Jak povolit kalibraci kompasu na iPhone

Jaká je kalibrace kompasu na iPhone?

Popis formuláře „To vám umožní určit na štítku na směru mapy, kde vypadáte“, ne zcela správně. v praxi, i když vypnete tuto funkci, stále se zobrazí šipka na mapě. jen pro aktualizaci bude se zpožděním.

Otevřete „Důvěrnost“ Nastavení „Ochrana osobních údajů“ a povolte parametr služby Geolocation Service. Dotkněte se tlačítka „COMPASS“ a vyberte „při použití aplikace“.

kalibraci, kompasu, iphone

Kde je úroveň v iPhone?

Použijte iPhone, abyste zjistili, zda je objekt umístěn vedle vás v úhlu, hladce nebo vodorovně (měření jsou přibližná). Otevřete aplikaci rulety. Stiskněte „úroveň“ a podržte iPhone rovnoběžně s objektem (například fotorámečky).

Důvodem, že kompas nefunguje v prvním případě, je porucha modulu GPS, akcelerometr nebo signál nízké kvality ze satelitů. Ve druhé situaci je ve většině případů potřebná kalibrace kompasu.

Co když digitální kompas a karty v novém iPhone X show „ne tam

To je otázka, proč Apple karet, Google Maps, stejně jako vestavěný digitální kompas v novém iPhone X (vlajkové lodi a velmi drahé, mimochodem).

Koneckonců to ukazuje? Pozorování prostředkům, které jsou navíc, v zcela nové formě, téměř každý uživatel nejprve získává ochranné pouzdro pro zařízení, také nové a často ze všech stran „nejvíce“. No, co jiného může být svěřeno vašemu iPhone X? (Mimochodem, více o tom, jak si vybrat případ, kryt nebo nárazník pro smartphone, lze číst na case2case a koupit to tam).

A „nejvíce nejvíce“ je přinejmenším docela pěkný, pohodlný a funkční. A s největší pravděpodobností těch, které mohou být zábavné, aby lepené na speciální držák, desktop a / nebo v autě.

A tak takový případ (případ, nárazník a t.D.) Tam je, iPhone X v něm vypadá skvěle, ale v čase se ukáže, že digitální kompas a karta nainstalovanou v smartphonu z nějakého důvodu ukazují „ne tam“. Mnoho uživatelů se snaží problém vyřešit sami. Zavolejte do obchodů, servisních center, hodně husa při hledání výzev na internetu (jeden z nich právě naleznete).

A někteří se dostanou. Ale většina věcí nefunguje a problém řešení je nějak odložen. Přesně tak, dokud uživatel musí být potřebný k vytažení iPhone X z pouzdra. A pak karty a kompasu náhle „věřit sami“ a začít pracovat, jak by to mělo být.

Ne, ne případ? Magnet, který je vložen do tohoto případu, a s jakým je smartphone tak pohodlný viset na držáku!

A co je nejzajímavější, výrobce přístroje, pak máte na mysli jablko, jako vývojáře karet, t.E. a Apple a Google pravidelně připomínají uživatele, že by mělo být velmi úzce souvisí s příslušenstvím, které jsou produkovány tzv. Firmy třetích stran a nesplňují požadavky výrobce smartphonu a / nebo vývojáře navigačního softwaru.

Zejména Google v nedávné době publikoval následující prohlášení o tomto problému:

„Doporučujeme vlastníkům [Smartphone] pixel při nákupu příslušenství pro toto zařízení, aby se věnoval pozornost štítku“ Vyrobeno pro Google „(Vyrobeno pro Google). Tento štítek je potvrzením skutečnosti, že výrobek kontroluje dodržování požadavků společnosti Google z hlediska kompatibility a funkčnosti „

Apple má také pro iPod / iPad / iPhone štítek a celý seznam doporučení, která potřebují příslušenství vyvinuté pro různá zařízení společnosti, včetně pro iPhone X. Je pravda, že tato doporučení jsou řešena výrobcům těchto produktů, ale také uživatelé nebudou bránit.

Proto jen v případě, že dáváme p.P. 2.2 na straně 17 posledního vydání pokynů pro návrh příslušenství pro zařízení Apple (Release R4):

ve kterém je něco dalšího písemného (náš překlad):

„Apple nedoporučuje používat magnety a kovové komponenty v příslušenství.

Všechny příslušenství, které má být kompatibilní s přístroji Apple, které jsou vybaveny digitálními kompasami (magnetometry), by nemělo zasahovat do provozu digitálního kompasu a v žádném případě by nemělo vést k opětovné kalibraci kompasu. Kromě toho, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus, iPad Pro (12.9-palcový) 2. generace a iPad Pro (10.5-palcový) vybavený základními (zadními) kamerami s autfocusovými systémy a optickou stabilizací obrazu (OIS), jehož provoz může interferovat s magnety a kovovými komponenty v příslušenství. Vzhledem k tomu, že příslušenství, které mají být nazývány kompatibilní s těmito zařízeními Apple, by také nemělo ovlivnit provoz systému automatického zaostřování hlavní komory.

Jak vidíte, kryt s magnetem může vytvářet rušení nejen pro digitální kompas, ale také může interferovat s automatickým zaostřováním fotoaparátu iPhone, stejně jako velmi pravděpodobně jakýkoliv jiný smartphone nebo tablet.

GPS Altimeter

Společník, původně navržený pro aktivní cestovatele, Avid TrailRannery a sportovce, průběžně dobývání horských vrcholů. Ale v budoucnu, vývojáři z Imaginetu změnili pokyny a zaměřené na nové publikum.

Tak například vestavěný kompas se objevil s partou nastavení a rozsáhlé další informace, plugin, určením počasí a prediktivní šance na sedimenty, tam byl stále multifunkční lucerna, digitalizované terénní karty, s informacemi o výškových kapkách a Dokonce i kamera schopná identifikovat aktuální umístění nad mořem.

Ale co postrádá. takže to je prostředky z boje proti reklamy. Bannery, které se objeví v dolní části obrazovky, jsou naštvané z prvního vzhledu!

HD kompas

Nejkrásnější kompas v App Store. Bylo vytvořeno v duchu staré IOS Design politiky (až do IOS 6), když Ibooks byl s policemi a poznámky jako skutečný.

Ale pro krásu, kterou potřebujete zaplatit: Chcete-li odstranit reklamu. musíte dát 149. Malé peníze, ale podle mého názoru není náhrada. Je to nejméně funkční od těch, které jsou uvedeny v článku. Je inherentní v App Store již léta 7-8 a od té doby se vývojáři neměli znepokojeni funkčnost buď na IOTA!

Jak určit strany světla v iPhone?

Aby bylo možné zjistit, kde se nachází severní, musíte vstát a udržet iPhone před sebou, abyste připojili bílou šipku s malým červeným starším stálým naproti dopisu. Takže můžete dokonce i na druhé straně světa.

  • Otevřete aplikaci „Nastavení“ na iPhone nebo iPad.
  • Klikněte na důvěrnost služby geolokace.
  • Ujistěte se, že funkce geolokační služby je povolena.
  • Posouvejte dolů a klepněte na kartu Google.
  • Vyberte při použití programu nebo vždy.

Jak určit umístění pomocí kompasu?

na hladký vodorovný povrch. Odstraňte z pojistky. Otočte kompas, dokud se modrý konec šipky shoduje se směrem na sever (písmeno C na compass ciferník), a červená. se směrem na jih (písmeno Y na contancase compass). Nyní můžete určit požadovaný směr na zemi.

Popis formuláře „To vám umožní určit na štítku na směru mapy, kde vypadáte“, ne zcela správně. v praxi, i když vypnete tuto funkci, stále se zobrazí šipka na mapě. jen pro aktualizaci bude se zpožděním.

Kroky pro správné kalibraci kompasu na iPhone X

IPhone X akcelerometr je poměrně spolehlivý a má schopnost kalibrovat se. Existují však různá skrytá nastavení, která někdy nikdo nevšimne. Bez konfigurace některých z těchto parametrů bude dokonalá kalibrace kompasu nemožná. Kroky pro zajištění bezúhonné kalibrace jsou jednoduché a mohou být prováděny během několika minut. Chcete-li to udělat, budete muset udělat dvě věci:

Tento krok je poměrně jednoduchý a důležitý, pokud používáte navigaci na iPhone x. Kroky, které musíte následovat:

  • Otevřete nastavení z hlavní obrazovky
  • Strávit dolů, abyste našli důvěrnost a klikněte na něj
  • Klikněte na možnost Umístění
  • Strávit prst dolů, abyste našli kompas a klikněte na něj
  • Ujistěte se, že při použití aplikace na pravém konci je zaškrtnutí.

Jak zlepšit navigátor GPS přesnost?

Pokud vaše poloha není definována na iPhone, iPad nebo iPod Touch. Přejděte na „Nastavení“ „Privacy“ „Geolokation Services“ a ujistěte se, že je povolen parametr „Geolokation Services“ a pro parametr „Mapa“ je nastaven na „při použití aplikace nebo widgetů“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS