Jak poslouchat hudbu na náhlavní soupravě Bluetooth jabra

Recenze: Náhlavní souprava Bluetooth Jabra BT2046. Přesně to jsem potřeboval

Každý už asi ví, co je to náhlavní souprava Bluetooth. Jedná se o zařízení, které umožňuje připojení Bluetooth k mobilnímu telefonu nebo jinému zařízení, poslech hudby, komunikaci. Telefon nebo zařízení můžete mít snadno na dosah (v tašce, v kapse nebo jednoduše položené na stole). Hlavní výhodou je bezdrátové připojení. Т. е. náhlavní souprava se nasazuje přímo na ucho. Můžete chodit, běhat, cvičit, uklízet, mýt nádobí a přitom telefonovat nebo poslouchat hudbu. Žádné dráty. Je to velmi výhodné.

Už dlouho jsem si ho přál, ale nikdy jsem se k němu nedostal. Viděl jsem na internetu reklamu na náhlavní soupravu Bluetooth pro Jabra BT2046 a uvažoval jsem o její koupi. Jedná se o velmi oblíbený model. Velmi dobrý poměr cena/výkon. Zařízení se připevní na jedno ucho a je vybaveno mikrofonem. Především je určen pro telefonní hovory. Při prvním připojení k telefonu se ukázalo, že s ním lze telefonovat, ale nelze s ním poslouchat mediální soubory. Byl jsem zklamaný, že t. к. Zařízení jsem potřeboval nejen kvůli telefonu. Ale po hledání na internetu se ukázalo, že existuje mnoho aplikací (programů) pro mobilní zařízení, které nainstalovaly veškerý zvuk z mobilu je přesměrován do zařízení. Jednou z takových aplikací je router Mono Bluetooth. Nainstaloval jsem program do telefonu a po malé úpravě fungoval. Bylo to přesně to, co jsem potřeboval. Hudbu přes mobil prakticky neposlouchám, ale hodně poslouchám audioknihy a různé semináře, takže mi vyhovuje kvalita zvuku a to, že zvuk jde do jednoho ucha. Že zvuk jde do jednoho ucha.to je dobrá věc. Jedním uchem můžete poslouchat, co se děje kolem vás, a druhým slyšíte, co potřebujete. Se sluchátky jste více izolováni od okolního světa. Ale zase je to otázka toho, kdo co potřebuje.Kvalita hovoru a mikrofon fungují skvěle. Předtím jsem měl levná bezdrátová sluchátka a kvalita hovoru byla mnohem horší. Pokud jste telefon vložili do tašky, kvalita se výrazně snížila. S tímto zařízením funguje dobře až do vzdálenosti 3 metrů.

Zařízení je třeba nabít. K nabíjení se hodí standardní nabíječka od většiny telefonů. Nabíjení vydrží asi dva dny se zapnutým přístrojem po většinu času. to je docela uspokojivé.

Zařízení je pohodlné a snadno se používá. Na zařízení je pouze jedno tlačítko. Zapnutí/vypnutí. Zvuk je v mobilním telefonu nastavitelný. Funguje to pro mě. Pokud by někdo chtěl mít zařízení pro tento účel, doporučuji. Velmi dobrá volba. Pokud chce někdo poslouchat hudbu a potřebuje lepší zvuk (alespoň ve stereu), musí si koupit dražší stereofonní sluchátka Bluetooth.

poslouchat, hudbu, náhlavní, soupravě, bluetooth, jabra

Zapnutí náhlavní soupravy

Následovat bude hlasová výzva, která vám pomůže správně nastavit náhlavní soupravu.

K zapnutí zařízení Jabra nejsou potřeba žádné speciální dovednosti, takže to zvládne každý, kdo jej používá poprvé. Pokud jste náhlavní soupravu zakoupili jako dárek pro starší generaci, je vhodné ukázat, jak ji zapnout, aby to bylo snadné.

Párování se smartphonem

Postup připojení náhlavní soupravy Bluetooth k chytrému telefonu je popsán v návodu k použití dodaného výrobku. Obě zařízení musí být před použitím nabita. Při prvním použití není třeba náhlavní soupravu nabíjet. Chcete-li obě zařízení propojit, postupujte takto

 • V nastavení telefonu přejděte do části „Zařízení pro připojení“ a nastavte Bluetooth na hodnotu „ON“.
 • Náhlavní souprava musí být zapnutá. V telefonu by se měl zobrazit seznam zařízení Bluetooth a je třeba vybrat miniaplikaci Jabra. Při prvním připojení vás zařízení požádá o zadání přístupového kódu, který je dodáván se sluchátky.
 • Během minuty dojde k propojení, po kterém budou zařízení fungovat společně.

Hlavní režimy

Hlavní režimy bezdrátové náhlavní soupravy Bluetooth 25 Talk umožňují:

 • Přijímání, ztlumení, odmítnutí a podržení příchozích hovorů;
 • Vytáčení telefonních čísel v hlasovém režimu;
 • Zařízení budou umožňovat poslech hudby a audioknih;
 • Přijímání zpráv GPS online;
 • Přijímání oznámení a textových zpráv;
 • vyhledejte náhlavní soupravu ve smartphonu.

Jak připojit sluchátka Bluetooth k televizoru bez Bluetooth?

Pokud váš televizor není vybaven technologií Bluetooth nebo sluchátka rovnou odmítá zobrazit, můžete použít speciální vysílač Bluetooth, který se připojí k 3.Sluchátka se připojí k 5 mm výstupu televizoru (je možné použít i RCA (RCA) nebo optický audio výstup) a k němu se připojí sluchátka.

Jak připojit čínskou náhlavní soupravu Bluetooth k telefonu?

 • Po zapnutí náhlavní soupravy stiskněte a podržte tlačítko napájení po dobu 10 sekund;
 • Počkejte, dokud kontrolka LED začne přerušovaně blikat (nebo zůstane svítit)
 • Vyhledávání zařízení Bluetooth v telefonu.

Jak se připojit k aplikaci Jabra Talk?

Zapnutí funkce Bluetooth v mobilním zařízení. Jabra Talk 25 zapnete přepnutím přepínače zapnutí/vypnutí./vypnuto. Nastavte vyhledávání Bluetooth v telefonu na „zapnuto“.“. Chcete-li vstoupit do režimu párování, stiskněte a podržte (3 sekundy) tlačítko pro příjem/ukončení hovoru, dokud nezačne modře blikat kontrolka Bluetooth.

Častou otázkou je, jak poslouchat rádio na náhlavní soupravě Bluetooth. Odpověď je více než jednoduchá, protože rádio se přenáší i do sluchátka. Spolehlivější způsob poslechu hudby přes náhlavní soupravu Bluetooth na mnoha zařízeních si nemůžete přát.

Připojení a nastavení náhlavní soupravy Jabra

V následujícím videu se můžete podívat, jak náhlavní soupravu Jabra k telefonu připojit:

poslouchat, hudbu, náhlavní, soupravě, bluetooth, jabra

Proč telefon nevidí moje bezdrátová sluchátka??

Chcete-li zjistit, proč telefon nedetekuje náhlavní soupravu Bluetooth, musíte vyloučit několik problémů: Zkontrolujte, zda jsou baterie v obou zařízeních nabité. Ujistěte se, že příslušenství není používáno jiným zařízením. Zkontrolujte, zda jsou náhlavní souprava a smartphone synchronizovány.

Zapnutí konzole a náhlavní soupravy. Po zapnutí stiskněte a uvolněte tlačítko připojení na konzole. Do 20 sekund stiskněte a podržte tlačítko připojení na bezdrátových sluchátkách po dobu dvou sekund. Měli byste slyšet zvuk ze sluchátek.

Zkušenosti: Náhlavní souprava Bluetooth Jabra BT2045. Dobrý zvuk, omezená funkčnost

Náhlavní soupravu Bluetooth Jabra BT2045 jsem koupil jako dárek v obchodě DNS. Nákupní cena 1090. V jiných obchodech jsem našel Gill pouze od 1500. Toto zařízení je určeno k připojení pouze k jednomu mobilnímu telefonu (žárovka pro připojení k více zařízením současně stojí o 200 více, ale myslím, že tato funkce je zbytečná).

Výrobce slibuje použitelnost, čistý zvuk, 8 hodin hovoru a 10 dní v pohotovostním režimu.

Součástí balení jsou: náhlavní souprava s připojením BTE, kabel USB pro nabíjení z počítače, návod k použití, který jste nemuseli otevírat, protože použití náhlavní soupravy je velmi jednoduché!

Sluchátka jsou lehká, dlouhá asi jako krabička od sirek, jak vidíte

Díky své malé velikosti vypadá dobře na ženském uchu:

Výsledky testů zařízení.Sluchátka se používají 2-3 hodiny denně, baterie v tomto režimu vydrží přibližně dva dny.Část, která se umisťuje přímo do ucha, je trochu moc velká, takže je nepohodlná. Člověk, který používá náhlavní soupravu 2 týdny, si na ni ještě nezvykl. Bohužel v balení nejsou žádné silikonové náušníky v různých velikostech a měli jste si vzít příklad z jiných výrobců některých sluchátek, které to poskytují.Zvuk je vynikající, při plné hlasitosti můžete ohluchnout. Takže s tím není problém. Zřetelně slyšíte jak osobu používající náhlavní soupravu, tak osobu na druhém konci hovoru. Nedoporučuji přehrávat hudbu přes sluchátka, monofonní zvuk není příjemný.Je škoda, že pomocí Jabra BT2045 nelze vytočit poslední osobu v seznamu. A některým lidem tato funkce příliš chybí!

Celkově dobrá koupě! S jeho hlavní funkcí. Žádné ruce, žádné dráty. Je to perfektní.

Recenze: Náhlavní souprava Bluetooth Jabra Talk. Velmi užitečné a praktické pro udržení kontaktu v jakékoli situaci!

Dobrý den, majitelé automobilů, rybáři a všichni milovníci chytrých telefonů a gadgetů.

Dnes vám chci povědět o praktické náhlavní soupravě Bluetooth Jabra Talk! Takto to vypadá, podívejte se na fotografii! Na pravé straně je velké černé tlačítko. Je hlavní tlačítko s mnoha funkcemi. přijmout, odmítnout hovor, zahájit hlasové vytáčení, vyhledat zařízení Bluetooth.

Sluchátka lze nosit na obou uších, pravém i levém, jsou velmi pohodlná, můžete je nosit dlouho, aniž by vás unavovala v uších. Používám tuto náhlavní soupravu společně s výkonným smartphonem Sony. Náhlavní soupravu lze používat i společně s osobním počítačem, tabletem apod. д.

S náhlavní soupravou můžete dělat mnoho věcí s volnýma rukama. Vaření, řízení, opravy, demontáže, nakupování a mnoho dalšího.

Chytré telefony s dotykovým displejem se staly populárními a jejich používání je obecně méně pohodlné než u starých tlačítkových telefonů. Domnívám se, že to souvisí s tím, že pokud máte jednu ruku plnou, je téměř nemožné přijmout hovor nebo volat s telefonem citlivým na dotyk. V těchto chvílích potřebujete náhlavní soupravu Bluetooth.

Nyní se podívejte na náhlavní soupravu ze zadní strany! Závěs se nosí pro pravé ucho. Všechny obrázky a videa v této recenzi byly pořízeny dobrým fotoaparátem Sony.

Sluchátka mají tlačítko napájení (poloha „0“) a tlačítko vypnutí (poloha „-„). Vedle je mini USB zásuvka pro připojení nabíječky, doba plného nabití 1,5 hodiny. 2 hodiny. Nabíjení vydrží na 6 hodin hovoru nebo 8 dní v pohotovostním režimu.

Na boku je tlačítko hlasitosti, na obrázku je jasně vidět, že plastové poutko na uchu lze odejmout a otočit na druhou stranu a sluchátka lze nasadit na druhé ucho.

Na obrázku je vidět konektor mini USB pro připojení k nabíječce!

Stiskněte a podržte tlačítko pro příjem hovoru, dokud neuslyšíte pípnutí a náhlavní souprava nepřejde do režimu vyhledávání zařízení Bluetooth. Podívejte se, jak připojit náhlavní soupravu k telefonu, ve videu na youtube.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS