Jak připojit sloupec Sony k televizi

Jak připojit subwoofer, sloupce k televizi: přes HDMI, RCA, Bluetooth

Subwoofer, reproduktory nebo akustický systém jsou užitečnými doplňky pro jakoukoli televizi, protože standardní zvukový systém není schopen poskytnout zvuk s vysokou kvalitou. Pokud se s ní během sledování filmu stále může spokojit, pak se vůbec nevyhovuje, aby poslouchala hudbu. Již jsme zvažovali pravidla volby a nejlepší zvukové panely. Současně se mnohokrát dotkli i jiných odrůd akustiky. Nyní jsme přišli popsat, jak připojit subwoofer k televizi. Stejně jako sloupce. Všechny podrobnosti pro synchronizaci akustiky z televize Různí výrobci jsou popsány níže.

Nebudeme se ponořit do typů reproduktorů a subwooferů v designu, velikosti reproduktorů atd. Str., To o tom již bylo dost napsáno. Nyní se dotkneme nejdůležitější otázky. přítomnost nebo nepřítomnost zesilovače.

Podle tohoto parametru jsou sloupce a subwoofery rozděleny do:

 • Pasivní (bez zesilovače). Jsou mnohem jednodušší, kompaktnější a nabízejí dobrou kvalitu zvuku. Pasivní akustika však vyžaduje buď paralelní spojení s jinými reprodukčními zařízeními, nebo použití externího zesilovače.
 • Aktivní (se zesilovačem) a aktivním přechodu. Jsou schopny filtrovat horní frekvence a jsou také snadno připojeny k jakýmkoli multimediálním zařízením, včetně televize. Taková akustika může být připojena jak jako přírůstek k jiným zařízením pro reprodukci zvuku, a jako samostatný přístroj prostřednictvím nezávislého kanálu.

Obecně je to vše, co potřebujete vědět, abyste se vypořádali se synchronizací televize s akustikou. Je to na přítomnosti nebo nepřítomnosti zesilovače, že odpověď na otázku bude záviset na tom, jak připojit sloupce k televizi.

Jak připojit Yandex.Stanice do televize?

Každá možnost pro připojení inteligentního sloupce je spojena s určitými funkcemi:

 • Bluetooth. provede pouze funkci bezdrátového sloupce. Alice bude téměř neaktivní, nebude pracovat na ovládání televize. Zvuk však bude lepší než s postavenou akustikou.
 • Wi-Fi je trochu složitý způsob, ale umožňuje hlasu provádět několik jednoduchých příkazů.
 • HDMI je nejlepší způsob, to je jen odpovídající konektor v Yandexu.Mini stanice chybí. Lze použít za předpokladu, že na skladě je sloupec maximální.

Podle Bluetooth

Stanice Yandex Mini vám ve výchozím nastavení umožňuje připojit se k televizorům pouze prostřednictvím Bluetooth. Jeho schopnosti budou samozřejmě omezené, budou na úrovni běžného bezdrátového sloupce. výhradně znějící zvuk.

Jak připojit Yandex.Stanice do televize:

 • Přejděte na televizi do sekce „Nastavení“ na kartu „Poznámky a příslušenství“.
 • Vyberte „Přidat zařízení“.
 • Řekněte sloupec Alice, zapněte Bluetooth „.
 • V důsledku vyhledávání by se měla objevit zpráva „Yandex Station Mini“, musíte si ji vybrat.

Tato metoda připojení je použitelná pro všechny televizory, na nichž existuje Bluetooth. Některé body v nabídce se však mohou lišit.

Důležité! Nyní sloupec ještě nebude fungovat, pokud jeho základní nastavení nebylo dříve provedeno. Pokud nevíte, jak to udělat, zde je podrobná instrukce:

 • Nainstalujte aplikaci Yandex na smartphone a spusťte ji.
 • Můžete také vytvořit nový profil pro zadání svého vlastního účtu (Mail) Yandex.
 • Přejděte na kartu „Služby“ a poté. „Zařízení“ a vyberte „Smart sloupců“.
 • Po kliknutí na tlačítko „Připojit“ budete muset vybrat bezdrátovou síť a zadat z ní heslo.
 • Mělo by se zobrazit tlačítko „Ztracený zvuk“, měli byste se ho dotknout a přiblížit smartphone k Yandexu.Stanice. Alice automaticky rozpozná zvuk a bude připravena k použití.

S Wi-Fi

Dobrý způsob, jak propojit televizi prostřednictvím Alice a plně spravovat svou práci. Navíc bude přístupné i jeho zařazení do hlasu, což je stavěný intelektuální asistent schopný. Pro tuto metodu je i mini stanice vhodná, ale nefunguje to všude.

Jak připojit sloupec Yandex k televizi Samsung:

 • Na smartphonu nainstalujte aplikaci SmartThings potřebnou k ovládání TV Samsung.
 • Vytvořte si v něm účet a připojte si účet s televizí.
 • Přejděte na aplikaci Yandex, vyberte „Zařízení“.
 • Klikněte na tlačítko Plus a vyberte „Další zařízení“.
 • Vyberte možnost Samsung Smartthings.
 • Zadejte data z účtu a poskytněte přístup k účtu Yandex Account.Stanice.

V důsledku tohoto postupu budou k dispozici 3 hlavní typy příkazů: Změňte objem, přepněte na jiný kanál.

Přes HDMI

Nejlepší způsob, jak propojit Alice a použít všechny své schopnosti uzavřené v inteligentním sloupci, je připojit ji pomocí HDMI. Tento konektor je přítomen pouze v maximální verzi Yandex.Stanice. Princip připojení je elementární. připojte kabel ze sady k odpovídajícímu vstupu v televizi a ve sloupci. Přirozeně budete také muset nakonfigurovat samotného hlasového asistenta (podle příkladu z první instrukce).

Jak se připojit k basovému sloupci Sony Extra?

Klikněte a podržte tlačítko (napájení) / párování, dokud indikátor (Bluetooth) nezačne rychle blikat. Pokud reproduktor není s žádným zařízením plný, při zapnutí se automaticky dostane do režimu páření. Aktivujte funkci Bluetooth na připojeném zařízení.

Zde je několik praktických tipů, které vám pomohou:

 • Zkuste vypnout Wi-Fi a mobilní komunikaci a teprve pak se připojte.
 • Ujistěte se, že se objem nerovná nule.
 • Znovu načtěte telefon a reproduktor.
 • Během počátečního nastavení dynamiky a smartphonu by měly být poblíž.
 • Ujistěte se, že je reproduktor zcela nabitý.
 • Naopak se to stává, sloupec spadne při připojení k Wi-Fi nebo mobilnímu internetu. Nebo obecně existuje spojení, ale v dynamice není žádný zvuk. V tomto případě není nutné vypnout bezdrátové připojení. Přejděte na „Nastavení“. „Bluetooth“. Vedle sloupce klikněte na vykřičník. Poté se otevře v okně, nejprve vyberte „Zakázat“ a poté „Zapomeňte na toto zařízení“. Vypněte reproduktory a zkuste je znovu připojit v jedné z předchozích metod.
 • Pokud žádný z výše uvedeného výsledku, přečtěte si tuto instrukci. mělo by vám to pomoci. No, nebo si můžete položit svou otázku v komentářích. Napište co nejvíce.

Připojení aktivních sloupců

Kompaktní design televize neumožňuje výrobci umístit opravdu hlasité reproduktory. Z tohoto důvodu si uživatelé stěžují na zvuk. Problém se však snadno vyřeší připojením externího zařízení pro reprodukci zvuku. Je zřejmé, že rozdíl bude okamžitě patrný.

Hardware PC bude také fungovat lépe než standardní televizní reproduktor. Aktivní akustika může být připojena k jakémukoli televizi, model nehraje zvláštní roli. Je nutné okamžitě naznačit, že jsou propojeny prostřednictvím zvláštní integrace.

Co jsou mocné reproduktory? Všechno je velmi jednoduché, mluvíme o reproduktorech nebo zvukovém systému s výkonným postaveným zesilovačem. Je to on, kdo výrazně zlepšuje zvuk. Zesilovač je ve všech zařízeních aktivního typu, včetně i těch nejběžnějších reproduktorů.

Proces zobrazování zvuku reproduktorům a celku je samozřejmě velmi zjednodušený. Uživatel jednoduše vloží vidličku zvukového systému do odpovídajícího hnízda; V budoucnu nemusíte připojit zesilovač, protože je již zabudován do reproduktorů. Je také nutné umožnit zařízení přehrávat zvuk přes síť. Opět platí, že externí vybavení je přímo připojeno, t.E bez adaptérů a konektorů.

Na zadním panelu televizoru najdete obrovské množství různých portů. Chcete.li určit, které hnízdo potřebujete, věnujte pozornost odpovídajících značkách (podpisy). Dost základní znalosti angličtiny. Označení umožňuje běžnému spotřebiteli bez zbytečných potíží určit účel konektoru.

Chcete.li připojit počítačové reproduktory k televizi, najděte zvukový konektor, často je bílá nebo červená. Jedná se o mezinárodní značení, takže barva zůstává nezměněna bez ohledu na model a výrobce zařízení. Ani začátečníci se rozhodně nezaměňují. Vezměte prosím na vědomí, že zástrčka musí být vložena do hnízd Audio-R (White) a Audio-L (červená).

Bez ohledu na typ aktivní akustiky může být také připojen pomocí nejběžnějšího kulatého vstupu. jeho průměr je 3,5 milimetrů. Tato integrace se nejčastěji nazývá mini-jack nebo trs. V blízkosti takového přístavu je indikátor ve formě sluchátek téměř vždy označen, takže bude velmi obtížné udělat chybu.

TV i počítače mají stejné reproduktory pro spojování akustiky. Staré televizory jsou vybaveny tulipány. V tomto případě by samozřejmě měl být zvukový systém vybaven podobnou integrací. Pokud tento vstup chybí, můžete vždy použít adaptér. Nyní víte, jak připojit akustický systém k televizi.

Jak připojit hudební centrum k televizi

Hudební centrum je sada sloupců, které jsou propojeny spojovacím drátem. Jedna zástrčka ukončí z tohoto drátu pro připojení k televizoru. Nejčastěji se jedná o zástrčku pro připojení RCA, méně často. HDMI Out. Proto musíte tuto zástrčku připojit pouze v případě potřeby, pomocí adaptéru a poté připojit televizi i hudební centrum k síti. Nejsou vyžadována žádná další nastavení.

Domácí kino je stejné hudební centrum, pouze se sloupci jiného typu a zvláštními pravidly pro jejich umístění. Proto v jeho spojení není nic komplikovaného, ​​kde bude obtížnější položit všechny reproduktory na paměti. Pro připojení lze také použít buď kabel RCA s tulipány nebo kabelem HDMI. Zůstává pouze obnovit sílu zařízení a nastavení nastane automaticky.

Koaxiální vstupní připojení

Některé modely televizních přijímačů mají konektory pro digitální koaxiální kabely, které lze použít jako alternativu k optice. Spojení se provádí podobným způsobem, ale výběr digitálních signálů jako zdroje. digitální/koaxiální. Kvalita zvuku s tímto typem připojení je také ve výšce.

Kde je lepší nainstalovat zvukový panel?

Chcete.li maximum vytlačit ze zvukového panelu, musíte jej správně uspořádat. Zde je několik klíčových funkcí, které musíte vědět při výběru místa.

 • Podle televizoru je nejúspěšnější možností, z hlediska záchrany pracoviště a kvality distribuce zvuku. Zde lze zvukový panel opravit, a to jak pomocí nástěnné držáky, a položte jej na skříňku.
 • Před televizí. To je relevantní, v případě nastavení televizoru pro speciální skříňku. Bude vytvořen pocit, že zvuk a obraz jsou synchronizovány.
 • Optimální výška je na úrovni hlavy nebo lidského těla. V tomto případě signál přichází přímo k posluchači, což znamená, že horní frekvence budou znít mnohem objemnější a jasnější.
 • Neinstalovat pryč z televize. Boční umístění zvukového panelu ve vztahu k televizi povede ke ztrátě prostorového zvuku, přízvuk na obrázku se neustále posune.

Jak připojit sloupce k televizi

Připojení aktivních sloupců k televizi

Kompaktní design televize neumožňuje výrobci umístit opravdu výkonné reproduktory. Z tohoto důvodu mají uživatelé nějaké výhrady ohledně zvuku. Tento problém však lze snadno vyřešit připojením externího zařízení pro přehrávání zvuku. Rozdíl bude samozřejmě okamžitě patrný.

Dokonce i hardware PC bude fungovat lépe než standardní televizní sloupce. Aktivní reproduktory mohou být připojeny k absolutně jakékoli televizi, model nehraje zvláštní roli. Okamžitě je třeba poznamenat, že jsou spojeny zvláštní intenzitou.

připojit, sloupec, sony, televizi

Co jsou mocné reproduktory? To je velmi jednoduché, jedná se o akustický systém nebo zvukový systém s výkonným postaveným zesilovačem. Je to zesilovač, který výrazně zlepšuje zvuk. Zesilovač lze nalézt ve všech zařízeních aktivního typu, včetně i těch nejběžnějších reproduktorů.

Není třeba říkat, že proces předávání zvuku reproduktorům a připojení jako celku je výrazně zjednodušený. Uživatel jednoduše vloží zásuvku zvukového systému do příslušné zásuvky, není třeba navíc připojit zesilovač, protože je již zabudován do reproduktorů. Je také nutné připojit zařízení, které bude hrát zvuk v síti. Opět jsou externí zařízení připojena přímo, tj. Bez jakýchkoli adaptérů nebo konektorů.

Na zadním panelu televize je mnoho různých portů. Chcete.li zjistit, který port potřebujete, hledejte vhodné značky (podpisy). Dost základní znalosti angličtiny. Tato značení umožňují průměrnému spotřebiteli určit účel konkrétní odbytiště bez zbytečných problémů.

Chcete.li připojit počítačové reproduktory k televizi, vyhledejte zvukový konektor, který je často bílý nebo červená. Toto je mezinárodní označení, takže barva zůstává nezměněna bez ohledu na model a výrobce zařízení. Ani začátečníci nebudou absolutně v rozpacích. Vezměte prosím na vědomí, že vidlice by měla být vložena do soketů-Audio-R (bílá) a Audio-L (červená).

Bez ohledu na typ aktivního sloupce může být také připojen pomocí nejběžnějšího kulatého vstupu. jeho průměr je 3,5 milimetrů. Tato intes se často nazývá mini-rozdělení nebo TRS. Téměř vždy vedle takového přístavu existuje značka pro sluchátka, takže bude velmi obtížné se zmást.

Televizory i počítače jsou vybaveny identickými konektory pro akustické sloučeniny. Více starých televizních modelů je vybaveno konektory tulipánů. V tomto případě by samozřejmě měl být zvukový systém vybaven podobnou integrací. Pokud tento vstup chybí, můžete vždy použít adaptér. Nyní víte, jak připojit akustický systém k televizi.

SCART konektor

Univerzální video a zvukový prodejce nebo modifikace SCART-RCA. Jsou k dispozici v různých výkonech. Vyberte si v souladu s výstupy dostupnými v televizi a sloupcích.

Optický vstup

Nejlepší možnost pro vícekanálový zvuk. Drahé sloupce mají optický vchod. Obvykle je pokryta zástrčkou.

Pokud je tento výstup k dispozici v televizi, zakupte si optický kabel pro připojení zařízení. To poskytne nejvyšší kvalitu zvuku.

Spojení pasivních reproduktorů

Hlavní rozdíl mezi pasivními sloupy spočívá v tom, že nemají postavený zesilovač. Pro použití tohoto zařízení je nutné zakoupit samostatnou zesilovatelnou jednotku. Reproduktory jsou nejprve připojeny k zesilovači a potom se zesilovač připojí k televizním panelu.

Proces synchronizace není tak komplikovaný, jak se může zdát na první pohled. Při výběru zesilovače a pasivních reproduktorů je důležité zvážit platné technické požadavky:

 • Síla zesilovače by měla být alespoň 30% dynamické síly.
 • Hodnoty odporu by měly být stejné pro obě zařízení.
 • Při připojení reproduktorů k zesilovači věnujte pozornost polaritě. levý sloupec na levém kanálu a pravý sloupec na pravém kanálu.

Připojení ke sloupcům se provádí pomocí šroubových terminálů a připojení zesilovače k ​​televizi. prostřednictvím HDMI nebo RCA (Tulip).

Spojovací dráty jsou obvykle zahrnuty do soupravy, pokud nejsou, je nutné používat kabel s průřezem alespoň 1 mm. Doporučuje se vybrat měděný kabel s zkrouceným párem.

TV a bezdrátový sloupec

V současné době uživatelé preferují bezdrátové reproduktory. Je to pohodlné, dráty neshromažďují prach a více prostoru. Až dosud má průměrný přenosný reproduktor podřadný v kvalitě zvuku průměrnou dynamiku s dráty, ale technologie se prakticky vyrovnala.

Tyto reproduktory jsou připojeny přes Bluetooth, takže před jejich použitím je nutné jednorázové nastavení:

 • Zapněte televizi a samotný reproduktor.
 • Nastavení Bluetooth v televizi. to se provádí prostřednictvím dálkového ovládání, musíte najít funkci a aktivovat ji tak, aby zařízení „viz“ reproduktor.
 • Pokud uživatel udělal vše správně, televizor zobrazí seznam zařízení dostupných pro připojení Bluetooth. Pokud je zobrazeno několik sloupců, najděte sloupec v seznamu.

Poté by se měl zvuk přehrávat správně. Jinak mohou nastat problémy s reproduktorem nebo televizí.

Subsekvence

Ne všechno je v Know, jak propojit domácí kino. Obvykle důvěřují vedení, ve kterém jsou hlavní body vysvětleny. Pokud instrukce v soupravě není poskytnuta, můžete kontaktovat schéma pro nápovědu pro spolehlivé připojení domácího kina s televizí. Je důležité si uvědomit, že před prací stojí za to vypnout zařízení z elektřiny.

Chcete.li systém připojit k televizním zařízení, budete potřebovat:

 • Nejprve ze všeho prohlédněte televizi a kino, abyste se ujistili, že existují stejné vstupy a výstupy. Toto je jediný způsob, jak následně vybrat potřebné dráty pro připojení zařízení.
 • Pečlivě prostudujte schéma připojení domácího kina sestaveného výrobcem, pokud je poskytováno pokyny. Jinak proveďte následující sekvenci akcí.
 • Sdělte signály zvuku a videa z obrazovky sloupců. Konektor HDMI je častěji používán, ale pokud si přejete, existuje možnost používat jiné kabelové modely. Chcete.li vydat zvuk a obrázek, musíte nejprve zkontrolovat, zda je přijímač požadovaný výstup a na panelu televizního zařízení. vstup. Při nákupu modelů HDMI PC nemusíte ušetřit a dávat přednost čínským modelům. Mohou zničit kvalitu videa nebo zvuku, stejně jako někdy selhat během operace.
 • Připojte konektory různých systémů s dráty a zkontrolujte provoz zařízení. Předtím se doporučuje přiřadit jako zdroj přenosu obrázku, který byl zapojen. Je pozoruhodné, že pokud na jednom ze zařízení není konektor HDMI, můžete použít Scard. Tato možnost pomůže udržet kvalitu videa přenášeného zařízením. Chcete.li se připojit, budete muset připojit zástrčky k odpovídajícímu výstupu.
 • Připojte sloupce k cenově dostupnému přijímači. Na zadní panel zařízení jsou obvykle umístěny nezbytné nápisy pro připojení kina s televizí. Při tomto procesu byste se měli podívat na barevné označování kabelů, počítače a děr. Odstíny by se měly shodovat.
 • Nainstalujte reproduktory. Chcete.li to provést, musíte si vybrat správné místo, kde můžete umístit kino do komplexu. Obvykle jsou přední sloupy umístěny po stranách televizoru, zadní část jsou umístěny vzadu a centrální je nainstalován o něco vyšší nebo nižší vzhledem k obrazovce.
 • Proveďte instalaci televize. Může být nainstalován na skříňku, stůl nebo stojan, jakož i instalaci na zeď.
 • Zahrnout zařízení do výstupu. Po instalaci a spuštění zařízení musíte zkontrolovat výkon systému.

Pokud je kvalita obrazu nahoře a zvuk nevyžaduje žádná vylepšení, všechno bylo provedeno správně. Jak tedy připojit domácí kino s televizí Sony? Všechno je docela jednoduché, pokud sledujete body. Mnoho z nich má zájem: Jak propojit domácí kino s TV Phillips Brand TV.

Nastavení videa

Druhá fáze, jak propojit domácí kino s televizní televizí Panason, které je třeba věnovat pozornost tomu, abyste si užili sledování filmů nebo jiného obsahu. Toto je nastavení domácího kina a dalších video parametrů. Před procesem stojí za to omezit možnost instalace automatických parametrů. To je nezbytné k dosažení optimální kvality obrázku.

Chcete.li pochopit, jak propojit domácí kino s LG TV, musíte porozumět úpravě:

Podrobněji se vyplatí zvážit, jak nakonfigurovat každý z parametrů za účelem připojení domácího kina s televizním zařízením.

Hranice

Úhly obrazu obsahují šipky, jejichž ostré konce by měly dosáhnout okrajů displeje. Pokud je obrázek nesprávně vybrán, může jeho jasnost klesnout. V některých případech obrazovka ořezává obrázek, který také narušuje plné prohlížení.

Hlavní části nabídky, které se doporučuje vzít v úvahu, pokud chcete připojit domácí kino s televizí Samsung:

Nastavení parametrů pomůže vyrovnat obraz na obrazovce a učinit z obrázku jasnější a vizuálně viditelně. Pokyny, jak připojit televizi k domácímu kině a nakonfigurovat systém, budou podrobněji demontovány. Stojí za to pečlivě studovat každou fázi.

Jas

Pokud správně přistupujete k připojení domácího kina s televizí, pak existuje možnost úpravou jasu, abyste viděli všechny odstíny obrázku. Pokud je jas nízký, pak se obrázek spojí, pokud na něm budou temní účastníci. V případě nadměrného jasu se obraz sloučí naopak ve světelných oblastech. To je důležité vzít v úvahu, že hlavní otázka později zmizí: Jak připojit domácí kino s TV Philips.

Kontrast

Standardní nastavení pro výběr optimální viditelnosti obrázku změnou měřítka. Pokud je kontrast překročen nebo snížen, uživatel nebude schopen vidět některé oblasti obrazu.

Paleta barev

Nastavení tohoto parametru, pokud podrobně odpovíte na otázku, jak připojit kino s televizí, vyžaduje soulad se střední zemí. Je důležité, aby byl obraz jako světlo, takže tmavé oblasti. Pokud plánujete nainstalovat přírodní barevnou paletu, doporučuje se mírně snížit nasycení barev.

připojit, sloupec, sony, televizi

Doporučuje se sledovat tak, aby se bílá barva během nastavení neměnila. Chcete.li to provést, měli byste vidět, jak vypadá barevný pás, jako by to zobrazovalo téměř průhledné čtverce. To pomůže urychlit proces a uvědomit si, jak připojit domácí kino s TV Philips.

Definice

Můžete zkontrolovat obrazovku obrazovky obrazovky na místě, kde se protínají dva řádky. Pokud nemají stíny a halo, jsou vyráběny správně. Nastavení jasnosti je zřídka řešeno.

Nastavení zvuku

Když na to můžete zjistit s obrázkem, můžete přistoupit ke zvuku. Optimální v tomto případě budou parametry úseky nabídky přijímače. Změny se provádějí hlavně pomocí dálkového ovládání. Sekvenování:

 • Výběr malého režimu Při připojení malých reproduktorů a velkého režimu, pokud plánujete koupit velké reproduktory pro rozměrový systém.
 • Výběr normálního režimu pro konfiguraci centrálně zkreslené dynamiky. Pak bude možné dosáhnout velkého zvuku ze sloupce.
 • Instalace sloupce ve středu haly. Taková potřeba vzniká, pokud se nejede vydat na to, aby reproduktory kolem kruhu.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS