Jak připojit obrazovku notebooku k PC

Jak připojit obrazovku notebooku k počítači?

Notebooky od výrobců střední třídy poměrně často selhávají. Pokud se rozhodnete hodit zařízení, měli byste s tím počkat. Obrazovku notebooku můžete použít jako monitor, pokud je v dobrém stavu. Mnoho lidí se diví, jak připojit obrazovku notebooku k počítači. V našem článku se pokusíme říct, jak to udělat.

Problémy mohou nastat s jakýmkoli zařízením. Uživatelé notebooku často čelí skutečnosti, že všechno kromě obrazovky přestane pracovat v zařízení. Aktivní uživatelé domu mohou mít počítače s rozbitými monitory, které lze opravit díky starému notebooku. K provedení této operace budete potřebovat notebook a touhu používat staré zařízení a ušetřit peníze. Do nabídky

Možnost přímého připojení

Dobrá polovina notebooků je vybavena VGA, DVI nebo HDMI Intenses. Přítomnost portů nepřímo naznačuje schopnost přímo připojit notebook k počítači místo monitoru. Ale vlastně to není. Jsou zde přísná omezení, která nelze obejít bez vážného technického zásahu. Skutečnost je taková, že intenzie k dispozici notebooku fungují pouze k východu. To znamená, že můžete připojit například notebook s televizí nebo monitorovat a předat jim obrázek. Notebook však nemůže přímo přijmout obrázek z externích zařízení.

připojit, obrazovku, notebooku

Na poznámku! Na trhu existují vzácné výjimky, z velké části v prémiovém segmentu. Například obrazovka notebooku jako přímého připojení může používat řadu Y710 a Y730 od Lenovo a některá zařízení od Eurocom. První z nich je vybaven rozšířenou intenzitou VGA s propojením/ven a druhý s bilaterálním přístavem HDMI.

Samozřejmě můžete přímo připojit obrazovku notebooku k počítači tím, že ji vytáhnete a připojíte k adaptéru LCD. Ale to je docela barbarský způsob, jakým je snadné spálit nejen matici zařízení, ale také další drahé prvky.

Proč nemůžete použít notebook jako monitor pro systémovou jednotku

Použití notebooku místo monitoru bez speciálního vybavení nebude fungovat. Pokud zařízení není vybaveno vstupem videa (konektor vlastní běžným monitorům), použije se bezdrátové připojení. Většina notebooků, protože jsou také počítače, je vybavena výstupem videa. Nebude to fungovat na provádění plánu s nekompatibilitou zařízení. Jako počítačový monitor můžete použít notebook pomocí speciálního převodníku. Jejich náklady jsou poměrně velké, takže takové akce nejsou vždy vhodné. V tomto případě jsou způsoby, jak získat výstup obrazu na obrazovku notebooku jinými prostředky, dostačující a můžete použít kteroukoli z nich.

V každém moderním domě najdete mnoho vybavení. osobní počítače, notebooky, tablety a další gadgety. Britští vědci provedli studii, v závěru, o kterém bylo určeno, že 1,4 gadgetů představuje 1 Evropan. Navzdory veškeré hojnosti jsou poruchy nevyhnutelné. Jak se chovat, pokud se PC monitor zlomil, ale není schopnost jej rychle nahradit? Naštěstí může jedno zařízení fungovat místo jiného.

Okamžitě si však chci poznamenat, že použití notebooku jako monitoru PC je dočasným řešením, pokud naléhavě potřebujete dokončit soubory nebo házet soubory z disku na flash disk.

Připojení notebooku na systémovou jednotku

Displej vzduchu

Další mylnou představou, kterou najdete v síti, je použití nástroje pro displeje vzduchu pro technologii Apple, která vám umožní připojit monitor z notebooku k MacOS k PC jako displej. Toto je nesprávné prohlášení, protože aplikace použije iPhone nebo iPad jako další monitor. Důležitý bod spočívá ve slova „další“. Faktem je, že se nejedná o plnohodnotnou výměnu obrazovky, ale rozšíření plochy dvěma obrazovkami, tj. Zjednodušeně, obrazovka MacBooku nebo počítače bude pravou stranou plochy a iPhone iPhone nebo iPad. levice. To je vhodné, pokud na ploše není dostatek místa.

Podle recenzí se aplikace chová dobře ve statických aplikacích, ale nesedí se pro video nebo jiné dynamické programy, protože aplikace zamrzne a obecně vypne. Dobrý příklad snadného použití vzduchového displeje. typ aplikací Photoshop. Uživatel může nasadit pracovní list na celou obrazovku hlavního zařízení, tj. Nakreslete a odesílat všechny další panely na obrazovku iPad.

Důležité! Aplikace pro displeje vzduchu je placena a poměrně drahá, takže byste měli zpočátku přemýšlet o tom, jak je nutné, a je třeba ji koupit.

Používáme postavené.v inženýrských službách

Pokud jsou oba počítače připojeny k jedné síti Wi-Fi, můžete připojit dvě zařízení pomocí internetu. Windows 10 má projekt obrazovky, který používá standard Miracast. Nejprve tedy nejprve zjistěte, zda vaše zařízení tuto technologii podporuje.

Chcete.li se připojit, postupujte podle následujících akcí:

 • Stiskněte pravé tlačítko myši v nabídce Start v levém dolním rohu obrazovky a vyberte položku „Systém“.
 • Dále v levé nabídce najděte část „Promítající se do tohoto počítače“.
 • Nastavte parametry na vaši žádost. Například kód PIN a neochvětelnost jeho vstupu v každém připojení.
 • Poté na stacionárním počítači stiskněte kombinaci klíče Win R a zadejte příkaz MSTSC.
 • V poli, které se objeví, zadejte název notebooku.

Více o této metodě si můžete přečíst v našem dalším článku. Nenechte se odradit, pokud se nemůžete připojit poprvé. Protože existuje obrovské množství faktorů, které mohou bránit úspěšnému spojení. Například nastavení požárné prádla, antivirový program, zdravotně postižená služba atd.

Jak vybrat kabel a adaptéry pro připojení

Nejprve doporučuji, abyste si prohlédli notebook i monitor, určete, jaké intenzivní na nich jsou k dispozici. Například na mém notebooku je pouze jedno celé číslo HDMI (proto vlastně není na výběr).

Připojený monitor měl pouze VGA a DVI Inte Wees. Zajímavé je, že se zdá, že monitor není „až do revolučního“ a integrace HDMI nebyla na něm.

připojit, obrazovku, notebooku

V tomto případě je potřeba 2 kabely (rýže. 7, 8): Jeden HDMI, dlouhý 2 m., Další. adaptér z DVI do HDMI (ve skutečnosti existuje docela mnoho takových adaptérů. Mimochodem, existují univerzální, které poskytují všechny druhy intenzivních propojení jednoho s druhým).

Mít pár takových kabelů tedy můžete připojit notebook téměř na jakýkoli monitor: starý, nový atd.

Připojení pomocí VGA Inte Wee

Chcete.li se připojit, musíte provést následující akce:

 • Odpojte notebook a monitor od napájení;
 • Po připojení notebooku k monitoru PC pomocí odpovídajícího kabelu;
 • Dalším krokem je připojení monitoru a notebooku k napájecí síti;
 • Poslední fází je začlenění. Nejprve musíte zapnout monitor a teprve potom. notebook.
připojit, obrazovku, notebooku

Po zapnutí se na monitoru objeví obrázek, pokud k tomu nedojde, bude vyžadováno manuální nastavení režimu přenosu obrázku na monitor. Chcete.li provádět manuální nastavení, podívejte se na řadu klíčů od F1 do F12 umístěné na klávesnici notebooku, jeden z nich by měl být označen obrázkem charakteristikou zobrazení monitoru. Stisknutím tohoto klíče můžete přepnout režimy připojení, které jsou tři:

připojit, obrazovku, notebooku

Nezapomeňte, že klávesy F1-F12 můžete přepínat pouze současně kliknutím na klávesu FN, jinak stisknutí zadaného řádku tlačítka povede pouze k vašim referenčním funkcím OS.

Poté budete muset nakonfigurovat povolení a další parametry, které budou podrobně popsány níže.

Další články

Někdy může být připojení notebooku s externí obrazovkou doprovázeno problémy.

 • Druhá obrazovka se nezobrazí. Nejprve byste měli zkontrolovat správnost připojení a výkonu vodičů. Například připojte monitor s jiným notebook analogicky s prvním a zkontrolujte, zda existuje signál. Pokud to není důvod, pak je nutné zkontrolovat nastavení systému Windows. možná je zapnuta přehlídka pouze jedné obrazovky a pokuste se změnit rozlišení.
 • Pokud se ukazuje pomocný displej, ale dělá to s artefakty, pak je důvod nevhodný k rozlišení a frekvenci skenování. Správné parametry mohou být nastaveny v nastavení druhé obrazovky (analogií s popsaným výše).
 • Pokud existuje obrázek, ale není tam žádný zvuk a při připojení se používá HDMI nebo Thunderbolt a monitor PC je vybaven sloupci, pak je problém, že Windows nezvažuje zvukový výstup externím reproduktorům. Chcete.li to opravit, měli byste kliknout na ikonu hlasitosti v zásobníku, vyberte „Zařízení pro přehrávání“ a násilně nainstalovat zvuk sloupce monitoru.

Kterýkoli z výše uvedených problémů může být také způsoben irelevantním. Před provedením jakéhokoli připojení se proto vyplatí aktualizovat ovladač grafické karty. To lze provést prostřednictvím „Správce zařízení“, ale mnohem efektivněji najdete požadovaný software na webových stránkách výrobce notebooku nebo grafické karty.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS