Jak povolit JavaScript na iPhone

JavaScript stránky nefunguje na iPhone (Safari)

Nemám konkrétní blokový kód pro publikování zde, mé stránky zahrnuje spravedlivý bit JavaScript / jquery, který funguje v pořádku na android a moderních desktopových prohlížečích (včetně safari). Nicméně, když se podívám na stránky prostřednictvím iPhone, žádný z JavaScriptu funguje.

Webové stránky www.Alexchapman.co.UK, zkontroloval jsem, že JS je na iPhone, a nemám žádné chybové zprávy v telefonu. Místo trochu pomalé, takže se připojuji k webu iPhone přes připojení Wi-Fi.

Moje otázka je, kde se mohu začít snažit přijít na to. Nemám přístup k Mac. Je něco, co mohu běžet na iPhone jako firebug nebo tedy DEV nástroje, aby se pokusili vidět, co se děje tady? Zkoušel jsem elektronický mobilní simulátor, ale ukazuje, že stránky funguje dobře (i když chápu, že to není správná emulace iPhone)

Někdo měl podobný problém?

Hlaveň

Začněme se jednoduchým. S pomocí „příkazů“ můžete udělat „barel“. když webová stránka posouvá o 360 stupňů.

Vytvořit nový štítek a ve vyhledávacím poli zadejte „Spustit JavaScript na webové stránce“. Dáte nějaký přibližný šablonu. musí být nahrazen tímto kódem, abyste získali účinek „sudů“:

Kodex je poměrně jednoduchý, ale pokud jste neznámý s JavaScriptem, pak to, co dělá:

 • Vytváří značku;
 • Vyplní animační značku CSS, rolování stránky o 360 stupňů;
 • Přidá výsledný blok na stránku a spustí animaci;
 • Volání metody dokončení k dokončení animace.

Ale napište kód. nestačí pracovat. Potřebujete něco udělat:

 • Dejte skriptu jméno;
 • V nastavení označte screening skriptu ve widgetu;
 • V položce „Show Při exportu“ označte webové stránky Safari;
 • Klikněte na „Hotovo“ a bavíte se: Přijďte na libovolnou stránku v prohlížeči a spusťte skript.

Ale skript má chybu. Pokud stránku s tímto skriptem posouváte, je snadné opakovat příkaz nebude fungovat. Budete muset znovu načíst tuto stránku.

Jak povolit JavaScript v Torus Torus na telefonu?

V blízkosti rozšíření „NOScript“ klepněte na tlačítko „Zakázat“. Poté, v spoušti restartujte prohlížeč, aby se nastavení projevila. Doufáme, že vám tento článek přinejmenším nějak pomohl, přejeme všem úspěchem!

Vyberte ikonu „Nastavení“. Další nastavení. Nastavení obsahu (Nastavení stránky). A zapněte položku „Povolit JavaScript“.

Jak povolit JavaScript v Torus Torus na telefonu?

V blízkosti rozšíření „NOScript“ klepněte na tlačítko „Zakázat“. Poté, v spoušti restartujte prohlížeč, aby se nastavení projevila. Doufáme, že vám tento článek přinejmenším nějak pomohl, přejeme všem úspěchem!

povolit, javascript, iphone

Jak povolit podporu JavaScriptu v prohlížeči

 • Otevřený prohlížeč Chrome v počítači.
 • V pravém horním rohu klepněte na tlačítko Nastavení.
 • V dolní části stránky vyberte další.
 • V části „Ochrana osobních údajů a zabezpečení“ klepněte na položku Nastavení obsahu.
 • Vyberte JavaScript.
 • Nastavte přepínač do povolené polohy (doporučeno).

Google Chrome

Také jako ve všech prohlížečích je nutné aktivovat JavaScript, který chcete přejít na nastavení.

Nastavení můžete otevřít v aplikaci Google Chrome stisknutím funkčního tlačítka v pravém horním rohu okna.

Je indikován třemi vodorovnými pruhy.

V kontextovém menu vyberte „Nastavení“.

povolit, javascript, iphone

Poté s pomocí funkce Scroller (Mouse Wheel) přejděte na nejjednodušší stránku a vyberte položku „Zobrazit pokročilé nastavení“.

Pokročilé nastavení Google Chrome

S zveřejněním dodatečných nastavení se počet dostupných položek výrazně zvýší. Strana listu dolů a najít položku „Osobní data“, ve kterém vyberete tlačítko „Nastavení obsahu“.

V sekci „JavaScript“ pro aktivaci nebo deaktivaci funkce vyberte příslušnou položku, po které klikněte na tlačítko „Dokončit“.

Zachované změny vstoupily v platnost ihned.

Restartování Prohlížeč není nutný, stačí aktualizovat stránku stisknutím klávesy F5 nebo odpovídající ikonu vlevo v adresním řádku.

Po aktivaci funkce JavaScriptu budete k dispozici pro zobrazení dříve nepřístupných webových stránek, jakož i závazek různých akcí na interaktivních službách.

Kde je prohlížeč v telefonu?

Na smartphonu otevřete nastavení a zde vyberete prohlížeč; Najít data a personalizace; Dále přejděte do sekce sledování.

Programovací jazyk JavaScriptu vynalezl speciálně pro vytvoření interaktivních stránek. Taková místa reagují na vaše akce: Přidat jako když kliknete na „srdce“; Pokud se dostanete na konec stránky nová příspěvky na pásku; Zobrazit výstrahy o nové zprávě nebo dopise.

Co je to prohlížeč mobilního telefonu?

Mobilní prohlížeč (mobilní prohlížeč, také mikrobrowser nebo minibrowser). webový prohlížeč určený pro použití na mobilních zařízeních, jako je mobilní telefon nebo PDA. Mobilní prohlížeče jsou optimalizovány tak, aby se stránka vykazovala nejúčinněji pro malé obrazovky přenosných zařízení.

Konzola se otevře jako nové okno prohlížeče. Otevření konzoly JavaScript: Použijte kombinaci kláves CtrlShiftj (pro Windows / Linux) nebo Cmdoptj (pro Mac). Pokud je DEVTOOLS již otevřen, vyberte kartu Konzolou.

Jak spustit JavaScript v prohlížeči?

Nějak v prohlížeči Console Code lze provádět JS Jak to udělat?. Stačí stisknout tlačítko F12 nebo Ctrl Shift I, v okně, které se zobrazí, vyberte okno „Konzola“ a již vložte skripty JS.

JavaScript je programovací jazyk, který přidává interaktivitu na vaše webové stránky (například: hry, odpověď, když stisknete tlačítka nebo při zadávání dat ve formulářích, dynamických stylech, animaci).

Zakázat JavaScript v IOS 6 nebo dříve

Chcete-li změnit skutečné webové stránky, mohou vyžadovat restart.

Navigace na internetu pomocí Safari nyní neobsahuje JavaScript, který může významně ovlivnit provoz některých webových stránek, a nebudou překvapeni, zjištění, že některé webové stránky závislé na JS nepřestávají fungovat. Na druhou stranu, většina internetu bude znatelně rychlejší na starých zařízení iOS, jako Ajax, některé reklamy a mnoho dalších obecných aspektů internetu již nebudou načteny vůbec.

Není divu, že JavaScript může být snadno zakázán ve stolních prohlížečích, i když proces bude pro každou aplikaci mírně odlišný. Stejně jako ve starých modelech iOS může být také užitečné pro urychlení starých počítačů MAC a PC, i když omezené webové strany mohou být dokonalým řešením.

Pokud máte zakázané JavaScript a zjistíte, že internet je neslučitelný s vašimi potřebami nebo nefunguje, jednoduše ukončete aplikaci Safari a vrátíte se na aplikaci Nastavení, abyste znovu povolili JavaScript na zařízení iOS. Pak se vracet do Safari a znovu načíst webové stránky, měli byste odstranit problém způsobený nedostatkem podpory JavaScriptu.

Máte nějaké další tipy nebo triky týkající se vypnutí JavaScriptu na iPhone nebo iPadu? Sdílejte je s námi v komentáři níže!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS