Jak povolit funkci Najít iPhone

Jak najít ukradené iPhone sami

Tyto metody pomohly mnoha uživatelům najít svůj ztracený iPhone. Zvažte každý z nich více.

Jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak je mylně považován za nejspolehlivější. Nicméně, najít iPhone podle IMEI na vlastní pěst, aniž by podpora vymáhání práva, je to nemožné. Maximum, které můžete zjistit, je stav telefonu: Například je zapnutý nebo ne.

Nenechte se zmást nabídkami různých stránek a programů, které slibují, že pomohou najít smartphone na IMEI pro „Symbolické množství“. Přístup k umístění telefonu prostřednictvím mezinárodního identifikátoru může být poskytnut pouze mobilním operátorem na žádost policistů.

Snažím se samostatně najít iPhone tím, že máte špatný nápad. Společnost a Provozovatel vám neposkytne přístup k umístění smartphonu bez podpory z policie. Je však další, mnohem bezpečnější a efektivnější způsob.

Jak jablko funguje

Pokud existuje druhé zařízení iOS, budete muset najít aplikaci pro iPhone, pokud neexistuje žádné druhé zařízení, budete muset zadat účet Icloud prostřednictvím webových stránek.

A tady můžeme očekávat první problém. Pokud nebudete zadat druhý správce předem pro ID Apple ID, pak se dvěma faktorem povolení povoleno, nebudete mít přístup k účtu.

Tip: Pokud máte pouze jeden iPhone nebo iPad a nejsou zde žádná jiná zařízení Apple, právě se přihlaste do ICloud Service prostřednictvím počítače a při zadávání prohlížeče důvěryhodné. Takže v budoucnu bude možné zadat účet z počítače bez potvrzení na iPhone.

Poté, v sekci Najít iPhone, uvidíme aktuální umístění smartphonu v přítomnosti připojení k síti nebo jeho poslední pozici, kterou gadget poznamenal před odpojením.

 • Povolit hlasový signál (užitečný, když jsem ztratil iPhone mezi domáckým Chosterem);
 • Aktivace režimu zmizení (zařízení bude blokováno a zadaný text a telefonní číslo se zobrazí na obrazovce);
 • Vymažte zařízení tak, aby neexistují žádná důvěrná data a osobní údaje.

Ve většině případů to může stačit, ale také bych rád pár užitečných možností.

Co je „aktivační zámek

Aktivační zámek je novým znakem ochrany zařízení IOS. Tato funkce se objevila již v 7 verzi operačního systému. Zámek se automaticky zapne po aktivaci volby „Najít iPhone“. To vám umožní vzdáleně opravit Apple ID pro použité IOS-zařízení. Díky tomu bez zadání hesla není možné provést následující kroky:

 • Zakažte funkci vyhledávání na zařízení;
 • Odstranit všechna data ze zařízení;
 • Znovu aktivujte a používejte smartphone nebo tabletu pro cíl.

Je to pozoruhodné, že i blikání gadgetu a obnovení továrního nastavení nepomůže vyřešit problém.

Po zakoupení zařízení Apple byste měli nastavit ID Apple. V tomto případě by heslo nemělo být příliš jednoduché. Doporučuje se používat čísla a písmena různých registrů.

Jak najít váš iPhone (i když je to mrtvé nebo ne online) pomocí iPadu

Použijete aplikaci Najít na iPadu, abyste našli svůj iPhone. Pokud je váš iPhone vybit, budete přesměrováni na poslední místo, kde byl iPhone před vypuštěním baterie. Pokud váš iPhone není online, ale nezemřel, pak najde moje aplikace aktuální pozici iPhone pomocí nejbližších zařízení společnosti Apple. Chcete-li najít ztracený iPhone na iPadu nebo iPhone přítele (i když je mrtvý):

 • Otevřeno najít mou aplikaci na iPad.
 • Klepněte na kartu Zařízení.
 • Zobrazí se mapa s vašimi zařízeními s vyhledáním mé funkce.

IPhone hledat prostřednictvím Apple Watch

Dalším způsobem, jak hledat iPhone, může používat majitele Smart Smart Clock Apple Watch. Při nastavení je příslušenství vždy připojeno k iPhone. To vám umožní výstup statistiky cvičení na obrazovce Smartphone, stejně jako dálkové ovládání.

Včetně majitele je k dispozici pro funkci hledání ztraceného iPhone. Chcete-li provést operaci, budete muset zpřístupnit šetříte zdola nahoru na hodiny. Poté se otevře nabídka připojení. Zde budeme mít zájem o ikonu telefonu.

Kliknutím na něj bude uživatel vyzváni k volbě vyhledávání. Například iPhone může hrát pípnutí. Kromě toho je vypuknutí poskytnuta. Vyberte příslušnou možnost a potvrďte provádění operace.

Jednoduchost této metody vyhledávání je kompenzována jednou velmi znatelnou nevýhodou. Apple Watch se připojuje k iPhone s Bluetoth. Tak, najít ztracené zařízení, musíte být daleko od něj. Dokonce i nejmodernější verze Bluetooth neumožní operaci, když najdete dva gadgety ve vzdálenosti více než 100 metrů. A to stále vylučuje možné překážky.

Kromě toho tato metoda pracovala, Bluetooth musí být aktivována na samotném iPhone. Fungování senzoru je znatelně ovlivněno nabití baterie, což je důvod, proč jsou majitelé společnosti Apple odpojeny bez určité potřeby. Pokud jste udělali stejným způsobem. nepočítáte se na to, co dostanete najít iPhone přes Apple Watch. Podobný vývoj událostí vyloučil.

povolit, funkci, najít, iphone

Najít někoho jiného iPhone

Zde můžete podat signál z iPhone nebo jej zablokovat

Pokud je ztracené zařízení umístěno někde v blízkosti, bude efektivnější použití funkce alarmu. Zařízení začne zvuk, který vám umožní najít rychleji. Nicméně, pokud iPhone je někde daleko, je pravděpodobnější, že to neudělá, nikdo to nenajdete, než dorazíte na místo.

V tomto případě se doporučuje zahrnout režim zmizení a odeslat zprávu iPhone s kontakty. Takže člověk, který najde váš smartphone dříve, než vy, bude moci kontaktovat. Nakonec nechte zařízení, které je nepravděpodobné, že bude schopen, protože aktivace povede k tomu, že vám bude posílat informace o mé lokalitě, a určitě to najdete.

Navzdory skutečnosti, že při použití mechanismu „Nápověda nápovědy“ nemusíte zadat autorizační kód potvrzující vstup, zapamatovat si přihlašovací jméno a heslo, po všem potřebám. Proto, pokud se rozhodnete použít iPhone svého přítele na nalezení vlastní, ale nemůžete si vzpomenout na ochrannou kombinaci, protože byl generován pomocí správce hesel, pak nic nepřijde.

Jak povolit Najít iPhone

Pro pohodlí uživatele Apple, nebylo nutné zahrnout energetickou rezervu násilně. Zapne se, jakmile budete aktualizovat svůj iPhone do iOS 15.2. Inovace je součástí verze OS. Pokud se vzdáte aktualizace, nový čip se nezobrazí.

Bez instalace IOS 15.2 se nic nestane

Po instalaci aktualizace se automaticky zapne režim vyhledávání s plným vypouštěním. Bude pracovat nezávisle na tom, zda to chcete nebo ne. Další věc je, že v pořadí pro vyhledávání v zásadě je možné, budete muset zahrnout také mechanismus „Najít iPhone“, který spojuje iPhone pro vyhledávání infrastruktury.

Vyhledávání iPhone bude možné pouze v případě zařazení funkce „Najít iPhone

Co se změnilo

▪ Na hlavní stránce lokátoru Dva záložky: Uživatelé (přátelé a členy rodiny) a zařízení (vaše gadgets)

▪ ▪ Pro navzájem Existují tři funkce: Chcete-li zobrazit kontakt, vybudujte si cestu k ní a nastavte oznámení

Název aktuální geoposite lze nastavit na

První záložka aplikace ukazuje zařízení vašich přátel, souhlasila sdílet geoposition.

Výběr uživatele, můžete sledovat jeho přesné místo. Dokonce i adresa bude napsána pod názvem.

Můžete sdílet geoposition s jinými uživateli přímo v lokalizátoru

Kromě toho můžete rychle vybudovat cestu k kontaktu a také viz jeho kartu.

Plus, zeptejte se oznámení buď pro sebe, nebo pro osobu: o odchodu, kde jste, nebo naopak. show, když váš přítel šel, plus akcii geoposite v určitém okamžiku.

Upozornění závisí na geopoze uživatele a pracovat po příjezdu nebo odjezdu z určitého bodu

▪ Na kartě Zařízení navíc můžete přístroj dálkově blokovat

Druhá karta obsahuje seznam všech vašich zařízení. Toto menu se změnilo také změněno.

Zde můžete dálkově reprodukovat zvuk, vybudovat trasu do zařízení, upozornit při detekci a označení miniaplikace chybí. A také vymazat zařízení nebo odstranit ze seznamu.

Pokud je zařízení detekováno, odpovídající zpráva přijde do pošty s přesnou geolokací

POZOR: Odebrání ze seznamu Najít iPhone není doprovázen dalším oznámením. Přístroj okamžitě zmizí, když kliknete na toto tlačítko, ale vrací se po restartování aplikace.

Poháněn policií

Při kontaktu s místními policisty, s vámi:

 • cestovní pas;
 • Originální balení s čitelným imei;
 • Dokument potvrzující nákup požadovaného telefonu (kontrola nebo záruční list).

Na policejní stanici bude majitelem ztraceného zařízení požádán, aby napsal zvláštní prohlášení, což označuje datum, čas, místo a okolnosti smartphonu.

Důležité! Aplikace je lepší označovat, že smartphone je ztracen a ne ukraden. Takže bude mnohem rychlejší projít operátorem k provozovateli komunikace, který se bude zabývat přímo hledáním smartphonu na imei.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS