Jak povolit internet na telefonu Samsung

Instalace a zahrnutí mobilního internetu na telefony Samsung

Je těžké si představit život bez smartphonu a mobilní zařízení sama bez stabilní pracovní sítě. Jeho správné nastavení na gadgetech ze společnosti Samsung by nemělo představovat zvláštní potíže. Hlavní věcí je sledovat několik jednoduchých tipů, jak zjistit, jak povolit internet na Samsungu.

povolit, internet, telefonu, samsung

V každém telefonu můžete upravit nastavení týkající se:

 • Hesla;
 • Uživatelská jména;
 • Přístupové body APN a jeho charakteristiky;
 • Datový kanál;
 • Jména přiřazená k profilu. Bez něj se mobilní telefon jednoduše nedostane do kontaktu.

Poznámka! Parametry musí dodržovat mobilní operátor a samotný telefon.

Internet obvykle začne fungovat ihned po vložení SIM karty do zařízení. Všechny parametry se zobrazují automaticky. Proto nejsou uživatelem prakticky vyžadovány další akce. Okamžitě pochopí, jak připojit internet na telefonu „Samsung“.

Způsoby, jak se připojit k internetu na telefonu Samsung

V současné době existují tři síťové režimy: 2G, 3G, 4G. Nejpomalejší rychlost a nízká spotřeba ve 2G, 3G má průměrné ukazatele a 4G, jak každý ví, je režim rychlosti. Na každém mobilním zařízení závisí schopnost připojit se k jednomu z režimů na vlastnostech telefonu. To znamená, že pokud váš telefon podporuje 2G, nebudete se moci připojit ke dvěma dalším typům sítě. Mobilní zařízení s podporou 4G se připojte ke dvěma dalším. Režim sítě si můžete vybrat následujícím způsobem: Přejděte na „Nastavení“, v okně, které se otevírá, vyberte část „Mobilní sítě“, vyberte potřebný režim.

Existují dva hlavní způsoby, jak se připojit k síti na chytrých telefonech. Toto je mobilní připojení a síť Wi-Fi. První možnost je k dispozici kdekoli na světě, kde je síť pokrývající, ale je dražší, a někdy je nižší v rychlosti připojení. Síť Wi-Fi je místní možností, i když v moderních městech jsou téměř všechna veřejná místa vybavena svou Wi-Fi sítí. Tato možnost je také rychlejší a spolehlivá.

Chcete.li připojit internet pomocí celulární komunikace, musíte kontaktovat mobilního operátora. Pokud máte v telefonu SIM kartu a váš operátor poskytuje služby připojení k internetu, musíte tyto služby připojit k získání nastavení přístupových bodů. Při nákupu SIM karty zpravidla tato nastavení přicházejí automaticky. Pokud se to však nestane, obraťte se na call centrum a požádejte o žádost. Otevřete přijatou službu, vyberte část „Dodatek: Internet“ a klikněte na „Instalace“.

Chcete-li připojit telefon k síti Wi-Fi, musíte provést další sadu akcí. Musíte jít do nastavení telefonu a povolit zařízení Wi-Fi. Po aktivaci adaptéru uvidíte seznam dostupných sítí. Dále musíte vybrat správné připojení. Sítě lze chránit heslem. Pokud síť, do které provádíte připojení, tak bude, bude další akcí přesně heslo vody. Poté bude smartphone připojen k síti a můžete použít internet.

Stojí za zmínku, že s aktivním připojením k buněčnému internetu i do sítě Wi-Fi bude ve výchozím nastavení smartphone používat připojení Wi-Fi

Nastavení přístupového bodu

Tento krok je volitelný a přístupovým bodem je nastavení pouze tehdy, pokud internet nevydělal po aktivaci základních nastavení (z kroku).

Chcete.li to provést, otevřete část „připojení“ a přejděte na položku „mobilní sítě“.

V případě potřeby aktivujeme přepínač dat „Data in Roaming“ (který umožňuje práci na internetu v zahraničí, jakož i pokud používáte virtuální mobilní operátor pomocí povlaku partnerských operátorů).

Poté přejděte do části „Access Point“ a vyberte nezbytný přístupový bod (pokud existuje) nebo vytvořte nový.

O tom, jaké nastavení potřebujete zadat nový přístupový bod, lze od vašeho mobilního operátora rozpoznat voláním po call centru.

Stojí za zmínku, že SIM karty jsou často naladěny na správný přístupový bod a nemusí nic měnit.

Zkontrolujte zůstatek na mapě

Neméně banální příčinou nepracujícího internetu může být absence finančních prostředků na zůstatek SIM karty.

Zůstatek dostupných megabajtů můžete zkontrolovat a celkově lze zůstatek na účtu použít pomocí speciálních kontrol USSD, že každý z provozovatelů se může lišit (například operátor Megafon- zůstatek lze zkontrolovat zavedením v in Kód „Telefon“ 558#, MTS 111217#, Vodafone-ukraine-1014#, LifeCell-ukraine-121# a t.D.).

Při absenci dostupných megabajtů je nutné znovu objednat službu nebo doplnit váš mobilní účet.

Jak povolit mobilní údaje o galaxii Samsung

Na hlavní obrazovce smartphonu nakreslete prst z horního okraje displeje dolů.

Vaše okno se otevře. Vytáhněte okno dolů na samé spodní část obrazovky.

Zde zobrazíte funkci mobilních dat. Klikněte na to.

Odznak by se měl stát modrým. Takže jste zapnuli mobilní internet a přenos mobilních dat.

Na hlavní nebo další obrazovce najděte tlačítko Nastavení a klikněte na něj.

V nastavení klikněte na kartu připojení.

Dále na této stránce klikněte na kartu Použití dat.

Vše je připraveno. Zde můžete povolit přenos dat. Můžete vidět, kolik mobilního provozu jste utratili.

Připojení přes počítač prostřednictvím kabelu

V případě potřeby může „distribuovat“ internet v telefonu používat počítač. Tuto metodu budete muset použít:

 • Počítač nebo notebook s operačním systémem Windows s přístupem k internetu;
 • Zařízení Android s připojeným kabelem (USB-MiniusB);
 • Software pro reverzní běhouny Android, který si můžete stáhnout v síti.

Měli byste také povolit přístup k jiným zařízením do počítače. Chcete.li to provést, přejděte do nastavení sítě, klikněte na připojení tlačítka pravého počítačového myši a klikněte na „Vlastnosti“. Na kartě „Access“ vložte zaškrtnutí na první řádek, jak je znázorněno na obrázku.

Chcete.li používat internet prostřednictvím počítače, uživatel potřebuje:

povolit, internet, telefonu, samsung
 • Aktivujte režim ladění prostřednictvím USB na telefonu. (V části „Nastavení“. „Speciální. Příležitosti “).
 • Připojte telefon k počítači pomocí USB.
 • Ve staženém archivu spusťte program nástrojů pro Android.Exe.
 • V okně klikněte na Obnovit. Ze seznamu vybraných DNS vyberte jednu z dostupných. Klikněte na Připojení.
 • Pokud je vše úspěšně dokončeno, objeví se zpráva „hotová“. Nyní můžete používat internet na telefonu.

Pokud se objeví problémy, ujistěte se, že zařízení USB je správně rozpoznáno jako operační systém. Zkuste také změnit DNS. Na smartphonu se může objevit zpráva o poskytování uživatelských práv. V tomto případě udělejte povolení. Nyní víte, jak připojit internet přes kabel USB k Androidu. Stojí za zmínku, že nebudete muset nainstalovat nástroj pro Android, protože jeho pracovní soubory jsou již v archivu.

Jak nastavit internet, pokud jsou na telefonu dvě SIM karty

Pro každou SIM kartu můžete nakonfigurovat svůj internet. Chcete.li to provést, přejděte do nastavení a poté do části „připojení“ a „mobilní sítě“. Poté bude mít uživatel přístup k úpravě následujících nastavení:

 • Data při roamingu. Zde se v některých případech zapnou nebo deaktivují. Ne všichni ruští operátoři umožňují využívání takových služeb po celé zemi. Proto se někdy doporučuje vypnout možnost, jinak se náklady na ni silně zvýší. Totéž platí pro mezinárodní roaming, který se doporučuje zcela odpojit.
 • Volání Volte. Kvalita hlasových volání se zlepšuje, když je možnost zapnuta. Alespoň pokud mluvíme o 4G sítích.
 • Režim sítě. Ve většině případů dávají přednost možnosti LTE. Můžete si vybrat výchozí diagram. U hovorů a internetu je v mnoha případech povoleno používat až tři standardy současně. V případě 2G nebude internet fungovat, zde jsou podporovány pouze hovory a SMS.
 • Přístupový bod. Obvykle nejsou vyžadovány žádné změny v tomto odstavci. Nastavení přístupového bodu na internet jsou odesílány a automaticky nainstalovány operátorem. Pokud samotný uživatel něco změnil, stačí obnovit možnost, která byla ve výchozím nastavení dříve.
 • Síťové operátoři. Nezbytná buněčná vazba je vybrána automaticky nebo ručně. I při mezinárodním roamingu je vše obvykle instalováno bez účasti uživatele. Síť však může být vybrána ručně, pokud majitel gadgetu ví, jaké indikátory jsou pro něj optimální a také jak zahrnout internet do telefonu Samsung.

Možné chyby a způsoby, jak je eliminovat

Když připojíte telefon k internetu, někdy dojde k různým chybám. Pokud k výstupu do sítě dojde prostřednictvím mobilního operátora, mohou být známky problémů s připojením vykládkou stránek v prohlížeči a nedostatek známky mobilní sítě na stavovém řádku. Zdroje problémů jsou zpravidla následující:

 • Špatný povlak operátora. Problém je vyřešen přesunem do zóny s dobrým povlakem.
 • Mínus v rozvaze. Bude stačit ke kontrole, zda je načtena vesnice operátora, a poté doplňte účet nebo připojte zaslíbenou platbu. Po platbě by se internet měl automaticky zapnout.
 • Vyčerpání provozu. Internet může být mezerou v nejnepříznivějším okamžiku, takže je lepší zaplatit za spojení předem.

Ve všech ostatních případech je dostačující k opakování mobilního modulu mobilních dat, restartujte telefon.

Všechny moderní mobilní telefony mají přístup do sítě. Chcete-li připojit smartphone k internetu, musíte použít služby telekomunikačního operátora, Wi-Fi nebo prostřednictvím počítače. Chcete.li to provést, proveďte řadu jednoduchých nastavení pro zapnutí, poté pomocí telefonu vyhledávejte informace.

Podgornov Ilya Vladimirovich Všechny články našeho webu auditují technický konzultant. Pokud máte stále dotazy, můžete se jich vždy zeptat na jeho stránce.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS