Jak připojit fitness náramek k telefonu Xiaomi

Jak připojit náramek MI Band k telefonu

Inteligentní fitness náramek, který ovládá téměř všechny zdravotní ukazatele majitele-praktický příslušenství v každodenním životě. Stojí za to připojit náramek Xiaomi k telefonu, podat po ruce a můžete sledovat srdeční frekvenci, kroky a tělesnou teplotu v reálném čase. Podrobná kontrola inteligentního sledovače: charakteristiky a krok.pomocí pokynů, jak připojit a nakonfigurovat zařízení.

MI Band 2 a MI Band 3 je řada inteligentních fitness trackerů, které produkují slavná společnost Xiaomi Company. Sledovače mají kompaktní rozměry a stylový design, pohodlně připevněné na paži, jako je náramek nebo mini hodinky. Každá generace fitness náramků má zvláštní příležitosti, které by měly být zváženy.

MI Band 2

Charakteristický Parametr
Kapacita baterie 70 mAh
Čekací doba 480 hodin
Inte Wee Bluetooth 4.0
Váha 7 Gr.
Materiál popruhu Křemík
Materiál obrazovky Plastický
Stupeň ochrany IP67
Stupeň odolnosti vůči vodě WR30 (Spray, Rain)
Kompatibilita s iOS Verze od 7
Kompatibilita s Androidem Verze ze 4.4
Diagonální obrazovka 0.42
Mobilní internet Ne
Oznámení SMS, pošta, kalendář.
Monitorování Spánek, kalorie, fyzická aktivita
Senzory Akcelerometr, pulsometr

MI Band 3

Charakteristický Parametr
Kapacita baterie 110 mAh
Čekací doba 480 hodin
Inte Wee Bluetooth 4.2
Váha 20 g.
Materiál popruhu Křemík
Materiál obrazovky Plastický
Stupeň ochrany IP68
Stupeň odolnosti vůči vodě WR50 (sprcha, plavání bez potápění)
Kompatibilita s iOS Verze z 9
Kompatibilita s Androidem Verze ze 4.4
Diagonální obrazovka 0.78
Mobilní internet Ne
Oznámení SMS, pošta, kalendář počasí
Monitorování Spánek, kalorie, fyzická aktivita
Senzory Akcelerometr, pulsometr

Oba Band 2 i MI Band 3 chápe majiteli doslova jeden dotek prstu. Dva modely tohoto náramku jsou spojeny stejným způsobem, takže prezentovaná instrukce je univerzální.

Jak povolit MI Band 5 poprvé

Náramky Xiaomi Mi Band Fitness jsou neustále v aktivním stavu, za předpokladu, že baterie je dostatečná a speciální tlačítko pro zapnutí, stejně jako ostatní zařízení, nemají. Z předchozích verzí MI Band 5 zůstaly gesta a dotyková klíč „domov“ na bradě. Stisknutím na něj pouze potvrdí výkon sledovače. seznam jazyků se zobrazí a poté požadavek na synchronizaci s telefonem.

Po zakoupení před prvním použitím je vhodné připojit zařízení s nabíječkou ze sady. Nedostatek reakce náramku na dotyk displeje je jistě známkou setí baterie, ačkoli zařízení jsou obvykle dodávána se značným procentem náboje.

Proces nabíjení je optimalizován s každou generací. Není nutné odstranit náramek z popruhu, v soupravě je magnetický kabel, který se snadno drží kontaktů na zadním panelu zařízení. Další koncový kabel je připojen k portu USB vhodného zařízení: napájecí adaptér, notebook nebo PC, Pauerbank.

V případě poruchy, když po 15–20 minutách MI Band 5 není při nabíjení aninizovanou, měli byste kontaktovat servisní středisko nebo do obchodu pro záruční návrat.

Zkontrolujte také, zda jsou kontakty pokryty filmem, a pokuste se stisknout nabíjecí kabel na náramek pevněji.

Úplný poplatek bude potřebovat asi 1,5–2 hodiny. Úroveň poplatku můžete sledovat pomocí zobrazení náramku na fitness a omezit se na 80–90 %. Takže proces synchronizace a instalace aktualizací není přerušen, výrobce doporučuje dosáhnout alespoň 50 % náplně.

Příprava na připojení MI Smart Band 5 k telefonu je povinna nainstalovat speciální aplikaci pro správu a nastavení sledovače. Oficiální nabídka pro řadu kanálových zařízení MI (stejně jako měřítko MI) je MI fit, na jejímž příkladu bude práce s náramkem dále zvážit. Software je zcela zdarma a je k dispozici pro stahování na trhu Play, App Store a na fóru 4PDA.

Spojení a podrobné nastavení inteligentních náramků nabízí další alternativní programy:

Nastavení hlavních funkcí MI Band 6

Navigační tlačítka používaná Xiaomi ve 2. Generaci fitness klátsů, kteří jsou nyní smyslové, ani fyzické ztělesnění. Správa se zcela předala na gesta: hromada nahoru/dolů volání a teče nabídky, přejetím přejetím zleva doprava vyměnilo tlačítko Return a vybrat jakýkoli prvek je dostačující jednoduchá obrazovka obrazovky, zatímco dlouhý stisknutí otevře Další část nastavení. Také s gestem vlevo nebo vpravo z hlavní obrazovky se volá widgety. Ve výchozím nastavení je to hudba a počasí.

Pro přístup k nastavení a pevným datům, jakož i pro správu osobního profilu, zůstávají uživatelé aplikací pro značce MI Fit. Parametry v programu pomohou „zaostřit“ zařízení pro sebe, ale nabídka fitness náramku není o nic méně informativní a funkční.

Aplikace mi fit

Interakce softwaru nabízí interakci s účtem MI ve třech sekcích:

 • Cvičení. Navrženo pro sledování tří typů aktivity: chůze, běh, cyklistika a shromažďování obecných údajů o školení a stavu těla.
 • Přátelé. Systém přátel v MI Band je dobře podporován motivací pro každodenní aktivitu. Informace o tréninku, váze, kvalitě spánku vašich blízkých a známých jsou aktualizovány online, takže si budete vždy být vědomi jejich úspěchů.
 • Profil. Zde se shromažďují všechna hlavní nastavení osobního účtu a připojených gadgetů. Nastavení značek chování je k dispozici tak, aby náramek přesněji rozpoznal vaše akce a upravil školení a fyzické ukazatele. „Cíle“ stanoví požadovanou váhu a počet kroků denně a „inteligentní analýza“ připraví tipy na zlepšení kvality spánku.

Chcete.li přistoupit k nastavení náramku Fitness, musíte jej vybrat na kartě „Profil“ v ​​seznamu připojených zařízení. Nahoře se vždy zobrazí nabíjení baterie níže. Nastavení parametrů.

Hodiny tváře

Všechny dostupné a oficiální kontroly jsou uloženy v „obchodě“ a rozděleny do tematických skupin. Současně, na památku MI Band 6, bude možné uložit až 6 číselníků, ale 3 z nich jsou předinstalované standardní možnosti, které nebudou schopny odstranit.

Chcete.li načíst spořič obrazovky na tracker, budete si muset vybrat možnost, která se vám v obchodě líbí, klikněte na něj a poté na tlačítko „Synchronizovat vytáčení“. Některá témata jsou navíc animovaná, navíc je povolena načíst vlastní číselníky a vytvářet vlastní. Pro posledně jmenovaný je vlastní blok číselníku poskytován s polotovary, výběr pozadí z paměti smartphonu a palety palety písma písma.

připojit, fitness, náramek, telefonu, xiaomi

Na náramku pro fitness můžete přepínat mezi nevyloženými číselníky: „Hlavní nabídka“ „Nastavení“ „Zobrazit“ volbou stisknutím tlaku. Stisknutím a držení hlavní obrazovky také otevře galerii spořiče obrazovky.

Oznámení, připomenutí a hovory

Tato část nabízí řadu nastavení pro oznámení o čtení, zprávy a odmítnutí hovoru. Po obdržení povolení se fitness hodiny zobrazí příchozí hovory s vaší touhou se zpožděním ve srovnání se smartphonem. Kromě toho je odrazem názvu nebo čísla „příchozího hovoru“ namísto standardního nápisu nabízeno. Hovor můžete zrušit z obrazovky hodinek, ale odpovědět. pouze z telefonu.

Vibrace, sledovač upozorní na přijetí oznámení push. Je nutné poskytnout MI fit přístup k oznámení a poté označit aplikaci, z níž chcete dostávat duplikované zprávy. Pokud nezbytné programy nejsou v navrhovaném hlavním seznamu, přejděte na „Správa aplikací“ níže. Možnost „Přijímat pouze s obrazovkou OFF“ omezí zobrazení oznámení na hodinách, pokud je obrazovka smartphonu aktivní.

Podobně bude sledovač upozornit příchozí zprávu SMS, ale běžec pro aktivaci této možnosti je vložen do samostatné položky.

Získání oznámení pro displej sledovače zahrnuje povolení k spuštění aplikace MI Fit na pozadí. Automatické spuštění můžete koordinovat podél cesty „profilu“ „MI Smart Band 6“ Fitness Branch „Spuštění na pozadí“. Jinak oznámení přestanou přicházet, stačí pouze zkrátit nebo zavřít aplikaci.

Upozornění o průchodu daného počtu kroků denně se aktivuje v odstavci „Oznámení o cíli“.

Když jste seděli, připomínají teplé. Fitness náramek s vibracemi a oznámením vás požádá o povstání a protažení, pokud nemůžete za poslední hodinu opravit alespoň žádné aktivní akce.

Připomenutí můžete povolit v odpovídajícím bodě. Je také nastaven dočasný interval pro práci této funkce a další čas, pokud jsou pro vás taková oznámení zbytečná, například v obědě.

Vibrace uživatele

Vibrace a povaha jeho projevu jsou nakonfigurovány na odpovídající kartě. Každé oznámení. volání, budík, připomenutí pro natažení a zbytek. vibrace se odráží individuálním způsobem, pokud uživatel chce odstranit obvyklou možnost.

Na kartě Otevřené vyberte jednu z událostí a stiskněte Plus („Přidat“). Uživatelský režim nastavíme dotykem obrazovky; Čím déle, tím intenzivnější bude odpověď uvolněna. Dokončíme nastavení pomocí tlačítka „Uložit“ v pravém horním rohu.

Monitorování zdravotního stavu

Tato položka nabízí nastavení senzorů odpovědných za hlavní fyzické ukazatele.

připojit, fitness, náramek, telefonu, xiaomi
 • Puls. Monitorování srdeční frekvence je spuštěno ručně nebo automaticky, pokud nastavíte frekvenci měření v aplikaci. Během tréninku se frekvence měření zvýší s platným monitorováním srdeční frekvence. Pokud je pro neustálé měření srdeční frekvence nastaven interval 10 nebo více minut, můžete v klidu určit horní hranici pulsu a aktivovat oznámení o jeho přebytku.
 • Sen. Během spánku se automaticky měří srdeční frekvence a hladina kyslíku v krvi pro posouzení kvality spánku a dýchání. Okamžitě se můžete seznámit s analýzou posledního spánku: čas usínání, fází a trvání; Studovat obecná doporučení pro zlepšení kvality dýchání a zavedení režimu.
 • Stres. Stanovení úrovně stresu je založeno na změnách srdeční frekvence. Indikace jsou stanoveny každých 5 minut, s výjimkou období fyzické aktivity.

Jak připojit MI Band 4 k telefonu

Instrukce

Chcete.li připojit Xiaomi Mi Band 4 k telefonu, budete potřebovat aplikaci MI Fit. Rovněž stojí za to zajistit, aby váš smartphone splňoval následující požadavky:

Požadavek na OS. podpora Android 4.4 a více. Pro iOS. verze 9 a vyšší.

Požadavek Bluetooth. podpora Bluetooth verze 5.0.

Krok.by.krok pokyny k připojení:

Stáhněte si a nainstalujte aplikaci MI Fit do obchodu Google Play nebo App Store.

Zapněte Bluetooth na svém smartphonu.

Spustíme aplikaci MI Fit.Pokud máte účet MI-A-Account nebo, klikněte na „Enter“. Pokud takové účty nemáte, klikněte na „Registrace“, vytvořte si účet a zadejte aplikaci.

Vyberte způsob, jak vstoupit prostřednictvím jednoho z účtů.

Povolujeme přístup k aplikaci k fotografii, multimédii a souborům.

Ve spodní části obrazovky uvidíte zprávu, že neexistují žádná připojená zařízení. lpí na ní.

Otevře se okno výběru zařízení. Samo o sobě označují „náramek“.

Souhlasíme se shromažďováním dat a potvrzujeme přístup k geolokačním službám.

Hledání zařízení začne. v tuto chvíli přiveďte MI Band 4 co nejblíže telefonu. Po nalezení zařízení budete muset potvrdit připojení na náramku.

Zbývá počkat, až nebudou načteny všechny aktualizace. Navíc, pokud jste si koupili náramek na Aliexpress a máte ve výchozím nastavení anglický jazyk. bude přeložen do ruštiny.

Připraveno. MI Band 4 je synchronizována s vaším smartphonem.

Pokyny k připojení:

Nejprve musíte stáhnout a nainstalovat aplikaci MI Fit do obchodu Google Play nebo App Store.

Spusťte aplikaci MI FIT a zadáme účet. Můžete vstoupit prostřednictvím MI, Google nebo účtu. Pokud je nemáte, klikněte na „Vytvořit si účet“, předáme registrační postup, po kterém zadáme aplikaci.

Další „mi fit“ se vás zeptá na řadu povolení. Po přijetí politiky důvěrnosti bude první věc, kterou budete muset otevřít přístup k režimu „Nerušit“. Chcete.li to provést, přejděte do nastavení:

Otevře se seznam aplikací nainstalovaných na vašem Xiaomi. Najdeme mezi nimi „mi fit“ a umožňuje přístup, jak je uvedeno na níže uvedeném obrazovce.

Dále budete muset umožnit přístup k následujícím údajům:

 • Kontakty
 • Volání
 • Seznam hovorů
 • Přístup k údajům o fyzické aktivitě
 • Umístění
 • Fotografie, multimediální soubory

Počáteční nastavení aplikace je dokončeno, nyní zapneme Bluetooth na smartphonu. Samotný „mi fit“ nabídne to.

Ve spodní části obrazovky uvidíte zprávu, že v současné době neexistují žádná připojená zařízení. klikněte na ni.

Výběr náramku ze seznamu zařízení.

Souhlasíme se shromažďováním dat a potvrzujeme přístup k geolokačním službám.

Vyhledávání zařízení začne. Během vyhledávání přiveďte MI Band 5 co nejblíže k smartphonu. Po detekci budete muset potvrdit konjugaci na samotném náramku.

Připraveno. MI Band 5 je synchronizována s vaším smartphonem.

Připojte MI Band 3 k telefonu

Chcete.li připojit MI Band 3 Zapněte Bluetooth na telefonu.

Pokud jste již byli připojeni MI Band 2, pak to budete muset odvádět. Přečtěte si více o tomto procesu a o tom, jaké problémy lze nastat zde: Jak odplatte MI Band 2 z telefonu.

Stručně řečeno, otevřený mi fit, přejděte do profilu MI Band 2.

Nyní v MI fit do sekce sekce na položce „Zařízení není připojeno“ a vyberte náramek.

Dále máme náramek co nejblíže telefonu. Jakmile MI Band 3 vibruje. klikněte na tlačítko pod obrazovkou a jste hotovi.

Alternativní modely náramku

Jako alternativní verze pro MI Band 2 jsme také napsali pro MI Band 1s instrukce uživatele, což ukazuje na hlavní rozdíly v tomto zařízení.

 • Stále se připojuje k telefonu prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth.
 • Při prvním použití požádá o to a v budoucnu vyžaduje tento postup asi po měsíci provozu.
 • Pro správnou práci bude nutné zadat vaše data v MI Fit a poté pomocí podrobného průvodce uvedeného výše vytvořte připojení a konfiguraci.

S novější (druhou) verzí není tolik rozdílů. Při zvažování Pulse MI Band 1s je instrukce pro něj jasně najevo, že tento model s předponou pulsu je zaměřen přesně na měření frekvence srdečních kontrakcí majitele.

Přirozeně, MI Band 2 také ví, jak to udělat, ale v této úpravě je analýza pulsů vyrobena z různých stran:

 • Měření jsou prováděna pomocí fotopletsmogramů;
 • Data jsou zobrazena na displeji za 15 sekund;
 • Práce náramku se provádí v aktivní (s manuální aktivací) a pasivním (každodenním) režimem (2krát za minutu).

Nevýhodou je, že náramek Pulse Fitness Xiaomi Mi Band 1S nebude měřit puls, když je náboj snížen pod 10%.

Ze všech výše uvedených je důležité pochopit, že za účelem dosažení optimálního fyzického stavu a vysoké úrovně zdraví není dostatek nákupu náramku, vstup jejich parametrů a správnou konfiguraci. Pravidelné sporty, procházky a stabilní aktivní životní styl. to je to, co zůstává za majitelem náramku.

Jak resetovat nastavení do továrny

Chybí funkce návratu do továrního nastavení v Xiaomi Mi Band 3. Ale v případě potřeby to lze provést pomocí softwaru. „Diagnostický“ nástroj pomůže resetovat nastavení. Aplikace modrého skeneru prakticky neovlivňuje software sledovače, pomáhá nahradit hmotnostní adheze po jeho použití, MI fit vnímá zařízení jako nové.

připojit, fitness, náramek, telefonu, xiaomi

Můžete resetovat nastavení Xiaomi Mi Band 3 pomocí zmrazení, výboje, uzavření kontaktů, ale tyto metody jsou považovány za nebezpečné pro gadget a neúčinné.

Odpovědi na často kladené otázky

Otázka Odpovědět
Po resetování nastavení nelze sledovač připojit k telefonu. Co dělat? Pokud se sledovač po resetování přestal synchronizovat, doporučujeme jej restartovat a opakovat synchronizaci. Pokud to nepomohlo, smažte mi fit a nainstalujte jej znovu.
Je možné připojit sledovač se dvěma telefony najednou? Ne. Fitness náramek spojuje a rozpozná pouze jeden gadget.
Proč se náramek fitness nepřipojí k smartphonu? Nejprve se ujistěte, že Bluetooth funguje na telefonu. Zkontrolujte také, zda je náramek originální. Zkontrolujte také hodiny smartphonu a kompatibility (MI Band 4 pracuje s gadgety Android 4.4, iOS 9.0 a novější). Chcete.li vyřešit problém se synchronizací, splňte náramek do továrního nastavení.

MI Band 4 Fitness Bracelet otevírá uživatelům nové příležitosti. S ním budete ovládat své fyzické ukazatele a zdraví. A aby byla data výhodná, je nutné synchronizovat hodinky pomocí smartphonu. Pokud by to nebylo možné udělat, dodržujte doporučení z článku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS