Jak používat paměťovou kartu na Samsung

Jak udělat SD kartu hlavní vzpomínkou na Samsung

Objem informací spotřebovaných uživateli zařízení roste. Mnoho z nich nemá dostatek vnitřní paměti smartphonů, aby uložily všechny potřebné. Paměťové karty jsou velmi žádané, které vám umožní zvětšit prostor na smartphonu. SD karty často mají větší objem než vnitřní paměť.

Rádi, řekneme vám, jak převést SD kartu na interní úložiště telefonu.

SD karta jako interní paměť na Android 6

Nastavení karty SD jako interní úložiště na Android je jednoduchý úkol. Vezměte prosím na vědomí, že během procesu bude naformátována karta SD, takže nezapomeňte vytvořit záložní kopii dat jejich kopírováním na PC.

Je možné, že funkce adoptorovatelná úložiště chybí, i když telefon funguje pod kontrolou Android 6. Možná výrobce zařízení nuceně deaktivoval tuto funkci pro bezpečnostní účely.

Existují však metody používající příkazový řádek, které násilně nutí zařízení používat nosič jako interní úložiště.

Zde jsou pokyny pro přizpůsobení SD karet jako interní:

 • Vložte SD kartu do telefonu Android a počkejte na její detekci.
 • Nyní otevřete nastavení.Opatření preventivní. Po dokončení formátování můžete volně použít odnímatelnou SD kartu jako trvalé „interní“ úložiště. Ale mějte na paměti, že paměťová karta, formátovaná jako interní, nepodporuje výměnu horkého, jako jsou přenosné karty SD. Proto jej neodstraňujte bez použití možnosti „extrahovat“.

SD karta jako hlavní paměť: Výhody a nevýhody

 • SD karta nenahrazuje interní úložiště plně, ale pouze rozšiřuje jeho objem.
 • SD-karty, které jsou připojeným úložným zařízením, budou nevyhnutelně fungovat pomaleji než „nativní“ vnitřní disk.
 • Výkon SD-karty bude přímo záviset na výkonu smartphonu.
 • Pokud je rychlost práce s jednotkou nekompatibilní s rychlostí zařízení, pak váš smartphone jednoduše nepoužije potenciál jednotky o 100%.
 • Váš počítač uvidí výhradně jeden paměťový modul a pouze ten, který je nainstalován jako hlavní, navzdory skutečnosti, že v nastavení je přímo interní úložiště a samotná SD karta oddělena.
 • Některé programy a data budou nainstalovány na „nativním“ paměťovém nosiči pro telefon, i když je paměťová karta označena jako hlavní.

Pokyny pro Android 7. 8

Chcete-li nainstalovat SD kartu jako hlavní úložné zařízení na Android 7-8, potřebujete:

 • Nainstalujte SD kartu do telefonu správně (volitelně)
 • Zkontrolujte kompatibilitu dopravce s chytrým telefonem (volitelně)
 • Přejděte na kartu „Storage“ v nastavení.
 • Ujistěte se, že vložená SD karta se používá jako odnímatelná jednotka.
 • Vyberte si přímo SD kartu a sklouzněte podle jejího názvu.
 • Klepněte na tři body v pravém horním rohu obrazovky.
 • Přejděte na „Nastavení“ pododstavce “.
 • Zde můžete již nainstalovat nosič jako hlavní úložiště po formátování paměťové karty.

Tyto pokyny jsou nejvýznamnější pro Android 7. 8, ale v pozdějších verzích OS jsou rozdíly v algoritmu instalace mapy zanedbatelné.

Pokyny pro Android 9. 10

  Najděte v části Nastavení Android „Služba zařízení“.Link2sd z oficiálního obchodu Google Play.

Link2sd umožní několik kroků k přenosu aplikací (dokonce i ty, které nejsou tolerovány standardními metodami) z interního úložiště na externí. To je nutné:

 • Nainstalujte odkaz2SD a otevřete aplikaci.
 • V hlavní nabídce vyberte zařízení, které musí být použito jako hlavní výchozí nastavení.
 • Klepnutím na tlačítko „Přeneste na SD kartu“.

V některých zařízeních neexistují žádná nastavení dat. Důvodem je skutečnost, že

 • Otevřeli jste internetovou aplikaci, ale prohlížeč Chrome nebo jiná třetí část.
 • Paměťová karta není v tomto mobilním zařízení čtena nebo není uvedena.

SD karta jako vnitřní paměť na Samsung Galaxy

Jak jsem již řekl, výrobci zařízení mohou tuto funkci ovládat. Samsung již dlouho odpojil cenově dostupné úložiště na svých zařízeních Android. Důvod: Společnost nemůže s takovou úpravou ovládat rychlost zařízení.

Pro testování jsem vložil SD kartu do Galaxy S8, abych zjistil, zda se něco změnilo v nové integraci na Android One. Ukázalo se, že ne.

Kromě toho společnost Samsung vytvořila vhodnou webovou stránku, z níž potvrzuje, že tablety a telefony Galaxy nepodporují adoptovatelné úložiště, protože to „sníží celkový výkon“.

Přesto se však objeví zvěsti, že Samsung dříve nebo později představí tuto funkčnost na svých zařízeních.

Ať už adoptovatelné skladování funguje v roce 2020 v Androidu 9 a 10?

Funkce adaptivního skladování se objevila v Android Marshmallow a je navržena pro zařízení Android s malým vnitřním prostorem. Ve dvoře 2020 a interní úložiště dnes není tak významným problémem. Zkontrolujeme však některá zařízení, pokud jde o formátování paměťové karty pro interní formát. Funkce bude zkontrolována na Android 9 a Android 10.

Pro Android 9 jsem použil Motorola a byl schopen použít možnosti „formát jako interní“ pro microSD kartu.

Nainstaloval jsem stejnou kartu microSD na Nokia 8.1 pod kontrolou Android 10, ale neexistovala žádná vhodná funkce úložiště.

Mám jiná zařízení Android 10, ale žádný z nich nemá slot pro paměť microSD. Toto je pravidelný problém, na který se setkám. V každém případě se pokusím vyzkoušet adoptovatelné úložiště na jiných zařízeních Android 10 a zde upgradujte výsledky zde.

Použití paměťové karty SD jako interní paměti

Než začnete nastavovat, přeneste všechna důležitá data z vaší paměťové karty někde: v procesu bude plně naformátován.

Další akce budou vypadat následovně (místo prvních dvou bodů můžete kliknout na oznámení, že byla objevena nová SD karta, pokud jste ji právě nainstalovali a takové oznámení se zobrazí):

 • Přejděte do nastavení a disků USB a klikněte na položku SD-Card (na některých zařízeních může být bod nastavení úložiště v části „navíc“, například na ZTE).
 • V nabídce (tlačítko vpravo nahoře) vyberte „Konfigurovat“. Pokud je v nabídce přítomna položka „vnitřní paměť“, okamžitě klikněte na ni a přeskočte odstavec 3.
 • Klikněte na „Vnitřní paměť“.
 • Přečtěte si varování, že všechna data z karty budou smazána dříve, než bude možné použít jako interní paměť, klikněte na „Čisté a formát“.
 • Počkejte na konec procesu formátování.
 • Pokud na konci procesu uvidíte zprávu „SD-karta je pomalá“, naznačuje to, že použijete paměťovou kartu třídy 4, 6 a jako-T.E. Opravdu pomalé. Může být použit jako vnitřní paměť, ale to ovlivní rychlost vašeho telefonu nebo tabletu Android (takové paměťové karty mohou fungovat až 10krát pomaleji než běžná vnitřní paměť). Doporučuje se používat UHS třídu 3 (U3) nebo alespoň paměťové karty U1, váš telefon může hlásit, že nejsou dostatečně rychlé.
 • Po formátování budete vyzváni k přenosu dat do nového zařízení, vyberte „Přenos nyní“ (před přenosem se proces nepovažuje za dokončený).
 • Klikněte na „Ready“.
 • Doporučuje se ihned po skončení formátování karty jako interní paměti pro restartování telefonu nebo tabletu. stiskněte a podržte tlačítko napájení a poté vyberte položku „restartování“ a pokud nikdo není, „vypněte napájení“ nebo „vypněte“ a poté znovu zapněte zařízení.

Proces je dokončen v tomto: Pokud přejdete do parametrů úložných a USB disků, uvidíte, že místo obsazené ve vnitřní paměti se snížilo, na paměťové kartě se zvýšila a celková paměť paměti se také zvýšila.

V práci funkce použití karty SD jako vnitřní paměti v Androidu 6 a 7.

Jak uložit aplikace na paměťové kartě na Samsung?

Další otázka se týká aplikací, které jsou nainstalovány na vnitřní paměti a rychle ji „skóre“. Tam, kde si smartphone zachovává nástroj, závisí nejen na uživateli, ale také na vývojáři, který píše program. Bohužel bylo na telefonu nainstalováno mnoho softwaru.

Můžete se před tím uložit převedením některých programů na SD-Card do Samsung. Na kartu SD lze uložit pouze stažené programy (a ne všechny). Pokud jde o software nainstalovaný ve výchozím nastavení, nebude to fungovat na jeho přenosu.

Zjistěte, který telefon je lepší: iPhone nebo Samsung v naší nedávné recenzi.

Zvažte, jak uložit aplikace na paměťové kartě v řadě Samsung Galaxy. Algoritmus je tento:

Pokud tlačítko přenosu není poskytnuto nebo z nějakého důvodu není uloženo na SD kartě, použijte speciální kontrolu. Udělej následující:

Pokud byla práce úspěšná a zbytek programů není zachován, pak vývojáři nástrojů (ty nainstalované na smartphonu) neposkytovali takovou příležitost k takové příležitosti. Pokud by uvedená hra nemohla být uložena na paměťové kartě Samsung, mohou existovat dvě vysvětlení:

V extrémních případech můžete vytvořit kořenové právo. Pak nebudou mít žádné problémy s přenosem aplikací a jiných dat. Ale taková práce by měla být provedena na vašem vlastním nebezpečí a riziku, protože zařízení „letí“ se zárukou. Kromě toho existuje riziko selhání softwaru a potřeba aktualizovat zařízení od nuly.

Jak připojit paměťovou kartu s Androidem Samsungem

Některá zařízení v operačním systému Android mají slot pro paměťovou kartu, nejčastěji, formát microSD. Pokud máte jedno z těchto zařízení, umožní to:

 • Ukládat více informací zvýšením množství paměti;
 • Přeneste některé aplikace z interní jednotky smartphonu na SD kartu, aniž byste ztratili funkčnost.

Některé funkce SD jsou k dispozici pouze v zařízeních s Androidem 6.0 a vyšší.

Jak správně nainstalovat paměťovou kartu

 • Určete umístění slotu pro diabet ve vašem zařízení.
 • Vypněte zařízení.
 • Odstraňte slot nebo otevřete zadní panel zařízení. V případě potřeby zvedněte držák paměťové karty.
 • Nainstalujte kartu do správné polohy. V případě potřeby snižte držitele.
 • Vraťte slot a/nebo zadní panel zařízení do původní polohy.

Jak povolit paměťovou kartu SD

Po zapnutí telefonu obdržíte oznámení o nastavení paměťové karty.

Vyberte jednu z možností nastavení paměti:

 • Odnímatelná jednotka. Při výběru této položky můžete uložit soubory (hudba, fotografie atd.Str.), přeneste je pomocí SD karty do jakéhokoli zařízení, které má slot pro kartu bez ztráty uložených informací. Převod aplikací v tomto případě není stanoven pro.
 • Vnitřní paměť. Při výběru této položky získáte příležitost uložit aplikace na další jednotku, ale můžete je použít pouze na tomto zařízení. Po přenosu karty do jiného zařízení bude vyčištěna.

Proveďte další nastavení na výzvách, které se objevují na telefonu.

Po dokončení nastavení paměti klikněte na tlačítko „Ready“.

Jak přenášet aplikace na paměťovou kartu

Pokud jste během nastavení vybrali položku „vnitřní paměť“, můžete některé aplikace přesunout na další jednotku. Ne všechny aplikace jsou k dispozici z interního úložiště na externí jednotku.

Vyberte, co přesně chcete uložit na paměťové kartě.

Přejděte do části „použitá“ a klikněte na tlačítko „Změnit“.

Strávit další nastavení na výzvách vznikající na zobrazení vašeho smartphonu.

Jak přenášet soubory z telefonu na paměťovou kartu Android

Pokud jste během nastavení vybrali položku „Vyjmoabilní bubeník“, umožňuje to přesunout soubory uložené v telefonu (hudba nebo fotografie atd.Str.) na kartě SD tedy osvobození interního úložiště smartphonu.

Kopírování souborů uložených v telefonu na externí jednotku

 • Přejděte do nastavení zařízení.
 • Klikněte na položku „Paměť“.
 • Klikněte na položku „Interní paměť“.
 • Vyberte, jaký typ souborů musíte přesunout.
 • S dlouhým kliknutím vyberte soubory, které musíte odeslat na externí jednotku.
 • Klikněte na tři body (⋮), vyberte „Kopírovat v“.
 • Vyberte body Uložit → SD karta.
 • Vyberte složku, ve které chcete uložit soubory.
 • Zkopírujte vybrané soubory.

Odstranění souborů uložených ve interní jednotce smartphonu.

 • Přejděte do nastavení zařízení.
 • Vyberte „Paměť“.
 • Vyberte položku „Interní paměť“.
 • Vyberte, jaký typ souborů chcete smazat.
 • S dlouhým kliknutím vyberte soubory, které je třeba odstranit.
 • Vyberte ikonu košíku.

Zobrazit soubory nebo aplikace uložené na paměťové kartě

Na telefonu si můžete prohlédnout seznam všech souborů, aplikací. Kromě toho vám Android umožňuje zjistit, kolik volného prostoru zbývá na SD kartě.

Pokud byl při nastavování jednotky vybrán bod „vnitřní paměť“

 • Přejděte do nastavení zařízení.
 • Vyberte „Paměť“.
 • V seznamu vyberte paměťovou kartu.
 • Nyní můžete vidět množství použitého místa a také kolik paměti je jednotka stále zdarma. Při výběru různých kategorií si můžete prohlédnout, které soubory jsou staženy na SD kartě.

Pokud byl při nastavování jednotky vybrán bod „odnímatelná jednotka“

 • Vytáhněte ovládací panel ovládacího prstu přes obrazovku smartphonu shora dolů.
 • Stiskněte tlačítko „Otevřít“ pod aktivním oznámením o nastavení paměťové karty.

Formátování odnímatelné jednotky

 • Přejděte do nastavení zařízení.
 • Vyberte „Paměť“.
 • V seznamu nabídek stiskněte položku SD karty.
 • Klikněte na tři body (⋮), vyberte Nastavení → Formát.
 • Vyberte položku „Čistý a formát“. Tím se odstraní všechny uložené aplikace/soubory uložené v paměti externí jednotky.

Odpojení a extrahování paměťové karty

Aby nedošlo k poškození údajů uložených na odnímatelném jednotce, musí být před jejich extrakcí bezpečně odpojena!

Odpojení paměťové karty

Aplikace uložené na paměťové kartě poté, co nebude fungovat, dokud není karta vložena a znovu připojena.

Extrahování paměťové karty

 • Určete umístění slotu SD karty ve vašem zařízení.
 • Vypněte smartphone.
 • Odstraňte slot nebo otevřete zadní panel zařízení. V případě potřeby zvedněte držák paměťové karty.
 • Vytáhněte paměťovou kartu ze slotu.
 • Vraťte slot a/nebo zadní kryt zařízení do původní polohy.

Počínaje verzí Android 6.0 Možnost použití flash karty jako interního úložiště dat zařízení. Nyní může zařízení po určitých akcích používat paměť dostupnou na SD jako zdarma jako vnitřní. Článek bude hovořit o tom, jak připojit SD kartu v této funkci a jaká omezení na něj jsou uložena.

Jak připojit flash jednotku USB, jako je vnitřní paměť

Před připojením jednotky je nutné převést všechny důležité informace z ní. V procesu konfigurace bude zcela vyčištěna a data nebudou fungovat.

Jak uložit na paměťové kartě na Samsungu je jednoduchá instrukce

Majitelé chytrých telefonů se často ptají, jak ukládat fotografie, kontakty, stažené soubory, aplikace a další dokumenty na Samsung na paměťové kartě. Není obtížné to udělat, pokud máte po ruce algoritmus akce. Níže jsou uvedeny pokyny, které jsou relevantní pro mnoho modelů Samsung. J1, J2 Prime, J3 a další. Mějte však na paměti, že název nabídky a funkce přenosu mohou záviset na verzi OS, modelu telefonu a dalších faktorech. Zároveň se obecný princip téměř nemění.

Jak ukládat fotografie a videa na Samsungu?

Většina prostoru ve smartphonu je obsazena fotografiemi a videi, která se rychle hromadí na vnitřní paměti a zpomalují provoz zařízení. Ideální možností je okamžitě hodit soubory do počítače. To však ne vždy uspěje kvůli nedostatku času. Proto je přenos dat na kartu SD jedním z nejlepších řešení.

Před uložením fotografie na paměťové kartě v Samsungu musíte do telefonu nainstalovat SD kartu. Dále by zařízení mělo požadovat informace o změně místa pro úložiště. To se stane, když je fotoaparát poprvé zapnutý. Pokud se odpovídající nápis neobjeví, podnikněte takové kroky:

 • Přejděte na kameru Nastavení sekce (Zobrazit na ozubením).
 • Najděte web úložiště (ve výchozím nastavení jsou fotografie a videa uloženy v telefonu).
 • Klikněte na tento řádek.
 • Vyberte kartu SD.
 • Ujistěte se, že je volba správně provedena.

Od nynějška smartphone Samsung ušetří fotografie na mapě. Všimněte si, že správa se vztahuje na standardní programovou kameru, která je nainstalována v zařízení. Pokud používáte další aplikaci, nastavení se může lišit. Výhodou přenosu na kartu Diabetes je také to, že v případě selhání na smartphonu jsou uložena důležitá data a mohou být kdykoli přenesena do PC. Existuje však další riziko, že údaje na SD kartě budou ztraceny kvůli poškození samotného flash disk.

Jak uložit internetové soubory na paměťové kartě Samsung

Pokud se nic neděje, videa, obrázky, hudba a další data stažená z prohlížeče jsou uložena ve vnitřní paměti přístroje. V důsledku toho je rychle vyplněno a při provozu zařízení dochází k selhání. Tato situace lze snadno opravit, pokud víte, jak nakonfigurovat úsporu telefonu Samsung na paměťové kartě.

Zvažte situaci pro předem nainstalovaný internetový program (Android 9 OS.0). Chcete.li uložit data na kartě SD, podnikněte takové kroky:

Na Samsungu s verzí operačního systému Android od 5 do 8, aby se data na kartě uložila, proveďte následující:

Nyní víte, jak vytvořit soubory uložené na paměťové kartě Samsung. Ale mějte na paměti, že výuka je relevantní pouze pro program Built.In Program. Pokud je nastaven další prohlížeč, nemusí existovat tato nastavení nebo v smartphonu není žádná karta SD.

Ale není to problém. Například v prohlížeči Google pro změnu úsporné cesty, stačí přejít do programu, klikněte na tři body nahoře a vyberte sekci stažené soubory. Tam klikněte na ikonu ozubeného ozubeného zařízení nahoře a změňte umístění dat. Podobný princip platí pro jiné webové vodiče.

Jak uložit aplikace na paměťové kartě na Samsung?

Další otázka se týká aplikací, které jsou nainstalovány na vnitřní paměti, a rychle ji „skóre“. Místo, kde smartphone zachrání nástroj, závisí nejen na uživateli, ale také na vývojáři, který píše program. Bohužel je na telefonu nainstalován mnoho softwaru.

To lze uložit převedením některých programů na SD kartu do Samsung. Můžete uložit na SD kartu pouze stažené programy (a ne všechny). Pokud jde o software nainstalovaný ve výchozím nastavení, nebude jej moci přenést.

Zvažte, jak uložit aplikace na paměťovou kartu v řadě Samsung Galaxy. Algoritmus je tento:

Pokud tlačítko přenosu není poskytnuto nebo není z nějakého důvodu uloženo na SD kartě, použijte speciální kontrolu. Udělej následující:

Pokud byla práce úspěšná a zbytek programů nelze zachovat, pak vývojáři vývoje (instalované ve smartphonu) neposkytovali takovou možnost. Pokud by uvedená hra nemohla být uložena na paměťové kartě Samsung, mohou existovat dvě vysvětlení:

 • Karta SD má poškození nebo je nesprávně nainstalována;
 • Samsung nemá příležitost uložit data na paměťové kartě.

V extrémních případech můžete nainstalovat pravý kořen. Pak nebudou mít žádné problémy s přenosem aplikací a jiných dat. Ale taková práce by měla být provedena na vašem vlastním nebezpečí a riziku, protože zařízení „letí“ se zárukou. Kromě toho existuje nebezpečí selhání v softwaru a potřeba flakovat zařízení od nuly.

Jak uložit kontakty se společností Samsung na paměťovou kartu?

Výše uvedené pokyny umožňují majiteli smartphonu výrazně vykládat zařízení. Díky schopnostem Android to můžete udělat na Samsung, takže vše je uloženo na paměťové kartě (fotografie, video, aplikace atd. D.). Existuje však další důležitý bod, na který nesmíme zapomenout. kontakty. Tyto informace jsou uloženy na SIM kartě nebo v paměti telefonu. Není k dispozici žádná jiná možnost. Existují však situace, kdy potřebujete přenést data do jiného zařízení nebo je obnovit po úplném propuštění.

V takových případech musíte vědět, jak uložit kontakty se společností Samsung na paměťovou kartu. Chcete.li tuto práci provést, nemusíte dávat další software. Veškerá práce se provádí pomocí vytvořených možností. Algoritmus akcí je tento:

Po resetu nebo po výměně telefonu můžete přejít do stejné sekce a vybrat import z karty SD. Zbývá čekat na načtení dat zpět do Samsungu.

Připojení paměťové karty s interní pamětí

Nahoře jsme analyzovali, jak uložit vše na paměťové kartě na samsung. mediální soubory, aplikace aplikací z prohlížeče a dokonce i kontakty. V některých telefonech s Androidem od 6.0 a vyšší poskytuje zajímavou funkci, kterou nelze obejít. Jde o rozšíření vnitřní paměti kvůli cukrovce. Okamžitě si všimněte, že možnost nefunguje na všech modelech, ale stojí za to vyzkoušet. Udělejte takové kroky:

 • Zadejte nastavení.
 • Přejděte na kartu General.
 • Klikněte na ukládání dat a USB.
 • Klikněte na kartu SD.
 • Přejděte do sekce se třemi body a vyberte nastavení.
 • Klikněte na Formát jako interní médium.

Soubory na SD kartu

Jednoduchý nástroj je navržen tak, aby přenesl různé typy souborů do souborů souborů. grafika, video, hudba a samozřejmě na aplikace. Kromě toho umožňuje vybrat SD kartu s místem uložení nových souborů (ve výchozím nastavení Android vše ukládá vše na zařízení).

Soubory na SD kartu se používají k vyložení paměti mobilních gadgetů a zálohování dat zálohování. Navzdory skutečnosti, že výrobce vyhlásil podporu omezeného počtu zařízení: Lenovo A2021 LTE, Samsung Galaxycore, Moto G, Vodafone Smart Prime 6, Nokia One a Sony Xperia M4, je utility spuštěno téměř na všech chytrých telefonech a tabletech Android 5.0 a vyšší. Na většině firmwaru vše funguje bez kořene.

Jak přenášet fotografie a videa na kartu microSD na Samsung Galaxy

Ve svém jádru se metody přenosu fotografií pro Samsung Galaxy a další zařízení pro Android neliší, ale rozhodl jsem se tuto metodu popisovat samostatně pomocí pouze nástrojů, které jsou již na zařízeních předinstalovány, jedna z nejběžnějších známek.

Fotografování fotografií a videí na kartě SD

První krok (není povinný, pokud nejste vyžadovány). Nakonfigurujte kameru tak, aby byla fotografie a video natočena na paměťovou kartu microSD, je to velmi jednoduché:

Po těchto akcích budou všechny (téměř) nové fotografie a videa uloženy ve složce DCIM na paměťové kartě, složka bude vytvořena v okamžiku, kdy pořídíte první obrázek. Proč „téměř“: Některá videa a fotografie, které vyžadují vysokou rychlost záznamu (fotografie v režimu nepřetržitého střelby a 4k 60 snímků za sekundu) budou i nadále ukládány ve vnitřní paměti smartphonu, ale vždy lze přenést na SD kartu po střelbě.

Poznámka: Při prvním spuštění fotoaparátu po připojení paměťové karty budete automaticky vyzváni, abyste na něm uložili fotografie a videa.

Přenos natočených fotografií a videí na paměťovou kartu

Chcete.li přenést stávající fotografie a videa na paměťovou kartu, můžete použít aplikaci „Moje soubory“ dostupné na vašem Samsungu nebo v jakémkoli jiném správci souborů. Ukážu metodu pro zabudovanou standardní aplikaci:

Složka bude přesunuta a data budou kombinována s existujícími fotografiemi na paměťové kartě (nic nebude vymazáno, nebojte se).

Typy paměťových karet

Ve vzhledu paměťové karty existuje pouze jeden typ. Nezaměňujte paměťovou kartu s adaptérem. Adaptér slouží k připojení paměťové karty k počítačům, v ní nejsou žádné informace. Adaptér vypadá jako paměťová karta, ale mnohem více a širší. V jedné z částí adaptéru je konektor, kde můžete vložit kartu, a poté pomocí adaptéru připojit TU k počítači.

Paměťové karty se liší pouze ve výrobci, rychlosti a typu. Nyní jsou téměř všechny chytré telefony vydávány typem microSD. Stále existují pokročilejší typy SDHC, SDXC atd. Hlavním znakem při výběru paměťové karty je jeho třída. Je uvedeno na samotné mapě ve formě čísla od 2 do 16 (možná vyšší) v kruhu. Čím větší, tím lepší. Číslo znamená počet přenášených megabajtů za sekundu. Například číslo 2 znamená 2 MB/s, číslo 16. 16 MB/s. Nejoptimálnější možností je 10, taková třída je mírně rychlá a relativně levná.

Jak opět vytvořit úložiště obyčejný flash disk?

Pokud chcete, můžete zrušit změny provedené pomocí funkce adoptovatelného skladování. Postupujte podle těchto akcí:

 • Postupujte podle výše popsané metody až do fáze „Dotkněte se názvu“.
 • Klikněte na to.
 • Klikněte na tři body v pravém horním rohu obrazovky.
 • Klikněte na „Formát jako interní“.
 • Klikněte na „Formát“. Proces nebude trvat déle než několik minut.

Nyní můžete použít diabetes jako přenosnou jednotku a namontovat ji na jakékoli jiné zařízení pro Android.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS