVD k televizi, například pomocí drátů HDMI k získání jasnějšího obrázku.

Pokud se objeví problémy se synchronizací dotčených zařízení, doporučuje se seznámit s pokyny dodávanými s přehrávačem DVD. V něm výrobce označuje všechny potřebné informace.

Můžete tedy DVD připojit k televizním přijímači různými způsoby, z nichž každá má své vlastní nuance implementace.

Jak připojit DVD přehrávač

Wikihow pracuje na principu wiki, což znamená, že mnoho našich článků je napsáno několika autory. Při vytváření tohoto článku o jeho editaci a zlepšení pracovalo 38 lidí (a), včetně anonymně.

Počet pohledů na tento článek: 119 812.

Dnes je technologie DVD ve světě zábavy rozšířená a náklady na přehrávač DVD nepřesahují cenu dobré večeře. Připojením DVD přehrávače s televizí si můžete užít bezpočet hodin filmů a moderní televizory a DVD přehrávače výrazně zjednoduší proces připojení.

Připojte DVD přehrávač k zásuvce. Poté ji zapněte stisknutím tlačítka napájení (napájení). V tomto případě se LED rozsvítí nebo se zobrazí pozdrav.

 • Hdmi. Toto je nejmodernější konektor připomínající konektor USB, ale tenčí a delší než ten druhý. Signál s nejvyšší kvalitou je přenášen prostřednictvím HDMI, video i zvuk.
 • Konektor zvuku/videa (A/V) (se třemi hnízdami). Toto je nejběžnější konektor pro připojení DVD přehrávačů. V tomto konektoru jsou tři hnízda. červená, žlutá, bílá; Barvy hnízd odpovídají podobným hnízdě v televizi.
 • Konektor komponenty. Poskytuje nejlepší kvalitu signálu ve srovnání se zvukovým/video konektorem, ale nejhorší ve srovnání s HDMI. V tomto konektoru je pět hnízd různých barev.

Před připojením kabelu vypněte DVD přehrávač a TV. To zabrání pravděpodobnosti elektrického šoku a chrání zařízení.

připojit
 • Některé projektory mají konektor DVI (místo zvukového/video konektoru). V tomto případě postupujte podle kroků popsaných v následující části, ale místo kabelu HDMI použijte kabel DVI. [1] X Zdroj informací
 • Existuje mnoho různých kabelů HDMI, ale pokud nepotřebujete dokonalý obrázek, je vhodný jakýkoli kabel, který se dostane k televizi. [2] X Zdroj informací
 • Pokud nevíte, ke kterému konektoru jste připojili kabel, zapněte DVD přehrávač a nastavte televizor tak, aby získal signál z každého konektoru, abyste našli příchozí signál.
 • Odpovídající konektory jsou zpravidla seskupeny a omezeny na linku označující nakloněné konektory.
 • Červená a bílá hnízda (zvuk) lze oddělit od žlutého hnízda
 • Pokud nevíte, ke kterému konektoru jste připojili kabel, zapněte DVD přehrávač a nastavte televizor tak, aby získal signál z každého konektoru, abyste našli příchozí signál.

Metody spojení

K televizoru se můžete připojit pouze pomocí kabelové metody. Po zakoupení „divid“ hráče v soupravě je kabel pro připojení.

 • Nejčastěji se jedná o kabel 3RCA (tulipány), na jehož koncích 3 zástrčky na každé straně. Zástrčky různých barev. červená, bílá a žlutá. Ten je zodpovědný za přenos video signálu. Červená a bílá jsou navržena tak, aby přenášela zvukový signál, první a levý zvukový kanál, respektive.
 • Hdmi. Moderní integrace, která poskytuje nejvyšší kvalitu obrazu. Okamžitě přenáší video a zvuk. Proto není zapotřebí připojení dalších kabelů.
 • SCART. Kabel využívá výhodu pro připojení zařízení dodávaného na evropský trh. Externí je velký konektor/zástrčka s mnoha kontakty.
 • S-Video. Integrace je zastaralá a v moderní technologii se téměř nepoužívá. Představeno do starých televizorů a DVD přehrávačů. Vyjadřuje pouze video, takže stále musíte vytáhnout šňůru, abyste přehrávali zvuk na televizi.

Často se stává, že v televizi nebo přehrávači DVD není žádná vhodná velikost. Například pro DVD je port HDMI a v televizi není nic s výjimkou „tulipánů“. Tato situace je možná, pokud byl televizní model vyroben po velmi dlouhou dobu.

Jak připojit DVD přehrávač k televizi Samsung

Co.author (s): Travis Boylls. Travis Boills. Autor a editor psaní o technologii pro WikiHow. Má zkušenosti s psaním článků o technických tématech, poskytování počítačové technické podpory a grafického designu. Specializuje se na Windows, MacOS, Android, iOS a Linux. Studoval jsem grafický design ve výběru městských vysokých škol.

Počet pohledů na tento článek: 26 129.

V tomto článku vám řekneme, jak připojit DVD přehrávač k televizi Samsung. To lze provést prostřednictvím HDMI, Composite (RCA), komponenty (YPBPR) nebo kabelu S-Video. Nejprve zjistěte, které konektory jsou vybaveny televizí, a poté si koupte DVD- nebo Blu-ray-hráč. Chcete.li sledovat video od hráče, musí být televizor nastaven, aby obdržel odpovídající příchozí signál.

 • Kabel HDMI je jeden tlustý kabel, který lze připojit k většině televizorů s vysokým rozlišením (HD-TV). Připojte tento kabel k konektoru HDMI na zadní straně přehrávače. Kabelové zátky HDMI opakují formu oddílů HDMI na zadních panelech DVD přehrávače a TV.
 • Kabel komponenty (YPBPR). Takový kabel může přenášet video signály s vysokým obsahem. Každý konec takového kabelu se skládá z pěti zástrček. červené, zelené a modré zástrčky jsou navrženy tak, aby přenesly video signál a jednotlivé červené a bílé zástrčky jsou navrženy pro přenos zvuku. Vložte každou zástrčku do odpovídajícího barevného konektoru na zadní panel DVD přehrávače.
 • Kompozitní kabel (AV nebo RCA) je zastaralý kabel, takže podporuje pouze video signály (SD). Každý konec takového kabelu se skládá ze tří zástrček. podél žlutého signálu je přenášen video signál a zvuk červeně a bílý. Vložte každou zástrčku do odpovídajícího barevného konektoru na zadní panel DVD přehrávače.
 • S-Video je zastaralý kabel, který podporuje pouze videa s videem (SD), ale přenáší je lépe než RCA-Cable. Každá zástrčka takového kabelu obsahuje 4 kontakty a plastový kolík. Kombinujte kontakty zástrčky s otvory konektoru S-Video na zadním panelu DVD přehrávače a připojte kabel. Budete také muset připojit kompozitní zvukový kabel (vložte červené a bílé zátky do odpovídajících RCA-divize), protože kabel S-Video nepřenáší zvuk.
 • Na většině moderních televizorů není konektor S-Video.
 • U některých moderních televizorů jsou komponenta a kompozitní konektory kombinovány do jednoho portu. Pokud připojíte kompozitní kabel, vložte žlutou zástrčku (pro přenos video signálu) do zeleného konektoru na zadním panelu televizoru. [1] X Zdroj informací

Připojte DVD přehrávač k elektro-stopu a poté jej zapněte. Ujistěte se, že existuje bezplatná zásuvka pro připojení DVD přehrávače poblíž televizoru; Pokud tomu tak není, použijte větev (tee).

připojit

Nastavte televizor pro signál z DVD přehrávače. Z každého konektoru na zadním panelu televizoru je signál. Stisknutím tlačítka vyberte konektor na dálkovém ovladači TV, dokud nedosáhnete konektoru, ke kterému je přehrávač DVD připojen. Většina hráčů DVD a Blu-ray má stránku pozdravu, která se objeví na obrazovce, jakmile vyberete odpovídající konektor.

Jak nezávisle připojit DVD přehrávač k televizi

Po zakoupení DVD přehrávače vyvstává logická otázka, jak připojit DVD k televizi. Mnoho z nich se může zdát, že zde není nic komplikovaného. Jak však ukazuje praxe, často se objevují problémy s připojením. V důsledku toho je proces nastavení hráče zpožděn po celý den.

Rozhodněte se s dostupnými konektory

Chcete.li pochopit, jak připojit DVD s televizí, musíte prostudovat obě zařízení pro dostupné konektory. Hodně záleží na věku techniky, takže se konektory mohou výrazně lišit. Zvažte nejoblíbenější možnosti:

  Hdmi. Perfektní řešení, zejména pokud máte plazmu. Poskytuje přenos obrazu a zvuku v nejvyšší kvalitě. Při výběru podobné metody nezapomeňte najít kvalitní spojovací kabel. Priorita kabelového modelu 2.0 a vyšší, s označením „Vysoká rychlost s Ethernetem“ a nejlépe značkovými produkty.

Je třeba poznamenat, že nyní jsou k dispozici všechny druhy přechodných kabelů, takže neexistují žádné beznadějné situace. Zbývá jen vybrat si nejpohodlnější způsob pro sebe.

Připojujeme připojení DVD

Jak připojit DVD k televizi Samsung. zvažte všechny metody, všimněte si nastavení, která bude třeba provést. V procesu připojení by TV a DVD neměly být připojeny k síti.

Podobný konektor je přítomen výhradně na moderních modelech zařízení. Chcete.li navázat spojení, budete muset provést následující akce:

 • Na zadním panelu televizoru najdeme ten pravý port, může být podepsán HDMI v. Na DVD najdeme stejný konektor podepsaný HDMI ven;
 • Kombinujte pomocí kabelu HDMI. Nejde s hráčem, bude třeba jej zakoupit;
 • V nastavení TV musíte nainstalovat signál z portu HDMI;
 • Zapneme zařízení a zkontrolujeme správné připojení.

Nyní můžete spustit disk se svým oblíbeným filmem a zobrazit jej ve vynikající kvalitě.

SCART

Zřídka, ale stává se to s hráčem v kabelu SCART je zahrnuto. Nebudete ho zaměňovat s jiným, protože zástrčky jsou docela působivé velikosti. Pro připojení není nutné nic jiného. Najdeme odpovídající konektory na obou zařízeních a pomocí drátu jsme složeni.

Je třeba mít na paměti, že některé konektory SCART mohou mít několik televizních modelů. Musíte si vybrat možnost, která je podepsána „v“.

S kabelem RCA je „tulipán“ velmi jednoduchý, vše odpovídá jeho barvám, nic nemusí být vynalezeno a vynalezeno. Nejprve připojíme drát k konektorům na DVD a pak identicky připojíme televizi. Jedinou nevýhodou této metody není nejvyšší kvalita obrazu. Pokud máte doma dobrou moderní televizi, je lepší zvážit výše uvedené metody.

Kabel komponenty

V některých moderních modelech DVD nevidíte tři standardní konektory RCA, ale až pět. Taková kombinace poskytuje lepší zvuk a jasný obrázek. Spojení je prováděno přísně podle barvy.

Po instalaci připojovacího kabelu mezi televizorem a přehrávačem musíme zkontrolovat. Pokud se po instalaci disku objeví obrázek, pak se vše provede správně.

Možné problémy v procesu připojení DVD

I když jste přišli na to, jak připojit nové DVD s LG TV, je docela možné, že v budoucnu se budete muset setkat s určitými problémy.

 • Kontrola subjektu. Pokud je pro hráče poskytnut samostatný vývod, jsme přesvědčeni, pokud v něm je napětí. Nezapomeňte zkontrolovat prodlužovací kabel, pokud je použit v procesu připojení. Zkoumáme vidličku a dráty, které jde do zařízení.
 • Určujeme s kanálem. Pokud se obrázek neobjeví na obrazovce, zkontrolujeme všechny dostupné kanály a další. Studujeme nastavení, je docela možné, že požadovaný režim příjmu signálu není zapnutý. Mimochodem, můžete se podívat na vedení televize, určitě budou potřebné tipy.
 • Kabel. Zkontrolujeme, jak správně je vše připojeno, zda barva zástrčky odpovídá konektoru. Také by se drát neměl natahovat. I když je správně nainstalován, může obrázek jít s rušením. Pokud existuje další přechodný kabel, snažíme se je spojit. Zcela pravděpodobně se zástrčka stala nepoužitelnou nebo drát s vadou.

Pokud se po všech manipulacích nikdy neobjevil obrázek na televizní obrazovce, znamená to, že technické problémy s přehrávačem DVD. Musíte navštívit servisní středisko, kde odborníci budou provádět diagnostiku a v případě potřeby opravit.

Pokud se po diagnóze ukáže, že DVD je v dokonalém pořadí, ale nelze jej připojit, je vhodné přilákat odborníky. I když k tomu dochází velmi zřídka.

Závěrem

Můžete připojit DVD přehrávač k televizi sami. Postup je poměrně jednoduchý, což dokáže zvládnout i nezkušený člověk. Zařízení jsou odpojena od napájení, spojená s speciálním přechodovým kabelem, zůstává pouze vybrat zdroj signálu v televizi a spustit disk na přehrávači. Pokud je celá technika použitelná, pak proces připojení bude trvat pět minut vašeho osobního času.

Ahoj! Jmenuji se Peter Grace a já jsem editor.v.Chief z tohoto portálu. Na tomto webu se náš tým pokouší zveřejnit nejdůležitější a nejdůležitější informace o různých technologiích ve světě digitální televize. Jsem rád, že se na nás podívám, vítejte!

Možné problémy a jejich eliminace

Pro připojení dvou zařízení není nutné pochopit techniku. Dokonce i dítě se vyrovná s tak jednoduchými manipulacemi. Ale některé problémy mohou vždy nastat. Některé případy jsou velmi typické a můžete se s většinou vyrovnat sami.

Po instalaci někdy dochází k následujícím situacím:

 • Zařízení se nezapne. Takový problém vyvstává v případě problémů s výživou. Zkontrolujte další zařízení a zapněte jej ve stejném zásuvce. A pokud je problém uložen, pak se něco děje s energetickou mřížkou. Jen pro případ, že si prohlédněte šňůry a vylučujte přítomnost poškození. Ale nesnažte se zvládnout. Je lepší zavolat specialistovi.
 • Nedostatek obrazu nebo zvuku. Zkontrolujte, zda dochází k porušování integrity drátu, který spojuje hráč a televizi. Pokud jsou, pak by měl být kabel vyměněn. Neukládejte a nezískávejte levnou a špatnou kvalitu. Nejen kvalita videa závisí na šňůře, ale také na bezpečnosti vaší techniky.
 • Nízká kvalita obrazu. Možná je případ ve konektoru. Zástrčka by měla sedět pevně v hnízdě, ne viset ven. Pokud stále visí, pak vaše technika potřebuje opravy.
 • Zvuk je špatně hraný nebo dokonce zmizí. To se stane, když se do konektoru dostalo něco cizího. Nezanedbávejte čisticí konektory z prachu, ale udělejte to opatrně, abyste nic nepoškodili.
 • Slyšíte, jak se disk „třese“. To znamená, že signalizační hlava přehrávače DVD ucpala. Pokud jste přesvědčeni ve svých schopnostech, můžete to vyčistit sami. Je však lepší svěřit tento postup specialistovi. Diagnóza tedy bude prováděna lépe.
 • Přehřátí adaptéru během přehrávače DVD. Zde je problém v poškozené šňůře. Často se ohýbají, proto vyvstává podobný problém. Řešení. nákup a výměna kabelu. Pokud se tak nestane, pak existuje riziko uzavření kabeláže a dokonce i oheň.
 • Špatná technika kvality. V nespecializovaných obchodech je často nalezeno manželství. Pokud se tedy rozhodnete provést nákup na takovém místě, okamžitě zkontrolujte zařízení a propojte jej různými způsoby. Pokud je zařízení stále v záruce, můžete jej předat bezplatné údržbě nebo výměnu dílů.

Ne vždy stojí za to odepsat účty, které byly uchovány ve vašem domě. Může najít aplikaci. Moderní technologie pro to poskytují mnoho schopností.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS