Jak připojit televizi LV TV

Praktická příručka, jak připojit telefon k LG, DEXP a TV TV prostřednictvím Wi-Fi

Moderní telefony, stejně jako televizory, „roste“ všechny s novými funkcemi. Jedinou uživatelé nevýhody zvažují velikost obrazovky, ale nyní ji můžete opravit: stačí připojit telefon k televizi. Níže v článku zvážíme všechny dostupné metody připojení telefonu s televizí, aby si každý mohl vybrat nejvhodnější možnost pro sebe.

S tímto připojením bude telefon hrát roli projektoru. to znamená, že na velké obrazovce můžete použít veškerou funkčnost vašeho smartphonu na velké obrazovce. V závislosti na modelu telefonu a verzi firmwaru budou možnosti mírně odlišné. Při připojení telefonu k televizi však můžete použít několik univerzálních funkcí:

 • Zobrazit fotografie a videa.
 • Poslouchat hudbu.
 • Vytvořte video prezentace.
 • Hrajte hry nainstalované na telefonu.
 • Spuštění aplikací.
 • Zobrazit weby a „sedět“ na sociálních sítích.
 • Použijte telefon jako dálkové ovládání.
 • Spusťte video na YouTube na smartphonu a budou vysílány na televizní obrazovce.

Kabelové metody

Říkáte, co dráty, na dvoře 21. Století, byly dlouho Bluetooth a Wi-Fi a obecně celý svět rychle opouští nepříjemné tkaničky. Chápu, že to vypadá, že chci vrátit „starověký věk“, ale není to tak.

MHL adaptér

Kabel HDMI se při vysílání obrazovky na televizi vyhýbá zpoždění v „tahání obrázků“. A to může být relevantní například ve hrách, dynamické filmy, v pracovních okamžicích. Pomocí adaptéru OTG nebo MHL vám umožňuje rozšířit možnosti plného času smartphonu: Připojte klávesnici, myš, další periferii, nabijte baterii. Ve skutečnosti můžete použít mobilní telefon jako systémovou jednotku a televizor bude fungovat jako monitor.

připojit, televizi

Obecně platí, že kabelové spojení dosud neztratilo svůj význam.

připojit, televizi

Pokud však pro Android můžete použít adaptér OTG nebo MHL, pak pro iPhone budete muset koupit Lightning na kabelové video HDTV a nabíjejte plug a přehrávání s konektorem HDMI. Nyní ceny takového příslušenství velmi snížily cenu, takže nebudete muset rozložit 5 000 pro plastovou krabici.

MHL nebo Zvláštní proces připojení. Adaptér pro iPhone není obtížný:

 • Vložte Lightning, Type-C nebo micro-USB do konektoru v telefonu,
 • Kabel HDMI v televizním konektoru,
 • Připojujeme externí napájecí zdroj (obvykle o 5 voltů),
 • Vyberte zdroj signálu pomocí dálkového ovládání z televize.

Slimport

Další verze kabelového připojení je morálně zastaralým zařízením Slimport. Princip provozu je podobný MHL, ale existují verze pro DVI, displayport monitor a pro VGA vstup projektoru.

Adaptér Type-C na HDMI

Moderní kabelová možnost, ale není vhodná pro všechny telefony. Faktem je, že pro podporu zobrazení obrázku ze zařízení vybaveného typu-C na velkou obrazovku musí zařízení podporovat technologii DP ALT (nejčastěji přes doku). Seznam je extrémně krátký, ale pokud jste šťastný přebytek bootovacího aparátu, neváhejte si koupit adaptér typu C na HDMI a používejte zdraví.

Jako flash disk

Nejjednodušší možnost, ale nejvíce ne funkční. Umožňuje prohlížet soubory ve vnitřní paměti zařízení, fotografií, videí, hudby. Ve skutečnosti se mobilní telefon připojuje k televizi jako flash disk, hlavní věcí je vybrat USB v televizní nabídce v televizi. Správce souborů sestaveného sestavuje připomínající Windows pomocí dálkového ovládání a „šipky“, otevřete multimediální soubor.

Funkce připojení k LG TVS různých modelů

Velké množství smartphonů různých značek vyvolává otázky o tom, jak se od sebe navzájem liší. Většina metod uvedených v článku lze použít na telefonech s jakýmkoli operačním systémem:

 • Slavné značky smartphonů (Lenovo, Asus, Honor, Huawei, Samsung a další) mohou pracovat s televizory v souladu s pokyny souvisejícími s konkrétními metodami uvedenými v textu.
 • Existují však rozdíly. Airplay lze použít pouze v případě, že máte aplikaci pro iPhone a Apple TV.
 • Většina mobilních zařízení používá operační systém Android. Téměř všechny navrhované možnosti lze použít na takové chytré telefony.

K propojení zařízení lze použít různé metody. Každý z nich má své vlastní výhody a nevýhody. V každém případě je volba založena na dostupných možnostech a úkolech, které je třeba vyřešit.

Jak duplikovat obrazovku telefonu na LG TV?

Otevřete nabídku chytré televize v televizi a spusťte aplikaci Sdílet obrazovky.

Okno se otevře tam, kde bude označen název televizoru, který se zobrazí v telefonu v nastavení funkce Miracast (bezdrátový displej).

TV je již k dispozici pro vyhledávání a připojení. Na telefonu nebo na tabletu musíte otevřít nastavení připojení pro bezdrátový displej a vybrat tam televizi. Název a umístění nastavení Miracast se může lišit v závislosti na výrobci telefonu a verzi Android.

Kde hledat nastavení vysílání obrazovky na zařízeních Android:

Poté by se naše televize měla objevit v nastavení telefonu. Stačí si to vybrat ze seznamu.

Možná budete muset potvrdit připojení v televizi. Nebo zadejte kód, který se zobrazí na televizní obrazovce. Po připojení bude obrázek a zvuk z telefonu vysílán na obrazovce LG TV.

Pokud v telefonu není taková funkce, zkuste nainstalovat jednu z následujících aplikací z Google Play:

Jak synchronizovat zařízení přes Bluetooth?

Toto je další možnost připojení, ve které vodiče nejsou potřeba. Ale to je, pouze pokud je Bluetooth v samotném televizním vybavení. Jinak budete muset kousnout další adaptér s dráty.

Instrukce k instalaci:

 • Adaptér je nainstalován v televizním konektoru.
 • Stáhněte si ovládací aplikaci na smartphonu.
 • Zapněte smartphone Bluetooth a připojte se k televizi.

Bude tedy možné spravovat televizi z mobilního telefonu a také z něj zobrazit různé soubory na televizní obrazovce.

Jak připojit telefon k LG TV bez drátů

Připojte smartphone k televizi a předejte informace bez použití vodičů několika způsoby. Musíte pochopit, že kvalita obrázku a práce určité aplikace budou záviset na vybrané metodě. Metody jsou následující.

Wi-fi přímý

Pouze předplatitelé jsou schopni použít možnost připojení, jejíž televizor je vybaven vestavěným adaptérem Wi-Fi s přímým funkcí Wi-Fi. Je nutné, aby Android 4 byl na telefonu.0 a vyšší.

Připojení smartphonu k televizoru LG pomocí této metody probíhá podle následujících pokynů:

 • Hlavní nabídka se otevře v telefonu, musíte přejít na položku „Nastavení“;
 • Je vybrána karta „Wireless Networks“, část „Wi-Fi“;
 • V pravém horním rohu jsou 3 body, musí na ně kliknout a vybrat „Wi-Fi Direct“;
 • Systém zařízení automaticky spustí vyhledávání sítí pro připojení pomocí přímé technologie Wi-Fi;
 • Vzdálené ovládání je odebráno a hlavní nabídka se otevře v televizoru, kde musíte kliknout na sekci „Síť“, kartu Wi-Fi;
 • Televizní systém spustí dostupné vyhledávání pro synchronizaci zařízení;
 • Model požadovaného mobilního zařízení je vybrán ze seznamu, žádost o potvrzení připojení přijde k telefonu, je nutné jej potvrdit.

Po provedení akcí jsou smartphone a televize synchronizovány. Signál z telefonu bude přenášen na velkou obrazovku.

Tato metoda má významné výhody. Například nemusíte protahovat dráty, Wi-Fi router není vyžadován, obsah je reprodukován v různých formátech, konektory na zařízení jsou zdarma, můžete dát telefon k nabíjení.

připojit, televizi

Je třeba si uvědomit, že přímá funkce Wi-Fi je přítomna pouze v nových telefonech a mobilních zařízeních. Pokud je staré vybavení povineny používat jiné metody připojení.

Miracast

Miracast je moderní standard přenosu informací, jehož podstatou je používat bezdrátové kanály. V případě, že televizor má podporu pro tuto technologii, bude uživatel schopen vysílat jakýkoli obsah na obrazovce, strávit čas ve hrách a spuštění aplikací.

Při použití této možnosti musí být pozorován hlavní požadavek-TV a gadget musí být připojen k jedné síti Wi-Fi.

Pomocí následujícího algoritmu můžete telefon připojit k televizním vysílači pomocí Miracast:

 • Aktivujte televizi, přejděte do hlavní nabídky a otevřete nastavení;
 • Klikněte na sekci „Síť“ a povolte funkci Miracast;
 • Otevřete nastavení telefonu, přejděte na kartu Miracast a zapněte možnost, pokud taková funkce neexistuje, musíte si stáhnout displej Miracast-Wi-Fi z úložiště softwarové aplikace;
 • V televizní nabídce vyberte mobilní zařízení a potvrďte instalaci komunikace, začne synchronizace.

Po skončení procesu připojení začne přenos dat z telefonu. Pokud obrázky nejsou zobrazeny na celé televizní obrazovce, musíte pouze otočit smartphone, převést jej na vodorovnou polohu.

Výhodou použití této technologie je to, že možnost Miracast přenáší informace v lepší kvalitě, zvuk vstupuje do 3D, baterie smartphonu sedí pomaleji než s jakoukoli jinou možností.

Inteligentní podíl

Tato funkce je proprietární integrací LG. Umožňuje zobrazit soubory, videa a fotografie v televizním vysílači Smart-TV z jakéhokoli telefonu. Musíte pouze dodržovat připojení k jedné místní síti z obou zařízení.

Při připojení musíte jednat podle následujících pokynů:

 • Zařízení je připojeno k jedné síti Wi-Fi;
 • Program LG TV SmartShare je nainstalován na mobilním zařízení;
 • V nabídce TV musíte najít položku „Smart Share“ a přejít do části „připojené zařízení“;
 • Najděte svůj smartphone v seznamu, připojte se k němu.

Poté se synchronizace automaticky začne. Můžete zobrazit jakékoli soubory, fotografie a videa.

Youtube

Služba You Trube je hostování videa, kde si můžete prohlédnout a stahovat video soubory. Chcete.li je vysílat v televizi z telefonu, musíte provést následující:

 • Nainstalujte aplikaci YouTube na smartphone;
 • Spusťte službu, přejděte do Nastavení, vyberte část „Zobrazit v TV“ a poté musíte sledovat tipy systému;
 • Stejný program je spuštěn na televizním vysílači, musíte v nastavení vybrat typ „v ručním režimu“;
 • Kód z televizního displeje je zadán do telefonu, klíč „Přidat“ je stisknut;
 • V prezentovaném seznamu je vybrána „Broad for the Device“, LG TV je povoleno připojení.

Poté můžete videa vysílat z webu You Tube na velké obrazovce.

Připojení dLNA

Metoda DLNA je vhodná pouze pro telefony, které používají systém Android. Aby technologie DLNA mohla správně fungovat, je nutné nainstalovat speciální program na mobilní zařízení, oblíbenou aplikací, která podporuje tento protokol připojení, je BubbleUpNP.

Kromě instalace programu se musíte ujistit, že televizor tuto technologii podporuje. Spojení mezi zařízením dochází prostřednictvím routeru, televizor může být připojen k domácí síti s drátem a smartphonem od Wi-Fi. Dále postupujte podle následujících pokynů:

 • Aktivujte televizi, síť, na kterou se musí shodovat s tou, kterou gadget používá;
 • Stáhněte si program BubbleUpNP, pokud dosud není nainstalován do telefonu;
 • Přejděte na aplikaci, klikněte na tlačítko se třemi pruhy v levém horním rohu a přejděte do hlavní nabídky;
 • Přejděte na kartu knihovny a vyberte ty video soubory, které je třeba zobrazit v televizi;
 • Poté začnou vybrané soubory v televizi.

Možnost připojení smartphonu k inteligentní televizi přes Wi-Fi

Aktuální smartphony jsou plnohodnotné multimediální centrum, které může nahradit jakýkoli jiný gadget svému majiteli, protože kvalitativně fotografuje fotografie, videa, reprodukuje hudbu a filmy. Můžeme také říci o inteligentní televizi, která se plně vyrovnáme s téměř všemi podobnými úkoly.

A pokud kombinujete dva takové užitečné gadgety mezi sebou, pak se pohodlí jejich použití několikrát zvýší. Výhody této manipulace zahrnují:

 • Reprodukce jakéhokoli obsahu na telefonu na velké obrazovce (videozáznamy, fotografie atd.);
 • Komunikace v Messenger nebo otevření na televizní obrazovce videohovorů;
 • Duplikace otevřených internetových stránek v prohlížeči;
 • Vysoce kvalitní poslech hudby prostřednictvím reproduktorů chytrých televize;
 • Přečtěte si knihy nebo demonstrujte prezentace, zobrazujte dokumenty.

Přenos dat, bez ohledu na vybranou metodu, dochází rychle, obrázek bude jasný.

A můžete dokonce ovládat samotnou inteligentní televizi pomocí smartphonu. Například jeho použití jako panel dálkového ovládání. Chcete.li to provést, potřebujete pouze nainstalovat aplikaci s názvem LG TV Remote. Program je bezplatný z obchodů jakéhokoli operačního systému (Android a iOS iPhone).

Když je telefon schopen se připojit a když ne?

Většina známých značek smartphonů (Lenovo, Asus, Honor, Huawei, Samsung nebo jiní) mohou být spojena bezdrátovým připojením k televizorům. Při pokusu o připojení kabelem mohou nastat problémy. Televizor neurčuje připojený smartphone, jinak se obrázek nezobrazí.

Jedním z hlavních důvodů nepřítomnosti signálu je nekompatibilita formátu přenosu informací mezi zařízeními. Chcete.li problém vyřešit, musíte si zakoupit speciální adaptér. Nejlepší je používat adaptér pro odkaz s vysokým rozlišením, protože je podporován všemi chytrými telefony.

Ale většina zařízení na Androidu je stále připojena k televizi bez problémů.

Jak používat LG TV Plus?

Ihned po připojení v aplikaci budou k dispozici různé způsoby správy televize. K dispozici je stránka s digitálním blokem a tlačítky pro rychlé přepínání kanálů, nastavení objemu a vypínání zvuku.

Joystick pro navigaci v televizní nabídce je k dispozici na jiné kartě. K dispozici je také tlačítko Smart TV, tlačítka pro správu přehrávání souborů atd. D.

V pravém horním rohu je přepínač na dotykový panel. Tehdy se v televizi objeví kurzor. Jak při připojení magického dálkového dálkového ovládání. Kurzor můžete přesunout pomocí dotykové obrazovky na smartphonu.

Pokud kliknete na „TV nabídku“, můžete vypnout televizor, spustit vyhledávání, aplikaci, otevřít program, vybrat vstup do televizoru nebo otevřít Nastavení.

V nastavení televize můžete v případě potřeby deaktivovat všechny připojené chytré telefony a aplikace. To můžete udělat v sekci „Síť“. Vyberte „LG Connect Apps“ a klikněte na tlačítko „Vydání“ “. Potvrďte odstranění všech připojených zařízení.

Poté, pokud to potřebujete, můžete se znovu připojit k televizi v aplikaci LG TV plus v telefonu.

0

Sergey

LG Smart TV TVS

Jeden. Všechny komentáře jsou testovány. 2. Pokud se chcete zeptat, popište tento problém co nejpříjemnější. Napište konkrétní informace o problému. 3. Budou smazány komentáře s vulgárností, urážky a nesmyslnými komentáři. 4. Reklama jiných webů, skupiny na sociálních sítích, spam atd. D. 5. Napište prosím správně. Nepište kapitálovým dopisem. 6. Při zodpovězení komentáře klikněte na tlačítko „Odpověď“.

Windows 10. Všechny pokyny pro nastavení internetu a řešení problémů

Nastavení rotu. Pokyny pro různé modely a výrobce

Užitečné programy. Pro konfiguraci hotspotu, Wi-Fi, 3G/4G modems.

192.168.0.1/192.168.Jeden.Jeden. Vstup do nastavení routeru nebo modemu.

Sergey (před 18 hodinami): To znamená, že problém se objevil po aktualizaci BIOS? Sergey (před 18 hodinami): Zkontrolujte další weby, zkuste zapnout nějaké video. Přes. Igor (před 19 hodinami): Super, Works. Dík! Sergey (před 20 hodinami): Děkuji! Sergey (před 20 hodinami): Buďte náklonnost! Sergey (před 20 hodinami): Který web? Pokud mluvíme o nastavení routeru (Web Integration), pak. Vladislav (před 20 hodinami): Děkuji, jděte na web bez internetu, nejlepší

Tipy pro řešení různých problémů s internetem na počítači, smartphonu, tabletu, televizi (inteligentní televize). Pokyny pro nastavení směrovačů Wi-Fi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS