Jak připojit sluchátka Bluetooth k telefonu Xiaomi

Jak připojit Redmi Airdots a Xiaomi Earbuds Sluchátka k telefonu? Jak používat sluchátka?

Pokyny pro připojení Bluetooth TWS Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic a Xiaomi Redmi Airdots. Ukážu, jak připojit tuto náhlavní soupravu Bluetooth k telefonu nebo tabletu na základě Androidu nebo s iPhone/iPad. Ukážu také, jak používat tato sluchátka, jak spravovat hudbu a výzvy pomocí tlačítek na sluchátka a jak resetovat nastavení, pokud sluchátka nejsou připojena, nebo funguje pouze jedna sluchátka. Mnoho z nich má problém s připojením uší/airdotů, aby fungovala dvě sluchátka. Protože sluchátka TWS a někdy nejsou propojeny, v důsledku toho je zvuk reprodukován pouze z jednoho sluchátka.

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic a Xiaomi Redmi Airdots jsou naprosto identická sluchátka. Je to jen to, že druhý je vyroben pro čínský trh, takže jiné jméno. Koupil jsem si tato sluchátka od nás, takže mám sluchátka. Pokud jsem si objednal s Aliexpress, může to být Redmi Airdots. Ale na tom nezáleží. Pouze s Airdots pouze nebudou v ruštině žádné pokyny.

Toto je pravděpodobně jedna z nejdostupnějších a nejoblíbenějších sluchátek Formátu TWS. Jsou bez problémů připojeny k jakémukoli smartphonu a mohou vykonávat funkci jak zcela bezdrátových stereofonních sluchátek, tak náhlavní soupravy Bluetooth (je zde vestavěný mikrofon). Dobře fungovat se zařízeními na Androidu a na iOS. Zobrazí se všechny funkční klíče a úroveň náboje sluchátek. Xiaomi Earbuds/Redmi Airdots se také bez problémů připojuje k počítačům se systémem Windows.

Příčiny a způsoby řešení

Existuje několik důvodů, proč sluchátka MI True Wireless Sluchátka a další model do telefonu nejsou připojeny:

 • Vypouštěná baterie;
 • Jeden ze zařízení je deaktivován;
 • Nekompatibilita Bluetooth;
 • Být ve velké vzdálenosti;
 • Interference signálu Bluetooth;
 • Nekompatibilita s telefonem;
 • Gli on;
 • Zahrnutý režim úspory energie;
 • Připojení náhlavní soupravy s jiným zařízením.

To jsou základní důvody, proč se bezdrátová sluchátka ksyaomi nepřipojují k telefonu. Takový problém může nastat na modelech AIR 2, MI a další.

Pochopení výše uvedených důvodů umožňuje řešit další kroky k opravě poruchy.

MI TRUE WIREMENESEM

Pokud máte zájem o otázku „Jak připojit Mi True Wireless Earchones?„, Pak je všechno snadné. Chcete-li se připojit, otevřete pouzdro a poté na něj podržte tlačítko, doslova po dobu 2-5 sekund, poté se sluchátka objeví v seznamu dostupných zařízení pro váš smartphone. Dále je vše jednoduché: klikněte na potřebnou řádek a jsou velmi rychle připojeny.

V budoucnu bude spojení probíhat ještě rychleji, bude stačit jen získat jeden ze sluchátek z pouzdra.

Správa sluchátek je velmi jednoduchá:

 • Pokud se držíte jejich dotykové zóny po dobu 3 sekund, pak se systém potlačení zvuku zapne,
 • Pokud se tedy dotknete sluchátka, pak se systém vypne.

Pokud sluchátka z pravého ucha ovlivňuje dvakrát, pak se hudba buď zapne nebo zastaví, po obdržení volání do vašeho zařízení vám stejný dvojitý dotek umožní mluvit s vyzvánějícím předplatitelem, až konverzace skončí. musíte se také dvakrát dotknout pravého sluchátka.

 • Pokud vás hovor přerušil, pak se po jeho konci po jeho konci začne píseň hrát ze stejného místa.
 • Když se dotknete sluchátka dvakrát vlevo, zavoláte hlasové asistentovi, každý operační systém má svůj vlastní.
 • Pokud budete nosit pouze jeden ze sluchátek, pak bude vždy zodpovědný za hudbu a rozhovory s lidmi.

Minusy jsou, že sluchátka nelze ovládat pomocí hlasu a neexistuje způsob, jak přepínat písně. I když je možné porozumět výrobcům, protože byli omezeni možnostmi řízení. pouze 2. Je však možné přepínání písní se stejným MI True Wireless Earchones, existuje několik programů pro Android.

Neměli byste se však tak bát: při stejné prezentaci, kde se ukázala sluchátka MI True Wireless Earchones, byla představena další novinka. MI Smart Band 4, ale již měli možnost spravovat hudbu a přepnout písně pomocí sluchátek. To je skvělý komerční krok.

Jak připojit sluchátka Xiaomi

Zvláštností sluchátek Xiaomi je, že konjugace je možné s téměř jakýmkoli zařízením, které má Bluetooth. Může to být smartphone, tablet PC nebo notebook. Níže zvažte rysy připojení pro každou techniku.

Do telefonu

Nejprve zjistíme připojení sluchátek Xiaomi s telefonem, protože takové kroky se nejčastěji používají. Algoritmus je tento:

 • Nabijte náhlavní soupravu. Nezapomeňte, že v obchodě jsou zařízení zpravidla prodávána s vypuštěným zdrojem energie. Je vhodné je účtovat alespoň až 40%, protože jinak nebude fungovat pro připojení sluchátek Bluetooth Xiaomi k telefonu. Navíc to nebude trvat moc času.
 • Otevřete pouzdro a počkejte, až se ukazatele začnou blikat. Po nějaké době dojde k synchronizaci levých a pravých vložků.
 • Zadejte sekci Bluetooth do telefonu a přesuňte přepínač na pravou stranu.
 • Počkejte, až se vaše bezdrátové sluchátka Xiaomi neobjeví v seznamu zařízení, jejichž připojení je aktuálně plánováno.
 • Klikněte na název bezdrátového zařízení a počkejte na připojení. V případě potřeby zadejte kód, který je uvedený v pokynech nebo na samotném panelu.

Jak vidíte, připojení bezdrátových sluchátek MI s telefonem není obtížné. Pokud práce nebyla provedena poprvé, vraťte si sumpatule zpět do pouzdra, zavřete víko a poté otevřete pouzdro a znovu opakujte připojení. Jako možnost se pokuste nosit telefon bez odstranění vložek z pouzdra.

Do notebooku

V situaci by neměly být žádné potíže, kdy je třeba připojit bezdrátovou náhlavní soupravu Xiaomi na jiném vybavení. notebook. Algoritmus akcí je tento:

 • Ujistěte se, že notebook má modul Bluetooth a je zapnutý. Chcete.li to provést, klikněte na „Start“, klikněte na zařízení a přejděte na „Zařízení“. Zde jděte do bodu Bluetooth a přesuňte přepínač na pravou stranu. Mějte na paměti, co lze odpojit pomocí tlačítek na klávesnici.
 • Otevřete kryt pouzdra. Před připojením sluchátka Xiaomi přes Bluetooth by měla být nabita náhlavní souprava. Stejný princip platí zde, který je zvažován výše.
 • Počkejte, až se vložky synchronizují mezi sebou, což lze vidět na charakteristické blikání.
 • Zadejte sekci Bluetooth na notebooku a zde klikněte na tlačítko Bluetooth nebo jiné zařízení.
 • Klikněte na první bod.
 • Počkejte, až „modrý zub“ najdete bezdrátové sluchátka Xiaomi pro konjugaci. Vezměte prosím na vědomí, že v době vyhledávání budou indikátory v náhlavní soupravě blikat bílou (v závislosti na modelu).
 • Jakmile notebook najde bezdrátové zařízení Xiaomi, klikněte na jeho název a počkejte na proces konjugace.

Vzhled nápisu o připojeném hlase / hudbě naznačuje, že se vám podařilo připojit náhlavní soupravu. Nyní můžete nakonfigurovat bezdrátová sluchátka Xiaomi a použít je. Více podrobností o této záležitosti stále zastavíme níže. Zde se ujistěte, že se náhlavní souprava zobrazí v parametrech připojení Bluetooth. Pokud to potřebujete, může být zařízení „odpojeno“ nebo „smazat“.

Do tabletu

Vědět, jak připojit bezdrátová sluchátka k telefonu, nebudete zmateni pomocí náhlavní soupravy na tabletu. Důvodem je skutečnost, že přístupy k konjugaci jsou téměř identické. Stručně řečeno, algoritmus konjugace má následující pohled:

 • Odřízněte kryt pouzdra nebo zapněte bezdrátové sluchátka Xiaomi (pokud k tomu nedochází automaticky). V druhém případě klikněte na tlačítko a podržte jej po dobu 5 sekund. Bez toho nebude připojení vložek fungovat.
 • Přejděte do části „Nastavení“ a přejděte na položku „Bluetooth“ na tabletu.
 • Přesuňte přepínač na pravou stranu a počkejte na aktualizaci seznamu zařízení, která mohou být připojena k tabletu.
 • Najděte název v seznamu (až 20 sekund pro vyhledávání) a poté kliknutím na něj vykouřte.
 • Ujistěte se, že se objeví „připojený“ nápis a zkuste zapnout hudbu nebo film. Úkolem je zajistit, aby zvuk byl přenášen jako obvykle.

Problémy s nabíjení

Problémy s nabíjením bezdrátových sluchátek Xiaomi jsou poměrně běžné a ve většině případů je lze jednat doma. Hlavní důvody a možnosti odstranění selhání lze nalézt níže:

 • Kontakty na sluchátka neodpovídají kontaktům. Pokud pečlivě prozkoumáte sluchátka, pak si můžete na zadní straně všimnout dvou kovových kontaktů zlaté barvy. Poměrně často jsou znečištěny, v důsledku toho je porušena vodivost proudu. Řešení je zde následující: Otřete kontakty pouzdra a sluchátka alkoholem nebo jinými dezinfekčními prostředky.
 • Nekompatibilita komponenty. Rozlišování původních sluchátek od falešných kvality je vždy obtížné. Proto se můžete setkat s různými problémy, včetně nabíjení.
 • Výrobní vady. Při výrobě jsou vždy možné některé nedostatky. Doporučujeme, abyste kontaktovali obchod a vrátili sluchátka pod zárukou.
 • Vnitřní poškození. Pokud se sluchátka po pádu přestala nabíjet, pak byla poškozena některá z vnitřních komponent. Totéž platí pro samotný případ. Je docela problematické napravit problém sami bez určitých znalostí, takže je lepší kontaktovat odborníky.

Můžete tedy připojit bezdrátová sluchátka Xiaomi k telefonu za pár minut. A nezáleží na tom, který operační systém je nainstalován na vašem smartphonu. Náhlavní souprava funguje správně jak se zařízeními iPhone, tak se zařízeními Android.

Příprava sluchátek pro připojení k telefonu přes Bluetooth

Nejprve stačí zapnout sluchátka. Na běžných sluchátcích, která nejsou oddělené, existuje pro toto samostatné tlačítko. Zvukový signál musí znít a/nebo rozsvítit/protřepejte indikátor.

Pokud máte sluchátka TWS, oddělí se, pak se obvykle zapnou, jakmile je dostanete z pouzdra nabíječky. To obvykle také signalizuje zvukový signál nebo indikátor. Pokud jste z případu dostali sluchátka a nezapnuli se (zatímco jsou účtovány). Poté zapněte tlačítko na každé sluchátko po dobu 3-6 sekund. Nezapomeňte získat obě sluchátka!

V některých modelech stačí otevřít pouzdro nabíječky. Například v případě AirPods.

Jak připojit náhlavní soupravu Xiaomi Bluetooth k smartphonu

Náhlavní souprava Bluetooth je užitečná a pohodlná věc pro lidi, kteří se točí v podnikání, jako jsou proteiny na kolech. Ruce jsou zaneprázdněny balíčky potravin, řídíte auto, připravujete večeři, onemocníte moukou, potřebujete náhlavní soupravu Xiaomi Bluetooth.

Zapněte modul Bluetooth na smartphonu; Před blikání modrého indikátoru klikněte a podržte jediné tlačítko na zařízení; Pokud se nové zařízení neobjeví v seznamu, klikněte na tlačítko Aktualizovat;

Klikněte na nové zařízení a počkejte na připojení;

Připraven! Žádné dráty. pouze bezplatná komunikace!

Můžete také nakonfigurovat ovládání, zvuky atd.

Návrat za užitečné tipy a pokyny pro stránky Xistore!

KSISTOR BAI. První nákupní obchod v Bělorusku

OOO „Novotrend“ UNP 193498963 Registrován 25/01/2021 výkonným výborem Minsk City v obchodním registru od 8. 8. 2011 Yur. Adresa: 220040, Běloruská republika G. Minsk, st.Maxim Bogdanovich, D.155, místnost 301a

Jak používat mi Truds

Před připojením a konfigurací sluchátka MI True Wireless Earchones se musíte vypořádat s jejich funkcemi. Strukturálně se zařízení skládá z případu nabíjení s nabíjecím konektorem. Funkční tlačítko a indikátor světla, stejně jako vložka s mikrofonem vytvořeným.v něm (obyčejný a hluk.dispozabilní), dotykové tlačítko a ambulantní pacienty.

Připojit

Chcete.li propojit sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Painchones, začněte s jejich nabíjením. Proces začíná automaticky po instalaci na pouzdro. V tomto případě musí být samotný případ připojen k zdroji energie (například notebook). Cibulka bliká během náboje a po jeho dokončení neustále hoří. Chcete.li zkontrolovat úroveň poplatku, otevřete kryt pouzdra a podívejte se na indikátor. Pokud svítí po dobu 5 sekund nebo více, naznačuje to přiměřenost náboje. Zpravidla to netrvá moc času.

Nyní se podívejme na to, jak propojit sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Sluchátka, která je použijí jako náhlavní soupravu nebo poslech zvuku.

Chcete.li se připojit k novému zařízení, proveďte následující:

 • Vložte zařízení do případu.
 • Klikněte na tlačítko funkční a opravit jej do dvou sekund.
 • Počkejte na vzhled blikajícího indikátoru světla.
 • Zadejte sekci Nastavení do zařízení.
 • Přejděte na Bluetooth a najděte své zařízení.
 • Stiskněte na něj a zadejte heslo „0000“ (v případě potřeby).

Někdy je otázkou, jak připojit bezdrátová sluchátka MI True Wireless Painchones se dvěma zařízeními. Chcete.li to provést, proveďte následující:

 • Vložte do případu jednu z vložek.
 • Klikněte a podržte klávesu na pouzdro na dvě sekundy.
 • Pro vyhledávání a připojení k zařízení použijte první zařízení.
 • Odstraňte vložku z pouzdra.
 • Vložte druhou vložku do pouzdra.
 • Klikněte a podržte tlačítko na pouzdře na dvě sekundy.
 • Najděte náhlavní soupravu na druhém zařízení pro připojení druhého sluchátka MI True Wireless Sluchátka.

Před synchronizací MI True TW EURCHONES Sluchátka tímto způsobem je nutné vyčistit historii spojení. Chcete.li to provést, proveďte následující:

 • Vložte obě vložky do případu.
 • Klikněte a podržte tlačítko na poli od 10 sekund a dalších.
 • Počkejte na záře indikátoru.
 • Uvolněte klíč a počkejte na restart.

Pokud se vám poprvé podařilo kombinovat sluchátka Xiaomi Mi True Wireless, v budoucnu nevyžadují konstantní konjugaci. Případ případu bude stačit pro automatické připojení k nejnovějšímu zařízení Bluetooth. Pokud se náhlavní souprava nemůže normálně připojit, jde do režimu čekání.

Naladit

V pokynech pro sluchátka Mi True Wireless Earchones poskytuje Rus podrobné informace o tom, jak připojit a nakonfigurovat zařízení. Po konjugaci můžete do uší vložit obložení, s přihlédnutím k nápisu (levé a pravé sluchátka). Vyberte také optimální velikost. Proces nastavení sluchátek Xiaomi mi True Wireless Painchones při poslechu hudby je velmi jednoduchý. Základní momenty:

 • Přijetí / dokončení hovoru. Double Touch jakýchkoli sluchátek.
 • Spuštění / zastavení hudby. dvojitý dotek správného oblečení.
 • Hlasový asistent. dvojitý dotek na levou vložku.
 • Pozastavení hraní. odstranění jedné z vložek.
 • Redukce hluku. držení tlačítka po dobu tří sekund, než se objeví zvukový signál. Režim potlačení hluku se během hovoru / komunikace nezapne.

Pokud provedete konjugaci sluchátek Xiaomi Mi True Wireless Sluchátka poprvé, může být nutné být vyžadováno.

Zapnout

Pokud se vám podařilo připojit sluchátka Mi Troy Wairles, můžete použít jejich funkčnost v plném rozsahu. V tomto případě je zahrnutí prováděno automaticky po otevření krytí pouzdra. Hlavní věc je, že k tomu je dostatek náboje. Pokud to nepomohlo, klikněte na dotykové tlačítko pro vložku do pěti sekund.

Odpojit

Zařízení se po návratu do pouzdra automaticky vypnou a uzavření víka. Pokud jsou zařízení na zařízení odpojena nebo jsou mimo rozsah jeho akce, přejdou do režimu čekání a po 10 minutách v režimu spánku. Jako možnost klikněte a podržte funkční tlačítko asi pět sekund.

Přepínací stopy

Mnoho Xiaomi Mi True Wireless Sluchátka 2 Základní uživatelé se ptají na možnost přepínání stop. Funkční tlačítko není poskytováno pro řešení tohoto problému, takže jedinou možností je správa používající aplikaci pro přehrávání hudby (postaveno.nebo nainstalováno). Dalším způsobem je nastavení programu MI AI na odkaz 4PDA.Do/fórum/index.PHP?Showtopic = 993336. Zde můžete nakonfigurovat různé hlasové příkazy a tím zjednodušit proces správy.

Průvodce Step.by.krok v sluchátkách Headphones Headphones Xiaomi Mi Sports Bluetooth do smartphonu

Pokud jedna sluchátka hraje tišší, upřímně: Odstraňte ochrannou mřížku šití a vyčistěte mřížku alkoholem.

připojit, sluchátka, bluetooth, telefonu, xiaomi

Pokud se zařízení přestalo připojit k chytrým telefonům: když jsou nabitá sluchátka, musíte se sevřít jediným tlačítkem, dokud indikátor nevyjde, všechna nastavení bude resetována do továrny a pak můžete znovu nainstalovat připojení.

Bezdrátová náhlavní souprava Xiaomi je kvalitní sluchátka, ideální pro sport a mají spíše demokratickou cenu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS