Jak povolit lokátor na iPhone

Aplikační „Lokátor“ na iPhone. jak používat

Telefon bez aplikací lze považovat za zbytečný gadget, který může volat a odesílat SMS pouze. Každý výrobce přidává do zařízení „plnění“ ze základního. Například iPhone mají své vlastní jedinečné aplikace- jedním z nich je „lokátor“. Zvažte podrobně všechny funkce.

Majitelé iPhone mají příležitost detekovat ztracená zařízení od výrobce Apple a také sledovat umístění přátel a známých. Dříve uživatelé obdrželi informace pomocí aplikace „Find iPhone“ a „Find Friends“.

IPHONES a další zařízení s operačním systémem iOS 13 jsou však uspořádány odlišně, objevil se nový software pro lokátor.

Zvažte všechny své funkce ve formátu „odpovědi na otázku“

Několik let pracoval v mobilních salonech dvou velkých operátorů. Rozumím tarifům dobře a vidím všechny úskalí. Miluji gadgety, zejména na Android.

Ne, vývojáři zajišťují, že optimální fungování softwaru nepotřebuje přístup k síti. Iphone najde ztracená zařízení a objevuje lidi kvůli vylepšené geolokační technologii

Ano, můžete sledovat jakékoli zařízení Apple i při výkonu. Gadgety stále i nadále přenášejí šifrovaná data prostřednictvím vylepšené možnosti Bluetooth Lex. Vaše zařízení bude moci dešifrovat informace o místě a najdete tablet

Musím propojit nějakou funkci, abych mohl přijímat a přenášet informace z jiných zařízení Apple?

Ne, aplikace je zabudována do firmwaru iPhone, funguje automaticky bez zásahu uživatele. Vývojáři tvrdí, že za použití aplikace a přenosu dat se vynakládá malé množství nabíjení. Abychom vás však odhalili, budete muset vstoupit do Apple sítí SO (Synchronizace dochází přes Bluetooth LE po připojení), umožňují uživatelům detekovat vaše zařízení

Postup stahování a instalace

Pokud je iPhone založen na iOS 13, není nutné podniknout další kroky ke stažení a instalaci „Lokátoru“. Aplikace by již měla být na zařízení předinstalována. Proto je důležité pečlivě prostudovat stolní počítač po aktualizaci a také složky systémů.

Pokud jste ještě nebyli detekováni, nemohli jste, můžete si aplikaci stáhnout prostřednictvím App Store. Majitelé zařízení Apple na starých operačních systémech, jako jsou iOS 11 a iOS 12, by se ani neměli snažit najít nový program. Tito uživatelé se musí použít na pomoc aplikací „najít iPhone“ a „Najít přátele“, abyste získali přístup k funkčnosti „lokátoru“.

Web iCloud.com

Umístění jakéhokoli iPhone najdete pomocí oficiálního webu Apple. iCloud.com

Důležité! Plná verze webu iCloud funguje pouze na počítači. Z jiného telefonu (Android není podporován), můžete také rozbít podobnou operaci. při otevření webu vám bude okamžitě nabídnuta výběr ze tří pozic. Vyberte „Najděte iPhone“ a představte Apple ID zařízení, které je třeba sledovat.

 • Uvidíte umístění iPhone na mapě.
 • Pošta, která je registrována jako Apple ID, přijde. „Vaše Apple ID byla použita pro vstup“.
 • Na iPhone nebudou žádná oznámení.

Metody vyhledávání iPhone

Pokud je třeba najít iPhone prostřednictvím telefonního čísla, může vlastník zařízení použít jednu ze tří hlavních metod vyhledávání:

Každá z těchto možností má své vlastní vlastnosti a omezení. Proto se doporučuje zvážit všechny metody pro identifikaci nejvhodnější pro konkrétní situaci.

Funkce „Najít iPhone“

Najít moji službu iPhone vám umožňuje najít iPhone prostřednictvím počítače podle telefonního čísla. Ale nebude schopen pomoci, pokud odpovídající funkce nebyla aktivována v nastavení telefonu. Je nutné zahrnout:

 • Otevřete nastavení iPhone.
 • Přejděte na osobní profil Apple ID.
 • Vyberte iCloud a poté. „Najít iPhone“.
 • Přesuňte se doprava od posuvníku naproti možnosti stejného názvu.

Pokud se vám podařilo tuto možnost aktivovat a samotný telefon byl připojen k internetu, pak bude moci najít moje iPhone Služba umístění zařízení a také provést akce, které zjednodušují vyhledávání.

Chcete.li použít funkci k nalezení iPhone:

 • Otevřete web iCloud.com na kterémkoli z aktuálně dostupných zařízení.
 • Uveďte přihlášení a heslo vázané na účet Apple ID.
 • Vyberte „Najít iPhone“.
 • Z účtu znovu zadejte heslo a klikněte na tlačítko „Enter“.

Poté by se na mapě objevilo umístění zařízení. Samozřejmě není třeba mluvit o vysoké přesnosti definice geolokace. Služba Apple má často nesoulad se skutečnými daty až 200 metrů. Ale takové nejpřesnější informace nebudou stačit k určení přibližného místa, kde se nachází iPhone, a také s ním provést potřebné akce.

Když stisknete tlačítko I, uvedené v blízkosti bodu, který je zodpovědný za aktuální geolokaci smartphonu, můžete vybrat jednu z několika možností.

Pokud vyberete „Reprodukce zvuku“, iPhone začne vytvářet zvukový signál a na obrazovce zařízení se objeví oznámení. Takže můžete snadno najít iPhone blízko sebe.

povolit, lokátor, iphone

Funkce bude užitečná pro ty, kteří jsou blízko místa, kde bylo zařízení ztraceno. Pokud je majitel daleko, může přehrávání zvuku hrát krutý vtip, protože náhodný kolemjdoucí bude věnovat pozornost zařízení před majitelem.

Na chvíli, když hledáte Apple iPhone, se doporučuje povolit „režim ztráty“. Po výběru bodu stejného názvu se nabídka otevře před majitelem, kterým může označit zprávu pro osobu, která zařízení našla.

Zařízení zobrazí zprávu nastavenou majitelem. Proto je důležité zvážit text před jeho napsáním. Je třeba vysvětlit, že iPhone je ztracen a poskytuje informace o ztrátě s telefonním číslem pro komunikaci. Pak osoba, která našla zařízení, bude moci získat majitele a dát mu iPhone.

Konečně, Služba Find My iPhone poskytuje možnost odstranit všechna data uložená v paměti smartphonu. Stisknutím tlačítka „Epipable iPhone“ povede k úplnému resetu nastavení. Tato možnost funguje pouze při připojení k internetu.

Odvolání k této možnosti je nezbytné, pokud majitel již nemá naději na nalezení iPhone a jednoduše nechce přístup k důvěrným informacím třetím stranám.

Rovněž stojí za zmínku, že nalezení mé služby iPhone lze použít nejen na počítači, ale také na jakémkoli jiném zařízení. Iphone, smartphone Android nebo tablet prostřednictvím firemní aplikace „Najít iPhone“.

Prostřednictvím mobilního operátora

Použití funkce „Find iPhone“ není zdaleka vždy vhodná. Zejména pokud tato možnost dosud nebyla aktivována v telefonu a internet je deaktivován na Apple iPhone a Geolocation. V takové situaci je jedním z nejúčinnějších způsobů vyhledávání odvolání k mobilnímu operátorovi. Koneckonců, SIM karta může být vždy sledována, i když je přístup k internetu omezený na smartphonu nebo určování umístění.

Úlovek spočívá v tom, že poskytování informací o geolokaci je možné pouze v případě, že je z telekomunikačního operátora připojena speciální služba.

Další nevýhodou navrhovaných možností je, že pracují na principu rodičovské kontroly. To znamená, že najdete pouze telefon vázaný na hlavní číslo. A pouze v situaci, kdy bylo na zařízení „připojeno“ potvrzeno připojení zařízení třetí strany.

Bohužel, kontaktováním připojovacího salonu jeho operátora není možné získat informace o umístění iPhone. Tato metoda vyhledávání je proto nevyžádaná, navzdory výhodě u osoby určování geopolice, dokonce i s internetem odpojeným a GPS.

Jiné možnosti

Pokud žádná z výše uvedených metod pomohla sledovat umístění telefonu, pak s největší pravděpodobností nejste vlastníkem nebo nemáte přístup k němu. V tomto případě je třeba si uvědomit, že bez souhlasu druhé strany k určení geolokace nemůže.

Bez ohledu na to, jak atraktivní návrhy na internetu jsou ve většině případů podvodné. Pokud však uživatele nic nezastaví, můžete například kontaktovat webovou stránku pro umístění telefonu.Org. Zde musíte zadat telefonní číslo a zaregistrovat se. O takových zdrojích neexistují prakticky žádné recenze, takže nikdo nemůže zaručit bezpečnost zařízení a dat, která jsou na něm uložena.

povolit, lokátor, iphone

Pokud člověk chápe, že je nemožné hledat bez souhlasu, ale chci se obrátit na jinou metodu dohledu, doporučuje se používat službu časové osy Google. Pokud byl účet Google zaregistrován na ztraceném smartphonu, musíte jít na stránku Google.com/mapy/časová osa, přihlaste se a kontaktujte virtuální mapu. Zobrazí všechny nejnovější pohyby smartphonu.

Nastavení lokátoru. Jak povolit a deaktivovat najít iPhone

Přejděte do nastavení smartphonu, otevřete své Apple ID a klikněte na kartu s názvem a příjmením. V novém okně otevřete část „Lokátoru“.

Přejděte na „Najděte iPhone“ a vytvořte aktivní vyhledávací bod samotného zařízení a použití sítě lokátoru.

Síť lokátoru umožňuje hledat telefon, i když je odpojena od sítě, jedná se o velmi užitečnou funkci. Funguje to, když je režim ztráty zapnutý. Váš iPhone bude kontaktovat jiná zařízení Bluetooth Apple a posílat jim data na vaší poloze, abyste mohli vidět, kde se nachází. To vše se provádí v anonymním režimu.

Nejnovější geopolice je, když je nabíjení baterie kriticky nízké a telefon se může kdykoli vypnout. Momentálně pošle svou Geopolis do Apple. Toto je velmi užitečná funkce, zejména pokud se chystáte na kampaň, budou vás moci v případě nepředvídaných okolností najít velmi rychle.

povolit, lokátor, iphone

Vraťte se do předchozí sekce a zapněte funkci „Sdílet geopolitickou“ tak, aby ji viděli přidaní členové rodiny nebo přátelé, kterým ji pošlete sami přes telefonní knihu. Pokud není zapnutý, nebude to vypracovat geo.položku.

Aby všechno fungovalo správně a místo je stanoveno přesně, musíte povolit funkci „geolokační služby“. To je důležité.

Přejděte do nastavení smartphonu, přejděte do sekce „Ochrana osobních údajů“ Otevřete „geolokační služby“ a udělejte to aktivní.

Abychom se obávali, že baterie bude po aktivaci této funkce silně sedět. není nutné, když určité aplikace požadují přístup k ní, jen je označte. aktivaci geolokace pouze při použití.

Kdykoli jindy nebude jednoduše použito a bude minimální ovlivnit baterii.

Důležité! Pokud jste ztratili telefon a nyní jej nemůžete najít, doporučuji si přečíst materiál na toto téma. najít iPhone přes iCloud. Je popisováno co nejvíce, co je třeba v této situaci udělat pomocí iCloud.

Reflektor

Spotlaite je ve skutečnosti směsí odpalovacího zařízení s vyhledáváním. Jednou z jeho klíčových funkcí je rychlé spuštění aplikací. Chcete.li tedy vyřešit problém vyjádřený v názvu článku, nakreslete prst z horní hranice obrazovky iPhone a v závislosti na verzi OS začněte vstupovat do názvu „Najít iPhone“ nebo „Lokátor“. Jakmile se při vydávání objeví odpovídající zkratka, můžete ji spustit.

Co je potřeba k aktivaci funkce „lokátoru“?

Tato aplikace je k dispozici pouze pro ty, kteří mají iOS 13 a vyšší. Další rozdíl mezi „lokátorem“ a jeho předchůdci spočívá v tom, že k jeho použití nepotřebuje přístup k internetu. Chcete.li aktualizovat informace, umístění gadgetu, potřebujete pomoc jiných zařízení od Apple, obklopující poblíž. Tento proces díky Bluetooth.

Selhání „najít iPhone“

Samotná funkce může v práci poskytnout selhání a nejjednodušší způsob, jak se k ní vrátit normální výkon, je vypnout a vypnout ji.

  Chcete.li to provést, otevřete nastavení a vyberte název vašeho účtu. Dále otevřete část „iclod“.

To jsou zpravidla, to jsou hlavní důvody, které mohou ovlivnit skutečnost, že smartphone nelze najít prostřednictvím vytvořených nástrojů Apple. Doufáme, že vám tento článek pomohl a vy jste mohli problém úspěšně odstranit.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS