Jak připojit náhlavní soupravu Jabra k iPhone

Jak připojit sluchátka Jabra k iPhone?

Na mobilním zařízení vypněte Bluetooth a dále. Zkuste nosit zařízení Jabra pomocí jiného mobilního zařízení. To je nutné k potvrzení, že jiné mobilní zařízení najde vaše zařízení Jabra a připojí se k němu. Ujistěte se, že vaše zařízení Jabra je nainstalováno ve vaší nejnovější verzi firmwaru.

Sluchátka Jabra pracují s chytrými telefony iPhone a Android. Podívejte se na naši příručku pro kompatibilitu a získejte úplnou recenzi.

Jak povolit náhlavní soupravu Bluetooth Jabra

Uprostřed nuly byla všechna ruská města plná lidí s bezdrátovými sadami v uších, kteří vyděsili kolemjdoucí.konverzace „samy o sobě“. První modely takových zařízení byly drahé, ale konkurence a čínští výrobci brzy zpřístupnili produkt většině lidí. Dnes jsou populární mezi řidiči, obchodníky a milovníky hudby, kteří jsou během konverzace nebo poslech hudby otráveni dráty.

V Rusku a Evropě jsou nejoblíbenější náhlavní soupravy Jabra. Tato značka je součástí skupiny GN skupiny založené v Dánsku v posledním století.

Pro ty, kteří poprvé používají bezdrátovou náhlavní soupravu, jsme připravili pokyny Bluetooth pro sluchátka Jabra, jak se připojit k telefonu:

 • Nabijte náhlavní soupravu. Udělejte to pouze nabíječku, která je zahrnuta do sady. Použijte zdroj energie AC. Doba nabíjení. 2 hodiny, indikátor LED vás upozorní na konec procesu. Nedoporučuje se opustit zařízení bez nabíjení po dlouhou dobu, „čerpat“ baterii alespoň jednou za měsíc.
 • Zapněte síť Bluetooth na smartphonu nebo telefonu.
 • Zapněte náhlavní soupravu. Na krytu na tlačítku BCL/Slope jej sevřete, dokud se LED, která později vyjde na úsporu energie, neosvětluje.

Instrukce je vhodná pouze pro připojení k chytrým telefonům pomocí Bluetooth. Pro konjugaci s osobním počítačem, tabletem nebo jiným digitálním zařízením je poskytnut jiný postup.

Co je náhlavní souprava Jabra

Bezdrátové náhlavní soupravy Bluetooth je velmi pohodlné zařízení, které vám umožní mluvit po telefonu a uvolnit ruce pro provádění dalších úkolů. Mezi uživateli Ruska a evropských zemí a evropských zemích je však populární periferství Jabry.

A není to překvapivé, protože zařízení má stylový design, malou váhu (pouze 8 gramů!), kompaktní rozměry, takže je obtížné rozlišit v uchu majitele. Pevně ​​sedí ve sluchovém průchodu, spolehlivě se připevňuje k ušástky, takže při chůzi nespadne. Díky tomu může být konverzace vedena po dlouhou dobu a nepřetržitě.

 • Zvuk vycházející z dynamiky Jabra má absolutní čistotu, protože vysílaný signál prochází digitálním zpracováním a také vysoký objem, který je automaticky regulován v závislosti na umístění reproduktoru. To je poskytováno přítomností možnosti HD Voice.
 • Zařízení je vybaveno funkcí varováním vlastníka dočasné komunikační ztráty a snížení nabíjení baterie.
 • Náhlavní souprava je vhodná k použití a je ideální pro cestující během výletu v dopravě, motoristé, poskytování bezpečné jízdy, stejně jako mladé matky a ženy v domácnosti, jejichž ruce jsou neustále obsazeny dítětem, nakupují, vaření, vaření nebo čištění.

Připojení periferie bezdrátového jabra s mobilním telefonem umožňuje nejen dvě zařízení současně, ale také výrazně rozšíří schopnosti každého z nich. V režimu schválení je tedy vlastník smartphonu schopen provádět následující akce prostřednictvím náhlavní soupravy Bluetooth:

 • Reagovat na výzvy;
 • Vytvořit hlasovou sadu čísel;
 • Dokončit hovory;
 • Aktivujte pohotovostní režim pro aktuální volání;
 • Odmítnout nežádoucí hovory;
 • Odpojte zvuk.

Výhodou náhlavní soupravy Jabra je možnost současného připojení ke dvěma zařízením najednou a zapamatování posledního čísla a jeho automatické sady. Další důležitou výhodou periferie Bluetooth je schopnost přijímat a přenášet signál v okruhu 30 metrů. To poskytuje další pohodlí, protože mobilní telefon může být ponechán v odkládacím prostoru nebo na autosedačce, v vaku nebo v další místnosti doma. Pokud je mobilní zařízení na přijatelné vzdálenosti, kvalita konverzace není snížena.

Jak restartovat sluchátka jabra?

Stiskněte a držte (asi 10 sekund) multifunkční tlačítko na pravém sluchátku, dokud indikátor LED neodhodí fialovou (mějte na paměti, že indikátor nejprve fouká červeně). Nastavení sluchátek je úspěšně resetováno.

Chcete.li obnovit nastavení továrny, stiskněte a podržte funkční tlačítko po dobu 10 sekund, když jsou sluchátka vypnuta. všechny informace o konjugaci Bluetooth budou odstraněny.

Jak restartovat Jabra Talk 15?

Chcete.li zjistit, proč telefon nenajde náhlavní soupravu Bluetooth, musíte vyloučit některé nedostatky: ujistěte se, že jsou nabité baterie v obou gadgetech. Ujistěte se, že příslušenství není používáno jiným zařízením. Zkontrolujte, zda je aktivována synchronizace smartphonu se sadou.

Jak připojit sluchátka Jabra k telefonu?

Klikněte a podržte (3 sekundy) tlačítko odpovědi/koncování, dokud se indikátor Blue Bluetooth nezačne blikat a režim zprávy v náhlavní soupravě bude znít o režimu mise. 3. Postupujte podle vokálních pokynů pro implementaci konjugace se zařízením Bluetooth.

Začněte zařízením Applied Plantronics, poté stiskněte a podržte vybrané tlačítko Bluetooth, dokud LED nezačne blikat červeně a modrá. Aktivujte Bluetooth v telefonu a najděte nová zařízení, název zařízení Plantronics se objeví jako „PLT“, následuje název modelu.

Jak restartovat náhlavní soupravu Jabra?

Klikněte a podržte (5 sekund) tlačítko odpovědi/koncování (tlačítko odpovědi/koncové), dokud se indikátor nezačne neustále zářit modře. V tomto režimu krátce stiskněte tlačítko Response/End.End dvakrát. Instalace Jabra BT2045 tedy budou vyhrazeny.

Vytvoření páru mezi zařízením a příslušenstvím Bluetooth

 • Na zařízení přejděte do nabídky „Nastavení“ Bluetooth a zapněte Bluetooth
 • Vložte příslušenství do režimu detekce a počkejte, až se zobrazí na obrazovce zařízení
 • Chcete.li vytvořit pár, klikněte na název příslušenství, když se objeví na obrazovce.

Je možné připojit bezdrátová sluchátka k iPhone?

Po připojení přes Bluetooth iPhone, zvuk s bezdrátovými sluchátky, reproduktory, automobilové systémy a další zařízení výrobců třetích stran.

Ujistěte se, že příslušenství Bluetooth a zařízení iOS nebo iPados nejsou daleko od sebe. Vypněte a znovu zapněte příslušenství Bluetooth. Ujistěte se, že příslušenství Bluetooth je zapnuto a plně nabité nebo připojeno ke zdroji energie. Pokud jsou baterie použity v příslušenství, zkontrolujte, zda je potřebujete vyměnit.

připojit, náhlavní, soupravu, jabra, iphone

Opatření preventivní

Pro rozšíření životnosti sluchátek se doporučuje dodržovat následující pravidla:

 • Skladování náhlavní soupravy v případě s nabíječkou zabrání nepříznivým vnějším vlivům;
 • Teplotní režim. z.10 ° C až 55 ° C;
 • Znečištění z vnějších povrchů je odstraněno měkkým hadříkem bez použití brusiv.

Baterie si zachová dobré funkční vlastnosti po dlouhou dobu provozu s pravidelným dobíjením. Tento postup se provádí s přestávkou ne více než tři měsíce. Těžký mráz (níže.20 ° C) Snižuje životnost baterie.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS