Jak používat Windows RT 8.1 nabídka startu. Nabídka Start Windows 8

Jak používat Windows RT 8.1 nabídka startu

září Microsoft tiše začal zavádět třetí a poslední hlavní aktualizaci pro svůj operační systém Windows RT. Jak jsme očekávali, Windows RT 8.1 Aktualizace 3 přináší novou nabídku Start a několik dalších vylepšení do nyní v důchodu OS.

Windows 8. Recovery from Boot Option Menu

Aktualizace KB3033055 je nyní k dispozici prostřednictvím systému Windows Update pro každé zařízení Windows RT, která bude zahrnovat hlavně povrch RT, Surface 2 a Nokia Lumia 2520.

Nová nabídka Start byla navržena tak, aby nahradila počáteční obrazovku a stále měla přístup ke všem vašim Windows RT 8.1 aplikace.

Windows 8. Four ways to open desktop from start screen (using mouse and keyboard)

Počáteční nabídka Windows RT vypadá podobně, ale není totožná s nabídkou Start, kterou najdete na Windows 10. Jak můžete vidět na obrázcích, nabídka vypadá spíše jako ta v Windows 7.

Pokud se podíváte pozorně, všimnete si, že nabídka Start ve skutečnosti vypadá docela podobně jako nabídka, kterou Microsoft předvedl na konferenci Build v roce 2014, kdy jsme očekávali, že uvidíme nové nabídky Start Sledujte Windows 8.1 Aktualizace. Nikdy se to nestalo a vypadá to stejně jako design nabídky Start, který se objevil na prvních sestavách systému Windows 10 Insider Preview.

Existuje dobrý důvod, proč Windows RT získává tuto verzi nabídky Start. Nabídka startu, kterou dnes vidíme na Windows 10, byla napsána na XAML a používá nové API, které se nenacházejí v systému Windows 8.

Podívejme se na další podrobnosti a jak nastavit nové menu:

Získání nové nabídky Start

Získání nové nabídky Start zahrnuje zajištění instalace aktualizace KB3033055. Pokud nevidíte aktualizaci, nezapomeňte zkontrolovat volitelnou sekci aktualizace, nainstalujte aktualizaci a je dobré jít.

Povolení a deaktivaci nabídky Start Windows RT

Microsoft ve výchozím nastavení nenahrazuje počáteční obrazovku, jako takový, jakmile jste nainstalovali Windows RT 8.1 Aktualizace 3:

 • Klepněte pravým tlačítkem myši na hlavní panel a klikněte na Vlastnosti.
 • Přejděte na kartu nabídky Start.
 • Ujistěte se, že jste zkontrolovali možnost Použijte nabídku Start namísto počátečního obrazovky. Pokud se chcete vrátit na startovací obrazovku, budete muset tento krok zvrátit vyčištěním nabídky START namísto zaškrtávacího políčka Start Screen.
 • Kliknutím na OK uložíte změny.
 • Nakonec budete vyzváni, abyste se odhlásili a přihlásili se k dokončení procesu. Jděte do toho a odhlásit se a znovu dovnitř, abyste povolili nabídku startu.

Pochopení částí nabídky Start

Jakmile zakážete počáteční obrazovku, kliknutím na tlačítko Start odhalíte novou nabídku Start. Nové menu pro Windows RT 8.1 Zahrnuje šest hlavních sekcí:

Záhlaví (1): Zde uvidíte svůj profilový obrázek a jméno a budete mít přístup k možnostem tlačítka napájení.

Seznam připnuté (2): Stejně jako v systému Windows 7 je tato oblast tam, kde uvidíte všechny své připnuté aplikace (tradiční a moderní aplikace) s podporou seznamu skoků.

Nejčastěji používané seznamy aplikací (3): Při používání aplikací, kdysi použijete nejvíce.

Všechny aplikace (4): Podobně jako Windows 10, toto tlačítko vám umožní přístup ke všem aplikacím nainstalovaným ve vašem systému.

Vyhledávací textové pole (5): Zatímco Windows RT 8.1 Aktualizace 3 nepřináší Cortanu do operačního systému, získáte tradiční vyhledávací pole pro hledání souborů, složek, aplikací a nastavení stejně jako v systému Windows 7.

App Grid (6): Aplikační mřížka je sekce Windows 8 Tiles Section. V této oblasti můžete snadno připnout Windows RT a podporovat tradiční aplikace.

Správa aplikací na obou stranách nabídky

Správa nabídky Start na Windows RT je stejně snadné a známé jako v systému Windows 7 nebo Windows 10:

Chcete.li připnout nebo uvolnit aplikace do mřížky aplikace:

 • Najděte aplikaci, kterou chcete připnout do mřížky aplikace v seznamu „Všechny aplikace“, provést vyhledávání nebo vybrat a aplikaci ze seznamu „nejčastěji používaného“.
 • Stiskněte a podržte (nebo klepněte pravým tlačítkem myši) a jednoduše vyberte Pin pro spuštění.
 • Outning je stejně snadné, jednoduše stiskněte a podržte nebo klikněte pravým tlačítkem myši myší a vyberte Unpin ze startu.

Chcete.li připnout nebo uvolnit aplikace do seznamu připnuto:

 • Najděte aplikaci, kterou chcete připnout do mřížky aplikace v seznamu „Všechny aplikace“, provést vyhledávání nebo vybrat a aplikaci ze seznamu „nejčastěji používaného“.
 • Aplikace můžete přetáhnout přímo do seznamu připnuté, nebo můžete podržet klávesu Shift, stiskněte a podržte (nebo klikněte pravým tlačítkem myši) a vyberte Pin pro spuštění seznamu.
 • Outning je stejně snadné, jednoduše stiskněte a podržte nebo klepněte pravým tlačítkem myši z myši ze seznamu připnuto a vyberte Odebrat z tohoto seznamu.

Připevnění aplikace k seznamu „nejčastěji používaných“ dochází automaticky při používání aplikací v systému Windows RT 8.1, ale pokud existuje někdy aplikace, nechcete vidět uvedené, jednoduše stiskněte a držíte nebo klepněte pravým tlačítkem myši, aplikace a vyberte Odebrat z tohoto seznamu.

Pamatujte, že neaktiváváte na nový operační systém, stále provozujete Windows RT 8.1. Aplikace, které přilíbíte do „mřížky aplikace“, jako takové také podporujete různé velikosti, což znamená, že můžete stisknout a držet dlaždici a vybrat jednu z podporovaných velikostí (malé, střední, široké a velké).

Nabídka startu je součástí Windows RT 8.1 Aktualizace 3 také umožňuje přeuspořádat aplikace na mřížce aplikace, seznamu připnutých a nejčastěji používanou seznam. Jednoduše najděte aplikaci, kterou chcete přemístit a přetáhnout ji na místo, které chcete. Také můžete přetahovat aplikace mezi těmito oblastmi.

Tady je pár věcí, které stojí za zmínku

V případě, že aplikace, které Pin, překročí oblast pozorování, nabídne nabídku startu sviťový panel pro přístup ke všem aplikacím. V nejčastěji používaném seznamu se také neobjeví všechny aplikace, které jsou připnuty na hlavní panel, seznam připnuté nebo aplikace. Žádné aplikace, které jste odstranili z tohoto seznamu, se již neobjeví.

Jak víte, Windows 8.X přichází se dvěma verzemi Internet Explorer (stolní počítače a moderní). Nyní, když Microsoft mění, jak věci fungují na Windows RT, je důležité vědět, že v závislosti na tom, kde spustíte webový prohlížeč, získáte jinou verzi.

Pokud přilíbíte internetový průzkumník na hlavní panel, nejčastěji používaný seznam nebo seznam připnuté, pak se otevřená verze IE otevře. Nyní, pokud jste připnuli prohlížeč do „App Grid“ a kliknete na tuto dlaždici a pak otevřete moderní verzi Internet Explorer.

Aplikace Windows Store, které potřebují otevřít webovou stránku v prohlížeči.

Pokud chcete toto chování změnit, přejděte přes ovládací panel, otevřete možnosti internetu, přejděte na kartu Programy a změňte nastavení v oblasti otevírání oblasti Internet Explorer.

Zabalení věcí

Bezpochyby je to vítaný doplněk k operačnímu systému a více, když společnost Microsoft oznámila, že zařízení se systémem Windows RT nebudou upgradovat na Windows 10 nebo Windows 10 Mobile. Nevýhodou je, že na rozdíl od kontinua pro Windows 10 se musíte odhlásit a přihlásit se k přepnutí mezi nabídkou Start a počáteční obrazovkou, což by mohlo být při odstraňování klávesnice z tabletu trochu problematické. Budete nuceni uzavřít všechny spuštěné aplikace.

Zatímco nová nabídka Start nemá stejný design jako nabídka v systému Windows 10, je to stále skvělý design a v mnoha případech se uživatelé budou pomocí této nabídky cítit ještě pohodlněji.

Vlastníte zařízení Windows RT? Plánují přejít na novou nabídku Start? Řekněte nám, co si myslíte v комментари и мнения.

Získejte zpravodaj Windows Central

Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Zvládnutí rozložení Windows 8: Nalezení nabídky Start

tvůj vozík je prázdný! Nenechte si ujít nejnovější produkty a úspory. najděte si další oblíbený notebook, PC nebo příslušenství ještě dnes.

Přihlaste se k zobrazení vašeho účtu a zkontrolujte stav objednávky

Checkout rychleji, ušetřit předměty a další!

Zobrazit svůj účet a zaškrtněte stav objednávky

používat, windows, nabídka, startu, start

Checkout rychleji, ušetřit předměty a další!

 • Ušetřete up off během Memorial Day. Kupuj teď
 • Potřebujete to dnes? Koupit online, vyzvedněte vybrané produkty při nejlepším nákupu. Nakupujte
 • Moji členové odměny Lenovo vydělávají 2x odměny SiteWide. Plus pouze členové dostávají bezplatné urychlené doručení, každý den. Přidej se zadarmo
 • Špatný kredit nebo žádný kredit? Žádný problém! Katapult nabízí jednoduchý pronájem na vlastní možnost plateb, který vám pomůže získat to, co potřebujete. Zjistěte, zda prequalifikujete
 • Doprava zdarma SiteWide, žádné minimální. Moji členové Lenovo Rewards dostávají bezplatné doručení zdarma s jejich bezplatným členstvím.

Lenovo FAQs

Prohlédněte si naše často kladené otázky, abychom se dozvěděli o nejnovějších technologiích PC a Electronics, než si zakoupíte

Kde je nabídka Start na Windows 8?

Jedním z nejvýznamnějších rozdílů mezi Windows 8 a všemi jeho předchůdci je odstranění tlačítka Start. Uživatelé mohli jednoduše kliknout a zobrazit nabídku Start. Windows 8 nyní obsahuje počáteční obrazovku, která je stejně snadná, jakmile víte, jak víte. Počáteční obrazovka umožňuje uživatelům připnout webové stránky a aplikace pro snadný přístup. Přejděte pravým okrajem obrazovky a poté se dotkněte „Začněte.„Pokud používáte myš, jednoduše přesuňte kurzor z pravého horního okraje obrazovky dolů. Můžete také umístit kurzor na dolním rohu obrazovky, který zobrazí miniaturu počáteční obrazovky. Kliknutím zobrazíte počáteční obrazovku. Můžete také přistupovat k počáteční obrazovce jednoduše klepnutím na klávesu Windows na klávesnici. Pro ty, kteří mají rádi tradiční tlačítko „Start“, je třeba zvážit několik možností. První je vytvořit panel nástrojů pro nabídku start. Tím se vytvoří složku obsahující všechny programy na startovní obrazovce. Nezapomeňte zobrazit všechny skryté soubory, klepněte pravým tlačítkem myši na hlavní panel, klikněte na panely nástrojů a nový panel nástrojů. Otevřete C: \ Program Data \ Microsoft \ Windows, vyberte „Počáteční nabídka“ a vyberte „Složka“.„Nová složka může fungovat jako zkratka na počáteční obrazovku. Druhou možností je přidat program třetích stran, který napodobuje tlačítko Start. Mějte na paměti, že tyto programy nejsou podporovány společností Microsoft a mohly by negovat jakékoli záruky, které můžete mít, takže před instalací porozumíte všem podmínkám. Vistart 8 je zdarma a vytvoří nabídku startu, která vypadá velmi podobně jako Windows 7. Classic Shell je open-source, bezplatný nástroj, který přidává nabídku Start a několik dalších starších funkcí Windows do Windows 8. Start 8 je další bezplatný nástroj, který přidá tlačítko Start na hlavní panel.

Jak přizpůsobíte novou startovací obrazovku?

Microsoft nahradil nabídku startu novou startovací obrazovkou pro Windows 8. Počáteční obrazovka je interaktivní řídicí panel, který uživatelům poskytuje řadu informací, včetně e.mailových oznámení, předpovědí počasí a připomenutí schůzek. Uživatelé mohou přizpůsobit počáteční obrazovku tak, aby odpovídala jejich každodenním činnostem. Téma můžete změnit tak, že přejdete na nastavení PC, přizpůsobíte se a poté spustíte obrazovku. Systém má 25 barevných schémat a 10 vzorů na pozadí. Velikost dlaždic na počáteční obrazovce lze zvětšit tím, že půjdete do nastavení PC, snadným přístupem a poté výběrem „Vytvořte vše na obrazovce větší.„Podle potřeby můžete také přidat a odebrat dlaždice. Vypněte dlaždici (aby se na počáteční obrazovce neobjevil) výběrem jejího výběru. Toho lze provést přejetím dolů, klepnutím pravým tlačítkem myši nebo pomocí kláves se šipkami jej zvýrazní. Jednoduše vyberte na panelu aplikace „Unpin“. Stejně jako ve starých verzích systému Windows, odstranění ikony z počáteční obrazovky ji neodinstaluje. Můžete přidat dlaždici vyhledáváním z ní z počáteční obrazovky. Začněte zadat název aplikace, vyberte ji a vyberte Pin. Můžete také přizpůsobit jednotlivé dlaždice a seskupit je pro snadnější navigaci.

Jak se dostanete zpět na startovací obrazovku, pokud používáte aplikaci nebo děláte něco jiného na vašem PC nebo tabletu?

Počáteční obrazovka je mozkovým středem počítače. Tato obrazovka je místem, kde otevíráte aplikace a další programy, komunikujete s přáteli a rodinou a prohlížíte si nejnovější aktualizace počasí. Z této obrazovky budete samozřejmě procházet, abyste dokončili další úkoly. Po dokončení pomocí jedné aplikace se můžete vrátit na startovací obrazovku několika způsoby. Nejjednodušší způsob je jednoduše stisknout klávesu Windows na klávesnici. Tato funkce vás okamžitě vrátí do naposledy použité aplikace ve vašem systému, což bude ve většině případů počáteční obrazovka. Bar Charms Bar je další způsob. Centrální panel nástrojů pro Windows 8 lze vyrobit tak, aby se objevila přejetím dovnitř z pravého okraje obrazovky. Odtud klikněte na tlačítko Start (ikona Windows) a budete vráceni na počáteční obrazovku. Dalším způsobem je použití seznamu přepínačů. Přejděte dovnitř od levého okraje a udělejte „U“ zpět na okraj obrazovky. To odhalí seznam. Klikněte na tlačítko Start Screen umístěné dole. Pokud používáte myš, jednoduše přesuňte kurzor do levého dolního rohu obrazovky. Klikněte na miniaturu počáteční obrazovky, která se tam zdá.

Jak připínáte aplikace na novou počáteční obrazovku?

Některé aplikace budete používat více než jiné; a některé, které vůbec nebudete používat. Vaše nejčastěji používané aplikace lze připnout na vaši počáteční obrazovku. To znamená, že se objeví na rozhraní Metro 8, na hlavní obrazovce, kterou spustíte, když je systém spuštěn. Chcete.li připnout aplikaci, web nebo jiný program, aktivujte lištu nabídky Charms přejetím dovnitř z pravého okraje obrazovky. Pokud používáte myš, přesuňte kurzor do pravého horního rohu obrazovky, aby se objevila nabídka Charms. Klikněte na vyhledávání a vyberte aplikace. Začněte zadávat název aplikace, kterou hledáte, dokud se neobjeví ve výsledcích vyhledávání. Klikněte na aplikaci a na dolní části obrazovky se objeví panel nabídek. Kliknutím na PIN pro spuštění možnosti a tato aplikace se nyní objeví na rozhraní vašeho metra 8. Aplikace se poté znovu objeví na samém konci všech aplikací na startovní obrazovce. Chcete.li je přesunout na výraznější místo, jednoduše klikněte, podržte a přetáhněte je tam, kde je chcete. Pokud používáte dotykovou obrazovku, aktivujte aplikace dotykem a přejetím tam, kde chcete, aby si odpočinula.

Vylepšení.com začíná pro Windows 8. Obnovit tlačítko Start a

Vylepšení.com Start for Windows 8 přináší zpět klasické tlačítko Start a zároveň zachovat moderní startovací obrazovku. Konfigurovatelné tak, aby zobrazovaly různé ikony tlačítek a zobrazení nabídky Start na spuštění, Super Lightweight Utility spotřebovává žádnou paměť ani CPU, aniž by se nepoužíval. Sedí na vašem hlavním panelu, stejně jako ostatní připnuté aplikace, které čekají na spuštění, aby se mohla naskočit do akce.

Navíc běžné funkce, které byly nepohodlně pohřbeny v systému Windows 8, jako je vypnutí počítače a nastavení síťového připojení, najdete kliknutím na ikonu pravým tlačítkem na ikonu.

Vylepšení.com Start má čtyři různé režimy spuštění, které poskytují různé zobrazení nabídky Start nebo zobrazit plochu. Všechny je lze snadno nakonfigurovat na vylepšení.Konfigurační okno Com Start.

používat, windows, nabídka, startu, start

Skupiny nabídky Start

Moje oblíbené chování spuštění je skupiny nabídek Start. To vám umožní zobrazit oddálení z oddálení na nabídku startu a funguje skvěle, když jmenujete sekce. Po spuštění vylepšení.com začněte, stačí kliknout na sekci a pohled se přiblíží. Nezapomeňte organizovat své aplikace a pojmenujte skupiny s tímto článkem pro nejlepší výsledek.

Nabídka vyhledávání aplikací

Nabídka vyhledávání aplikací je také velmi užitečná, protože poskytuje seznam všech nainstalovaných aplikací a vyhledávací pole pro rychlé třídění.

Celá nabídka Start

A samozřejmě vylepšení.com Start lze nakonfigurovat tak, aby zobrazoval standardní zobrazení nabídky Start po spuštění.

Přizpůsobte tlačítko Start

Skutečná ikona tlačítka Start lze snadno změnit v okně konfigurace. Stačí stisknout ikonu změny a vyberte jakýkoli soubor ICO, DLL nebo EXE, který obsahuje ikony. Můžete dokonce procházet ikony zabudované do souboru, abyste si vybrali ten pravý.

Pokud hledáte ikonu tlačítka Perfektní start, podívejte se na tyto stránky:

Jak získám tuto skvělou aplikaci?

Vylepšení.com Start je 100% zdarma. Verze 1 si můžete stáhnout.95 Vydáno v Feburry, 2015 níže:

Počáteční nabídka 8 pro Windows

Nabídka Start 8 je nástroj pro přizpůsobení stolního počítače pro uživatele Windows, který byl speciálně navržen tak, aby přinesl známé klasické nabídky Start do Windows 8/8.1 Windows 10.

Aplikace nabízí pohodlné a jednoduché řešení pro volně přepínání mezi nejnovější nabídkou startu okna 10 a klasickým nabídkou Windows Classic Start. Můžete si také vybrat z více nabídek Startu pro Windows 7/Vista a Windows XP. Dodává se s vylepšeným vyhledávačem, takže můžete rychle a snadno přistupovat k aplikacím a souborům přímo z nabídky Start.

Nabídka startu 8 také vám poskytne více přizpůsobení s několika kliknutími. Poskytuje možnosti přeskočit moderní uživatelské rozhraní přivítání na Windows 8.1 a přizpůsobit svůj hlavní panel jakýmkoli způsobem, který se vám líbí na Windows 10.

Celkově je nabídka start 8 úhledná malá užitečnost, která má několik pěkných funkcí. Je to lehké, spotřebovává zanedbatelné systémové zdroje a nejlepší ze všeho je zdarma!

Technický

 • Angličtina,
 • Němec,
 • španělština,
 • francouzština,
 • italština,
 • japonský,
 • polština,
 • čínština

SHA-1: 874F07E8F4C41B763DC547BE109E121C2AF81B2A FILENME: 1KtknflCukpdzfzcjlp7ykxxgnyhzdma1f_Klhm31yvexlntyl5D304_K9RQJAYX987AjnnnnMnMnMJDNMNMNDMNMNMNMNMNDMNDMNDMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMNMDMNDMNMUS

ChangeLog

Zatím nemáme žádné informace o protokolu změn pro verzi 5.3.0.1 z nabídky start 8. Někdy vydavatelé někdy trvá, než budou tyto informace k dispozici, proto se prosím za pár dní podívejte, zda byla aktualizována.

Můžete pomoci?

Pokud máte nějaké informace o ChangeLogu, které s námi můžete sdílet, rádi bychom od vás slyšeli! Vydejte se k našemu Contact Pagean a dejte nám vědět.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS