Jak pořídit snímek obrazovky na telefonu Xiaomi Mi

Jak pořídit snímek obrazovky na Xiaomi. 5 možností obrazovky

Moderní mobilní zařízení mohou provádět mnoho různých funkcí. Když už mluvíme o arzenálu chytrých telefonů, okamžitě si vzpomínáme na kameru, hudební hráč a video, vstup na celosvětový web atd.D. Neexistují však tak znatelné funkce, ale také důležité pro uživatele. Nepochybně zahrnují příležitost pořídit snímek obrazovky, aby si udrželi svůj oblíbený obrázek nebo jej sdíleli s přáteli. Všechny gadgety na Androidu to mohou udělat, protože funkce je zahrnuta do výchozí programové platformy, není nutný žádný software třetí strany. Shell MiUi není v tomto ohledu nijak podřadný pro „nahý“ Android. Osoba, která vlastní zařízení z Xiaomi kdykoli a bez velkého úsilí, může udržovat obrázek obrazovky. Mnozí se však zajímá o to, jak pořídit snímek obrazovky na Xiaomi, protože existuje spousta situací, kdy to může být potřeba. Pro většinu modelů výrobce existuje několik způsobů, jak si o nich budeme mluvit.

 • Xiaomi 8
 • Xiaomi Redmi Note 8
 • Xiaomi Redmi Note 3
 • Xiaomi 7
 • Xiaomi Note 8 Pro
 • Xiaomi 5
 • Xiaomi 4
 • Xiaomi Redmi 9
 • A další dřívější modely

Metoda 1

První metoda je standardní pro všechny mobilní telefony. Tato možnost je nainstalována ve standardním Androidu, tolik o ní může vědět. Abyste mohli vyfotit obrazovku standardním způsobem, musíte upínat tlačítko napájení a klíč redukce hlasitosti. Tlačítka je třeba uchovávat několik sekund, aby se na obrazovce objevil charakteristický blesk. Bude to znamenat, že obrázek byl bezpečně pořízen.

Na některých modelech se metoda vytváření snímků obrazovky liší. Princip je stejný jako v předchozí metodě. Musíte však přitisknout kombinaci tlačítka domů a klíčů pro redukci hlasitosti. Analogií je třeba tlačítka udržovat, dokud se neobjeví charakteristický blesk.

Programy pro vytvoření obrazovky na Xiaomi

Když už mluvíme o snímcích obrazovky, musíte zmínit, že na smartphonu Xiaomi jsou snímky obrazovky vyráběny pomocí aplikací „jiných lidí“, které lze stáhnout na Google Play. Například obrazovka dotek, Lightshot, Screenshot Pro. Takové aplikace mají mnohem více příležitostí než továrna. V takových programech však existuje mnoho reklam, mohou existovat poruchy. Existují programy, ve kterých můžete provádět všechny druhy editace, prořezávání snímků obrazovky.

V některých programech je bezpečnostní systém spuštěn a zakazuje snímek obrazovky. Pak se musíte obrátit na asistenta Google na Xiaomi.

Dále vyberte následující body: „Nastavení“. „Google“. „Služby v účtu“. „Správa vyhledávání, asistenta a hlasy“. Nabídka se otevře, kde najít „Asistent Google“, zde vyberte pododstavec „Asistent“. „Zařízení s asistentem“. „Telefon“ a poté aktivovat použití kontextu obrazovky “a„ Odesílání snímků obrazovky “.

Jak poslat snímek obrazovky pomocí posel, sociální sítě nebo e.mailu

Snímek obrazovky můžete poslat stejně jako pravidelná fotografie.

Například vám ukážu, jak to udělat ve Viber Messenger.

Přejděte do galerie, najděte album „Screen Pictures“, vyberte obrázek, který potřebujete, a kliknutím na něj otevřete celou obrazovku. Nabídka se zobrazí pod obrázkem, na kterém musíte najít položku „Odeslat“. Klikněte na to.

Poté uvidíte, že došlo k pásu posouvání se všemi aplikacemi, které jsou nainstalovány v telefonu a které podporují funkci odesílání grafických souborů. Páste pásku, dokud neuvidíte ikonu aplikace, se kterou chcete poslat obrázek.

Klikněte na ikonu aplikace. Poté začne vybraná aplikace, ve které se nabídka otevře s výběrem adresáta, kterému chcete poslat fotografii. Vyberte požadovanou adresu nebo jméno a klikněte na ni.

Stejným algoritmem můžete poslat obrázek obrazovky pomocí jakékoli jiné aplikace, ať už se jedná o sociální sítě nebo e.e.mail.

Máte.li dotazy nebo máte dodatky k článku, napište o tom v komentářích k tomuto záznamu.

Kontrolní panel

Na chytrých telefonech Xiaomi je možné vytvořit snímek obrazovky z ovládacího panelu, který je způsoben přejetím z horního okraje obrazovky do středu.

Obvykle je požadovaná zkratka v obecném seznamu, ale pokud tomu tak není, musíte zadat režim úpravy panelu a aktivovat ji. Nyní zavolejte na panel, najděte ikonu s nůžkami a klikněte na ni, panel zmizí a snímek obrazovky Xiaomi bude automaticky vytvořen.

Tři prsty dolů (pracuje pouze na MiUi 8 a vyšší)

Utratit tři prsty po obrazovce:

Klikněte na „Zapněte v nastavení“:

Kliknutím na přepínač jej aktivujte (staňte se modrou):

To musí být provedeno jednou, v budoucnu to automaticky pořídí snímky obrazovky bez dalšího potvrzení.

Pokud toto oznámení není zobrazeno, pak:

Přejděte do části „Nastavení“:

Poté zadejte část „navíc“:

Vzorek

Kromě kombinace hardwaru mají všechny chytré telefony Redmi 9 vytvořené softwarový nástroj pro vytváření snímků obrazovky. Toto je „obrazovka obrazovky“, která se nachází mezi jinými rychlými funkcemi na závěsu. panel, který může být způsoben přejetím z horního okraje displeje.

Po kliknutí na Redmi 9 bude obrázek také automaticky v galerii.

V MIUI 10 a více je dotykový asistent, s nimiž můžete provádět jednoduché operace gesty. Vytvoření snímků obrazovky je zahrnuto do čísla. Nakreslete tři prsty shora dolů dolů na displeji. a výsledný obrázek půjde do galerie. Toto gesto je přiřazeno ve výchozím nastavení, ale lze jej změnit tím, že přejde do nastavení a gesta, která je vystavena nastavení. Systém nabídne další kombinace.

Můžete také pořídit snímky obrazovky na Redmi 9 pomocí dotykového asistenta. Chcete-li jej aktivovat, musíte přejít do sekce nastavení nastavení nastavení nastavení nastavení a přesunout přepínač doprava. Nyní se na pravé straně obrazovky objeví průhledný oblouk, když stisknete nabídku. Ve výchozím nastavení existuje zkratka obrazovky obrazovky, pokud je to žádoucí, lze změnit sadu příkazů.

Kromě vytvořených funkcí pro snímky obrazovky můžete použít třetí programy. Nejoblíbenější z nich jsou Screenmaster, Screenshot Pro, Screenshot a rekordér obrazovky. Jejich pohodlí spočívá v pokročilých schopnostech. umožňují nejen zachovat, ale také k úpravě obrázku bezprostředně po obrázku.

Postranní panel

V některých aplikacích je k dispozici volání „zrychlení her“, se kterým můžete vytvořit video i obrázek. Tato nabídka je patrná podél malého bílého pruhu na okraji. Chcete.li způsobit další možnosti, nakreslete prst z levého okraje obrazovky do středu. Pak zbývá jen dotknout se obrázku uvedeného na obrázku pod tlačítkem.

„Předmět světla“

Pokud nemůžete použít standardní produkty proprietárního shellu z nějakého důvodu, můžete se uchýlit ke speciálním aplikacím z trhu Google Play jako „Snímek Light Screenshot“. Podobná metoda je zvláště důležitá při používání necertifikovaného smartphonu.

  Otevřete stránku na odkazu a nastavte aplikaci pomocí odpovídajícího tlačítka. Poté ji spusťte ze stejné stránky nebo se dotýkejte ikony na domovské obrazovce.

Poznámka: Konečná verze obrázku po úpravách a obrázek celé obrazovky je zachován.

Jako příklad jsme předvedli pouze jeden program, protože možnosti mají minimální počet rozdílů v souvislosti s tím, s nimiž by tato aplikace měla stačit k implementaci úkolu. V tomto případě můžete v případě obtíží z softwaru uchýlit se k analogům, například Screener a Touchshot jsou vynikající alternativou.

Metody, které jsme představili, vám umožní snadno vytvořit obrazovku obrazovky na smartphonu Xiaomi, bez ohledu na instalovanou verzi operačního systému Android. Nezapomeňte na mnoho alternativních řešení dostupných pro stahování na trhu Google Play a dostatečně velké množství standardních prostředků.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

pořídit, snímek, obrazovky, telefonu, xiaomi

Na toto téma:

Zeptejte se nebo zanechte svůj názor na zrušení komentáře

| Denial of responsibility | Contacts |RSS