Jak poslouchat hudbu na zařízení Samsung Galaxy

Fáze nastavení vyzváněcích tónů pro příchozí hovory v telefonech Samsung v roce 2021

Každé zařízení s určitým operačním systémem nabízí standardní sadu vyzváněcích tónů a vyzvánění, které lze nastavit pro vyzvánění nebo upozornění. Uživatelé často chtějí jít nad rámec prezentovaných možností a operační systém Android to naštěstí umožňuje mnoha způsoby. Tuto funkci lze snadno implementovat zejména do špičkových zařízení společnosti Samsung.

poslouchat, hudbu, zařízení, samsung

Bez ohledu na to, zda uživatel ví, kterou konkrétní melodii chce slyšet, nebo chce jen rozšířit svůj výběr, lze tento úkol provést velmi jednoduchým způsobem, jak je popsáno níže.

Sdílet zvuk

Dva lidé používající stejná pouzdra, ale každý s náhlavní soupravou, jsou jedním z nejkrásnějších a nejsociálnějších obrazů naší moderní technologie. To však nebylo ani praktické, ani vhodné. Pro dočasný poslech na pár vteřin může být vyhovující, ale ne pro sledování dvouhodinového filmu nebo poslech hudby.

Jak říkáme, funkce duálního zvuku umožňuje přehrávat hudbu nebo jiné zvuky z mobilního telefonu do dvou připojených zařízení Bluetooth. Jak upozorňuje sama společnost Samsung, tato funkce je omezena na některá zařízení Bluetooth 5.0 a jedná se o hardwarové omezení, které nelze vyřešit žádným trikem.

Jak přehrávat hudbu ze služby Spotify na hodinkách Samsung Galaxy Watch ve verzi Premium

Chcete vědět, jak přehrávat hudbu ze služby Spotify na zařízení Samsung Galaxy Watch?? Pokud máte účet Spotify Premium, můžete se připojit k bluetooth a používat Spotify na zařízení Galaxy Watch. Další informace o používání aplikace Spotify v hodinkách Samsung Galaxy Watch a stahování hudby Spotify pro přehrávání offline.

Instalace aplikace Spotify do zařízení Samsung Galaxy Watch. Než budete moci poslouchat hudbu ze služby Spotify, musíte si stáhnout a nainstalovat aplikaci do zařízení Samsung Galaxy Watch. 1. Spusťte aplikaci Galaxy Watch v telefonu. POZNÁMKA. Pokud používáte jiné zařízení než Samsung, může operace chvíli trvat. 2. Přejděte do obchodu Galaxy a ve vyhledávacím řádku vyhledejte „Spotify“. 3. Aplikaci Spotify najdete v obchodě Samsung Galaxy Store a nainstalujete ji kliknutím na tlačítko „Instalovat“.

Propojení účtu Spotify s hodinkami Samsung Galaxy Watch 1. Spuštění aplikace Spotify v zařízení Samsung Galaxy Watch. 2. Zobrazí se zpráva s výzvou k propojení aplikace hodinek s účtem Spotify. 3. Jakmile odkaz povolíte, zobrazí se v telefonu zpráva. 4. Přihlaste se ke svému účtu Spotify.

poslouchat, hudbu, zařízení, samsung

Přehrávání hudby ze služby Spotify offline na zařízení Samsung Galaxy Watch 1. Otevřete aplikaci Spotify na svém nositelném zařízení Samsung a přejděte do Nastavení. 2. V okně nastavení vyberte možnost „Offline režim“ a povolte možnost „Stahování přes mobilní síť“. 3. Přejděte na „Moje hudba“-„Vaše seznamy skladeb“ a vyberte si svou oblíbenou skladbu Spotify. 4. Přejděte dolů, kde je možnost „Stáhnout“, a zapněte ji jako „Stáhnout“. 5. Po dokončení se vraťte na kartu „Nastavení“. „Režim offline“, vyberte „Go offline“ a potvrďte stisknutím tlačítka „OK“.

S účtem Spotify Premium si nyní můžete vychutnávat skladby nebo seznamy skladeb Spotify na hodinkách Samsung Galaxy Watch offline. V aplikaci Spotify lze také snadno spravovat stahování. Jednoduše přejděte do „Nastavení“ „Offline“ a stiskněte „Odstranit stažené soubory“.

Jak přehrávat hudbu ze služby Spotify v zařízení Samsung Galaxy Watch bez služby Premium

Zařízení Samsung Galaxy Watch dokáže přehrávat zvukové formáty bez DRM, jako jsou MP3, M4A, AAC, OGG a WMA. Jak všichni víme, skladby Spotify jsou kódovány ve formátu Ogg Vorbis s ochranou DRM, pokud chcete stahovat a streamovat hudbu Spotify do zařízení Galaxy Watch, musíte odstranit DRM z hudby Spotify a převést je do formátu MP3, M4A, WMA bez DRM. nebo ve formátu OGG. Horší je, že hudbu ze služby Spotify nemůžeme stahovat jako běžné zvukové soubory MP3, a to ani pro uživatele služby Premium, ani pro uživatele služby Free. Chcete-li si vychutnat Spotify písně offline bez prémiového účtu, musíte stáhnout a převést Spotify hudbu do formátu MP3, představujeme třetí strany Spotify do MP3 konvertor a downloader, který lze stáhnout a převést Spotify do MP3 bez Premium.

UkeySoft Spotify Music Converter je jedním z nejprofesionálnějších hudebních downloaderů a konvertorů pro Spotify, bezplatní i placení uživatelé mohou tento software používat ke stahování skladeb, playlistů, podcastů a rádií ze Spotify. Také můžete převést skladby Spotify z formátu Ogg Vorbis s ochranou DRM do souborů MP3 / M4A / WAV / FLAC / AIFF / OOG se 100% kvalitou zvuku bez DRM, takže každý může synchronizovat a přehrávat hudbu Spotify na hodinkách Samsung Galaxy Watch offline. Po stažení skladeb/seznamů skladeb/alb na místní disk počítače můžete převedené skladby/seznamy skladeb/alba přenést do služby Spotify do chytrých telefonů Samsung Galaxy, zařízení se systémem Android, přehrávačů MP3, zařízení Ipod Nano, PS5 / PlayStation 4 / PS3 / PSP a dalších přenosných zařízení.

  • Převádějte hudbu Spotify do MP3 / M4A / WAV / FLAC bez DRM atd. Д.
  • Odstranění DRM ze skladeb, seznamů skladeb, podcastů a rádií ve službě Spotify.
  • Stahování hudby ze služby Spotify pro poslech offline s bezplatným nebo prémiovým účtem.
  • Až 5x rychlejší a dávková konverze.
  • Zachování původní kvality a ID3 tagů po konverzi.
  • Stahování a přenos hudby ze služby Spotify do zařízení Galaxy Watch, Wear OS a dalších zařízení.
  • Streamování skladeb, seznamů skladeb, podcastů a rádia Spotify do zařízení Galaxy Watch.
  • Podporuje nastavení výstupní kvality změnou přenosové rychlosti a vzorkovací frekvence: 320 kb/s, 256 kb/s a 128 kb/s.

Další možnost

Pokud vás vestavěná možnost nabízená smartphony Samsung zcela nepřesvědčila, můžeme si vždy vybrat možnost třetí strany, která nám pomůže změnit zvuk v mobilních aplikacích. Někdy není snadné změnit zvuk jednotlivých oznámení nebo aplikací.

Naštěstí najdeme aplikace třetích stran, jako je Light Flow, které nám umožňují přizpůsobit si je tak, abychom dosáhli svého cíle. Tento bezplatný nástroj ze služby Google Play si můžete stáhnout na následujícím odkazu:

Kabelové připojení přes USB

Bohužel se smartphone přepne do režimu USB flash disku, který funguje pouze u starších modelů se systémem Android a v současné době není relevantní. U starších modelů můžete po připojení telefonu zvolit režim „přenosu dat“ a rádio získá přístup k souborovému systému telefonu, takže uvidí skladby v paměti zařízení.

Nejzajímavější z hlediska připojení je metoda, která vyžaduje speciální modul Bluetooth, který se připojí přes AUX k rádiu a změní ho tak na bezdrátové.

Stačí takové zařízení připojit k autorádiu a nastavit k němu připojení v chytrém telefonu, stejně jako u bezdrátových sluchátek.

Zajímavé je, že modul lze používat nejen po připojení k rádiu, ale i k jakémukoli jinému reproduktoru nebo sluchátkům, protože je v něm zabudovaná baterie, která předběžně vystačí na 4 hodiny provozu na baterie. Koupit takové zařízení lze najít na Aliexpress kliknutím na.

Pokud takové řešení budete používat pouze v autě, můžete si koupit podobné zařízení s tím rozdílem, že bude napájeno přes port USB, který je umístěn na autorádiu, v zapalovači cigaret nebo připojen k obyčejné powerbance. Adaptér Bluetooth s připojením USB si můžete zakoupit zde.

poslouchat, hudbu, zařízení, samsung

Jak poslouchat hudbu na telefonu Samsung S20?

Triky pro chůzi po domě pro zlepšení zvuku

Kromě všech známých možností bychom rádi nabídli kreativní možnosti, které nám umožní zesílit zvuk našeho mobilního telefonu v okamžiku, kdy se k tomu budeme muset uchýlit. Najdeme mezi nimi možnost použít klasický bramborový hrnec pro zesílení zvuku a také můžeme mobilní telefon umístit na obloženou stěnu a nechat ho, aby se sám odrazil.

Externí řečník jako velký spojenec

Příslušenství je pro naše mobilní telefony tak důležité, že se stalo zdrojem, na který bychom neměli zapomínat. Omezení reproduktorů zabudovaných v mobilních telefonech nás mohou přimět k tomu, abychom o této možnosti uvažovali jako o řešení pro vylepšení zvuku.

Tento malý reproduktor zvládne až 10 hodin přehrávání přes Bluetooth a poskytuje nám další zvukový výkon. Pokud navíc použijeme techniky zvuku Bluetooth, které známe z mobilního telefonu Samsung, dosáhneme toho, že tento reproduktor bude znít žádoucím způsobem.

Jak nastavit melodii ke kontaktu v zařízení Samsung?

Jak bylo uvedeno výše, pro každý kontakt můžete nastavit jiný vyzváněcí tón. Chcete-li to provést, přejděte do aplikace Telefon.

Najděte požadovaný kontakt a klepněte na písmeno vedle něj.

Sjeďte dolů na konec stránky (v případě potřeby klikněte na „Více“) a klikněte na „Vyzváněcí tón“.

Nastavte si vyzváněcí tón nebo nahrajte vlastní, jak je popsáno v předchozím postupu.

Vraťte se na stránku volajícího a zkontrolujte, zda bylo vybráno nové vyzvánění. Klepněte na možnost „Uložit“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS