Jak používat Smart Switch Samsung. Smart Switch PC

Jak používat Smart Switch Samsung

Bývalý spisovatel LifeWire Eric Butow, je také webový designér a obchodníka sociálních médií a autor 30 knih o výpočtu. Eric vyvíjí kurzy počítačového školení.

V tomto článku

Aplikace Samsung Smart Switch zálohuje vaše mobilní data do počítače, aby mohla být později obnovena na smartphonu, tabletu nebo phabletu Samsung. Naučte se, jak používat Smart Switch k uložení vašich důležitých fotografií, hudby a dalších.

Informace v tomto článku se vztahují na zařízení Samsung se systémem Android 6.0 (marshmallow) a později.

Jak stáhnout a nainstalovat Smart Switch

Mobilní aplikace Smart Switch je již nainstalována na chytrých telefonech a phabletech Samsung Galaxy, ale aplikaci budete muset nainstalovat do tabletu Galaxy Tab z obchodu Galaxy Apps Store. Budete také muset stáhnout a nainstalovat Smart Switch pro svůj Windows PC nebo Mac z webu Samsung.

Jak používat Smart Switch Samsung k zálohování dat

Po instalaci inteligentního přepínače do počítače můžete použít Smart Switch k zálohování zařízení Samsung:

Pokud Smart Switch okamžitě nenajde váš smartphone nebo tablet, zkuste jej odpojit a připojit jej zpět.

používat, smart, switch, samsung

Pokud vidíte, že přenos souboru USB není povolena zpráva, klepněte na Povolte, abyste na obrazovce telefonu pokračovali.

Po dokončení procesu zálohování uvidíte shrnutí dat, která byla zálohována. Vyberte OK a vraťte se zpět do hlavní nabídky Smart Switch.

Pokud jsou pro vaše zařízení k dispozici nové aktualizace, vyberte Aktualizaci kdykoli v hlavní nabídce Samsung Switch a upgradujte vaši verzi Android.

Jak obnovit zálohovaná data

Zde je návod, jak obnovit zálohovaná data do smartphonu nebo tabletu, když je připojen k počítači:

 • Vyberte obnovení nyní a obnovte nejnovější zálohu nebo vyberte vyberte data zálohování a vyberte jinou zálohu.

Pokud na vašem zařízení není dostatek místa pro úplné obnovení, můžete si vybrat konkrétní typy dat, které můžete obnovit z obrazovky Select Backup Data.

Na vašem smartphonu nebo tabletu možná budete muset obnovit některé funkce, jako jsou data uvnitř widgetu počasí na domovské obrazovce.

Synchronizace kontaktů s výhledem s Smart Switch

Vzhledem k problémům s kompatibilitou již funkce synchronizace Outlook není pro většinu zařízení Samsung podporována. Výběr této možnosti obvykle povede k chybové zprávě. Naštěstí existují i ​​jiné způsoby, jak synchronizovat kontakty Outlook na více zařízeních.

Možnosti inteligentního přepínače Samsung

Smart Switch má několik dalších možností pro správu smartphonu nebo tabletu z počítače. Vyberte v hlavní nabídce a vyberte z jedné z následujících možností nabídky:

 • Obnovení nouzového softwaru: Obnovte a inicializujte software pro smartphone nebo tablety.
 • Přeinstalujte ovladač zařízení: Přeinstalujte ovladač nefunkčního zařízení na vašem smartphonu nebo tabletu
 • Předvolby: Změňte preference inteligentního přepínače.
 • Smart Switch Help: Získejte online pomoc při používání Smart Switch.
 • Informace o inteligentním přepínači: Přečtěte si aktuální verzi a informace o licenci.

How to Download Samsung Smart Switch for PC Windows 10, 11

Smart Switch Samsung nefunguje? Zde jsou alternativa řešení

Samsung Smart Switch je určen pro přesouvání souborů z Apple, Blackberry, Nokia, LG, Samsung atd., do Samsung Galaxy S20/S10/S9/S8 a MP3 přehrávač, pokrývající kontakty, protokoly hovorů, multimédia a další. A některá data mohou být před přenosem převedena na formáty podporované zařízeními Samsung. Obecně se zdá, že tento nástroj je zdatný v mobilní migraci, ale scénáře Smart Switch Samsung nefunguje také čas od času, které se týkají hlavně inteligentního přepínače, který se nepřipojuje, inteligentní přepínač udržuje havárii a problémy s stabilitou a problémy s stabilitou. Tato příručka se věnuje diskusi o 6 nejčastějších problémech Smart Switch Samsung a poskytuje odpovídající řešení. Mezitím vás také představí profesionálním, stabilnějším a zabezpečenějším programu přenosu telefonu, který vám ukazuje alternativu.

Část 1: Smart Switch Samsung nefunguje společné scénáře odpovídající řešení problémů

„Přepnutí ze S6 na S8 a já nemůžu přimět Smart Switch Samsung, aby pracoval vůbec. Moje zařízení neuznávají kabel OTG. Wi-Fi to nefunguje. Jsem mystifikovaný. Kdokoli nad nějakou radou?“

Výše uvedená otázka je vybrána z fóra Smart Switch a pochybnost vyvolaná anonymním uživatelem je reprezentativním. Přestože Smart Switch je důležitým nástrojem pro přepínání dat z jednoho zařízení na telefon Samsung, je třeba zlepšit jeho kompatibilitu a další výkon. Nyní budeme analyzovat některé běžné scénáře Samsung Smart Switch, které nefungují problém a přijdeme s některými souvisejícími návrhy.

Scénář 1. Smart Switch Samsung se nepodařilo připojit zařízení

Smart Switch Samsung podporuje připojení USB i bezdrátové (Wi-Fi). Pokud je nejprve použijete, musíte zajistit, aby se zapnulo Wi-Fi zařízení a pokud je to možné, jsou ve stejné síti Wi-Fi, pokud je to možné. Poté resetujte síť zařízení, restartujte telefony a zkuste je připojit. Následně, po potvrzení těchto operací, restartujte prosím Smart přepínač Samsung, abyste jej znovu vyzkoušeli.

Kromě toho, pokud spustíte Smart přepínač Samsung na PC nebo Mac, musíte nejprve vytvořit spojení mezi telefony a počítačem. Smart Switch někdy není schopen se připojit k zařízení. Proto musíte vyzkoušet následující operaci.

Nejprve zkontrolujte svá zařízení: (pro iPhone: iOS 4.2.1 nebo vyšší; Pro telefon Android: Android 4.3 nebo vyšší; Pro PC: XP nebo nahoru a pro Mac: Mac OS X 10.5). Za druhé, připojte kabel USB do jiného portu počítače, abyste vyzkoušeli, zda je k dispozici, nebo změňte kabel USB a zkuste jej znovu. Poté, co je kabel USB připojen k počítači, zapněte ladění USB na mobilu a vyberte protokol MTP (MTP) jako režim připojení USB na vašich telefonech. Později, pokud tito nefungují, klikněte na „“ v pravém horním rozhraní softwaru a vyberte „Přeinstalovat ovladač zařízení“. Poté nástroj zavřete a restartujte jej na počítači.

Scénář 2. Smart Switch Samsung není kompatibilní

Nejprve byste měli zkontrolovat, zda verze mobilních systémů splňují požadavky uvedené v „Scénář 1“. Například telefon Android jako Samsung Galaxy S2, jehož OS je pod Androidem 4.3, není s tímto nástrojem kompatibilní. Pokud však verze OSS splňují potřeby, zkontrolujte, zda je zdrojový telefon a cílový mobil Samsung, který jste označeni, správné, to znamená, že telefon Samsung, který chcete přijímat, je nastaven na „přijímání zařízení „. A mobil pro odesílání dat by měl být „odesílací zařízení“. Může to být další telefon Android nebo iPhone.

Scénář 3. Samsung Smart Switch Nedostatečný problém s prostorem

Po spuštění po určitou dobu musí být počítač vyčištěn nevyžádané soubory. Chytré telefony také potřebují rezervovat určité množství paměťového prostoru a nejméně 20% telefonní energie předem pro spuštění inteligentního přepínače, aby se zajistil proces hladkého přenosu. Při instalaci takového nástroje může telefon často objevit zprávu jako „není dostatek chyby prostoru“, ale někdy není vůbec náznak. A mohla by to být situace, že instalace a rychlost běhu nejsou stejné jako obvykle. Nyní by paměť mohla být blízká kritické hodnotě.

A můžete jít do „Nastavení“ „Úložiště“ v telefonu a zkontrolovat, zda zbývá více místa. Pokud zbývá jen málo, můžete odstranit některé zbytečné soubory, jako jsou nevyužité aplikace, nežádoucí videa, hudba, dokumenty atd.

Over, můžete také vyčistit mobilní mezipaměť. Chcete.li to provést, přejděte na „Nastavení“ „Úložiště USB“ „Data mezipaměti“ „Vymazat data mezipaměti“ „OK“. Nástroj třetí strany je samozřejmě další volbou pro vyčištění nevyžádaných souborů pro uvolnění paměti a zlepšení výkonu telefonu.

Scénář 4. Smart Switch Samsung neustále spadne

Při spuštění Smart přepínače společnosti Samsung pro přenos dat z telefonu Android do Samsung Galaxy S10/S9 možná zjistíte, že úkol je snadné selhat. Může to být proto, že vzdálenost mezi těmito dvěma zařízeními je příliš daleko, množství dat je příliš velká, nebo jste provedli nějakou operaci na mobilu, jako je stahování softwaru s nízkou důvěrou nebo úpravou nastavení, které ovlivňuje proces přenosu. Nestabilita tohoto nástroje během přenosu dat (například uvíznutí nebo přímého pádu) může během přenosu dat vytvořit velké množství poškozených souborů.

V této době můžete snížit možnost poškození souborů, můžete restartovat telefon a poté aktualizovat nebo odinstalovat a přeinstalovat nástroj. Poté se znovu připojte a pokuste se udržovat vzdálenost mezi oběma zařízeními co nejblíže a poté selektivně přenesete soubory (nepřenášejte příliš mnoho souborů najednou). Kromě toho, pokud provádíte bezdrátový přenos, který může být způsoben špatnou sítí, přejděte na kabelové připojení. A naopak. Pokud pro vás žádný z těchto triků nefunguje, zkuste prosím Smart Switch Samsung pro PC nebo Mac, prosím.

Scénář 5. Smart Switch Samsung Nelze přenášet aplikace

Kvůli různým značkám nebo systémům mobilních telefonů je přenos aplikací mezi dvěma mobily omezený. V současné době může Smart Switch Samsung přenášet aplikace pouze z některých telefonů Android do Samsung Galaxy a není k dispozici pro některé aplikace, včetně některých souborů sociálního softwaru, jako je Snapchat. atd. Kromě toho, pokud je váš zdrojový telefon Verizon a váš nový telefon je normální Galaxy S10, nemůžete přenášet ani aplikace.

Dále není dovoleno přenášet aplikace přímo z iPhone do Samsungu, protože běží na různých operačních systémech. Umožňuje vám však poslat seznam aplikací pro iPhone do Samsung Galaxy a otevřít telefon Samsung, abyste našli ikony těchto aplikací a nainstalovali je na Samsung s jejich verzemi Android.

Scénář 6. Soubory zálohování Smart Switch Samsung nebyly nalezeny

Jakmile uslyšíte, že záložní data v inteligentním přepínači nelze najít, může být vaše první reakce cítit závratě z úderu na hlavu. Ale nebojte se. Pokud aktualizace Smart Switch nefunguje, upgrade inteligentního přepínače ruční prostřednictvím nějakého programu může pomoci. Zde můžete vyzkoušet nástroj. „Fota“, aby to upgradoval. (Požadavky: Stabilní síť Wi-Fi nebo 3G; kapacita baterie je více než 50%; dostupná paměť telefonu je přes 1 GB). Pak se podívejte, jestli to funguje. Pokud ne, znovu otevřete nástroj zálohování a poté postupujte podle předchozího procesu zálohování a zjistěte, zda existuje stejná výzva (jako „záloha byla dokončena“) jako dříve.

Pokud to stále selže, můžete jít do nastavení a vybrat si účet na Smart Switch, poté odebrat jeho účet a poté přidat účet, aby to zkusil znovu.

Za předpokladu, že všechny tyto metody nejsou užitečné, můžete kontaktovat středisko zákaznického servisu společnosti Samsung a co nejdříve načíst zálohy. Dobře, tam jdeš!

Dále se podívejme na další dva dotazy, jak je uvedeno níže:

Q1: Samsung Smart Switch nefunguje na Windows 10? Tady je způsob:

A1: Pokud je v systému Windows 10 výzva, jako je „chybová zpráva boku po boku“, odinstalujte všechny položky Microsoft Visual C z ovládacího panelu PC, nainstalujte všechny Visual C (založené na Microsoft PC, W, X86 nebo X64). restartujte počítač a poté nainstalujte inteligentní přepínač. Dobře, to je ono.

Q2: Samsung Smart Switch nefunguje na Mac? Zkuste to znamená:

A2: Někdy, když je vaše zařízení Android připojeno k Mac, Mac to nemůže rozpoznat. Pokud jste si jisti, že ladění USB a připojení MTP jsou zapnuté a připojení se stále nelze provést, můžete se pokusit přejít na „Nastavení“ aktualizace systému „Zkontrolujte aktualizaci“. Následně restartujte zařízení Android a Mac a poté zkuste znovu vytvořit připojení.

Část 2: Nejlepší alternativa k Samsung Smart Switch. Mobikin Transfer for Mobile

V očích uživatelů Samsungu je stále mnoho technických ukazatelů, které je třeba zmírnit. Tyto běžné scény uvedené v předchozí části stačí k ilustraci tohoto. Ale znovu, existuje lepší nástroj, který může nejen zdědit výhody Smart Switch, ale také překonat nevýhody softwaru? Přenos Mobikin pro mobily (s jeho verzí Mac) je nejvhodnější alternativou, kterou chcete hledat. Jaká je dokonalost tohoto nástroje? Nyní si přečtěte prosím.

Udělejme si seznam svých pozoruhodných funkcí:

 • Přenos dat z jiných telefonů do zařízení Samsung, bez ohledu na to, že zdrojové telefony běží na platformě Android nebo iOS.
 • Podporuje přepínání kontaktů, SMS, historie hovorů, hudby, videí, fotografií, dokumentů, knih, poznámek, záložek, kalendářů a aplikací mezi dvěma zařízeními.
 • Aplikujte na různé typy přenosu, včetně Androidu na Android Transfer, Android na iOS Transfer, iOS na Android Transfer, a také iOS do iOS Transfer.
 • Proveďte zabezpečený přenos souborů pomocí snadných kroků a přesuňte datově datově.
 • Před přenosem souborů odstraňte uložená data na cílovém zařízení.
 • Dobře kompatibilní s téměř všemi telefony Android (jako jsou LG, Sony, Motorola, HTC, Google, OnePlus, Vivo atd.) a ideony a samozřejmě včetně Samsungova zařízení, jako je Samsung Galaxy S20/S10E/S10/S9/S8/S8, Galaxy A51/A71/M21, Galaxy Note 10/Note 9/Note 8/Note 7 atd. atd. atd. atd. atd.

Dále se podívejme, jak přenášet data z chytrého telefonu do Samsung Galaxy S/Note s Mobikin Transfer for Mobile (pro uživatele Mac si prosím stáhněte verzi Mac a postupujte podle kroků podobným způsobem):

Krok 1. Spusťte program a připojte telefony k počítači

Začněte, stahujte a nainstalujte přenos Mobikin pro mobil do vašeho počítače. Spusťte jej na počítači a získejte primární rozhraní tohoto nástroje. Poté postupujte podle výzvy okna a připojte dva telefony k počítači pomocí vhodných kabelů USB.

Krok 2. Potvrďte zdrojový a cílový telefon

Po identifikaci vašich telefonů je rozhraní zobrazí na dvou stranách. Zajistěte, aby vaše zařízení se soubory, které mají být přeneseny, je zdrojový telefon a váš telefon Samsung, který má přijímat data, je cíl. (Pokud ne, klepněte na tlačítko „Flip“ a přepněte své pozice.)

Krok 3. Přeneste data z jiného telefonu do Samsung Mobile

Všechny přenositelné datové typy jsou zobrazeny na panelu okna. Vyberte typy souborů, které je třeba přesunout, a poté stisknutím tlačítka „Začněte kopírovat“, abyste mohli začít přenášet data z vašeho zdrojového zařízení do cílového telefonu Samsung.

Slova nakonec

Tato příručka vám poskytuje 6 běžných kritických okolností a řešení na Smart Switch Samsung nefunguje. Máte je teď? Pokud se s tímto nástrojem nemůžete vyrovnat. Je moudré vybrat nejmodernější produkt. Mobikin přenos pro mobily jako alternativu. Zabírá malé množství paměti počítače a nejdůležitější je, že může zvýšit přenos vašich dat a zajistit účinný a zabezpečený proces mobilního přenosu.

Kromě toho budou poskytnuty nejnovější informace o správě telefonu. Pokud máte nějaké dotazy.

Související články:

Domácí zdroj mobilní telefon přenos Samsung Smart Switch nefunguje? Zde jsou alternativa řešení

Užitečné tipy pro opravu Smart Switch Samsung nefunguje (dokončeno vyřešeno)

Keisha Alice

Telefon na telefon

května 2023

Série Samsung Galaxy S20 je jedním z nejvíce poutavých smartphonů letos na jaře a mnoho uživatelů Androidu k tomu obrátilo oči. Když přenášíte data ze starého telefonu do Samsung Galaxy, můžete použít tento vestavěný nástroj pro přenos souborů. Smart Switch Samsung. V dnešní době však může být něco špatného na Smart Switch Samsung, jak vidíte, že mnoho uživatelů si stěžuje na Smart Switch Samsung nefunguje na různých fórech Samsung.

A tyto problémy se hlavně soustředí na: Samsung Smart Switch se nedokáže připojit k zařízení, Samsung Smart Switch nepodporované připojení USB, Smart Switch Smart není kompatibilní, aktualizace Smart Switch nefunguje, Samsung Smart Switch nefunguje s Windows 10 nebo Samsung Smart nebo Samsung Smart nebo Samsung Smart Přepínač nefunguje na Mac. Pokud trpíte nad Samsung Smart Switch, který nefunguje, můžete se obrátit na níže uvedené řešení problémů Smart Switch Samsung, aby vaše přenos dat byla hladký a rychlý.

Část 1 běžné problémy o Smart Switch Samsung nefungují

Může existovat poměrně několik možných důvodů, proč Smart Switch Samsung nedokázal připojit zařízení, náhodně vypnout nebo se po spuštění stal nezodpovědným a zde jsou potenciální důvody, proč Smart Smart Switch nesprávného na vašem zařízení:

 • Smart Switch Samsung není kompatibilní s vašimi zařízeními.
 • Řidiči se automaticky načítají.
 • Během instalace jste zakázali některá nezbytná oprávnění k aplikaci.
 • Nesprávná instalace inteligentního přepínače.
 • Připojení je přerušeno nějakým druhem softwaru.
 • Kabel USB je infekční nebo zlomený.
 • Smart Switch potřebuje aktualizaci na nejnovější verzi.
 • Na zařízení není dostatek místa na instalaci a spuštění inteligentního přepínače.
 • Vaše zařízení provozují nižší operační systém, který Smart Switch nepodporuje.
 • Nesprávně přenášíte data ze Samsung do jiného mobilního zařízení, které nelze podporovat Smart Switch.
 • Problém softwaru nebo firmwaru na obou zařízeních.
 • Nízká baterie na jednom zařízení.

Z výše uvedeného můžete jasně zjistit, že některé problémy lze snadno vyřešit, zatímco některé nejsou. A dále představíme, jak to podle toho opravit.

Část 2 Smart Switch Samsung pro odstraňování problémů. Jak opravit

Než začnete odstraňování problémů Smart Switch Samsung, musíte se ujistit, že následující tipy: Nejprve jste nainstalovali inteligentní přepínač na obou zařízeních. Za druhé, cílový telefon je telefon Samsung Galaxy. Zatřetí, zdrojový telefon musí spustit Android 4.3 nebo vyšší nebo iOS 5 nebo vyšší. Začtvrté, během procesu přenosu nepřenášejte inteligentní přepínač.

Tip 1 Jak opravit Smart Switch Samsung se nepřipojí

Pokud zjistíte, že Smart Switch Samsung se nepodařilo připojit nebo inteligentní přepínač nepodporované připojení USB, první věcí, kterou můžete udělat, je zkontrolovat, zda kabel nebo port USB dobře funguje a zda dojde k fyzickému poškození kabelu USB, pak můžete použít a kus suchého hadříku k čištění port USB.

Za druhé, musíte zkontrolovat, zda jste aktivovali ladění USB na svých zařízeních tím, že přejdete na mobilní nastavení Informace o sestavení zařízení Sestavení čísla Sedmkrát nepřetržitě zpět na poslední stránku a kliknutím na režim vývojáře Povolit ladění USB Debugging.

Inteligentní přepínač nefunguje také z připojení Wi-Fi. Takže přejděte na Nastavení Wi-Fi zapnout Wi-Fi a ujistěte se, že jsou obě zařízení ve stejné síti Wi-Fi. Pokud to stále nefunguje, můžete restartovat zařízení a zkusit se znovu připojit.

používat, smart, switch, samsung

Tip 2 Jak opravit Smart Switch Samsung není dostatek místa

Během používání Smart Switch Samsung, pokud obdržíte oznámení, že na vašem mobilním telefonu není dostatek místa, můžete jej nastavit tak, abyste se dostali do nastavení, klikněte na úložiště a zkontrolujte, kolik místa je v současné době k dispozici, a uvolněte prostor odstraněním některých nežádoucích Soubory nebo přechodem do nastavení Aplikace Vyberte některé těžké, ale nedůležité aplikace Úložiště Klepnutím na Vymazat data nebo vymazat mezipaměť pro uvolnění více místa. Samozřejmě nezapomeňte zkontrolovat dvakrát, než odstraníte nežádoucí soubory nebo vymazat data aplikace, abyste se vyhnuli náhodné ztrátě dat.

Tip 3 Jak opravit Smart Switch Samsung Ne kompatibilní problém

Pokud zjistíte, že Smart Switch Samsung není kompatibilní s mobilním telefonem, můžete zkontrolovat, zda vaše zařízení spustí Android 4.3 a později nebo iOS 5 nebo novější, pokud ne, můžete aktualizovat operační systém na nejnovější verzi. Poté se ujistěte, že vaše zařízení správně označíte jako zařízení Android nebo iOS a odesílání nebo přijímání zařízení. Také se ujistěte, že cílovým zařízením musí být Samsung.

Tip 4 Jak opravit problém Smart Switch neustále spadne

Pokud narazíte na náhlou havárii nebo přestanete při přenosu dat ze starého zařízení do telefonu Samsung, můžete jej vyřešit odinstalací a přeinstalací nebo jej aktualizovat na nejnovější verzi. Normálně může být mnoho problémů s nárazem aplikací řešitelné tímto způsobem, pokud ne, můžete svůj problém nahlásit poprodejní službě Smart Switch Samsung a jejich techničtí pracovníci vám to pomůže vyřešit toto.

Tip 5 Jak opravit prázdnou nebo nezodpovědnou obrazovku

Pokud během používání Smart Switch dostanete prázdnou obrazovku, můžete ji opravit resetováním aplikace/restartování telefonu, připojením telefonu s nabíječkou nebo odesláním telefonu profesionálu, aby byla napravena poškozená obrazovka. A pro obrazovku nezodpovědnou ji můžete opravit restartováním telefonu, odinstalací aplikace nebo jejím odesláním odborníkovi na vadnou opravu komponenty.

Viz také: Co když aplikace pro mobilní přenos ATT nefunguje? Získejte tyto tipy a můžete je opravit vážně.

Část 3 nejlepší alternativy, když Smart Switch Samsung nefunguje

Jak vidíte, Samsung Smart Switch Nefunkční problém se stane občas, pokud nemáte hodně času na opravu inteligentního přepínače Samsung, který nefunguje, najdete další alternativní aplikace pro přenos dat z jednoho telefonu do druhého. Zde vám doporučujeme dvě alternativy k Samsung Smart Switch.

3.1 CoolMuster Mobile Transfer

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob přenosu dat z jednoho telefonu do druhého je CoolMuster Mobile Transfer, který podporuje Android 4.0 a později, stejně jako iOS 5 a vyšší verze. Kromě toho podporuje čtyři režimy přenosu: Android na Android Transfer, iOS na iOS Transfer, Android na iOS Transfer a iOS na Android Transfer. Pro Android na Android Transfer podporuje přenos kontaktů, SMS, protokolů hovorů, hudby, videa, fotografií, e.knih a uživatelských aplikací z jednoho do druhého a data ze dvou telefonů se místo vymazání spojí.

A co víc, také podporuje přenos kontaktů, kalendářů, záložek, e.knih (PDFS EPUB) a poznámky (nepodporovány v iOS 11 nebo později) z iOS do iOS, přenosu kontaktů a e.knih (PDF a EPUB) z Androidu na iOS a a a a Přenos kontaktů, SMS, hudby, videí, fotografií a e.knih (PDFS Epubs) z iOS na Android. Poté se můžete také obávat kompatibility. Funguje to dobře se všemi telefony, iPad, iPod a téměř všemi zařízeními Android, jako jsou Samsung, Sony, LG, Huawei, Zte, Motorola, HTC, Huawei, Xiaomi, Oppo, Google, atd.

Pro zařízení Samsung podporuje všechny typy spuštěné Android 4.0 a později, jako je Galaxy S20 Ultra/Z Flip/Z flip Thom Browne/S10/S10E/S9/S8/S8/S8, Galaxy Note 10/10/9/8, Galaxy A70S/A70/A50S /A90/A20S/A80/A60/A40S/A8S/A9S/A6S/A9 Star/A9 Star Lite, Samsung Galaxy M30S/S20/S20, Samsung W20, Galaxy Tab S6/S5E/S4/S3/S2/A 2019/A/A2017/A2016/E atd.

Jak přenášet data z telefonu Android do společnosti Samsung?

Nainstalujte a spusťte mobilní přenos CoolMuster do počítače.

Připojte dva telefony k počítači pomocí vhodných USB kabelů a povolte na každém telefonu ladění USB a udělujte povolení k povolení. Ujistěte se, že váš starý telefon je v poloze zdrojového telefonu, pokud ne, můžete kliknout na převrácení mezi nimi a provést změnu. Po úspěšném připojení uvidíte připojení zobrazené v pozici každého telefonu.

Zkontrolujte požadované soubory v rámci vybraného obsahu a kopírujte a kliknutím na spuštění níže přenos dat z telefonu Android do společnosti Samsung.

3.2 Coolmuster Android Assistant

Druhým nejlepším nástrojem pro přenos dat Android, který vám vřele doporučuji, je CoolMuster Android Assistant, který podporuje přenos, správu, zálohování a obnovení dat Android na počítači.

S asistentem Android Assistant CoolMuster můžete zálohovat a obnovit telefonní data Android na PC s originální kvalitou, Vrchně přenášejícími kontakty, SMS, protokoly hovorů, hudbou, videa, fotografie, e.knihy, uživatelské aplikace a další mezi PC a telefonem a spravovat a spravovat a spravovat a spravovat Data Android na počítači, jako je přidání, mazání a úpravy kontaktů, odesílání, kopírování, dopředu, odpovědí a smazat textové zprávy, instalovat a odinstalovat uživatelské aplikace, importovat, exportovat a smazat protokoly hovorů, exportní kontakty do aplikace Outlook a Importujte z Outlook z Outlook.

Podobně je asistent CoolMuster Android také plně kompatibilní se všemi zařízeními pro Android se systémem Android 4.0 a později, včetně Samsung, Sony, LG, Huawei, Zte, Motorola, HTC, Huawei, Xiaomi, Oppo, Google, Dell a další značky Android.

Jak přenášet data z telefonu Android do společnosti Samsung?

Nainstalujte a spusťte asistent systému CoolMuster Android do vašeho počítače a zadejte Android Assistant Module z sady nástrojů.

Připojte dva telefony Android k počítači pomocí vhodných kabelů USB. Poté povolte ladění USB a udělení povolení v každém telefonu, jak je to vyzváno. Po úspěšném připojení uvidíte informace o tomto programu Android Phones, jak je uvedeno níže.

Klikněte na Super Toolkit v záloze horní nabídky Vyberte svůj starý telefon Android, zaškrtněte obsah, který chcete přenést, a najděte umístění v počítači a uložte data Klepnutím na zálohování UP.

Klikněte na Super Toolkit v horní nabídce obnovení Vyberte si zařízení Samsung z rozevíracího seznamu a zkontrolujte soubory, které chcete obnovit, obnovit obnovení. Poté najdete přenesené soubory v příslušných složkách na telefonu Samsung.

Extra tipy: Jak chránit svou galaxii Samsung

Kromě výše uvedeného problémů s Smart Switch Smart Switch Samsung Smart Smart Switch, který není funkční problém, lze také zcela vyhnout, pokud můžete věnovat více pozornosti některým drobným problémům:

Použijte dobrý ochranný případ ve své galaxii Samsung, abyste po náhodném padání na zem chránili před zlomenou nebo prasklou obrazovkou.

Dopřejte si za nákup faktury, osvědčení o záruce nebo jiné příjmy po ruce až do data vypršení platnosti, protože včas získáte poprodejní podporu včas.

Nainstalujte spolehlivý antivirový software, který zabrání vaší galaxii Samsung z jakéhokoli virového útoku.

Před stažením jakýchkoli aplikací z obchodu Google Play si pozorně přečtěte recenze a popisy a nikdy neinstalujte aplikace z neznámého nebo ze zdroje třetí strany.

Vyvarujte se přebíjení baterie Samsung Galaxy, protože to může poškodit komponenty a jednotky telefonu.

V procesu přenosu dat nehrajte mobilní hry s těžkou grafikou, protože zabírá velký prostor a uvízne váš telefon.

Závěr

Smart Switch Samsung, který nefunguje, jistě způsobí nepříjemnosti pro uživatele Samsung. Naštěstí to stále můžete opravit sledováním výše uvedeného odstraňování problémů Smart Smart Switch. I když to nemůžete opravit, můžete použít lepší alternativní aplikace. CoolMuster Mobile Transfer nebo CoolMuster Android Assistant pro přenos dat ze starého telefonu do Samsung Galaxy. Vřele doporučuji, abyste tyto dva používali, protože jsem je vyzkoušel, a oba jsou rychlé, snadno ovladatelné a vysoce bezpečné pro moje telefonní data. Jen zkuste a oceníte to.

Pokud se během používání setkáte s jakýmkoli problémem, můžete zanechat komentář níže.

Související články:

Kde je Smart Switch ukládá zálohy na PC. jak vytvoříte zálohu na počítači

Hledáte zjistit, kde se zálohování Smart Switch ukládá na PC? Jak vytvoříte zálohu na počítači? Smart Switch je skvělý nástroj, který pomáhá bezpečně přenášet data z jednoho zařízení do druhého.

V tomto článku poskytne Edon Lazaj podrobné pokyny pro krok za krokem k zjištění přesně toho, kde jsou předchozí zálohy uloženy při použití aplikace na počítači. S těmito konkrétními pokyny budete snadno snadno najít všechny své dříve uložené soubory!

Kde je zálohování Smart Switch na PC? Jak vytvoříte zálohu na počítači?

Kde je zálohování Smart Switch na PC?

Kde je zálohování Smart Switch na PC?

Kde je Samsung Smart Switch zálohování na? Smart Switch má vyhrazenou aplikaci pro uživatele PC. Co se Smart Switch Samsung nepřenáší? Aplikace Smart Switch vám pomůže snadno přenést data ze starého zařízení do nového zařízení Samsung Galaxy.

Jak dešifrovat šifrované záložní data založené na PIN založených na smartphonech Samsung: Metoda dešifrování zálohovacích dat Samsung Smartphone, která jsou šifrována uživatelským vstupem zvaným PIN (osobní identifikační číslo) a samsung zálohovací program s názvem Smart Switch.

Zdroj: https: // www.Researchgate.síť/

Při vytváření záloh je aplikace Smart Switch ukládá ve své vlastní složce, která se nachází v C: ProgramDatasamsungKiesbackup.

Zde je seznam výchozích destinací, takže si budete vědom toho, kde jsou všechny položky uchovávány:

 • Windows 8, 7 nebo Vista: C: Uživatelé [Uživatelské jméno] AppDataroamingsAmsungsmart Switch PC pro SmartSwitch.
 • Windows 10: C: Uživatelé [Uživatelské jméno] DocumentsSamsungsmartSwitch.
 • Mac OS X:/Users/[Username]/Documents/Samsung/SmartSwitch/Backup.

Kroky k nalezení záložních souborů Smart Switch:

 • Přejděte do nabídky Start a zadejte průzkumník souborů a poté stiskněte klávesu Enter.
 • Vyberte tento počítač z levého panelu.
 • V Průzkumníku souborů vyberte jednotku C: v počítači a přejděte dolů do složky programovédata.
 • Otevřete složku programových dat, přejděte na zálohu Samsung Kies a zde najdete všechny své zálohy vytvořené pomocí Smart Switch.
 • Vyberte zálohu, kterou chcete obnovit, a klikněte na tlačítko Restore Backup.

Dodržováním těchto kroků můžete snadno najít své zálohy Smart Switch na počítači.

Jak vytvoříte zálohu na počítači?

Jak vytvoříte zálohu na počítači?

Vytvoření zálohy pomocí aplikace Smart Switch na počítači je jednoduchý proces. Následující kroky vám pomohou začít:

 • Otevřete aplikaci Smart Switch na počítači.
 • Připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB.
 • Z hlavní nabídky vyberte „Zálohování“.
 • Postupujte podle pokynů v aplikaci a vytvořte zálohu.
 • Vyberte, který obsah chcete zálohovat, a poté klikněte na ‘Zálohu.
 • Jakmile je vaše záloha dokončena, Smart Switch vás upozorní, že uložil zálohu ve své vyhrazené složce na vašem počítači.
 • Odpojte zařízení od počítače a vaše záloha bude uložena ve složce C: ProgramDatasamsungKiesBackup.

Touto metodou můžete na počítači snadno vytvořit zálohování vašeho zařízení. Je důležité si uvědomit, že tyto zálohy jsou uloženy lokálně a ne na žádné cloudové službě. Tím je zajištěno, že vaše data zůstanou bezpečná a soukromá.

Samsung Galaxy. Smart Switch

Odstraňování problémů s běžnými problémy se zálohováním inteligentních přepínačů

Odstraňování problémů s běžnými problémy se zálohováním inteligentních přepínačů

Pokud máte potíže s vytvářením nebo obnovením zálohy na počítači, zde je několik tipů, které mohou pomoci:

 • Ujistěte se, že je zařízení správně připojeno k počítači.
 • Zkontrolujte, zda je v počítači nainstalována nejnovější verze Smart Switch.
 • Zkuste restartovat počítač i zařízení.
 • Pokud problém přetrvává, zkuste odinstalovat a přeinstalovat inteligentní přepínač.
 • Pokud máte stále problémy, kontaktujte podporu Samsung o pomoc.

Tipy pro zajištění bezpečného a zabezpečeného úložiště

Tipy pro zajištění bezpečného a zabezpečeného úložiště

 • Vždy je dobré mít mnoho záložních kopií vašeho zařízení na různých místech.
 • Před zálohováním na počítači se ujistěte, že zašifrujete citlivá data.
 • Nezapomeňte použít silná hesla a dvoufaktorovou ověřování, kdykoli je to možné, abyste chránili zálohy před neoprávněným přístupem.
 • Pravidelně kontrolujte záložní složku, abyste se ujistili, že soubory, které jste v ní uložili, jsou aktuální a zabezpečené.
 • Nakonec nezapomeňte smazat staré a zastaralé zálohy z počítače, abyste se vyhnuli nepořádku pevný disk zbytečnými daty.
používat, smart, switch, samsung

Časté časté dotazy, kde na PC ukládá zálohy Smart Switch

Kde najdu složku Smart Switch Restore?

Kde je Smart Switch zálohování na? Otevřete průzkumník souborů v systému Windows a přejděte na C: Uživatelé (uživatelské jméno vašeho počítače)/Dokumenty/Samsung Smart Switch Backup (číslo vašeho zařízení). Zde jsou uloženy záložní soubory pro vaše zařízení Samsung.

Viz také Smart Switch Smazat ze starého telefonu. Přenos aplikací s nejlepšími alternativami Smart Switch

Může být inteligentní přepínač přenesen z telefonu do PC?

Kopíruje nebo přesune Samsung Smart Switch? S Smart Switch Samsung můžete bez námahy migrovat svá data mezi zařízeními pro Android nebo iOS přes Wi-Fi, kabelové připojení USB na Mac/PC a další.

Na Windows 10, kde jsou kopie uloženy?

Chcete.li najít zálohy, zadejte % appData % do vyhledávacího řádku a poté stiskněte Enter. Pokud nenajdete to, co hledáte hned, zkuste zadat %uživatelé. Poté poklepejte na složky: „Apple“ nebo „Apple Computer“ MobileSync Backup. Voila! Nyní byste měli být schopni zobrazit všechny své záložní soubory.

Závěr

Pokud jste hledali odpověď na místo, kde Smart Switch ukládá soubory na počítači, digitalne.TV doufá, že vám tento článek mohl poskytnout potřebné informace. Přijímání zálohování vašich dat je vždy dobrý nápad, takže bez ohledu na to, kterou metodu si vyberete, nezapomeňte složku později zkontrolovat a ujistěte se, že se zálohy vyrábějí ve složce, kterou chcete.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS