Jak připojit sluchátka USB k televizoru LG

připojit, sluchátka, televizoru

Často kladené otázky: Je možné připojit sluchátka k televizoru pomocí konektoru RCA??

Pokud je zvukový výstup určen pro reproduktory 5:1, budete mít na televizoru 5 nebo 6 konektorů RCA. V tomto případě připojte adaptér ke konektorům „FRONT L/R“. Chcete-li vypnout signál, který jde do reproduktorů televizního přijímače, musíte provést přepnutí v nabídce „Zvukový výstup“.

Do televizoru můžete zabudovat 3,5mm jack s vestavěným přepínačem a připojit ho k drátu, který vede k reproduktoru (přes odpor). Po zapojení konektoru se reproduktor vypne a signál jde do sluchátek, kde je dostatečná hlasitost.

Jak připojit kabelovou náhlavní soupravu k televizoru Smart TV?

Připojíte digitálně-analogový převodník k optickému výstupu televizoru; pomocí adaptérového kabelu připojíte k převodníku drátová sluchátka; v nabídce televizoru vyberete zvukový výstup; pokud jste vše provedli správně, měla by sluchátka vydávat zvuk.

TRS nebo Mini Jack je oblíbený konektor pro domácí reproduktory. Pokud televizor takovou zásuvku nemá, je nutné zakoupit kabel AUX, aby se zařízení mohla vzájemně propojit.

Připojení bezdrátových sluchátek k televizoru bez Bluetooth

Toto je konkrétní případ použití bezdrátových mikrofonů s televizory (pouze Smart TV). Spočívá v připojení externího modulu Bluetooth (vysílače zvuku) k přijímači.

Přijímač musí být vybaven portem USB, ale není to jediný požadavek. Ne všechny moderní Smart TV (stejně jako Smart TV set-top boxy) podporují funkci přesměrování zvuku z reproduktorů do portu USB. Před zakoupením hardwarového klíče Bluetooth se tedy musíte ujistit, že váš stávající televizní přijímač má odpovídající funkce. Tyto informace najdete v technické dokumentaci televizoru nebo přijímače Smart TV.

připojit, sluchátka, televizoru

Jak sledovat televizi se sluchátky?

Druhá sluchátka je třeba spárovat. odpojte první sluchátka, dvakrát stiskněte tlačítko na vysílači, aby se vrátil do párovacího režimu, do párovacího režimu přepněte druhá sluchátka. ta se také připojí.

Pokud jste takový vysílač zakoupili, připojte jej ke zdroji napájení a vyveďte do něj zvuk pomocí kabelu se dvěma 3,5mm konektory. Zapněte sluchátka Bluetooth a připojte je k vysílači. Při správném postupu budou sluchátka přenášet zvuk z televizoru.

Rádiová sluchátka

Pracují na principu přenosu rádiových frekvencí přímo do zařízení. jsou připojeny pomocí rádia, které umožňuje bezdrátový poslech jakýchkoli televizních programů. Připojují se pomocí speciálních modulů, které se instalují do zvukového výstupu televizoru.

Některé modely přijímačů jsou zpočátku vybaveny vysílačem, takže není třeba dokupovat další prostředky.

Před zakoupením sluchátek věnujte pozornost přítomnosti ovládání hlasitosti a jejich velikosti. Pro běžného uživatele jsou často značně nepohodlné.

Jsou nejlepší volbou pro poslech zvuku bez kabelů. K připojení budete potřebovat televizor s vestavěným modulem Wi-Fi, protože gadget se připojuje přímo k zařízení, které přenáší zvukový signál. Mimochodem, televizní vysílání můžete poslouchat prostřednictvím 2 párů zařízení současně.

Připojení lze nastavit přímo nebo prostřednictvím pomocného routeru, aby bylo dosaženo maximálního pokrytí v místnosti. Cena těchto pomůcek se liší v závislosti na značce a potřebách spotřebitele. Ve vyšším cenovém segmentu najdete náhlavní soupravy, které dokáží přenášet zvuk bez komprese, což zaručuje maximální požitek z poslechu. S plnou podporou všech zvukových pásem.

Připojení se nastavuje v závislosti na modelu televizoru. Obvykle stačí otevřít možnosti Wi-Fi na televizoru a vybrat v nich předem aktivovanou (povolenou) náhlavní soupravu.

Další routery Wi-Fi pracující v režimu zesilovače umožňují rozšířit pokrytí až na 100 metrů bez zkreslení zvuku.

Jak připojit disk USB k televizoru LG

Moderní modely televizorů LG disponují širokou škálou funkcí, díky nimž lze nejen sledovat standardní televizní kanály, ale také pomocí Smart TV plně využívat funkce internetu a stahovat a sledovat obsah z externích mediálních zařízení, jako jsou flash disky a pevné disky. Proto jsou všechny televizory LG vybaveny porty USB.

Možnost připojení USB klíče k televizoru LG nesouvisí s funkcí Smart TV, jedná se o dvě nezávislé a vzájemně nijak nesouvisející funkce moderních televizorů LG.

Možnost prohlížet a přehrávat multimediální soubory různých typů z USB disků se objevila téměř ve všech, dokonce i v nejdemokratičtějších modelech televizorů LG od roku 2012 a majitelé zařízení opakovaně poznamenali, jak je to užitečné, protože s ním můžete snadno sledovat filmy a televizní seriály a fotografie, poslouchat hudbu z flash disku nebo HD disku.

Ale i když k televizoru připojíte USB disk, někdy se mohou vyskytnout potíže. Především, když televizor LG „nevidí“ flash disk nebo nemůže přehrát požadovaný soubor. Abyste tomu předešli, je vhodné se ujistit, že jste USB k televizoru LG připojili správně.

Připojení paměťového zařízení USB k televizoru LGNa co si dát pozor

 • Zkontrolujte, zda má televizor LG porty USB. Ty jsou umístěny na zadní straně televizoru a v případě více než jedné mohou být pro větší pohodlí označeny římskými nebo arabskými číslicemi. Pokud váš televizor nemá připojení USB, budete potřebovat další mediální adaptér nebo digitální tuner T2. Ty jsou obvykle vybaveny porty USB a mohou přehrávat multimediální obsah.
 • Nezapomeňte, že USB je k dispozici ve dvou standardech: starší USB 2.0 a nový USB 3.0. Televizor je nejčastěji vybaven porty USB 2.0. Než připojíte USB disk k televizoru, ujistěte se, že jsou standardy stejné, jinak by televizor nemusel disk rozpoznat.
 • Někdy může dojít k problémům, pokud je film, který chcete sledovat, velmi těžký (váží více než 30 GB). Televizory často takové soubory nepřehrávají.
 • Problém může nastat také v případě, že má vaše externí úložné zařízení příliš velkou kapacitu. Některé modely televizorů LG nevidí flash disky s kapacitou větší než 32 GB a pevné disky s kapacitou větší než 2 TB.

Připojení paměti USB k televizoru LG: návod krok za krokem

 • Pro ukládání souborů s filmy, seriály, hudbou atd. použijte USB disk.д., Chcete hrát na televizoru LG.
 • Vložte paměťovou kartu USB do portu USB.
 • Po připojení zařízení USB by se měla na televizoru LG zobrazit vyskakovací zpráva.
 • Poté televizor automaticky otevře jednotku nebo vás vyzve k jejímu otevření (v závislosti na modelu televizoru).
 • U některých modelů televizorů LG je po připojení jednotky USB flash nebo externího disku nutné také ručně změnit zdroj. Proveďte to pomocí tlačítek Source nebo Input na dálkovém ovladači.
 • Poté je třeba v kontextové nabídce na obrazovce televizoru vybrat v seznamu možných zdrojů signálu možnost USB nebo Média.
 • Na televizorech LG Smart TV to můžete provést pomocí speciální aplikace určené k prohlížení obsahu z externích médií.
 • Poté přejděte do složky s filmem, který chcete sledovat na disku USB, a stiskněte tlačítko „Play“.

Co dělat, když se soubor z paměťového zařízení USB nepřehrává na televizoru? LG?

V některých případech televizor nedokáže přehrát soubor z externího paměťového zařízení. Nejčastěji se to stává u videosouborů a je to způsobeno nekompatibilitou formátu.

Formáty, které váš televizor podporuje, najdete v návodu k obsluze nebo na webových stránkách společnosti LG. Většina televizorů nepodporuje soubory ve formátu.mkv formát, ale někdy jsou problémy s formáty.mp4.avi a.mov.

V takovém případě můžete soubor převést pomocí některého ze speciálních převodních programů nebo si stáhnout formát filmu, který podporuje váš televizor LG.

Pokud máte televizor LG Smart TV, dalším způsobem, jak problém vyřešit, může být přehrávač třetí strany, který si můžete stáhnout z obchodu s televizními aplikacemi.

Jak přenášet zvuk z televizoru do sluchátek?

Pokud jste si takový vysílač zakoupili, připojte jej ke zdroji napájení a vyveďte do něj zvuk pomocí kabelu se dvěma 3,5mm konektory. Zapněte sluchátka Bluetooth a navažte spojení s vysílačem. Při správném postupu se zvuk z televizoru přenáší do sluchátek.

Je třeba zakoupit speciální kabel, který se prodává pod označením RCA2-JACK 3.5. Konektory tulipánů zapojíte do příslušných barev na televizoru a do konektoru na sluchátkách. To je v podstatě vše, co je potřeba, zvuk se okamžitě začne přenášet do přehrávacího zařízení.

Jak přenášet zvuk z televizoru do sluchátek?

Pokud jste takový vysílač zakoupili, připojte jej ke zdroji napájení a vyveďte do něj zvuk pomocí kabelu se dvěma 3,5mm konektory. Zapněte sluchátka Bluetooth a navažte spojení s vysílačem. Pokud je to provedeno správně, zvuk z televizoru bude vycházet přes sluchátka.

Je třeba zakoupit speciální kabel, který se prodává s označením RCA2-JACK 3.5. Tulipány zapojíte do konektorů na televizoru, které odpovídají barvám, které máte, a do konektorů na sluchátkách. To je v podstatě vše, co je potřeba, zvuk se okamžitě začne přenášet do přehrávacího zařízení.

Připojení sluchátek k televizoru

Stručně o tom, kde se úkol zrodil. Mému otci táhne na sedmdesátku. Je ve skvělé fyzické kondici, vede laboratoř, nikdy neopouští internet, ale jeho sluch už není skvělý. Navíc je tu jedna zvláštnost: kvůli nestejné citlivosti sluchu na různých frekvencích (byli jsme u specialisty) slyší otec špatně i velmi hlasitou televizi, ale se sluchátky slyší při stejné hlasitosti naprosto dobře, což mi vyhovuje stejně dobře. Takže úkol: připojit sluchátka k televizoru, samozřejmě na televizoru není žádná zásuvka. Vyřešeno? Samozřejmě! Pokud jste aktuální a/nebo máte zájem, podívejte se pod klobouk. První, co vás napadne, je otevřít televizor, zastrčit konektor sluchátek do zdi a zapojit ho do obvodu reproduktorů televizoru. Ale tady je dobrá otázka: akce zapojení konektoru pro sluchátka. Pokud při zapnutí sluchátek vypnete reproduktory televizoru, může se na televizi dívat buď jen otec se sluchátky, nebo někdo jiný bez nich, a navíc neustálé zapojování sluchátek do zásuvky rychle vede ke špatným věcem. Pokud nejsou reproduktory televizoru při zapnutí sluchátek ztlumeny, nemá tato myšlenka smysl. je nereálné najít stejnou komfortní úroveň zvuku pro někoho, kdo poslouchá přes sluchátka, a pro všechny, kdo poslouchají přes reproduktory.

Myšlenka zapojení zásuvky byla zavržena. Zrodil se další. Televizor má zásuvku SCART (mimochodem, většina televizorů ji má). SCART má zvukový výstup, který je linkovým výstupem, ovládání hlasitosti televizoru na něj nemá žádný vliv. Myšlenka je tedy jednoduchá: zajistit nezávislý zvukový výstup do sluchátek.

První věc, kterou jsem zkusil, bylo vytvořit rádiový extender: malý (1 tranzistor) vysílač v FM a poslouchat ho na běžném FM-přijímači. Na internetu je spousta schémat tohoto druhu, nic vojenského, ale jak se ukázalo, je tu velký problém: za několik hodin poslechu je frekvence ztracena, neustále upravujete přijímač. Obrácením se na abnormální elektroniku v obvodu byl přidán křemen pro stabilizaci frekvence, ale vznikl další problém. kvůli křemenné frekvenční odchylce (koho to zajímá. prosím) se ukázalo, že je malý a zvuk je velmi tichý. Myšlenka rádiového extenderu byla zamítnuta.

Nejjednodušší nápad. SCART-malý zesilovač-dlouhý kabel-sluchátka s ovládáním hlasitosti. Sluchátka s ovládáním hlasitosti nejsou neobvyklá, Sven byl vybrán. Prodlužovací šňůra je třížilový silný drát, který prodejci umísťují jako mikrofon. Drát ve stínění, ale stínění je zde zbytečné a nepřipojené. Proč hustá. protože není tak zamotaná, musí se neustále pohybovat. Zesilovač. Hotové pájecí desky koupíte na bleším trhu za zhruba 3 dolary. Princip je jako u kočky, čtyři nohy (samozřejmě podmíněné): vstup, výstup, zem a napájení. Existují stereofonní možnosti (pak je „nohou“ šest, respektive). Není třeba rozebírat specifika obvodu. Jedná se o standardní výkonový zesilovač na čipu založený na typickém spínacím schématu. Jediné, na co je třeba dávat pozor, je to, že čip musí být navržen tak, aby fungoval bez chladiče. Vybral jsem si desku s čipem TDA2822. jedná se o stereofonní zesilovač do 1 W. Pokud je televizor vybaven rozhraním USB, můžete z něj napájet zesilovač. Ale nemá USB, takže jsem musel hledat napájecí zdroj. Obvykle všechny takové malé zesilovače nejsou kritické pro napájení, od 5 V do 12 V fungují bez problémů, stabilizace nebo dodatečné vyhlazování není nutné. Můžete použít napájecí zdroj ze starého mobilního telefonu, „polskou“ anténu apod. Našel jsem starý napájecí zdroj od Dendyho. 9 V, jen diodový můstek a kondenzátor uvnitř. Tam to jde. Hlavní věc při připojování PSU. nepřevracejte polaritu, je lepší to zkontrolovat testerem. Pokud je špatná polarita a, je velmi pravděpodobné, že zesilovač okamžitě odumře.

Existuje funkce, která takový zesilovač připojí k televizoru. První zapnutí ukázalo trochu chraplavý zvuk a ovládání hlasitosti sluchátek nemůže pomoci. příliš silný signál z televize, je třeba jej snížit a deska byla hrubě připájena na straně kolejí proměnného odporu. Jeho odpor se pohybuje v rozmezí 1 až 10 kOhm, není příliš kritický, použil jsem ten, který se hodil k připájení na desku. 1 kOhm. Vypadá to takto:

Konečný obvod vypadá takto:

Ze schématu je okamžitě zřejmé, že se jedná o mono. Na kabelu nevysíláme stereo, takže není třeba se tím zabývat, ale není problém vytvořit stereo, stačí druhý rezistor pro nastavení úrovně druhého kanálu nebo dvojitý rezistor.

Úplně celý připojený k televizoru:

Po sestavení a zapojení je třeba trochu doladit: otočte rezistorem na desce tak, aby byl hlasitější, ale sípání na špičkách hlasitosti se ještě neobjevilo. Kontrola na několika televizních kanálech.

P.S. Jsem si dobře vědom, že je to vlastně „g#sht kód“ v elektronice: na kolenou, rychle, funguje a skrytý před zvědavýma očima. Výsledek je však dosažen:

Táta si nastavuje hlasitost sám pro sebe na sluchátkách, ostatní sledující televizi si nastavují hlasitost dálkovým ovladačem na televizi. všichni jsou v pohodě.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS