Jak připojit telefon k domácímu kině

Častá otázka: Jak připojit telefon s domácím kinem přes USB?

Jeden konec kabelu USB je vložen do kina USB. Druhý konec je vložen do konektoru (Mini, Misro USB, USB Type-C nebo Lightning) na smartphonu. Musíte vybrat pododstavec USB v nastavení domácího kina-telefon v tomto případě funguje jako jednotka USB-Flash.

Budete potřebovat kabel USB-MicrousB (ve většině modelů moderních smartphonů je takový kabel zahrnut). Po připojení vyberte zdroj signálu USB v nastavení hudebního centra a v telefonu aktivujte režim „synchronizace dat“.

Jak připojit staré kino s novou televizí?

HDMI v. v televizi, HDMI OUT. na přijímači. Připojte tyto konektory s kabelem, poté zapněte zařízení do sítě a užijte si prohlížení. HDMI je schopen přenášet video i zvukové data. Pokud konektor HDMI chybí nebo již je zaneprázdněn, použijte výstup video komponenty přijímače.

AUX: Připojení externího analogového zařízení Samsung Home Theatre Home The Diader domácí kino Systém 5.1 HT-D453K. Takovým zařízením může být například videorekordérem. Z externího analogového zařízení. Barvy zástrčky a hnízd by měly být stejné.

Jak získat zvuk z telefonu do domácího kina?

Chcete.li zobrazit zvuk z telefonu do domácího kina, budete potřebovat drát, který má na jednom konci dvě hnízda Tulpan a na druhém zátce minijack. První z nich je vložen do Aux Gnesza v kině a druhý je připojen k vchodu na nadpis na telefonu. Dva tulipány na drátu jsou označeny různými barvami: bílá a červená.

K telefonu připojte adaptér na USB (typ-C, micro USB, mini USB nebo Lightning). Vložte jeden konec do adaptéru připojeného k smartphonu a druhý v oddělení kina HDMI. Zapněte obě zařízení. Prostřednictvím nastavení domácího kina vyberte HDMI jako zdroj signálu.

Co je AUX ve sloupci?

Aux-Entrance se zvukovou deskou pro připojení zvukového signálu ze zařízení, jako je notebook, smartphone, hráč MP3. Pojďme nejprve přijít na to, jak počítač reprodukuje hudbu. Dále zvuková karta zobrazuje zvukový signál na oddělení, ke kterému je připojen sloupec.

Další způsob přenosu zvuku z televize do zvukového systému pomocí optického kabelu. Chcete.li to provést, ujistěte se, že v televizi a přijímači domácího kina existuje konektor pro připojení optického kabelu. V televizi by měl být konektor. Optical Out a na přijímači domácího kina. Optical In.

Jak připojit sloupce BBK k telefonu?

Zapněte sloupec a aktivujte Bluetooth. V telefonu se přesuneme do nabídky „Nastavení/parametry“, otevřeme sekci Bluetooth, aktivujeme bezdrátové připojení a začneme hledat dostupná zařízení. Z navrhovaného seznamu zařízení vyberte sloupec. Za několik sekund musí dojít k spojení.

Jednoduché připojení prostřednictvím zvukového konektoru s průměrem 3,5 mm. Lze tedy připojit téměř jakékoli stereopary, dokonce vybavené kabely RCA. Kabel má dva konce: micro-USB a obyčejné USB. První je vložen do konektoru do telefonu, druhý. do hnízda na těle sloupce.

Jak připojit staré domácí kino s televizí?

HDMI v. v televizi, HDMI OUT. na přijímači. Připojte tyto konektory s kabelem, poté zapněte zařízení do sítě a užijte si prohlížení. HDMI je schopen přenášet video i zvukové data. Pokud konektor HDMI chybí nebo již je zaneprázdněn, použijte výstup video komponenty přijímače.

  • Koupit v obchodě Jack-Jack/6,5/2 RCA kabel
  • Jeden konec je vložen do konektoru pro sluchátka do telefonu.
  • Druhý konec je vložen do konektoru 3.5 v audio systému.
  • V hudebním centru najdeme přepínač zdrojů signálu a vybereme Aux.
  • V hráči gadgetu najdeme požadovanou skladbu a zapneme.

Akustika

Aby bylo možné fyzicky připojit moderní domácí kino s televizí, ani začátečník nebude mít problémy. V zásadě je schéma jednoduché a intuitivně pochopitelné. Existuje sada kabelů a konektorů, které jsou vhodné pouze pro ně. Kombinace komponent mezi sebou je docela snadné. Schéma připojení je obvykle připojeno k samotnému zařízení.

Nastavení je však mnohem vážnější a složitější.

připojit, telefon, kině

To platí zejména pro akustické systémy. Nejoblíbenější jsou systémy 5,1 a 7.1. Zde 1 znamená kanál sabwufer a 5 a 7 označují počet reproduktorů.

RADA. Aby se zajistil nejpohodlnější zvuk akustiky, měly by být všechny reproduktory umístěny na stejném základě od uživatele.

Kruhové schéma se používá hlavně, tj. Reproduktory doslova obklopují posluchače.

Manuální nastavení akustiky Úkol je poměrně komplikovaný, protože je lepší kontaktovat specialisty zde. Jedná se o instalační zařízení. Při nastavování používají speciální vybavení.

připojit, telefon, kině

Moderní přijímače mají způsob automatického akustického vybavení. Pro provedení takových nastavení je nutné připojit mikrofon k přijímači, umístit jej tam, kde bude posluchač být, a poté spustit automatizaci. Pro automatické building může trvat asi 30 minut.

Tím nechci říci, že spojení s domácím kinem je nesmírně obtížné a vyžaduje výhradně profesionální zásah. Spojení všech vodičů a konektorů obvykle není obtížné. Hlavní obtíže jsou přesně individuální nastavení. Pokud však začnete z prezentovaných doporučení, prostudujte si pokyny výrobce, pak se tento úkol bude moci vyrovnat

A pokud je to nutné, můžete vždy pozvat odborníky, kteří budou provádět veškerá instalace a nastavení, s přihlédnutím k vašim přáním a požadavkům

Jak připojit domácí kino s počítačem přes Wi-Fi?

Prostřednictvím místní sítě je sekvence akcí jednoduchá: Nakonfigurujte adaptér kina tak, aby přijímal signály Wi.Fi z domácího routeru. Zadejte heslo (pokud existuje). Nakreslete testovací spuštění jakéhokoli videa.

Připojení zvukových a video signálů: Připojte kabel HDMI na přijímači k konektoru označeného OUT a na televizi s výstupem v. Připojte přijímač k přehrávači médií: pomocí odchodu HDMI nebo „tulipánů“ označeného v (na přijímači) se s ním spojte s přehrávačem (out konektory). Připojení zvukového systému.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS