Jak používat klienta Microsoft RDP pro Mac s alternativami. RDP klient MacOS

Jak používat klienta Microsoft RDP pro Mac s alternativami

Chcete.li navázat připojení vzdálené plochy s Windows 10 z MacOS, musíte mít klienta správného sítě a kompatibilního RDP (Remote Desktop Protocol). Zvláště když se pokusíte propojit jiné operační systémy, například Windows 8.1 nebo Linux, pak aplikace RDP by měla podporovat nezbytná nastavení a bezpečnostní funkce. V této příručce se naučíme, jak používat klienta Microsoft Remote Desktop na MacOS pro připojení PC Windows 10.

Základní požadavky

Nejprve se ujistěte, že síťová připojení funguje správně od MacOS do Windows OS. Můžete to potvrdit pomocí nástroje „Ping“ (příkaz). Firewall na obou počítačích by měl umožnit protokoly Ping a RDP

Je zřejmé, že musíte znát adresu IP nebo název počítače Windows 10, abyste mohli vzít na dálku od MacOS. Aby to fungovalo s názvem počítače, mělo by vaše síťové prostředí mít místní server DNS.

Klientská aplikace RDP pro Mac. Jak používat?

1) Potvrďte pracovní síť mezi klienty.

Použijte příkaz ping za tímto účelem, více informací o povolení Ping a ICMP paketů dostupných zde.

2) Aplikace Microsoft Remote Desktop pro Mac je skvělý klient Mac RDP pro správu a ovládání Windows 10 nebo 8.1 počítače.

Jedná se o oficiální aplikaci z Mircosoftu, kterou si můžete stáhnout z Apple Store.

Pokud jste uživatelem iPhone/iPad, existuje také samostatná klientská aplikace RDP od společnosti Microsoft. Stáhněte si jej zde.

3) Instalace je velmi jednoduchá. Nejlepší část tohoto klienta MS RDP je, že můžete uložit každé připojení a jeho nastavení operačních systémů Windows a serveru.

Tuto aplikaci můžete také použít k připojení vzdálených zdrojů systému Windows OS a Azure Cloud Remote Apps z jakéhokoli MacOS včetně Big Sur.

V tomto příkladu nastavíme normální RDP pouze pro klienty Windows a operační systémy serveru pouze.

4) Klikněte na nové a nakonfigurujte platný klientský počítač IP (nebo název PC) a přihlašovací údaje, které mají přístup RDP v konkrétním počítači se systémem Windows.

Název PC. může to být IP adresa systému Windows 10/8.1 PC Snažíte se přijmout připojení vzdálené plochy. Pokud máte interně server DNS, který může převést název PC (počítač) na IP adresu, můžete zadat správný název PC zde.

Uživatelské jméno a heslo. Tento účet by měl mít platný přístup k vzdálenému počítači. Standardní uživatel Windows musí být přidán do skupiny „Uživatelé vzdálených plochy“, aby měl přístup na dálku na počítači se systémem Windows na Windows. Místní a správci domény jsou již součástí této skupiny.

5) Při pomalém připojení sítě můžete snížit rozlišení a barvy tak, aby hladce fungovaly RDP. Ačkoli grafický zážitek bude omezený, nebudete mít problémy s zpoždění.

Barvy: Můžete změnit kvalitu barev připojení RDP. Snížení barev na 8 bitů umožní hladšímu připojení RDP (ale s menší kvalitou barev) na pomalé síti. Pokud zkoušíte vzdálenou plochu prostřednictvím pomalého připojení k internetu nebo WAN, tato nastavení potenciálně pomáhá doladit připojení.

6) K dispozici je několik dalších možností, jako je přesměrování zvuku a složek, takže můžete přistupovat k složkám MacOS uvnitř počítače Windows během relace RDP.

Zde je příklad přesměrování složky:

7) Jak jsem již řekl, každé jednotlivé nastavení pro každé připojení RDP lze v této aplikaci uložit. Proto bude snadné přístup často vyžadovaným připojením RDP od MacOS, aniž by je pokaždé konfiguroval.

Klient MS RDP je nejlepší, jednoduchý a bezplatný nástroj RDP, který lze použít od MacOS do Windows 10. Over, je to od společnosti Microsoft, takže to bude fungovat lépe pro operační systémy Windows.

Na internetu je k dispozici několik dalších a placených aplikací RDP pro Mac. Některé jsou flexibilnější s dalšími funkcemi a jiné mohou spustit několik zranitelností zabezpečení, protože nejsou aktualizovány/podporovány.

Ostatní klienti RDP pro Mac OS X až Windows 8.1,10

Jedná se o několik slavnějších klientů RDP pro MACOS, kteří umožňují přijetí vzdáleného připojení na plochu s Windows a další operační systémy.

Dejte nám vědět, který z nich je vaším oblíbeným klientem RDP pro počítač Mac, aby přijel připojení vzdálených ploch s operačními systémy Windows.

Connecting EC2 with Microsoft Remote Desktop in MacOS

Dinesh je zakladatelem SysProbs a napsal více než 400 článků. Nadšenec v Microsoft a Cloud Technologies s více než 15 lety IT zkušeností.

Můžete si přečíst další

[Opraveno] Vyžadujete povolení ze systému v systému Windows 10/11

2 myšlenky na „Jak používat klienta Microsoft RDP pro Mac s alternativami

Používám RDC s Win 8.1 a OS X. Nyní to nefunguje s klientem OS X RDC a Windows 10. Mluvte o masivní ztrátě času. Kdy se dozvědím, že MS tam nemá kecy až asi o rok později z velkého vydání OS.

Také zoufalý, aby to pracovalo na Windows 10. vyzkoušeli všechno! : ‚(Musím jít, aby se můj notebook obnovil! Potřebujete RDP pro práci.

RDP pro Mac

RDP od Blue Whale je program, který vám umožní připojit se k jiným počítačům prostřednictvím protokolu RDP. Ačkoli dosud nebyla vydána žádná verze RDP pro Mac, existují i ​​jiné aplikace, které můžete místo toho použít. Následující seznam obsahuje některé alternativy k RDP pro Mac.

Remotix VNC RDP zdarma

Remotix VNC RDP umožňuje připojení k různým pracovním stanicím, nezávisle na operačním systému, který provozují, aby si prohlédli své obrazovky, prováděli monitorovací činnosti, přenášeli údaje a sdíleli obsah schránky.

Cord Free

Cord je klient Mac OS X Remote Desktop pro počítače Microsoft Windows pomocí protokolu RDP. Je snadné použití, rychlé a zdarma pro každého, kdo má použít nebo upravit. Mac dobře interagují s Windows a s šňůrou je zážitek trochu hladší.

X klient RDP (vzdálená plocha) zdarma

Klient 2x RDP pro Mac vám umožňuje jednoduše připojit prostřednictvím RDP (Remote Desktop Protocol) s vaším AppEmac. 2x klient RDP pro Mac se také připojuje k 2x vzdálenému aplikačnímu serveru s bezproblémově spuštěným publikovaným Windows Applications.

Remoter zdarma

Remoter, nejlepší klient pro vzdálenou plochu pro iOS, se dostane do plochy! Připojte se ke všem vašim VNC (sdílení obrazovky), RDP (Windows Remote Desktop), SSH a Telnet z jedné aplikace. Podporuje zvukové streamování pro OS X a RDP.

Ghost Desktop Free

Desktop Ghost je výkonná nativní aplikace Mac, která vám umožní bezpečně se připojit ke vzdáleným počítačům prostřednictvím vaší síťové služby Ghost.

JumpDesktop zdarma

Jump Desktop je multi-protokol Remote Desktop Client (RDP, VNC), který vám umožňuje ovládat počítač z vašeho iPadu, iPhone nebo iPod Touch. Jump Desktop je bezpečný, spolehlivý a velmi snadné nastavení. Jedna aplikace ovládající všechny vaše počítače na všech zařízeních

RD karty od Avian Waves je bezplatný klient pro vzdálenou plochu, který poskytuje.

MREMOTE od Felix Deimel je otevřený.

Klient vzdálené plochy je kus softwaru, který vám umožňuje přístup k vzdáleným počítačům.

X-Win32 od Starnet Communications Corp. je vzdálená plocha.

Подключение с MacOS к Windows по RDP

FamaTech ještě nevydal Radmin pro Mac. Tento seznam alternativ k Radminu pro Mac pomůže.

Znáte jakékoli alternativy, které jsme ještě nenašli?

Neváhejte přidat jakoukoli alternativu k RDP pro Mac, o které víte.

RDP z MacOS do Windows (příklad)

Připojení RDP lze provést s počítači se systémem Windows z počítačů s jinými operačními systémy pomocí nativního klientského softwaru RDP.

Big Sur 11 MacOS a Monterey 12 MacOS

V tomto příkladu budeme používat Parallels Client pro MacOS, který lze stáhnout z Mac App Store: Parallels Client, ale existují i ​​další klienti, které můžete nakonfigurovat a použít.

Poznámka: Kvůli změnám zavedeným v MacOS 11 a MacOS 12 není funkce popsaná v tomto článku v současné době podporována na procesoru M1 s Big Sur a Monterey.

Krok 1

Stáhněte si a instalujte paralely klienta z Mac App Store. Instalace tohoto klienta jej zaregistruje pro otevření odkazů RDP.

POZNÁMKA: Odkaz na výše uvedené body na Mac App Store. Verze USA, v závislosti na tom, který obchod s aplikacemi Mac používáte, možná budete muset vyhledat „RDP“ ve vyhledávacím liště místo toho, aby sledoval odkaz.

Krok 2

Přihlaste se do světla ISL a otevřete „Nastavení“.

Krok 3

V části Forward Port Forward změňte výchozí schéma RDP na následující:

/usr/bin/otevřený.W.n „TuxClient: ///?Command = LaunchAppConNtype = 4Server = localhostport = connect = yessave = ne “

a stiskněte „Enter“.

Krok 4

Klikněte na tlačítko „Akce“ vedle počítače, ke kterému se chcete připojit, a vyberte „Připojit přes. „Možnost pak“ RDP: // Localhost: 3389 „.

Krok 5

Zadejte přístupové heslo pro vzdálený počítač a poté klikněte na „Připojit“.

Poznámka: Přístupové heslo, které zadáte, je heslo ISL Alwayson Access a dosud ne heslo uživatele účtu používané pro vytvoření relace RDP.

Krok 6

Zadejte informace o uživatelském účtu pro vzdálený počítač a klikněte na „Hotovo“.

používat, klienta, microsoft, alternativami, klient

Krok 7

Nyní můžete ovládat počítač s dálkovým Windows pomocí relace RDP ze zařízení MacOS Big Sur 11.

Ostatní počítače MacOS

V tomto příkladu budeme používat oficiálního klienta Microsoft RDP pro MacOS, který lze stáhnout z Mac App Store: Microsoft Remote Desktop 10, ale existují i ​​další klienti, které můžete nakonfigurovat a používat.

Krok 1

Stáhněte a nainstalujte Microsoft Remote Desktop 10 z Mac App Store. Instalace tohoto klienta jej zaregistruje pro otevření odkazů RDP.

POZNÁMKA: Odkaz na výše uvedené body na Mac App Store. Verze USA, v závislosti na tom, který obchod s aplikacemi Mac používáte, možná budete muset vyhledat „RDP“ ve vyhledávacím liště místo toho, aby sledoval odkaz.

Krok 2

Přihlaste se do světla ISL a otevřete „Nastavení“.

Krok 3

V části Forward Port Forward změňte výchozí schéma RDP na následující:

/usr/bin/otevřený.W.n „rdp: // plná adresa = s: localhost:“

a stiskněte „Enter“.

Krok 4

Klikněte na tlačítko „Akce“ vedle počítače, ke kterému se chcete připojit, a vyberte „Připojit přes. „Možnost pak“ RDP: // Localhost: 3389 „.

Krok 5

Zadejte přístupové heslo pro vzdálený počítač a poté klikněte na „Připojit“.

Poznámka: Přístupové heslo, které zadáte, je heslo ISL Alwayson Access a dosud ne heslo uživatele účtu používané pro vytvoření relace RDP.

Krok 6

Zadejte informace o uživatelském účtu pro vzdálený počítač a klikněte na „Hotovo“.

Krok 7

Nyní můžete ovládat dálkový počítač Windows pomocí relace RDP ze zařízení MacOS.

Nejlepší RDP pro Mac

Mnoho uživatelů Mac, ne nutně začátečníky, se diví, zda je opravdu možné vzdáleně přistupovat k jinému Mac nebo použít speciální funkci, která opraví problémy na jiném počítači nebo jednoduše umožní přístup k některým souborům. Odpověď je ano. Appleova magie je to schopna!

Softwarové nástroje na dálku umožňují používat Mac, který je jinde, jako byste seděli před ním. V tomto článku budeme mluvit o nejlepší vzdálené ploše pro Mac a pomůžeme vám udělat dobrou volbu.

Co je software pro vzdálený přístup?

S pomocí softwaru pro dálkové ovládání lze získat přístup k počítači z dálky, i.E., aniž by tam byl fyzicky. Musí být možné připojit k počítači přes síť nebo internet.

SetApp vám umožňuje snadno a bezpečně přistupovat k souborům na vzdáleném počítači.

Proč potřebujete software pro dálkový přístup?

Například technik ve společnosti může spustit aplikace, nainstalovat je, měnit nastavení a provádět mnoho dalších věcí na počítačích zaměstnanců pomocí klienta vzdálené plochy místo toho, aby musel vysvětlit požadované kroky pro uživatele bez technických znalostí.

Zaměstnanci mohou také těžit z MAC RDP (Software pro vzdálenou plochu). Umožňuje uživateli využívat svůj počítač domů/kanceláře, když jsou daleko od něj. Výsledkem je, že vzdálený uživatel má přístup k většímu výkonu svého vzdáleného počítače i z mnohem menšího mobilního zařízení, aniž by musel zkopírovat klíčové soubory.

používat, klienta, microsoft, alternativami, klient

Jak funguje software pro vzdálený přístup

RDP jednoduše funguje tak, že propojí vzdáleného uživatele s hostitelským počítačem přes internet. Lze to provést bez jakéhokoli dalšího hardwaru. Místo toho to zahrnuje stahování a instalaci softwaru pro vzdálený přístup na místních i vzdálených zařízeních. Jakmile je software nainstalován, má místní počítač přistupovat k vzdálenému a provádět řadu úkolů, včetně správy aktualizací, spuštění aplikací, kopírování a úpravy souborů a v zásadě dokončení jakéhokoli úkolu na vašem odlehlém Mac Mac. Mějte na paměti, že zařízení Apple iOS, například iPhone nebo iPad, lze také použít k na dálku ovládat Mac.

Vestavěný software pro vzdálený přístup Mac

Existuje několik způsobů, jak vzdáleně ovládat Mac pomocí vestavěných funkcí vzdálené plochy. Pojďme se blíže podívat na to, co Apple nabízí.

Sdílení obrazovky na MacOS

Pokud je sdílení obrazovky povoleno na vašem Mac, můžete přenést obrázek na jakýkoli jiný Mac, který je ve stejné síti. Ostatní uživatelé mohou otevírat, pohybovat a zavřít soubory, používat aplikace a dokonce restartovat Mac. Funkce může být docela užitečná pro získání nebo poskytování pomoci s odstraňováním problémů, naučit se používat nástroj nebo jen přistupovat k něčemu na vašem počítači Mac z jiného počítače. Pro uživatele s jejich počítači běžícími OS x 10.5 (leopard) a nahoru, funkce sdílení obrazovky bude ve výchozím nastavení k dispozici.

Zde je návod, jak povolit sdílení obrazovky:

Na vzdáleném Mac:

 • Přejděte na Apple Menu System Preferences Sharing
 • Vyberte sdílení obrazovky
 • Access Access for Section vám umožní určit, kdo může a nemůže přistupovat k vašemu Mac
 • Sdílejte adresu IP vaší IP s uživateli, které chcete povolit spravovat zařízení.

Na místním Mac:

 • Finder Go se připojí k serveru
 • Zadejte IP adresu do příslušného textového pole a klikněte na připojení.

Tip: Někdy můžete povolit sdílení obrazovky na vašem Mac. To by mohlo představovat bezpečnostní riziko. Proto je chytrý nápad pravidelně provádět bezpečnostní kontroly. Doporučujeme použít Paretovu zabezpečení pro spuštění takových bezpečnostních kontrol na vašem počítači Mac, přímo z vaší nabídky. Aplikace identifikuje všechna nastavení, která potřebujete změnit pro ochranu počítače.

Vzdálené přihlášení na MacOS

Funkce vzdáleného přihlášení, která je třeba použít s terminálem, rozhraní příkazového řádku Mac, je druhým způsobem, jak vzdáleně ovládat Mac. Tato funkce je ve výchozím nastavení deaktivována, takže ji musíte povolit. Takto:

Na vzdáleném Mac:

 • Přejděte na Apple Menu System Preferences Sharing
 • Vyberte vzdálené přihlášení
 • Access Access for Section vám umožní určit, kdo může a nemůže přistupovat k vašemu Mac
 • Sdílejte adresu IP vaší IP s uživateli, které chcete povolit spravovat zařízení
 • Zapamatujte si nebo si všimněte příkazu k přístupu ke vzdálenému Mac. Příkaz bude uveden nad panelem uživatelů a bude vypadat jako SSH [chráněn e.mailem]

Na místním Mac:

 • Terminál Finder Go
 • Zadejte příkaz vzdáleného přihlášení do terminálu. Toto je příkaz, který jste zkopírovali z podokna Sdílení sdílení ostatních Mac. To vám musí poskytnout přístup k přihlášení ke vzdálenému Mac.

Apple Remote Desktop na MacOS

Chcete.li ostatním přístup k Mac, můžete také použít Remote Management Apple. Postupujte podle níže uvedených kroků a povolte vzdálený přístup:

Na vzdáleném Mac:

 • Přejděte na Apple Menu System Preferences Sharing
 • Vyberte vzdálenou správu
 • Access Access for Section vám umožní určit, kdo může a nemůže přistupovat k vašemu Mac
 • Vyberte akce, které mohou vzdálí uživatelé provést, když jsou vyzváni
 • Sdílejte adresu IP vaší IP s uživateli, které chcete povolit spravovat zařízení.

S Apple Remote Desktop, který je přístupný v obchodě s aplikacemi, lze také použít zařízení iOS jako iPhone a iPad.

Na místním Mac:

Stáhněte a nainstalujte aplikaci z obchodu Mac App Store na 94.99.

Nejlepší software pro vzdálený přístup

Existuje několik dalších možností pro vzdálený přístup a sdílení obrazovky, které byste mohli vyzkoušet. Jedná se o důvěryhodný software třetích stran, který je bezpečnější pro použití. Sbírání toho, který zcela splní vaše požadavky, však může být obtížný úkol. S ohledem na to jsme sestavili tento seznam, abychom vám pomohli najít nejlepšího klienta RDP pro Mac. Některé z aplikací v seznamu jsou součástí Setapp a můžete je vyzkoušet zdarma.

Obrazovky-nejlepší nástroj pro sdílení obrazovky pro Mac

Po nainstalování na ně umožňují přistupovat k souborům na kterékoli z vašich zařízení Apple. Představte si, že jste doma zapomněli důležitý soubor v den velké prezentace. S pomocí obrazovek můžete snadno přistupovat k domácímu počítači a získat soubor. Nebo si vezměme situaci, když váš notebook postrádá kapacitu zpracování k úpravě obrázku ve Photoshopu. Jaké možnosti jsou? Že jo! Chcete.li dokončit úkol. Pokud vlastníte PC i Mac, můžete stále používat obrazovky, protože je kompatibilní s Mac, Windows, Raspberry Pi a Linux.

Mezi další užitečné funkce obrazovek patří možnost používat více displejů a praktický režim záclony k zakrytí zobrazení vašeho vzdáleného zařízení, zatímco k němu přistupujete.

Jump Desktop. elegantní a jednoduché řešení MAC pro sdílení obrazovky

Další RDP pro Mac, který můžete vyzkoušet, je skok na plochu. Tento nástroj vám umožňuje přístup k Mac nebo PC bez ohledu na umístění, pracujte se uloženými soubory, posílejte a přijímá věci a sledujte další vzdálené stolní počítače. Nejlepší věc: Jump Desktop byla pečlivě a promyšleně navržena tak, aby byla intuitivní. Výsledkem je, že můžete snadno používat tažení a vzdálený přístup, aniž byste museli měnit nastavení sítě.

Aplikace je kompatibilní s MacOS, Windows a iOS.

Tip: Věděli jste, že můžete kdykoli volně ovládat počítač pomocí jedné aplikace z jakéhokoli místa? Zkuste vzdálenou myš. S jeho pomocí můžete svůj iPhone nebo iPad proměnit v multifunkční dálkové ovládání pro váš Mac. Umožní vám sledovat filmy, streamovat hudbu, ovládat prezentace a dokonce otevřít webové stránky s jedním kliknutím.

TeamViewer. Skvělá aplikace pro energetické uživatele a zákaznický servis

TeamViewer je jedním z nejznámějších a nejznámějších klientů dálkového stolního počítače. Software je široce používán jak malými, tak středními podniky. Nastavení není příliš obtížné a vyžaduje následující akce: instalace aplikace TeamViewer na obou zařízeních a nastavení účtu pro připojení vašich strojů. Aplikace je kompatibilní s zařízeními MacOS, iOS, Linux, Raspberry Pi, Windows a Android.

Mějte na paměti, že pokud používáte TeamViewer jako bezplatného klienta RDP, aplikace vám někdy ukáže reklamy. Kromě toho jsou některé funkce omezeny na placené klienty. Stále však můžete bezplatně přistupovat k dálkovému ovládání, sdílení souborů.

Celkově je TeamViewer opravdu velmi mocný, ale proto nemusí být nejlepší volba, pokud jste jen příležitostný uživatel.

AnyDesk. rychlý a bezplatný klient RDP

AnyDesk je bezplatný software pro dálkový stolní počítač (je zdarma pouze pro soukromé použití) vyvinutý bývalým zaměstnanci TeamViewer. Aplikace je známá vysokou rychlostí připojení a snadným použitím.

Spusťte AnyDesk na obou počítačích, přimějte klienta, aby poskytl osobní ID (to je nezbytné k navázání spojení) a poté jej zadejte do pole, aby se připojil vzdáleně. Jakmile klient potvrdí vaši žádost a připojení, budete moci ovládat dálkový stůl.

používat, klienta, microsoft, alternativami, klient

Funkce vestavěné adresy v AnyDesk umožňuje uživatelům prohlížet online stavy připojení a zároveň sledovat spojení a kontakty. Funkčnost Drag and Drop je k dispozici také pro přesun souborů a dokumentů mezi zařízeními.

Tip: Můžete snadno a bezpečně přenášet soubory mezi počítačem stolního počítače a iPhone s AnyTrans. Aplikace navíc poskytuje řadu funkcí, které vám mohou pomoci lépe spravovat vaše zařízení. Jedná se o flexibilní zálohování, fotografie/správa zvuku/videa, správa iCloud, zrcadlení obrazovky a další.

SplashTop Personal. Zabezpečený vzdálený přístup

Další vynikající volbou pro ty, kteří hledají důvěryhodné a efektivní řešení vzdáleného stolního počítače, je SplashTop Personal. Poskytuje vám neuvěřitelně rychlý vzdálený přístup a uživatelům usnadňuje připojení zařízení s různými operačními systémy. K dispozici je podpora pro Windows, Mac, Android a iOS.

Software SplashTop je podporován řadou silných integrací, aby se zajistilo zabezpečení a skvělý uživatelský zážitek. Aplikace navíc nabízí celou řadu funkcí, které se liší podle plánu, který používáte. Můžete spravovat uživatele v týmech, nahrávat obrazovku, sdílet plochu prostřednictvím webového odkazu a chat s předplatným profesionálem. SplashTop dokonce umožňuje současné prohlížení mnoha vzdálených monitorů, což je plus.

Mějte na paměti, že průměrný uživatel může považovat proces instalace spíše složitý. Kromě toho přístup k mnoha užitečným funkcím vyžaduje upgrade na vyšší plán.

TIP: Vzdáleně spusťte stahování na Mac tím, že odkazujte odkaz na stahování na software Transloader na iPadu, iPhone nebo jiných počítačích Mac. Proces začne automaticky, aniž byste museli být u stolu, pokud přiřadíte jeden z vašich počítačů pro stahování. Po dokončení stahování vás Transloader upozorní. To musí být nějaký vážně úžasný zážitek!

Nejlepší software pro vzdálenou plochu pod jednou kapotou

Udělejte si čas na nastavení vzdáleného přístupu do počítače. Poté budete moci najít dokumenty, vyřešit problémy, zatímco jsou mimo kancelář, a mít jistotu, že máte přístup ke všemu, co byste mohli potřebovat při špetce.

Přihlášením k SetApp získáte šanci vyzkoušet nejlepší Mac RDP, například obrazovky a skok, stolní počítače, zdarma. Ale to není všechno. Další nástroje uvedené v tomto článku (vzdálená myš, Anytrans a Transloader) jsou také součástí kolekce Setapp, která obsahuje 240 aplikací pro vyřešení téměř jakéhokoli úkolu na vašem MacBook, iPhone a iPad. Jen přemýšlejte o tom, kolik dostanete s jediným předplatným! Zkuste SetApp hned a užijte si sílu, kterou vám dává.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS