Jak připojit set-top box Android TV k televizoru

Reakce na příspěvek „Mini průvodce nastavením set-top boxu AndroidTV

Přečtěte si původní příspěvek. S něčím souhlasím, s něčím ne, každopádně soudruh @BlueScorpion je skvělý, přináší lidem znalosti.

Nejprve jsem chtěl napsat pár řádků do komentářů, ale nakonec jsem si řekl, že stojí za to napsat odpověď na příspěvek, ve kterém se s vámi podělím o své zkušenosti a také vám řeknu, s jakými problémy jsem se při používání konzolí Android setkal.

Když jsem se před pár lety podíval na televizní set-top box od svého poskytovatele, zjistil jsem, že za televizi platím Bilayn asi tři sta dolarů měsíčně, ale na výstupu jsem za tyto peníze dostával asi 200 televizních kanálů. A to je vše. Bod. Nemám ani televizní archiv (který mám, ale musím si za něj připlatit), ani možnost sledovat YouTube. Kromě televize je k dispozici i chudá knihovna médií a za sledování každého filmu je třeba platit zvlášť. Když jsem se chtěl podívat na film v televizi, musel jsem přetáhnout notebook a připojit ho přes HDMI.

Odhodlaně jsem vrátil televizní set-top box poskytovateli, přešel na tarif bez televize a ponořil se do úžasného světa těchto vašich internetových stránek, abych se dozvěděl více o set-top boxech se systémem Android.

Než si vyberete set-top box, rozhodněte se, co od něj chcete a jaký je váš rozpočet.

V mém případě jsem nechtěl 4K pro box (televizor ho nepodporuje) a nechtěl jsem 5x zvukový výstup.1 (jsme obyčejní lidé a nevlastníme žádné domácí kino). Chcete sledovat IPTV, YouTube, filmy/seriály online z torrentů.

Moje požadavky, myslím, že to je ten správný bod. Na jedné straně si set-top box nekupujete jen kvůli sledování televize, ale na druhé straně od něj nepotřebujete nic super-cool jako 8K.

Ať už je to dlouhé nebo krátké, moje volba padla na X96 Max Plus 2 4/64.

připojit, set-top, android, televizoru

Proč jsem si vybral právě tento a co si myslím, že stojí za to?

Nezapomeňte si koupit set-top box se 4 GB paměti RAM.

V předstihu bych měl říct, že později jsem koupil 2GB set-top box pro tchyni a funguje perfektně. Ale zaprvé, používá se pouze ke sledování televize a zadruhé, paměti RAM není nikdy dost, to mi věřte

Moje zařízení s firmwarem Slimbox má v současné době 1,5 GB paměti RAM využité hned po spuštění systému. Jediné, co mám v autoloaderu, je OpenVPN pro obcházení blokátorů.

S každou novou aktualizací softwaru je stále žravější, takže pokud chcete televizor používat dlouho a spokojeně, 2 GB RAM není to pravé.

Nezapomeňte zvážit otázku sítě. Pokud plánujete připojení kabelem, musí STB podporovat gigabitové připojení. Pokud se budete připojovat přes Wi-Fi. pouze 5GHz, na 2,4GHz zapomeňte.

Sám jsem se do tohoto kolečka dostal při koupi set-top boxu pro tchyni. Koupil jsem ho bez podpory 5GHz a dlouho mi trvalo, než jsem získal stabilní a normální signál.

připojit, set-top, android, televizoru

Pokud si kupujete set-top box v levném segmentu, nedoporučuji používat jiný procesor než S905X3 nebo S905X4. To je čistě IMHO, ale všechny druhy AllWinner a další RK3328 bych obcházet.

Při výběru set-top boxu věnujte pozornost firmwaru, který dostanete po vybalení z krabice. Podle mého názoru by krabička měla být buď hned dodávána s Android TV, nebo by mělo být možné Android TV flashnout.

Mnoho set-top boxů, včetně mého X96 Max Plus 2, je dodáváno s AOSP po vybalení z krabice. Obvyklý „čistý“ Android s launcherem, vzdáleně přizpůsobený pro použití v televizoru.

Jedinou výhodou „čistého“ AOSP je možnost instalovat všechny aplikace z Play Marketu, nejen ty, které jsou určeny pro Android TV. Tato výhoda je spíše orientační, protože.к. Do televizoru se systémem Android můžete snadno nainstalovat libovolnou aplikaci pro systém Android ze souboru APK.

Android TV má však oproti AOSP mnohem více výhod. stabilnější provoz, mnohem použitelnější rozhraní a funkce hlasového vyhledávání (o tom níže) funguje bez problémů.

Hlavní body výběru krabic jsem prošel. Nyní, pokud jde o dop. hardware.

Uveďte chlazení vybraného modelu. V mém případě se při sledování „těžkých“ filmů z torrentů znatelně zahřívá, a když se teplota procesoru blíží 80 stupňům, krabička prostě visí. V profilovém vlákně na 4pda řemeslníci dali dohromady spoustu možností chlazení. Pokud se vám do něj nechce hackovat, můžete si u Ali objednat speciální stojanový chladič (například tento https://a).aliexpress.com/_AWxsEK ), který je napájen přes USB. Účinnost bude jistě nižší, ale pro mé účely to stačí. Možná, že pokud sledujete 4K, nebude to stačit. Na 4K se nedívám, takže k tomu nemohu nic říct.

Set-top box nelze pohodlně používat bez normální myši aero. A nejde o funkci ukazatele myši, ale o hlasové vyhledávání. Jde o to, že dálkové ovládání krabice je pouze IR dálkové ovládání bez mikrofonu. Sluchátka jsou vybavena mikrofonem, který můžete použít k hlasovému vyhledávání. Používal jsem několik různých myší Aero, ale nakonec jsem se rozhodl pro model G20s pro. Nejvýraznějším rysem tohoto modelu je přítomnost číselných tlačítek (je vhodné zadávat číslo požadovaného kanálu při sledování televize) a přítomnost podsvícených tlačítek.

Aero myš je nutností, vhodný model si můžete vybrat podle vzhledu.

Konečně jste si vybrali, koupili set-top box a anténní myš.

Měli byste být rádi, že zařízení funguje s Android TV nebo jej můžete flashnout na Android TV (doporučuji použít firmware Slimbox).

Nebudu se zabývat tématem nastavení hlasového vyhledávání v aplikacích, protože funguje po vybalení z krabice. Pokud se rozhodnete použít AOSP firmware. google Katniss instalace.

Jak nastavit set-top box se systémem Android při prvním spuštění

Set-top box se systémem Android můžete nastavit následujícím způsobem:

 • Set-top box, který je určen ke sledování televize, musí být nainstalován vedle televizoru a připojen k němu pomocí kabelu HDMI. Dodává se se zařízením, nebo pokud ne, můžete gadgety připojit pomocí AV portu;
 • Poté je nutné zařízení připojit k elektrické síti, aby mohlo být napájeno;
 • Při prvním spuštění miniaplikace může systém vyzvat k instalaci nejnovějších aktualizací. Pokud s tím majitel souhlasí, stačí, když se bude řídit pokyny na obrazovce;
 • Po instalaci všech potřebných souborů se na obrazovce televizoru zobrazí plocha systému Android.

Pokud chce uživatel změnit určitá nastavení miniaplikace, může ji jednoduše připojit k osobnímu počítači pomocí kabelu USB.

Také při prvním spuštění je třeba nakonfigurovat výchozí nastavení.

Pro nastavení jazyka zařízení musí uživatel přejít do „Nastavení“ a poté otevřít „Nastavení“. Na obrazovce by se pak měly zobrazit další pokročilá nastavení, mezi nimiž najdete položku „Language Input“. Majitel zařízení může zvolit požadovaný jazyk.

Všimněte si, že po těchto krocích se jazyk změní automaticky, ale některé sekce mohou zůstat v angličtině.

Datum a čas

Každý uživatel si musí uvědomit, že pokud není správně nastaven čas a datum, provoz zařízení nebude správný. Nedojde k připojení k internetu a v prohlížečích se objeví různé chyby.

Chcete-li nastavit správné datum a čas, přejděte na položku „Použít datum a čas v síti“ a zapněte ji. Je také nutné povolit „24hodinový formát“ a vybrat příslušné časové pásmo.

Připojení k internetu přes Wi-Fi

K internetu se můžete na set-top boxu připojit následujícím způsobem:

 • Nejprve musíte vstoupit do sekce „nastavení“;
 • Poté je nutné otevřít položku „Bezdrátové sítě“, lze ji také nazvat „Wi-Fi“;
 • Systém miniaplikace automaticky vyhledá všechny dostupné sítě, mezi kterými je třeba vybrat vhodnou;
 • Poté se musíte ověřit zadáním hesla pomocí klávesnice.

Pokud uživatel správně provedl tyto kroky, bude síť Wi-Fi ve stavu připojena.

Někdy se však může stát, že je třeba síťové zařízení dále konfigurovat, protože se zařízení nemůže připojit k určité síti. Takový problém můžete vyřešit otevřením nastavení routeru a poté sekce „Bezdrátové sítě“. Dále je třeba přejít do sekce „Základní nastavení“, kde je třeba nastavit „Kanál 9/13“

Je třeba poznamenat, že všechny změny se projeví až po jejich uložení a restartování zařízení.

připojit, set-top, android, televizoru

Jak připojit a nastavit TV box? Úplné pokyny v ruštině.

Administrativní podpora Zveřejněno: 27. října 2017

Pokud jste šťastným majitelem zařízení zvaného Smart Box. Určitě se objeví spousta otázek ohledně operace. Tento návod vám usnadní jeho používání. Pokusíme se postupovat krok za krokem od nejzákladnějších kroků s připojením k internetu až po složitější problémy. Aby byl tento návod úplnější a aktuálnější, položte nám otázky v komentářích, rádi vám na ně odpovíme.

Před použitím set-top boxu je nejlepší obnovit jeho tovární nastavení, aby se předešlo případným závadám, které se mohly vyskytnout po továrním firmwaru. V 10 % případů se to může stát a vy si ničeho neobvyklého nevšimnete, dokud nevyladíte nastavení, nainstalovaný software a účty. Jaké bude zklamání, když budeme muset všechno smazat a udělat znovu. Pokud jste zařízení zakoupili v našem obchodě, nemusíte firmware resetovat, protože všechna zařízení před prodejem kontrolujeme.

Používejte pouze originální napájecí zdroj, který je součástí dodávky, nepokoušejte se připojit napájecí zdroj jiného výrobce, mohlo by dojít k poškození zařízení, na které se nevztahuje záruka. V domácím Wi-Fi routeru přesně stejný napájecí konektor jako ve většině set-top boxů, ale místo požadovaného napětí 5 V dodává 12 V, po takovém připojení selže regulátor napájení Android TV boxu.

 • Připojte set-top box k televizoru pomocí AV kabelu nebo kabelu HDMI (lepší je druhý z nich) a vše zapojte. Na televizoru vyberte příslušný režim. AV nebo HDMI. Je třeba také poznamenat, že kabely, které se dodávají, zpravidla nejsou kvalitní, a abyste odhalili plný potenciál svého chytrého zařízení, doporučujeme používat kvalitnější kabely Pozlacené kabely.
 • Pro připojení přijímače doporučujeme použít následující schéma: pro připojení pomocí HDMI, přehrávače médií. přijímač. TV.
 • Nešetřete na Myš Air Mouse, Pořiďte si set-top box, toto ovládání bude mnohem pohodlnější. Pokud máte aeromouse, zapojte vysílač USB do volného slotu.

Připojení k internetu. Chcete-li to provést, přejděte do nastavení, vyberte možnost Wi-Fi nebo Ethernet. V prvním případě musíte najít svou domácí síť a zadat heslo, které byste měli mít někde zapsané. Ethernet znamená kabelové připojení, pokud kabel vychází přímo z routeru, aktivujte v set-top boxu nebo přepínači polohu „On“ a vše bude fungovat samo. Pokud se připojujete přímo k internetovému kabelu ve svém domě, možná budete muset zavolat svému poskytovateli internetových služeb a informovat ho, že máte nové zařízení, do kterého chcete posílat internet. Záleží na tom, jak poskytovatel služeb službu poskytuje. V nejjednodušším případě stačí zavolat. V jiných případech může být nutné zadat IP adresu a další parametry ručně. Ale protože jste si koupili set-top box, pravděpodobně používáte také počítač, chytrý telefon atd. Nebylo by vhodné neustále přepínat kabel na každé zařízení, bez nákupu routeru se neobejdete. Způsob připojení je stále důležité zvolit na základě vašich potřeb, pokud plánujete sledovat filmy v maximální kvalitě, velikosti 10-15 Gb, je lepší připojit kabel z routeru. Z kabelu Ethernet Rj-45 také závisí na mnoha věcech, které se dodávají v různých kategoriích, a každý z nich má svá vlastní omezení rychlosti. Nejlepší možností je Kabel kategorie 6, Není drahý a podporuje rychlost 1000 Mbit/s.

 • Nyní přejděte do úplného seznamu aplikací (apps) a najděte tam Speedtest, pokud jej nenajdete, pak set-top box nebyl zakoupen u nás, stáhněte si jej z Play Marketu a začněte testovat rychlost internetu. Pokud je výsledek vyšší než 25 Mbit, je rychlost uspokojivá, ale samozřejmě vyšší. Ještě lépe. Pokud poskytovatel stále tvrdí, že 100 Mbit, ale STB nepřijde na konzoli, problém může spočívat ve slabém signálu Wi-Fi routeru. Řeknete, že váš počítač funguje dobře, telefon také, ale set-top box nestíhá. Ano, pokud vaše krabice stojí kolem 50 a váš počítač a telefon stojí přes 200, proto odpověď, v ne drahé konzole méně silný wifi přijímač. Je lepší je propojit kabelem, použít silnější router nebo si koupit dražší zařízení.
 • Důležitý moment, pokud čas na obrazovce není správný, můžete jej opravit vstupem do sekce „Nastavení“. Datum a čas, pokud bylo zaškrtnuto políčko „síťové časové pásmo“, odstraňte ho a nastavte ho na 3 libovolné země (ukrajinský letní čas) nebo 2 (zimní čas). Nepokoušejte se zrušit zaškrtnutí políčka „Síťové datum a čas“, protože to způsobí, že software a internet přestanou fungovat.
 • Pokud si set-top box zakoupíte u nás, bude jazykem systému ruština, pokud v jiných obchodech. Angličtina. Chcete-li změnit nastavení, přejděte do zadávání jazyků. jazyky. Ruský.
 • Nejprve zkontrolujte aktualizace. Chcete-li to provést, přejděte do nastavení. o zařízení. aktualizace systému. U vybraných modelů může být organizována ve formě aplikace. Vraťte se na plochu, stiskněte tlačítko „domů“ a zkuste najít něco jako „Aktualizace“ nebo „OTA“.
 • V obou těchto případech najdete tlačítko pro kontrolu aktualizací (check, check update). Buď vám sdělí, že máte nejnovější verzi, nebo vám doporučí nainstalovat novou. Některé set-top boxy, obvykle ty levnější, mohou zobrazovat chybu, která znamená, že výrobce pro daný model neposkytuje aktualizaci. Nejlepšími Smart boxy z hlediska kvality a četnosti aktualizací firmwaru jsou produkty společností Minix a Zidoo, protože neustále vydávají aktualizace, které přicházejí „vzduchem“.
 • Přihlášení nebo registrace účtu Google. Aplikace. Přehrát trh. Postupujte podle pokynů na obrazovce. Účet Google znamená e-mail s koncovkou @gmail.com. Pokud již gmail vlastníte a používáte jej třeba na smartphonu nebo počítači se systémem Android, neváhejte jej zadat na set-top boxu, zde si budete muset heslo zapamatovat nebo obnovit. Pokud je na všech miniaplikacích nainstalován stejný acanut, budou synchronizovány všechny vaše zájmy, pošta a záložky v prohlížeči. je to výhodné. Pokud se stane, že nemůžete zadat svůj den/měsíc/rok narození ve fázi registrace, je nejlepší se nejprve zaregistrovat přes počítač a poté zadat připravený na konzoli. Přidání dalších schránek se provádí v nastavení, položka „účty“.
 • Po úspěšné registraci se otevře obchod s aplikacemi na Play Marketu. Doporučujeme vám nainstalovat prohlížeč Google Chrome. Prostřednictvím ní budou aktualizovány služby Google Play, bez nichž nefunguje polovina aplikací. Samozřejmě, že časem si služby samy vyžádají aktualizace, ale proč čekat =). Přejděte do prohlížeče do vyhledávacího pole napište Služby Google Play, jako výsledek vyhledávání se zobrazí řada barevných čtverců (obrázků), z nichž jeden bude Služby Google Play, klikněte na něj, pokud systém nabídne vybrat, co otevřít, klikněte na Play Market, pak „aktualizovat“. Pokud nevidíte žádné barevné čtverečky, zavřete prohlížeč, znovu jej otevřete a napište znovu.
 • Pokud se vám při spuštění programu zobrazí oznámení o nové verzi, okamžitě proveďte aktualizaci a postupujte podle pokynů na obrazovce. Je to nutné pro stabilní provoz aplikací, nemá to nic společného s firmwarem.

Beelink R68 recenze

Set-top box Beelink R68 se systémem Android TV je malý a kompaktní box, který uživatelům nabízí širokou škálu funkcí, vynikající výkon a skvělou sadu aplikací. Připojuje se nejen k televizoru, ale také k monitoru počítače, což ocení mnoho uživatelů.

Model Beelink R68 zcela ospravedlňuje svou cenu a patří mezi nejoblíbenější modely. Beelink R68 má následující funkce:

 • Zařízení běží na rychlém operačním systému Android 5.1 TV;
 • Výkonný osmijádrový procesor zařízení vám umožní hrát ty nejlepší hry a používat různé aplikace při plynulé a rychlé práci;
 • Potřebné aplikace si můžete stáhnout prostřednictvím standardního obchodu PlayMarket;
 • Beelink R68 podporuje širokou škálu formátů zvuku, fotografií a videa (až 4K);
 • hudební reproduktory, sluchátka a další bezdrátová zařízení lze snadno připojit přes Bluetoo th a myš a přenosnou klávesnici přes port USB;
 • 16GB operační paměť lze snadno rozšířit pomocí karty micro SD.

O Beelinku R68 můžeme říci, že se jedná o skutečný minipočítač, který se vejde do stylové kovové krabičky. Design gadgetu se díky klasickým barvám hodí do každého interiéru: můžete si jej zakoupit v černé nebo stříbrné barvě.

Materiál krytu je vyroben z hliníku, takže set-top box Smart TV je vysoce odolný a má dlouhou životnost. a vyšší. Lze jej zakoupit prostřednictvím čínských webových stránek Aliexpress a také v oficiálních obchodech.

[pro[product_partner img=“https://smartbobr.ru/wp-content/uploads/2017/01/wsi-imageoptim-Beelink-R68.jpg“ text=“Beelink R68″ link=“http://ali.ski/pz-Y8D“]

Nastavení internetové televize (IPTV)

Ke sledování internetové televize nebo IPTV potřebujete přehrávač a seznam skladeb. Seznamy skladeb a přehrávače mohou být bezplatné i placené a já vám nyní řeknu, které je lepší používat.

IPTV přehrávač

Existuje mnoho přehrávačů pro všechny chutě a barvy, ale protože tento příspěvek je psán pro začátečníky, doporučuji nainstalovat nejjednodušší a nejpohodlnější přehrávač „Televizo“:

Nemusíte nic nastavovat, stačí zadat odkaz na seznam skladeb (o tom níže) a začít sledovat televizi.

Seznam skladeb IPTV

Jak jsem se zmínil výše, seznamy skladeb jsou k dispozici v bezplatné i placené verzi. Pro začátek si můžete zkusit nainstalovat jeden z bezplatných seznamů skladeb a podívat se, jak to celé funguje: https://webhalpme.Můžete začít tím, že zkusíte nainstalovat jeden z bezplatných přehrávačů IPTV:

Bezplatné seznamy skladeb jsou dobré, ale nejsou stabilní; například když sledujete zajímavý program, odkaz na kanál může přestat fungovat. Pokud chcete sledovat televizi přes internet, doporučuji se připojit k poskytovateli placené televize (není to drahé, do 70p). v mes.): https://webhalpme.Další články najdete v sekci „Seznamování“ zde

Jazyk na klávesnici

Na konci našeho článku se podíváme, jak přidat jazyk na klávesnici Android TV boxu. Přejděte do nastavení a vyberte možnost „Klávesnice“:

Výběr „Jazyk“. Zakázat „Systémový jazyk“ a povolit jazyky, které chceme přidat do klávesnice:

Zde dokončíme nastavení přijímače Android TV.

Hotovo? Je hotovo? Přečtěte si další články ze sekce „Začínáme“ zde.

Jak funguje set-top box Smart TV

Základy přehrávače médií a k čemu je dobrý. Smart TV box poskytuje televizi v digitální kvalitě a nabízí také řadu dalších zajímavých funkcí. Proč ji potřebujete, když máte starý televizní přijímač, který v nejbližší době neplánujete vyměnit, je jasné. Ale k čemu je zařízení, pokud již máte moderní model televizoru, který již podporuje funkci Smart TV, je otázka relevantnější. Smart TV set-top box plní nejen základní úkol, kterým je poskytování televizního vysílání v moderních kvalitních formátech HDTV, Full-HD a 4K, ale také to, že uživateli poskytuje mnohem více.

Přehrávače médií poskytují přístup k internetu, podporují aplikace a služby, mají vlastní operační systém, procesor, paměť RAM a vestavěnou paměť. Jsou jako počítače, ale jsou navrženy tak, aby fungovaly společně s televizorem. V závislosti na výkonu zařízení a jeho sadě funkcí si budete moci užívat neomezené sledování filmů, seriálů a dalšího obsahu ze sítě, nahrávání informací do paměti, živé vysílání, hraní počítačových her, včetně těch náročných na zdroje, práci s různými aplikacemi a dokonce i komunikaci v sociálních sítích nebo messengerech (Social-TV). Set-top box Smart TV tak nahrazuje několik zařízení a po připojení reproduktorů, herní konzole a prostředků pro práci s internetovými zdroji může sloužit jako domácí kino. Možnosti přijímače závisí na specifikacích a funkcích hardwaru.

Nyní si řekneme, jak funguje set-top box chytrého televizoru. Přehrávač médií dekóduje digitální signál a zobrazuje obraz na televizní obrazovce. Nastavení a aplikace STB-TV se provádí na STB, ale přijímač se používá pouze pro podávání obrazu, podobně jako počítačový monitor. Zařízení lze připojit nejen k televizoru, ale také k počítači nebo notebooku. Chytré set-top boxy se liší systémovými a hardwarovými možnostmi i způsobem fungování. Design přehrávače médií může být také odlišný. Jedná se o miniaturní televizní tyče nebo TV boxy, které se liší nejen vzhledem, ale i funkčností:

  Set-top box typu Dongle je jednoduché miniaturní zařízení, které se podobá flash disku USB a má zásuvku USB nebo HDMI. Díky podpoře technologie připojení smartphonu k televizoru (Miracast, DLNA nebo AirPlay) set-top box streamuje obsah z mobilního zařízení na obrazovku. Proces se provádí pomocí softwaru nebo duplikováním obrazovky.

Připojení zařízení Android Box

Výše uvedený obrázek je jasný, pouze pokud chcete set-top box připojit přes Wi-Fi, vynechejte připojení LAN Android Boxu a připojte pouze napájení a kabel HDMI. Připojte druhý konec kabelu HDMI k televizoru.

Kabel HDMI je v sadě velmi krátký, jeden metr kabelu HDMI na trhu stojí asi 5-10 Kč.

Pro použití se staršími televizory jsou k dispozici kabely „HDMI RCA“ a „HDMI Scart“ (k dispozici samostatně).Scart“ (nutno zakoupit zvlášť):

 • Napájecí zdroj je zapojen a vložen do set-top boxu (rozsvítí se indikátor napájení a podívá se na nás).
 • Kabel HDMI připojený k set-top boxu a televizoru.
 • Když připojíme internetovou síť LAN, kabel s konektorem RJ-45 se zacvakne na své místo.

Ostatní uživatelské recenze

iconBIT Movie Ultra HD 4K je skvělý pro domácí TV, můžete sledovat online filmy i flash disky. Připojil jsem rádiovou myš pro větší pohodlí, je snazší vyhledávat věci a obecně je používání internetu rychlejší. Mohu si stáhnout jakýkoli přehrávač médií, sociální sítě atd.sítě a další aplikace z Play Marketu. Nezahřívá se a můžete ho používat 24 hodin, nedělá žádný hluk a pracuje velmi rychle. Se vším jsem byl spokojen a nákup splnil všechna očekávání. Výhody: zajímavý design, podpora všech formátů videa, snadné ovládání, rychlá obsluha. Nevýhody: Nezjištěno.

Grigorij Voronkov

https://slonrekomenduet.com/model/iconbit-movie-ultra-HD-4k.html

Recenze multimediálního přehrávače Xiaomi Mi Box S. Klady: dobrý design a specifikace; vynikající kvalita obrazu a zvuku; rychlý výkon; rádiové dálkové ovládání Bluetooth. Nevýhody: Pouze jeden port USB; žádný port LAN; žádný držák na zeď; 8 GB paměti. uvítali bychom více; málo softwaru k instalaci. Závěr: Celkově je zkušenost skvělá. Absenci portu LAN dobře kompenzuje modul Wi-Fi pro 5G.

misha85se@tut.podle

http://24review.ru/mediapleer-Xiaomi-Mi-box-s-otzy

Apple TV Gen 4 32GB. nejlepší dostupný multimediální přehrávač. Místo dálkového ovladače mohu používat iPhone. lépe se mi na něm píše. Zakoupené filmy a domácí sbírka, hudba, fotografie z iCloudu se přehrávají skvěle. Už dlouho jsem se nedíval na film v takovém pohodlí. Jediná nevýhoda. je žádoucí připojit k routeru kabel. Výhody: snadné nastavení, funkční; kompatibilní se všemi zařízeními Apple v jakémkoli režimu použití. Nevýhody: provoz přes Wi-Fi, nedostatečná šířka pásma pro přehrávání „těžkých“ video souborů, včetně nativního formátu m4v.

Vladimir V

https://market.yandex.ru/product-mediapleer-Apple-TV-gen-4-32gb/12859141/reviews

„Rombica WinStick v01 navzdory své jednoduchosti na první pohled velmi usnadňuje život a proměňuje váš televizor v jakýsi počítač. Snadno a rychle se připojuje přes HDMI a velmi snadno se nastavuje. Připojení k celosvětové síti přes Wi-Fi, signál je stabilní, připojení nespadne. Žádné zpoždění během testu. Velmi užitečné zařízení, pokud se mě ptáte. Výhody: operační systém Windows 10 home. Pěkný procesor. Intel 4 vlákna ku 1.83GHz, nízká spotřeba energie. Slabiny: Nedostatečná interní paměť, ale tento problém lze vyřešit připojením karty microSDHC(XC) nebo využitím cloudu.

Nievor Patrick

http://24review.ru/rombica-winstick-v01-otzy

Smart TV set-top boxy jsou pohodlná a užitečná zařízení, která představují skvělou alternativu k chytrým televizorům. Kompaktní rozměry, snadné připojení a nastavení, široká funkčnost a přijatelná cena činí tato zařízení na trhu oblíbenějšími než televizní přijímače se stejnou funkcí.

Dobrý den,! Jmenuji se Svetlana. Я. Jsem zvídavý člověk, zajímám se o hi-tech, webdesign, počítačovou grafiku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS