Jak připojit MI náramek k iPhone

Zda se Xiaomi Mi Band 5 a iPhone spojí, je možné tyto gadgety synchronizovat mezi sebou?

Spravedlivě, mnoho majitelů iPhone se dotkne pochybností o tom, zda se náramek Xiaomi Mi Band 5 připojí k telefonu nebo ne, protože obchodníci tvrdí, že byl vytvořen pro Android.

Nebojte se, připojení MI Band 5 s iPhone není obtížnější než Android, ale existují určitá omezení, o kterých byste měli vědět:

 • Iphone by měl mít Bluetooth 4.2 nebo vyšší to znamená, že na chytrých telefonech iPhone 4, 5 a 6 mohou být problémy s bezdrátovým připojením s pásem MI 5.
 • Iphone SE, 7, 8, 9, 10, 11 a starší budou synchronizovány s MI Band 5 bez sebemenších problémů a chyb.

Kompatibilita MI Band 3 a iPhone

Naštěstí Xiaomi prostě nemohl obejít otázku „spolupráce“ mezi nimi a cupertinisty. A v důsledku toho můžete snadno připojit libovolné inteligentní zařízení Xiaomi k iPhone, včetně náramku pro fitness MI 3. Současně není kvalita parní práce zařízení v žádném případě nižší než Android a někteří uživatelé dokonce tvrdí, že náramek funguje lépe ve spojení s iPhone.

Nebude však možné synchronizovat s každým modelem legendární řady smartphonů. Připojené zařízení musí mít iOS verzi alespoň 9.0. Ale to nemusí být iPhone, můžete připojit iPad a dokonce i iPod Touch.

Software iPhone

Zvažte aplikace, které jsou vhodné pro vlastníka zařízení „Apple“. Bude existovat oficiální software od výrobce i vlastní materiály.

Aplikace pro ladění sledovače

Nejoblíbenější užitečnost je mi fit. Je k dispozici pro Android a iOS. Tento program byl vyvinut společností Xiaomi.

Další je MI Band Master. S pomocí tohoto nástroje, hovorů, oznámení, událostí, jsou nakonfigurovány alarmy a spočítají se kroky, váha a spánek.

Amaztools je také skvělý program pro sledování zdravotních ukazatelů a funguje jako dálkové ovládání. Sportovci budou mít rádi srdeční frekvence. Mluvili jsme více o aplikacích v samostatném článku.

Jak se připojit

Postup konjugace je stejný na všech chytrých telefonech, bez ohledu na společnost a operační systém.

  Sledování až 100%.

 • Stáhněte si aplikaci MI Fit s App Store a nainstalujte.
 • Na telefonu zapněte Bluetooth a určení umístění.
 • Spusťte stažený software a poskytněte požadovaná povolení. Přihlaste se do svého účtu nebo se zaregistrujte.
 • Přejděte na „Profil“. „Přidat zařízení“. „Náramek“.
 • Přiblížit tracker k iPhone a souhlas s vytvořením páru.
 • Počkejte na dokončení aktualizace a obnovení nastavení.
 • Vytvořte hlavní nastavení pásma MI 5 (instalace číselníku, zahrnutí oznámení, měření pulsu atd.D.)

Pokud program nevidí nositelný gadget, vyčistěte mezipaměť a restartujte zařízení. Zkuste použít alternativní aplikaci.

Jak připojit MI Band 6 k iOS k iPhone

Můžete použít náramek Xiaomi Mi Band 6 Fitness nejen s telefony Android, ale také iOS, který je ovládán iPhone. Funkčně nebude žádný rozdíl, náramek MI Band 6 si při práci s iPhone zachová všechny deklarované funkce při práci v párech s iPhone.

Neexistují téměř žádné rozdíly od první synchronizace s telefony Xiaomi na iOS, ale existuje jedna nuance, je spojena s novou politikou Apple související s soukromí.

Ujistěte se, že používáte telefon iPhone, který běží iOS 10 nebo novější verzi, pokud telefon běží iOS 9 nebo starší, náramek nebude fungovat neustále.

Před připojením zcela nabijte baterii MI Band. Je také nutné nainstalovat aplikaci MI FIT na smartphone, poskytnout jí všechna oprávnění a aktivovat bezdrátový integrál Bluetooth bezdrátový.

 • Spusťte mi fit. Pokud nemáte účet MI, musíte jej zaregistrovat;
 • Po registraci najděte kartu „Profil“. A položku nabídky „Moje zařízení“. Klikněte na tlačítko „Přidat zařízení“;
 • V seznamu vyberte nabídku náramku. Vyhledávání a automatické připojení pásma MI k iOS začne, po kterém se budete dotázáni, jaká data chcete umožnit aplikaci sestavit, ukládat a zpracovat. Pokud chcete získat plné zkušenosti z používání MI Band, doporučuji, abyste poskytli všechna požadovaná povolení.

Všechno, připojení je dokončeno, nyní se náramek automaticky připojí k iPhone, jakmile skončí v zóně Bluetooth, a když je spuštěno MI fit, synchronizace všech akumulovaných dat.

Registrace a oprávnění v MIFIT

Po instalaci aplikace by měla být otevřena a povolena.

Přirozeně, pokud jej zadáte poprvé, vytvořte nový účet.

Pokud byl pro to požadován účet MI, nyní stačí mít poštu Gmail, účet v nebo, kdo v naší oblasti nestačí, WeChat.

Na konci registrace vyplňujeme naše osobní údaje (jméno, pohlaví, datum narození, výška a hmotnost) a minimální počet kroků, které byste chtěli probíhat po celý den (doporučená hodnota je 8000 kroků).

Stojí za zmínku, že vyplňování údajů na sobě by mělo být co nejpřesněji, protože na jejich základě bude provedeno výpočet spálených kalorií a vzdálenost ujetá vzdálenost.

Způsob

Metoda je založena na předpokladu, že MI Band 2 není připojen k konkrétnímu telefonu kvůli postižení Bluetooth. Nejlepší je nejprve zkontrolovat odhad připojením k jinému zařízení nebo přenosem souborů prostřednictvím této bezdrátové technologie.

 • Zpočátku se jednoduše provádí konzistentní vypnutí/zapnutí Bluetooth.
 • Pokus o synchronizaci se opakuje, pokud se ukázalo, že je neúspěšný, pak se Bluetooth vypne a smartphone se restartuje.
 • Po restartování se připojení opakuje, pokud je opět neúspěšně, pak tyto dva neúspěšné pokusy jsou důvodem přechodu k další metodě.

Proces registrace

Můžete to udělat dvěma způsoby: pomocí čísla telefonu nebo e.mailu. Postupy se mohou mírně lišit. Například, pokud se zaregistrujete po krabici, pak je posloupnost akcí následující:

 • Stanovení geopolice. V prvním řádku musí být dohodnuto s aktuálním umístěním. Pokud není vhodné, stiskněte tlačítko „Další“;
 • Další krok musí být dohodnut s politikou důvěrnosti;
 • Poté klikněte na „Vytvořit účet“. Zde aplikace nabídne několik možností se vstupem, který byl popsán výše;
 • Po výběru jednoho z nich se uživatel dostane na registrační stránku;
 • Zadejte e.mailovou adresu, vymyslete heslo a zadejte Captcha;

Poté, co program nabídne vstup do pohlaví, výšky, hmotnosti a dalších dat. Poté je vybrán počet kroků, které by měl uživatel podniknout. 5000 je považováno za optimální, ale doporučeno. 8000. Díky tomu bude MI Fit sledovat denně cestovanou vzdálenost.

 • Souhlasíme s výpočtem kroků s pomocí telefonu, pokud není detekován náramek;
 • Umožněte přístup k fotografii, multimediálním a souborům;
 • Přidejte náramek stisknutím oznámení ve spodní části obrazovky nebo skrz PlusIK v pravém horním rohu;

Poté software navrhuje určit zařízení, které musí být synchronizováno se smartphonem, například inteligentními tenisky, náramkem nebo hodinky Xiaomi. Musím si vybrat první možnost.

Potvrďte zahrnutí Bluetooth. Pak přivedeme sledovač do telefonu, abychom spustili synchronizaci. Na konci postupu zařízení vibruje, po kterém je nutné stisknout ovládací klávesu dotyku displeje. Práce náramku je dále nakonfigurována podle uvážení uživatele.

Alternativní konfigurační programy

Existují alternativní programy pro zřízení náramku. Někteří duplikují funkčnost MI fit a někteří dávají další příležitosti. Tady jsou některé z nich:

Existují značky chování. Před cestou vyberte požadovanou akci a aktivujte se poté. Kompletní. Náramek tedy vaše kroky nezohledňuje.

Rus je pouze v globální verzi po instalaci aktuální aktualizace. Pro čínskou verzi existuje alternativní způsob.

Zpočátku zkontrolujte náramek na originalitu. Dále je nutné optimalizovat. Odpojení nebo snížení srdeční frekvence výrazně ovlivňuje autonomii. Pokuste se odstranit aktivaci displeje při zvednutí rukou.

Ano, ale za to budete muset nainstalovat emulátor Android (VirtualBox, Nox App Player, Bluestacks) a MI Fit již tam.

Neexistuje žádná taková funkce, ačkoli o tom bylo mnoho pověstí. Možná bude přidáno později nebo v jiné verzi sledovače.

V MI Fit jdeme do „profilu“, vybereme tracker a list přes samý spodní část seznamu. Stiskněte tlačítko „Zakázat“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS