Jak povolit dvojitou obrazovku na Samsungu

Naučit se používat multitasking na Samsung Galaxy pod kontrolou jednoho UI. Androidinsider.Ru

S jednou z nejnovějších aktualizací proprietárního shellu integrace uživatelského rozhraní Samsung One, společnost přinesla mnoho pozitivních změn. Ale zároveň byla funkce multitaskingu docela komplikovaná. Stále lze použít. Naštěstí existuje několik způsobů, jak používat dvě aplikace současně na chytrých telefonech a obecně jakékoli jiné zařízení Samsung.

Metoda je vhodná nejen pro již zmíněnou Galaxy S10, ale také pro S9, S8, poznámku 9, poznámky 8 a obecně jakýkoli smartphone s nainstalovaným uživatelem integruje jedno uživatelské rozhraní.

Jak rozdělit dvě obrazovky na polovinu na Samsung A50

Vytvoření oddělené obrazovky Samsung A50 je jednoduché, pouze ne všechny aplikace jsou kompatibilní s touto funkcí.

Chcete.li to provést, nejprve spusťte 2 aplikace, které chcete rozdělit, nebo spíše zobrazit současně.

Poté klikněte na tlačítko se seznamem nedávno spuštěných aplikací (na samém dolní části telefonu. vlevo).

Seznam zobrazuje aktuální spuštěnou aplikaci a další pracující v pozadí.

Nyní například v chromu klikněte na jeho ikonový vitip v samém horním středu a poté klikněte na „Spuštění v režimu divize“, který se zobrazí níže.

Nyní vyberte jinou aplikaci. Beru například YouTube a také kliknu na jeho ikonu-vitip.

Poté, právě na dně, klikněte na levou ikonu, která se nyní změnila a zobrazuje dvě obrazovky tak, jak to bylo.

Funkce oddělení displeje do vašeho Samsung A50 bude povolena. Aplikace budou nyní zobrazeny pod druhým a odděleny černou linií.

Můžete přesunout řádku nahoru nebo dolů a nakonfigurovat, která aplikace by měla být větší a která je menší.

Můžete také regulovat neprůhlednost okna vyskakovacího okna, dotknout se ikony „kontrastu“ a poté pohybovat modrým bodem zleva doprava.

Nastavení vyskakovacích oken stisknutím ikony minimalizace buď maximalizujte, nebo uzavření ikony, níže uvedený obrázek je příklad níže.

Jak zajistit, aby jakékoli aplikace Android fungovaly se oddělením obrazovky

Problém je v tom, že z nějakého důvodu Google z nějakého důvodu umožnil aplikacím „přizpůsobit“ rozdělené obrazovky, i když takovou možnost nemají. Skryli však aktivaci této příležitosti ve skrytém nabídce vývojářů parametrů. Není to tak dávno, v jednom z našich předchozích materiálů jsme vám již řekli, jak odemknout tuto nabídku. Ale jen pro případ, že opakujeme. To je to, co musíte udělat:

 • Přejděte na aplikaci „Nastavení“. poté klikněte na „Systém“. „na telefonu“.
 • Zde uvidíte číslo montáže operačního systému. Klikněte na to 7krát.
 • Zobrazí se oznámení „Stali jste se vývojářem“. Naše blahopřání!

Parametry vývojáře, které umožňují snadnější!

Nyní se vraťte do aplikace „Nastavení“ a hledejte nový vznikající bod parametrů vývojáře zde. V této nabídce je mnoho možností a pro některé chytré telefony budou položky jedinečné. Například na Google Pixel 4 můžete odemknout schopnost ovládat obrazovku na frekvenci 90 Hertz. V této fázi se však zajímáme o jeden z nejnovějších pododstavců této nabídky, který se nazývá „změna velikosti v režimu více window“. Vše, co musíte udělat, je aktivovat posuvník vedle něj. Pravidelně publikujeme podobné životní hacky pro práci se zařízeními Android na naší stránce ve službě Yandex.Zen. Nezapomeňte se tedy přihlásit k odběru více.

Ale to není vše. Jakmile je výše uvedená položka zapnuta, budete muset restartovat svůj smartphone, než se změny vstoupí v platnost. Po restartování by se i ty aplikace, které dříve nepracovaly v režimu separace.

Spustíme oddělenou obrazovku, kde na DO nefungovalo

Existuje však několik poněkud nepříjemných okamžiků. Za prvé, některé programy (jich je docela málo, ale bohužel existuje) dokonce takový trik vnímá docela špatně. V nejlepším případě může aplikace jednoduše odmítnout začít, ale v nejhorším případě. může zmrazit nebo dokonce „zavěsit“ operační systém a budete muset provést nouzový restart (nebo „tvrdý resetování“). Už jsme mluvili o tom, jak to udělat. Použijte tedy popsanou možnost na vlastní riziko.

No, a za druhé, v žádném případě neodpojte tuto funkci v parametrech vývojáře, pokud máte aplikaci v režimu oddělené obrazovky. Tato možnost nejenže se stane k dispozici, ale také programy pracující v režimu separace naléhavě dokončí svou práci a můžete ztratit nejnovější změny, pokud jste je provedli. Pokud tedy potřebujete vypnout podporu oddělené obrazovky, nejprve vyložte všechny aplikace z vaší paměti. Jen pro případ.

Jak používat multitasking. Metoda 3

Pokud často používáte dvě konkrétní aplikace současně, pak vám Samsung umožní tento úkol zjednodušit vytvořením páru.

  Jdi do nastavení“. Vyberte obrazovku okraje a poté vyberte položku Edge Panels. Zapněte tuto funkci.

Ještě více novinek na našem kanálu v Telegramu najdete ještě více novinek.

Když se objevily první zvěsti, že Samsung odmítne uvolnit příští generaci Samsung Galaxy Note, mnoho fanoušků značky bylo velmi rozrušeno a spěcháno, aby si koupily alespoň model, který byl v té době prodán. Poté Samsung přidal do ohně olej a skutečně potvrdil odmítnutí vládce a stanovil jeho rozhodnutí uvolněním modelů skládání místo Galaxy Note 21. Ale teď bylo světlo opět úsvitem na konci tunelu a řekli nám, že bychom si mohli něco takového koupit znovu. Navíc to bylo prohlášení vedoucího společnosti. Nelíbil uvolnění nové poznámky, ale dal jasně najevo, že fanoušci tohoto modelu budou v pořádku a obdrží slušnou náhradu.

V loňském roce byla vydána první série Samsung Fe. Byl to model S20 Fe, který mnozí stále považují za jeden z nejvíce vyvážených smartphonů minulých let, alespoň v sestavě Samsung. Za relativně nízké náklady kombinoval téměř vlajkové lodi. Mnoho z nich čekalo na výstup jiných zařízení v sérii, například Galaxy Note 20FE, Galaxy Z Fold 2 Fe a podobně, ale v prvním případě byla linka obecně uzavřena a ve druhé. Čas dosud nepřišel slevy a kompromisy. Všichni jsme však počítali s S21 Fe a zdálo se, že by nemělo zasahovat do jeho odchodu. Od propuštění S20 Fe však uplynulo více než rok, ale neviděli jsme nic jiného. Ale existuje vysoká pravděpodobnost, že nyní opravdu není dlouho čekat dlouho.

Bez ohledu na to, jak cool je nová Galaxy S22 z technického hlediska, pozornost mnoha přitahovala novou pět.roční povinnost Samsung aktualizovat toto a některá další zařízení. Samsung nabízí čtyři roky aktualizací OS a pět let bezpečnostních oprav. To je to nejlepší z toho, co lze nalézt na světě Android. Takové ukazatele jsou již co nejblíže tomu, co Apple nabízí ve svých zařízeních. Aby to bylo jasnější, stačí říci, že řada Galaxy S22 obdrží podporu až do Androidu 16 někde v letech 2025-2026. Zatím se nikdo nemohl přiblížit v masovém pořadí. Dokonce i Google stojí na vedlejší koleji a není ve spěchu, aby něco změnil. Ale proč se to stane, pokud se v naší době uživatelé stali mnohem méně často nákupem nových telefonů a přitahování pozornosti s aktualizacemi by bylo velmi logické?

Napište prosím článek o tom, jak používat aplikaci kalkulačky a kalendáře. V hodnotě, bude to srovnatelné s tím.

Režim oddělení obrazovky do čistého Androidu

Nejprve, jak můžete použít dvě různé aplikace na čistém Androidu oddělením obrazovky. Na vašem telefonu se Inte Weeis může mírně lišit, ale podstata akce zůstává stejná:

 • Spusťte ty aplikace, které chcete použít na rozdělené obrazovce, a poté otevřete seznam pokročilých aplikací: v mém telefonu (Nokia with Android 9 Pie, funguje také na Android 10) To se provádí tažením indikátoru níže, některá zařízení může být na některých zařízeních samostatné tlačítko (obvykle „pruhy“ zbývající dole).
 • V seznamu aplikací vyberte ten, který je třeba umístit v horní části obrazovky a klikněte na ikonu této aplikace. V nabídce vyberte „Rozdělte obrazovku“. Pokud na seznamu není taková položka, zkontrolujte, zda je přítomen pro jiné aplikace. Pokud ano, přečtěte si první notu dále.
 • Aplikace bude umístěna nahoře a seznam dalších pokročilých aplikací je zveřejněn níže. Mezi nimi vyberte ten, který je třeba spustit ve spodní části obrazovky a stačí na něj kliknout.
 • Připravená, obrazovka je oddělena a můžete pracovat jak s aplikací v horní polovině, tak i ve spodní části.

Kromě toho. některé poznámky týkající se provozu oddělené obrazovky.

 • Některé aplikace nepodporují režim oddělené obrazovky a pro ně se položka „rozdělit obrazovku“ se v nabídce neobjeví.
 • Na některých telefonech můžete změnit velikost obrazovky pro každou z aplikací a přesunout proužku ve středu. Pokud jej přesunete celou cestu nahoru nebo dolů, bude telefon znovu fungovat v normálním režimu.
 • Způsob ovládání oddělené obrazovky se může mírně lišit od výrobce k výrobci, ale v každém případě můžete jednoduše uzavřít obě spuštěné aplikace (ale obvykle je snadné najít metodu snadnější).

Proč potřebujete oddělit obrazovku

Zde má každý uživatel své vlastní konkrétní úkoly pro tuto možnost. Existuje mnoho konkrétních příkladů, ale popsali jsme nejzajímavější:

 • Posly a YouTube. Můžete komunikovat s přáteli na sociálních sítích nebo okamžitých posvácích a zároveň sledovat videa na YouTube;
 • Knihy a prohlížeč. Například musíte najít stručné vyprávění určité práce. Otevřete knihu s originálem na vašem smartphonu a najděte v prohlížeči na nějakém vysvětlení nebo komprimovaném vyprávění;
 • Textové editory. Předpokládejme, že musíte přenést data z jedné aplikace na druhou, například z Word do Excelu. Stačí spustit režim práce s více window a udělat to několika kliknutími.

Jak vytvořit dvojitou obrazovku na Samsungu?

Chcete.li použít užitečnou možnost v praxi, je důležité vědět, jak rozdělit obrazovku na 2 díly Samsung. K tomu jsou přiděleny tři způsoby.

Volba

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit 2 obrazovky na Samsungu, je použít tlačítko multitasking. Algoritmus akcí je tento:

 • Vyberte jednu aplikaci „Vezměte“ okno u horní části a poté přesuňte displej Samsungu dolů nebo nahoru.
 • V seznamu, který zůstává ve zbytku, vyberte jinou aplikaci a klikněte na okno. Měl by se objevit ve druhé části displeje.

Pokud se vám podařilo vytvořit dvojitou obrazovku, lze odlučovač mezi různými aplikacemi přesunout doleva vpravo, nahoru a dolů a tímto způsobem se měnit podíl mezi dvěma okny.

Volba

Existuje ještě jednodušší způsob, jak rozdělit obrazovku na 2 díly v Samsungu. Zde musíte projít takovými kroky:

 • Otevřete program zájmu o normální režim.
 • Dlouho dlouho na „čtverec“ smartphonu.
 • Počkejte na vzhled seznamu dalších pokročilých programů.
 • Klikněte na další nezbytný. Měl by se otevřít ve stejné části displeje.

Tyto akce jsou dostačující k vytvoření dvojité obrazovky. Stejně jako v minulosti, podíl velikostí lze změnit přesunem přechodného proužku.

Volba

Dalším způsobem, jak povolit dvojitou obrazovku na Samsungu, je použití nastavení. Instrukce obsahuje následující pohled:

V budoucnu je separace možné stisknutím tlačítka pro multitasking.

Existuje další způsob, jak provést oddělenou obrazovku na Samsungu prostřednictvím nastavení (pro některé modely). Algoritmus je tento:

V důsledku popsaných akcí je možné vytvořit displej rozdělený do dvou stejných částí s možností současného spuštění dvou různých programů.

Jak rozdělit obrazovku na Android: Všechny způsoby

Zpočátku byla pomocí tlačítka „Poslední aplikace“ aktivována rozdělená obrazovka Android Nougat. Následně se v nejnovějších verzích operačního systému tato metoda změnila na druhou. Kromě toho lze například u chytrých telefonů různých značek nainstalovat jejich vlastní možnosti aktivace pro tento režim. Níže budeme analyzovat všechny známé způsoby oddělení obrazovky na Android.

Tlačítkem „Nedávné aplikace“

Tato metoda je nejjednodušší, která se objevila na Androidu 7. Chcete.li jej použít, otevřete potřebnou aplikaci a poté klikněte na tlačítko „Nedávné“ ve formě čtverce ve spodní části telefonu a podržte ji. Obrazovka bude rozdělena do dvou částí. V horní aplikaci bude vybraná aplikace a ve spodní části můžete spustit jakoukoli jinou, která podporuje rozdělenou obrazovku.

Funkce můžete použít, pokud je smartphone ve vertikální (knize) i horizontální (album) orientaci.

Ve výchozím nastavení je obrazovka rozdělena do dvou stejných částí, ale můžete se pohybovat dělící rybářskou linií pro zaříznutí uprostřed, změnit jejich velikost.

Prostřednictvím nabídky pro multitasking

Chcete.li využít této metody, otevřete nabídku multitaskingu a krátce stiskněte tlačítko „Nedávné“. Uvidíte ikonu ve formě dvou obdélníků nad některými pokročilými aplikacemi. Kliknutím na ni rozdělíte obrazovku a poté vyberte jinou aplikaci ve druhé polovině displeje.

V závislosti na verzi operačního systému a předem instalované membrány výrobce budou na některých chytrých telefonech aplikace v nabídce multitasking lokalizovány, takže ikona oddělení obrazovky bude umístěna vlevo.

V některých případech například na Meizu, abyste viděli tyto ikony, budete muset přesunout aplikaci v nabídce Multitask.

V závislosti na modelu smartphonu, pro spuštění režimu, může stačit v nabídce multitaskingu, jen aby se přesunul správnou aplikaci nahoru nebo dolů.

Namísto jednotlivých tlačítek nad každou aplikací, v závislosti na verzi OS, můžete vidět ikonu a nápis „Rozdělte obrazovku“ v horní části zařízení. Klikněte na to. V horní části se objeví pole a nápis: „Vypusťte aplikaci zde“. Udělejte to a poté ve spodní oblasti vyberte druhou aplikaci. Pokud není rozdělena obrazovka, v okně aplikace bude o tom zapsána.

Pokud ikona ve formě dvou obdélníků chybí nebo neaktivní, znamená to, že tato aplikace nepodporuje režim rozdělené obrazovky.

Na Android 10 a 11

Na Android 10 a 11 se režim separace obrazovky otevírá také v nabídce multitaskingu, ale vypadá to poněkud odlišně.

Klikněte na tlačítko „Nedávné“, najděte aplikaci a klikněte na její štítek.

V nabídce, která se objeví, vyberte „Rozdělte obrazovku“.

Nyní ve druhém okně vyberte jinou aplikaci, kterou chcete použít.

Prostřednictvím nastavení smartphonu (režim tuneru systému System)

Na Android 6.0 a tuner UI System se zdál novější. Nabízí flexibilní příležitosti pro personalizaci zařízení, včetně spuštění režimu rozdělené obrazovky v pozdějších verzích operačního systému.

Dříve bude třeba zapnout tuner System UI, protože ve výchozím nastavení je neaktivní. Instrukce:

Umístěte panel oznámení dolů, stiskněte ikonu ozubeného kola a podržte ji, dokud se nezačne otáčet.

Do nabídky Nastavení je přidána oznámení „Funkce tuneru systému UI.

Přejděte do nastavení. V části „On On System“ Najděte režim tuneru systému System a otevřete jej.

V nabídce režimu najděte a aktivujte režim separace obrazovky pomocí gest.

Po zapnutí můžete obrazovku rozdělit na dvě části jednoduchým přejetím tlačítkem „Nedávné“. To je například výhodné s častým používáním režimu.

Na Xiaomi

Pokud používáte smartphone Xiaomi, můžete spustit režim separace obrazovky podle tlačítka výběru. Dříve musí být funkce aktivována v nastavení.

V nastavení gadgetu přejděte do „rozšířeného nastavení“.

Klikněte na funkce „Tlačítka“.

Přejděte na kartu „Separation“ “.

Vyberte tlačítko („Domů“, „Nabídka“ nebo „Zpět“), které spustí režim s dlouhým držením. Náhled bude k dispozici výše, což vám umožní zjistit, jakou akci musíte provést.

Funkce obvykle začíná fungovat ihned po aktivaci. Pokud k tomu nedochází, restartujte smartphone.

Naučit se používat multitasking na Samsung Galaxy pod kontrolou jednoho uživatelského rozhraní

Nedávno jsme vám řekli o tom, proč jsou displeje nové Samsung Galaxy S10 jen jako zázrak technologie. Kromě toho jsou tyto displeje v dobrém smyslu slova prostě obrovské. Mimochodem, v posledních několika generacích linie Galaxy S, obrazovky, i když byly menší, ale jsou stále obrovské. taková móda. Bylo tedy úplně špatné nepoužívat takové krásné a velké displeje v plném rozsahu.

Jak používat režim s více stromy v shellu One UI:

 • Otevřete jednu ze dvou aplikací, které byste chtěli použít na oddělené obrazovce.
 • Pokud používáte ovládání gest, přejděte ze spodní části obrazovky do jejího středu a držte prst. Pokud nezahrnujete gesta, pak klikněte na ikonu s více digitací ve spodní části obrazovky na ovládacím panelu.

V tomto režimu vícenásobného stropu můžete být stejně jako chcete, a když chcete dokončit, máte dvě možnosti, jak to udělat:

 • Vytáhněte modrou rybářskou linii pro zastřihovač nahoru nebo dolů k samému okraji displeje a nechte pouze jednu aplikaci otevřenou na celé obrazovce.
 • Klikněte na tlačítko Domů a poté ikonu kříže v horní části obrazovky.

Před novým rokem zbývá méně dní, což znamená, že čas na přemýšlení o daru, který jste si určitě zasloužili. Obvykle mluvím o gadgetech, které se nestydí někomu dát, ale dnes se vás pokusím přesvědčit, že podle výsledků obtížných 2021 si určitě zasloužíte inteligentní Yandex.Stanice. Inteligentní sloupec Yandex. Gadget pro skutečného egoisty, který nechce s nikým sdílet, a jeho nákup bude váš život mnohem zajímavějším. Není to tak dávno, co jsem získal velký yandex.Stanice. Tento nákup mi přinesl mnohem více emocí než nákup smartphonu. Zde je několik důvodů, proč je čas potěšit se.

Navzdory skutečnosti, že hlasové zprávy v Messengers nás do jisté míry nahradily telefonicky, je to stále jedna z nejdůležitějších funkcí telefonů. Možná se běžné hovory staly vzácností, ale byly nahrazeny videohovory, které mají také vlastní vlastnosti. Pamatujte, jaké problémy obvykle máte, když mluvíte s někým na telefonu? Jsem si jistý, že jejich hmota. Ale všem těmto Awkwards lze zabránit bez zbytečných pohybů. Stačí jen sledovat některá pravidla. Dnes vám řekneme, jak správně odpovědět na telefon telefonicky a co by se nemělo provádět současně.

Poté, co Spojené státy a EU vstoupily do 5 ruských bank na seznam sankcí. VTB, otevření, PromsVyazbank, Sovcombank (Halva) a Novikombank. Apple i Google odstranily své aplikace ze svých katalogů. Pokud tedy nyní otevřete Google Play a pokusíte se najít klienta kterékoli z těchto bank, nebudete uspět, protože prostě ne. Navzdory tomu je stále možné instalovat bankovní aplikace a na rozdíl od iOS je to mnohem snazší, aniž by se odhalila absolutně žádné riziko.

„Pokud používáte ovládání gest, přejděte z centrální spodní části do středu obrazovky a držte prst. „. Cheee?

Dotkněte se ikonu aplikace v horní části své miniatury a nepusťte si prst, dokud se neobjeví nabídka čtyř bodů“. Chaaaavo??

Před napisem článku jste alespoň udeřili skořápku?) Hromada (obyčejná) je vyrobena vlevo nebo doprava (v závislosti na rozložení ovládacích prvků)

A v multitaskingu je na ikoně aplikace dost jednoduchých stisknutí, které zavolá požadovanou nabídku

| Denial of responsibility | Contacts |RSS